Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aravella

Czekamy na oświadczyny

Polecane posty

Gość KryskaNaMatyska2013
Ekstrawagancja, A powiedz czy od czasu przeprowadzki rozmawialas z nim na temat ewentualnych planow na przyszlosc, malzenstwa itd? Nie zastanawialas sie moze zeby poprosic kogos zaufanego zeby mu dal delikatna sugestie w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolik idź się wydziargaj, zrób sobie tatuaż na doopie, ile już masz tych tatuaży dziewczynko z patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trolik bardziej staraj się w łóżku, wiesz anale, orale z połykiem co do ostatniej kropelki obowiązkowo! Bo inaczej twój roochacz cię zostawi, a on tak lubi baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kto uważa, że tatuaże to patologia musi pochodzić ze środowiska charakteryzującego sie straszna ciasnotą umysłową. Sorry nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I trolik bardziej staraj się w łóżku, wiesz anale, orale z połykiem co do ostatniej kropelki obowiązkowo! Bo inaczej twój roochacz cię zostawi, a on tak lubi baby usmiech.gif ****************************************************** nie bój, nie bój...:) tymi głupotami rozwalacie tylko temat dziewczynom, ja już staram się wyluzować, a wy znowu podkręcacie, bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama pisałaś, że bardzo lubisz skakać po ku tasie, nawet jak dobrze nie znasz faceta, no a niechcianą ciążę można usunąć, już raz to zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
Kryska, rozmawiałam, podpytywałam. On to widzi tak, że za trochę, jak mi "foch" ustąpi to znowu zamieszkamy razem, tworząc nibyrodzinkę.... Qrwa mać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pisałaś, że bardzo lubisz skakać po ku tasie, nawet jak dobrze nie znasz faceta, no a niechcianą ciążę można usunąć, już raz to zrobiłaś. ********************************************************** No i? Tobie skacze albo twojemu facetowi ?, Tobie każę skrobać? Nie, więc z Bogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
KryskaNaMatyska i normalne dziewczyny: Może poczekajmy z rozmowami, bo trolik weszła w fazę szczytową i gada sama ze sobą, rozpirzając temat.... Może się wreszcie zmęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię od czasu do czasu pogadać z kimś inteligentnym, dziwisz mi się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Dobra! To porozmawiamy potem. W kazdym razie, Twoj facet musi zrozumiec ze to nie foch ale Twoja powazna decyzja. Moze ktos moglby tak do niego zagadac na luzie w stylu "cos mi sie wydaje, ze jak tak dalej bedziesz postepowal to stracisz ta dziewczyne." Moze wtedy sie ocknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, porozmawiajcie później bo teraz idę na obiad :) do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolik w jednym temacie pisze, że jest bardzo lubiana przez ludzi i wszyscy się czują bardzo dobrze w jej towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggranda
Ja decyzje o odejsciu juz praktycznie podjelam, tylko jak znalezc w sobie sile zeby sie wyprowadzic? Zwlaszcza kiedy z praca problemy, a do rodzicow wrocic nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filozoficzne rozważania trolika: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5254928 Trolik moja droga, proszę cię bardzo, nie stawiaj przecinka w wyrażeniu: CHYBA ŻE, MIMO ŻE, to są wyjątki, zapamiętaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
Ggranda, też miałam obawy, że będzie mi pod górkę. Jednak okazało się, że mam bardziej z górki i życie lżej biorę i uśmiech zawitał na moim licu. Kwestia nastawienia. Akurat dzisiaj miałam doła (dopóki KryskaNaMatyska nie zwróciła mi uwagi, że wiosna niebawem :D ), takie dni też się zdarzają. W moim przypadku decyzja o odejściu była akurat trafna. Odżyłam w ogólnym rozliczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga bardzo mądra rada trolika. Temat: Niespodzianka dla faceta. Dziewczyna się pyta jaką niespodziankę sprawić facetowi. Odpowiedź trolika bardzo mądra: 16.05.12 [zgłoś do usunięcia] trolik trolik heheheh niech zrobi kupę i nie spuszcza wody 16.05.12 [zgłoś do usunięcia] trolik trolik może odcisk twoich ust na kartce, czy na lustrze czy gdzieś tam...bez pisania, tak żeby rozbudzić jego wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolik moja droga, proszę cię bardzo, nie stawiaj przecinka w wyrażeniu: CHYBA ŻE, MIMO ŻE, to są wyjątki, zapamiętaj sobie. **************************************************** słuszna uwaga, mea culpa,a ludzie owszem lubią mnie i nie winie ich, fajny ze mnie człowiek, pisać mogę sobie wszędzie i ile wlezie, mam odwagę cywilną pisać pod tym samym nickiem, a wasze zainteresowanie moja osoba zaczyna zakrawać na obsesje, może coś w tym temacie, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
:D :D :D :D ale jaja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolik jesteś tak nudną i nieciekawą osobą, że nikt obsesji na twoim punkcie nigdy mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] trolik trolik heheheh niech zrobi kupę i nie spuszcza wody ********************************************************** to nie byla moja wypowiedz tylko kogos innego powyzej i bardzo mnie rozbawiła, w zyciu potrzeba troche poczucia humoru i dystansu, polecam, przyda wam sie, rozluznicie troche te spiete d**y, faceci lubia usmiechniete kobiety, moze wtedy bedziecie mialy wieksze szanse na oswiadczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggranda
Nastanwienie to moze i bym w sobie jakos jeszcze znalazla, ale w mojej sytuacji wyprowadzka jest trudna, a mam dni ze bardzo bym jej chciala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolik jesteś tak nudną i nieciekawą osobą, że nikt obsesji na twoim punkcie nigdy mieć nie będzie. ****************************************************** To po co w kolko mnie zaczepiacie? Nie macie lepszych tematów ? Pokazcie, ze nie macie i nie wyszukujcie moich wypowiedzi po calym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byla twoja wypowiedź z zarejestrowanego nicka trolik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa meżatka
No mój mąż, przed oświadczynami, nie gadał o tym, ze jestem ta jedyną. Symptomatyczne trochę, jak czytam, ze u Was niby rwali się do ożenku po miesiącu. Głupie te Wasze chłopy!!! Aż jestem zła na nich. Ekstrawagancja, a ten Twój z tym fochem?? Dzieciak jakiś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
No dzieciak.... 42 letni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstrawagancja, dla mnie taki facet to ZERO, nie będę tego czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiczna trolik teraz produkuje się w tym drugim temacie o zaręczynach. Jak to sie mówi: głodnemu chleb na myśli, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×