Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aravella

Czekamy na oświadczyny

Polecane posty

Gość Ekstrawagancja
Podrążyłam troche na kafe i okazuje się, że Trolik już mieszała w tematach tj: "Zerwała bo nie chciałem zaręczyn" oraz dotarłam do tematu przyszłych matek. Tam Trolik wcieliła się w postać ciężarnej, która chce usunąć dziecko... cyt: "trolik trolik ten, z którym byłam nadal chce ze mną być, ma piękny dom, pieniądze- wszystko, ten, z którym jestem w ciąży nie ma nic oprócz długów, wiec musze myslec tak jakbym miala zostac sama, nie moge na niego liczyc mimo, ze zapewnia mnie, ze damy rade, ze przechodzi przyspieszony kurs dojrzewania itp. umowy ze mna nie przedluza, prace w tv tez strace, zostaje bez srodkow do zycia, zasilek mi nie przysluguje bo nie jestem zatrudniona w pelnym wymiarze pracy, finansowo to jest jakas katastrofa....czasem mysle, ok a co mi tam..stalo sie...ale dziecko to nie jakas zabawka, skonczy sie moje zycie, ktore kocham, wolnosc, beztroska, niezaleznosc, dziecko powinno byc wyczekiwane i kochane od samego poczatku, bardzo lubie dzieci ale to jeszcze nie czyni mnie dobra matka.. lekarz powiedzioal ,ze wyglada mu to na 3 tydzien"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz, imie troll do czegos zobowiazuje :) ja tam ja nawet polubilam, przynajmniej ma odwage pisac na przekór wszystkim i isc mniej wydeptana sciezka tymczasem sama czekam na oswiadczyny, tez mialam dac terminy, tez mialam prosic ale odpuscilam, poczytalam wasze wypowiedzi i jednak przekonuje mnie pozostanie z moim partnerem, w koncu daje mi szczescie i tak naprawde po prostu go kocham, nie wyobrazam sobie, ze mialabym od niego odejsc mimo, iz nie mam tego wymazonego pierscionka, odejde jesli mnie zdradzi albo nie bedzie sie miedzy nami ukladac, a nie dlatego ,ze czegos mi tam nie dal, .poza tym boje sie zaczynac wszystkiego od nowa, znowu bede szukac, znowu bede czekac z dwa lata na oswiadczyny a i tak ciagle nie bede miala gwarancji,ze ten kolejny tez sie oswiadczy noi przede wszystkim nie wiem czy to bedzie ten, a teraz czuje, ze to ten wiec po co mam szukac dalej skoro znalazlam milosc swojego zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.07.12 trolik chyba nie chce, lekarz powiedzial ,ze jesli tak zdecyduje to mi pomoze, mam jeszcze troche czasu na decyzje...mamy po 30 lat ale sami jestesmy dzieciakami, znamy sie 4 miesiace...wczesniej zakonczylam 5 letni zwiazek z facetem, z ktorym nie mialabym zadnych watpliwosci, a teraz mam wrazenie, ze wszystko jest nie tak...i snilo mi sie , ze to dziewczynka...na poczatku od razu powiedzialam - usuwam...a teraz zaczynam watpic choc rozsadek mowi, zrob to bo bedzie katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest jakaś psychiczna, pisze nawet jaki śluz jej z pizzdy leci :O obrzydliwa prostaczka. wklejam jej posty sprzed ponad roku: spoko dziewczynki, nikt mnie niczym nie urazil, to ja mam nadzieje, ze nikogo nie ranie swoimi dywagacjami, bo sa tu kobiety, ktore staraja sie tak dlugo i dziecko jest ich największym marzeniem, a ja chce sie go pozbyc...a rady jak najbardziej, poproszę, moze cos mnie zainspiruje, moze cos sie odmieni..decyzje i tak musze podjac sama, ale nie zaszkodzi posłuchać opinii innych 19.07.12 [zgłoś do usunięcia] trolik trolik stokrotka bóle brzucha mam jak cholera dziś obudziły mnie o 1 w nocy, bóle menstruacyjne to przy tym piku,s a miałam takie, ze musiałam brać ketonal...w ciągu dnia, boli mnie mniej,w zasadzie pobolewa od czasu do czasu, najgorzej jest w nocy, cycki mam jak balony, z każdym dniem coraz większe, zawsze miałam miseczkę A, teraz staniki robią się za małe, cycki mi sie wylewają...jestem w ciąży i wszystko w tym temacie.. 19.07.12 [zgłoś do usunięcia] trolik trolik neneczka, ja tez mam cały czas uczucie wilgoci, ciagle biegalam do toalety bo miałam nadzieje, ze to okres, a to śluz, śluz, ktory wydobywa sie zamiast krwi, moj jest przezroczysty, raczej rzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ona jest jakaś psychiczna, pisze nawet jaki śluz jej z pizzdy leci pechowiec.gif obrzydliwa prostaczka. tym zdaniem sama sobie wystwiasz swiadectwo... poza tym zobacz jakie to forum, to normalne, ze kobiety pisza tam osluzie ii nnych rzeczach...wiec nie wiem w czym problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj opis jak ją traktuje jej ukochany konkubent, miłość jej życia haha: "zazdroszczę wam, tak bardzo chcecie mieć dzieci, to będzie takie szczęście jak zobaczycie te dwie kreski,nie da się opisać radości, którą będziecie odczuwać...ja mam ochotę płakać każdego dnia..wszystko jest nie tak, a przede wszystkim nie ten facet, odzywa sie do mnie jak do jakiejś szmaty, ciągle krzyczy, jest apodyktyczny i zazdrosny, traktuje mnie jak swoja własność, okres ciąży to powinien być piękny okres, a dla mnie to jakiś koszmar, to dziecko nie może się urodzić i nie urodzi się, przed tym powiem tylko temu aniołkowi, żeby poleciał daleko i pomógł innym aniołkom znaleźć nowy dom, najlepiej w was kochane dziewczyny, będę się o to modlić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka forumeee
trolico- tak -czemu w takim razie nie zamilkniesz :-( Jesli twoje wpisy sa autentyczne, to jakim prawem sarkastycznie wypowiadasz sie o kobietach, ktore chca byc zona , chca urodzic dziecko w pelnej rodzinie, gdzie kazdy ma swoja nazwe i herarchie .Dziekujemy Ci szperaczko , ze pokazalas kto wypowiada sie za wolnymi zwiazkami , bez zadnych deklaracji.Kobieta , ktora ktos kopnal w tylek, kobieta, ktora swoje dziecko wyskrobala, bo nie stac ja po prostu na bycie matka i zona .Zwykly smiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mezatka
trolik, a dlaczego usunełaś dziecko? Bo ojciec tego dziecka nagle zaczął cie źle traktować? Dziwna z ciebie kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzcie jeszcze to jak pisalam ,ze zwiazalam sie z kolesiem ,ktory mnie molestuje psychicznie...chetnie to sobie poczytam...:) znajdujesz jakies wycinki z forum, wyrwane z kontekstu i myslisz ,ze wiesz kim jestem, a nie prosciej jest po prostu zapytac ? przynajmniej juz wiecie, ze jednak jestem kobieta, drogie psycholożki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolik masz nauczkę na przyszłość, na drugi raz zmieniaj nicki gdy chcesz pisać bzdury i się mądrzyć. Ale jej ktoś przysrał: 23.07.12 trolik co Ty robisz w ogóle w tym wątku bo to co piszesz to jest jakaś masakra - tu się czeka na dzieci a nie je wyskrobuje...a co Ty oczu nie miałaś jak szłaś z tym gościem do łóżka, wczoraj się okazało, że ma długi i traktuje Cię jak szmatę - najlepiej się przespać z facetem po 3 miesiącach znajomości bez zabezpieczenia a potem zabić dziecko. Zrobisz co będziesz chciała bo to Twoja macica ale przestań tym wszystkim czekającym na dziecko kobietom tutaj mącić i załóż sobie własny wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, usunelam dziecko bo nie bylam na nie gotowa, po skonczonym zwiazku tym 5 letnim..zwiazalam sie z innym chlopakiem, okazal sie kompletnym psychopata, pierwszy i ostatni raz w zyciu dalam sie tak nabrac...molestowal mnie psychicznie a wkrotce podniosl na mnie reke, nie moglam sobie na cos takiego pozwolic wiec odeszlam (pisalam o tym na innym topiku) uznalam ,ze lepiej by to dziecko sie nie narodzilo i taka decyzje podjelam, moj obecny partner wie o wszystkim, bardzo mi pomogl, to doswiadczenie bardzo mnie wzbogacilo, nie zaluje podjetej decyzji tylko tego ,ze w ogole do niej dopuscilam..jestem tylko czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
Słuchajcie, nie będziemy tutaj uprawiać linczu przecież. Bezwzględnie Trolik ma jakieś problemy ze sobą ale zamiast iść z nimi do osób temu powołanych woli wylewać na nas swoje żółci. Po prostu trzeba ją ignorować. Pokazałyśmy jej, jej własne wpisy i niech się zastanowi...a następnie zamilknie bo to nie jej temat. A my dajmy spokój bo juz zaczyna się robić niesmacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mezatka
teraz już chyba wiadomo dlaczego Trolik tak mało wymaga... Poczucie winy? Niespełnienia? Szkoda mi dziewczyny, tak po ludzku. Bo musi być bardzo nieszczęśliwa. Stad chyba to spłycanie oświadczyn- do kawałka metalu z kamykiem. A według mnie to coś więcej. Ja do dzisiaj pamiętam jak mąż klęknąl przede mną, wyjął pierscionek i oświadczył mi, ze jestem miłością jego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mezatka
no i popieram ekstrawagancję, zostawmy trolika w spokoju- szkoda dziewczyny. Sama jestem matką i nie rozumiem jak 30letnia kobieta moze napisać "usunełam dziecko bo nie byłam na nie gotowa"...Jeśli się nie jest gotowym to sie zabezpiecza i uważa z kim sypia. I jeszcze jedno- myslę, ze prędzej czy później Twój partner Trolliku wróci do tematu aborcji. Dlatego jest mi Ciebie bardzo szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolik -te wszystkie wypowiedzi sa twoje ? Pani , ktora je przytacza obnaza Cie z calego twojego swiatopogladu .Wczoraj na innym topie z Toba rozmawialam i gralas kobiete niezalezna , wolna z wyboru , zyjaca w otwartym zwiazku , sarkastycznie wypowiadajaca sie o kobietach, ktore chcialby byc zona , miec meza , dziecko w zalegalizowanym zwiazku . Szanuje to , ale to co czytam dyskwalifikuje Cie , jako kobiete stateczna , odpowiedzialna i taktowna z poczuciem dobrego smaku .Oj Kolezanko -straszny blamaz pokazalas :-P Czemu w takim razie natarczywie probujesz inne kobiety pokazywac w swietle glupich" rzekomo" konwenansow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolik pewnie jest wściekła i czerwona jak burak, ale udaje i robi dobrą minę do złej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo prosze! I wyszla patologia! Dobrze ja tu ktos wczesniej zdiagnozowal. Dobrze wiedziec jak wyglada w rzeczywistosci ta wielka wolna milosc bez potrzeby deklaracji. Tak pieknie jest ze az wlasne dziecko usunela :O nie omieszczajac oglosic to kobietom, ktore sie o dziecko staraja :( jakim trzeba byc podlym! Faktycznie cudowny zwiazek ma :O I przeciez taka samodzielna. Kobieto, ty sie lecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymagam bardzo dużo, nie mam żadnego poczucia winy, miałam wątpliwości bo nie jestem robotema,le podjelam sluszna decyzje i jej nie zaluje, dzis jestem kims kim chce byc i robie to co chce, moje podejscie do malzenstwa nie ma z tym nic wspolnego, to byl nieodpowiedni moment i nieodpowiedni facet, ktory w przyszlosci zrobilby krzywde i mnie i pewnie temu dziecku, to wszystko, kompletnie inne zycie i inny rozdzial, nie musiscie mi wspolczuc, jestem czlowiekiem odpowiedzialnym za swoje czyny, nie musialam brac psychotropow ani nic takiego, tak dostalam nauczke i jestem ostrozniejsza, nikogo nie obarczam wina, wyszlam z tego doswiadczenia jeszcze silniejsza i jeszcze bardziej utwierdzilam sie w swoich przekonaniach...czego i wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie jeszcze trolik jaka ty jesteś infantylna. Z tym nowym facetem jesteś dopiero od roku, więc jeszcze go nawet dobrze nie znasz, a już taka pewna jesteś, że to miłość na całe życie. Ty masz 30 lat ale psychikę 15 latki. Poza tym jak dorosła kobieta może na forum publicznym wywalać swoje brudy? Wiesz co ja też mam 30 lat i bym się wstydziła pisać na forum jaki śluz mi z ciipki leci i że usuwam ciążę, bym to po prostu trzymała dla siebie. To jest tak ciężkie doświadczenie, że nie wiem po co jeszcze pisać o tym po forach. Ty masz coś z głową. Ty jesteś bardzo niedojrzała i taka po prostu... żałosna. Idź już stąd kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes zaklamana w stosunku do siebie a podla w stosunku do innych. To wszystko. Nie gloryfikuj sie dorabianymi teoriami. Dziewczyny sie tu wczesnie na tobie poznaly i mialy racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie , ze lincz nie wskazany, bo to jest niemile dla wszystkich .Jednak dobrze , ze Pani , ktora wyszperala wypowiedzi Trolika pokazala je, w ten sposob czlowiek nie popada w zwatpienie , co do slusznosci swej wizji zycia, zwiazku i sposobu na zycie . :-D Pozdrawiam i zycze jak najszybszych deklaracji Mile Panie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj, przeciez to wiadome bylo, ze trolik to dziewczyna z zaburzeniami, pakujaca sie w patologiczne sytuacje, ktora chce sobie podreperowac poczucie wlasnej wartosci kreujac sie na tym i innych kilku tematach na kogos zupelnie innego, na kogos kim w swoim wypaczonym swiatopogladzie chcialaby byc. Zenada i tyle. Wrocmy do tematu, kochane. Zebrala sie tutaj grupka naprawde fajnych kobietek, nie dajmy komus tego rozpieprzyc. Na poprawe humoru: http://demotywatory.pl//uploads/201006/1275495666_by_Mlody1987bydg_600.jpg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
Buhahahahahah CUDOWNE!!!! Koniec z gimnastyką i dietą!!! :D :D :D Oplułam monitor z radości :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jestescie p*****lniete, same wywleklyscie jakies posty tej panny a pozniej mowicie, ze to ona wywleka jakies brudy. Moze troche konsekwencji. I co to za dyskusja o aborcji, jej brzuch jej decyzja, moze se dziewczyna robic co chce, nie bylyscie w jej skorze wiec nie wiecie co nia powodowalao, przeczytalam tamte wspisy i nie wkleilyscie innych jej wypowiedzi, wybierajac tylko te, ktore ja kompromituja- to jest manipulacja. a osluzie na forum o ciazy mozna sobie pisac, Co drugi temat tam dotyczy sluzu i badania plodnosci. Latwo jest naskoczyc na kogos w dziesieciu. Co ma wolny zwiazek do aborcji? wiecie ile mezatek dokonuje aborcji w tajemnicy przed mezem ? a ile dzieci patrzy na rozwody swoich rodzicow albo patrzy jak rodzice upijaja sie codziennie. Co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez dobreeeeeeeee foto.Poprawa humoru gwarantowana !!!!Mozna wreszcie zjesc caaaaaale pudelko lodow truskawkowych i miec to w nosie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mezatka
trolik- kończąc- nie sądzisz, ze powinnaś moze porozmawiać z jakimś specjalistą? Twoja niechęć do posiadania dzieci, do instytucji małżeństwa, udowadnianie wszędzie jaka jesteś szczęśliwa - może to nie bierze sie "bo takie masz poglądy"? Bo naprawdę nie wiem jak zabicie własnego dziecka może kogoś utwierdzić w jakiś przekonaniach.... A wracając do tematu- uważam, że jeśli mężczyzna kocha, jeśli chce ze swoją kobietą spędzić reszte życia to po prostu się oświadcza. I słusznie dziewczyny tutaj robią rozstajac się albo dając mu czas (jak kryska na matyska)- bo przeważnie brak oświadczyn oznacza, ze facet nie chce ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,dziekuje, psychoterapie przechodzilam przy okazji pewnego materialu, nad ktorym pracowalam, mam skomplikowana osobowosc ,ale nie wymaga ona leczenia, tak mi powiedziano i na razie sie tego trzymam. z reszta nie uwazam by w terapii bylo cos zlego,kazdy powinien z kilka razy pojsc do dobrego psychologa albo psychiatry..rownie dobrze ja moge napisac,ze wasza przemozna chec wyjscia za maz moze byc spowodowana jakimis patologiami czy lekami z dziecinstwa. Nie napisze tak bo to zwyczajnie bzdura. Tymczasem 3- 4 tygodniowy zarodek nie uwazam za dziecko. Lekarz i tak mi powiedzial ,ze ze wzgleduu na zaawansowana endometrioze oraz torbiele na jajnikach ta ciaza i tak najprawdopodobniej by sie nie utrzymala. A dla was drogie dziwczynki tak na przyszlosc dzis juz nikt..nie skrobie jak to nazwalyscie tylko wywoluje sie poronienie...tzw. skrobanke wykonuje sie po 9 tyg ciazy i w momencie naturalnego poronienia by oczyscic macice...malo ktory lekarz podejmuje sie dzis normalnej skrobanki i to chyba tylko na wsi,a nie w duzym miescie..witamy w 21 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×