Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak szybko pozbyć się kataru

Polecane posty

Gość gość
sinupret- zielone tabletki, ale dość drogie. Można wziasc 1 listek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parówka z gorącej herbaty najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laryngolog i wkoncu czuję że oddycham! ulgqa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sudafed 4 tabsy + kawa. gwarantuje koniec kataru, nawet najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello, z tą kawą to ciekawe :-) ja piję po 3 dziennie, a i tak jesienią się przeziębiam, dla mnie najskuteczniejszy w bojach jest sinulan forte, 2 tabletki raz dziennie z rana do śniadanka i mogę oddychać normalnie, po paru dniach choroba idzie precz! Żeby kawa i czekolada leczyły katar, ach, och, mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krytycznych momentach zawsze stosuję wodę morską, bo działa skutecznie. Sterimar zatkany nos zawsze pomaga mi w udrożnieniu śluzówki. Aplikuję 2-6 razy dziennie i mam problem z głowy. Kupisz sterimar bez problemu w aptece, nie potrzeba recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acatar 2 tabletki i znów oddycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czosnek polski 3 zambki zmiadzonego zjeść przez cały dzien i potrzech dniach nawet grypa przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zetrzeć laskę chrzanu, zalać pół szklanki wody, odstawić na pół godziny , odcedzić chrzan, płyn który został doprawić miodem lipowym, pić po łyżeczce kilka razy dziennie. Stawia na nogi w 1 dzień. Samo tarcie chrzanu pozbawi kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztyft do nosa - taki wąchacz - ma wciąg mięty , drzewka herbacianego i eukaliptusa - mi zawsze po 2 dniach katar przechodzi :) a wącham sobie tak raz na 15 min czasem raz na poł godziny generalnie zawsze jak mi się ostro nos zapcha do kupienia w aptece za tam 2-4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziumber
ja uzywam nozitix jak tylko dopada mi katar i szybko przechodzi to dobry spray do nosa bo nie tak jak w przypadku innych kropelek tutaj nie ma gorzkiej goryczki w gardle po zastosowaniu a do tego nie jest wcale taki drogi jakby sie moglo wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata12122
Na katar lekarz ostatnio polecił mi lek Nozitex muszę przyznać że lek jest bardzo dobry na kata, szybko go eliminuje i można swobodnie oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka

Na szybkie i zarazem skuteczne pozbycie się kataru to polecam lek Nozitix. Pierwszy raz miałam z nim styczność jak córka była chora, a teraz mam go zawsze pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Moim ulubieńcem jest Oxalin, ponieważ szybko odtyka zatkany nos i leczenie trwa dużo krócej. Dzięki temu nie mam podrażnień na nosie i policzkach i nie męczę się w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia

Asiu, powiem ci, że jest niezły i działa na dzieciaki idealnie. Glut z nosa mamy z głowy i ferie są w pełni. Zamiast siedzieć w domu i się nudzić korzystają ze wszystkich zajęć. Kilka dni i już po katarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massu

Mi po oxalinie szybko przeszło, przestałam kichać co pięć minut i woda nie leci mi z nosa. Przyznaję, że nawet nie ma podrażnionego gardła  i obyło się bez kasłania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×