Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, które piszą na tym blogu nie mają za grosz odpowiedzialności, za wypowiedziane słowa. Kierują się gł. swoimi przeczuciami jakimiś nie sprawdzonymi artykułami sprzed 10 lat z Chin i na podstawie tego wydają wyroki i obrażają ludzi. Oczywiście anonimowo.... bizneswomen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierozumiem jednego na jakiej podstawie jest stwierdzone ze produkt jest bezpieczny ? Tylko na podstawie badan klinicznych ? na Kim byl testowany produkt ? Przeciez to nowy produkt..i niewiele kobiet poddalo sie zabiegowi ..Nigdzie nie przeczytalam jakis pozytywnych opini kobiet ,ktore by sie wypowiadalay ze sa zadowolone z zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 22:51: Po pierwsze to nie jest blog, tylko forum. Wiesz w ogóle co to jest blog? Po drugie, o jaką odpowiedzialność Ci chodzi? Jestem prawnikiem i mimo wszystko nie rozumiem Twoich zarzutów. Czy my tu oskarżamy kogokolwiek o cokolwiek? Nie, piszemy tylko o swoich wątpliwościach, związanych z zabiegiem Aquafillingu, opierając się na dokumentach przez kogoś wcześniej upublicznionych - same sobie nie wymyśliłyśmy ani listu od producenta Aqualiftu, ani artykułów opublikowanych w internecie, w których opisane są przypadki komplikacji pozabiegowych. Więc o co Ci właściwie chodzi? Mamy prawo do wyrażania swoich wątpliwości, tym bardziej, że topik został tak sformułowany, że można tu pisać zarówno o zaletach Aquafillinu, jak i jego wadach. Według Ciebie należy się tylko wyrażać o tym zabiegu w samych superlatywach, pomijając ewentualne zagrożenia? To dopiero byłoby obiektywne i nieodpowiedzialne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być "nieobiektywne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo!!!! Super wypowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu... pomimo, że się nie przedstawiasz, a starasz się przedstawić mnie w złym świetle mogę tylko domniemać, że jesteś chirurgiem plastykiem który jest wściekły, że powstało coś takiego jak medycyna estetyczna, bądź sfrustrowaną kobietą, której nie stać na takowy zabieg i zazdrościsz Paniom, które się jemu poddały. Mnie również nie stać - ale nie ma we mnie za to złości i nienawiści wobec tych, które stać. Potrafię się z nimi cieszyć. Może tego nie wiesz, ale większość kobiet odczuwa satysfakcję po takich zabiegach. Myślę, że swoje kompleksy drogi gościu należy leczyć w innym miejscu. Ja nie oceniam osób biorących udział w badaniach, niemniej jednak na samej kafeterii jest wątek pisany przez osoby które wymieniają się tym skąd pozyskać kwas i jak go sobie ładnie w łazience przed lustrem wstrzyknąć - zatem moje uwagi mogą być jak najbardziej trafne, ale oczywiście nie muszą. Porównywanie nitek chirurgicznych z ilością kwasu użytego w preparacie nie jest do końca błędne. Ponieważ stosunek poliamidu do soli fizjologicznej jest znikomy w porównaniu z włożeniem poliamidu w obrębie gałki ocznej i masy gałki ocznej. Prosta matematyka. Myślę, że lepsze uznanie można zyskać przedstawiając się oficjalnie i być odpowiedzialnym za swoje wypowiedzi, niż pisząc jako NN gość. Chociaż wydaje mi się, że zbyt dużo uwagi już Pani/Panu poświęciliśmy. Jak każde ciało obce podane do naszego organizmu zawsze musimy się liczyć z ewentualnością reakcji uczuleniowej i wzmożonych procesów zapalnych. Przy chorobach autoimmunologicznych zdecydowanie nie powinno się wykonywać tego zabiegu. Zakładając, że przy Sculptrze mogą powstać ziarniniaki, a nawet kwas hialuronowy jakim jest Macrolane może się otarbiać - domniemam, że również wysokie prawdopodobieństwo jest również i w przypadku Aquafillingu. Z tego co mi wiadomo również podobnre procesy mogą zachodzić przy implantach piersi. Więc, jeżeli się tego obawiamy - najlepiej nie robić nic. A na pewno przed zabiegiem zrobić samej dla siebie USG piersi, badanie BRCA1 i BRCA2.Oczywiście podczas każdego zabiegu może dojść do infekcji -dlatego należy uważnie wybierać gabinety - przed zabiegiem lekarz na wasze żądanie powinien zaprezentować narzędzia do jego wykonania - jak chociażby kaniule - zazwyczaj są jednorazowe, specjalnie opisane i zapakowane w sterylny, zgrzany rękaw. Również po zabiegu należy dbać o higienę miejsca wejść kaniuli. Myślę, że po takim zabiegu raczej powinno się unikać zabiegów z użyciem fal radiowych, laserów i naświetlania w solarium leczonego miejsca. Poza tym należy regularnie badać piersi raz w roku za pomocą USG. Dobry radiolog na pewno powie, jeżeli cokolwiek go zaniepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
trochę mnie nie było, a tu awantura na cztery fajerki :-D:-D:-D język angielski znam bardzo dobrze i czytałam mnóstwo publikacji na ten temat. nie można porównywać aquafillingu do aquamid :-D to niedorzeczne. w ogóle awanturowanie się, że MOGĄ być powikłania jest bez sensu. oczywiście, że MOGĄ. ale proponuję wpisać się na forum, jak już ktoś te powikłania będzie miał. ja jestem dokładnie dwa miesiące po zabiegu. nadal zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
doczytałam wcześniej o jakiejś kobiecie z chin, której rozcinali pierś! rany, kobiety, pomyśl cie chwilę spokojnie. czy wiadomo kto i jak, i co dokładnie jej podał do tej piersi? to jest skomplikowana procedura = wystarczy, żeby lekarz nie miał doświadczenia, umiejętności, żeby doszło do zakażenia, żeby preparat nie był oryginalny - i już możliwe są powikłania. a wy histeryzujecie, bo ktoś zlinkował filmik. masakra. dobrze sandrine napisała - nikt nikogo nie zmusza. i druga sprawa - to jest forum - powinniśmy koncentrować się na wymianie FAKTYCZNYCH doświadczeń ze swojego życia, a nie domniemanych kłopotów, lęków i tak dalej. jak tylko coś złego zacznie się dziać z moim biustem niezwłocznie o tym napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki aqa.ja odwolalam zabieg ze wzgledu na negatywne komentarze.poczekaj jeszcze. Bardzo prosze dawaj znac jezeli pojawia sie u ciebie niepokojace objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez zrezygnowalam z metody po przeczytaniu roznych artykulow.niestety okazuje sie ze jest to zabieg ktory ma podobne powiklania jsk po macrolane. Niema takiej metody ktora bylaby obojetna na cialo obce.wczesniej czy pozniej sa powiklania. Takze dziewczyny trzeba to dobrze przemyslec...nie sztuka czytac tylko o superlatywach zabiegu.o komplikacjach earto rowniez poczytac bo mozna sie pozniej niezle rozczarowac.ja kiedys zrobilam sobie warkoczyki przedluzanie wlosow po miesiacu polowa wlosow mi wypadla ...glupi prosty przyklad a jakie problemy pozniej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez zrezygnowalam z metody po przeczytaniu roznych artykulow.niestety okazuje sie ze jest to zabieg ktory ma podobne powiklania jsk po macrolane. Niema takiej metody ktora bylaby obojetna na cialo obce.wczesniej czy pozniej sa powiklania. Takze dziewczyny trzeba to dobrze przemyslec...nie sztuka czytac tylko o superlatywach zabiegu.o komplikacjach earto rowniez poczytac bo mozna sie pozniej niezle rozczarowac.ja kiedys zrobilam sobie warkoczyki przedluzanie wlosow po miesiacu polowa wlosow mi wypadla ...glupi prosty przyklad a jakie problemy pozniej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, a co Ty na to, co napisal producent Aqualiftu? Nie chodziło nam o Aquamid, tylko wlasnie o Aqualift, bo to odpowiednik Aquafillingu i to nad nim w rzeczywistosc**prowadzone byly te badania, a nie jak sie okazuje nad Aquafillingiem. Wejdz na strone Aquafillingu i przeczytaj sobie co napisal jego producent - niby niedawno nastapila zmiana nazwy z Aqualift nad Aquafilling, a w przypadku tego pierwszego mozna znalezc w necie artykuly o komplikacjach takich jak np. kiedys po Aquamidzie. I nie chodzi tu o jakis tam przypadek z Chin, tego jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Ty w ogole na to, że producent Aqualiftu oskarża producenta Aquafillingu, ktorym de facto jest byly menager w jego firmie (w dodatku nie posiadacy zadnego wyksztalcenia chemicznego, ani medycznego) o wykradanie receptury i o nielegalna produkcje Aquafillingu bez zadnych badan (bo badania przeprowadzane byly ale na Aqualifcie, a nawet nie wiadomo, czy Aquafilling posiada jednakowa recepture)? Według listu tutaj zamieszczonego, Aquafillingowi odmowiono zarejestrowania go w Ukrainie, skad sie wywodzi m.in. z powodu braku badan i wtedy jego producent uruchomil produkcje w Czechach. Aqua, nie czujesz sie troche oszukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Tobie mowiono podobno o 12 latach badan klinicznych, ktorych Aquafilling chyba w gruncie rzeczy nie posiada... Ja nie mowie, ze na 100% Aquafilling jest zly czy cos, ale nasuwa sie obecnie wiele watpliwosci dotyczacych tego produktu i nie wyglada to juz tak obiecujaco jak wczesniej. A co do tych komplikcji - Sandrine wspomniala o infekcji, do ktorej mogloby dojsc podczas wykonywania zabiegu. To mnie tak nie martwi, bo widadomo podczas kazdego zabiegu moze do niej dojsc - czy to z uzyciem Macrolane, implantow czy Aquafillingu. Mnie martwi bardziej inny rodzaj zakazenia, spowodowanego przez pozostalosc poliamidu, do ktorego moze dosjsc nawet po paru latach od zabiegu. Nieciakwie tez przedstawia sie mozliwosc zgranulowania sie tego produktu i jego migracji gdzies indziej. Czytalam troche o takich przypadkach w necie, mimo że producent Aquafillingu na swojej stronie internetowej zaprzecza, ze moze do tego dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję tylko uświadomić potencjalnym pacjentkom jakie mogą być powikłania i jaki jest ich mechanizm, bo większość dziewczyn o nich nie ma pojęcia i nie dowie się od wykonującego .I Sandrine nie chodzi ani o wściekłość i przejęcie pacjentów.to samo mogę powiedzieć o Tobie że poprzez moje wpisy tracisz bo niektóre zaczynają rozumnieć co nieco.A musisz przyznać że cały czas nowe preparaty i procedury niby teraz lepsze niż przed rokiem?Przypomnij sobie co uczono ćię wczoraj I wiesz dobrze że istotnej poprawy poprzez znakomicie wylansowany biznes jaki jest med estet.nie oszukasz czasu A sprawa przypadkowych szkoleń to kolejny problem Tak więc chodzi mi tylko o PRAWDę. o TY OKU CO PISZESZ TO ZUPEŁNIE NIE WIEM CO CHCIAŁAŚ PRZEKAZAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze wkoncu znalazla sie tutaj inteligetna pani , ktora zna perfekt ang...poczytala troszke i otwarla oczy niektorym bardzo naiwnym pania ktore byly przekonane ze metoda jest bezpieczna. Ja rowniez kiedys bylam bardzo naiwna..czytalam tylko dobre strony.nigdy nie myslalam o komplikacjach dopoki sie nie pojawily.nikomu tego nie zycze.! Chodzilam przez 2 lata of lekarza do leksrza..Mnostwo pieniedzy straconych i zaden nie pomog.lekarze nie umieja leczyc komplikacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafią lezyć ale gdyby to za szybko wykonali to podcieliby gałąż na ktorej siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa - nie, nie czuję się oszukana. cała ta awantura między aqualiftem a aquafillingiem to przepychanki patentowe producentów. a aquafilling został w UE dopuszczony do użycia. ktoś tam wyżej wkleił linka do certyfikatów. oczywiście MOGĄ być powikłania! zlinkowany przypadek komplikacji po aqualifcie z USA z 2010 roku - powtarzam, że w przypadku wypełniaczy, bardzo ważne jest jak zostały podane do ciała. nic dla mnie nie wynika z tego przykładu, bo istnienie cytuję "nietypowych zgrubień" jak dla mnie mocno wskazuje na popularne i w europie u niektórych niefrasobliwych chirurgów "ostrzykiwanie" piersi z wielu stron osobnymi nakłuciami wypełniaczem, kiedy piersi są obwisłe i wykonanie jednej "bańki" z preparatu nie poprawiłoby ich wyglądu. pisałam o tym, to prosta droga do zrobienia sobie wyczuwalnych osobnych "gul" w piersiach. mój lekarz przed tym ostrzegał. jak tylko coś złego zacznie się ze mną dziać, niezwłocznie poinformuję. bardzo proszę osoby, które mają wyłącznie do powiedzenia parę inwektyw pod moim adresem, o darowanie sobie. to moje ciało i moje ryzyko. nikt nikogo nie zmusza do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajot gosc
Aqua a gdzie robiłaś sobie zabieg :)? Napewno pisalas ale nie chce mi sie od poczatku czytac watku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos z tym aquafilling jest nie tak skoro tylko robia ten zabieg na wschodzie Europy, a nie w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Widzę że przez niektóre osoby zaczyna się robić nieciekawie na tym forum. Zachowanie i język jakim niektóre użytkowniczki się posługują .... brak słów. To forum o aquafilling !! Załóżcie sobie inne forum i tam się żryjcie. Zostawcie te forum dla osób które mają pytania odnośnie w/w zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Nareszcie ostatnia strona forum jest inteligentną wypowiedzią, a nie jak wcześniejsze pyskówki jak z podstawówki, Panie które potrafią tylko skakać sobie do oczu niech chwilę pomyślą o poziomie swoich wypowiedzi...żenujące. Nikt nikogo nie powinien oceniać, a tym bardziej te śmieszne ataki na aqua aqua, nikt was nie zmusza do zabiegu!!!! Wszelkie wątpliwości i sugestie można naprawdę przekazać w kulturalny sposób, widzę że na kafeterii panuje zasada- każdy pisze co mu ślina na język naniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ajot gościu - ja robiłam w otwocku pod warszawą, klinika kriocentrum. zgadzam się z przedmówczyniami - trzymajmy się tematu i faktów, a nie domniemań, obaw, przeczuć i ocen personalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, jeśli chodzi o fakty, to zapodaj może jakiś link do tych badań klinicznych, o których tyle czytałaś. Ja jakoś znaleźć tego nie mogę, a tez chętnie sobie poczytam (nie chodzi mi o certyfikaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pytam oczywiście o badania nad Aquafillingiem, bo tego dotyczy temat, a nie nad Aqualiftem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W linku do certyfikatów są rownież badania kliniczne Drogi Gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mogłabyś wskazać konkretny link do badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby, która zamieściła certyfikaty i artykuł o badaniach klinicznych: Żartujesz sobie, czy masz nas za niezbyt mądre? Przecież te Twoj***adania dotyczą tylko wstrzykiwania Aquafillingu w twarz, a nie w piersi. Nie widzisz różnicy? W twarz podaje się minimalna ilość produktu, to zdecydowanie nie to samo... Czy to jedyne badania, które przesłał Ci lekarz i to na ich podstawie stwierdzono, że Aquafilling jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×