Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Lekarze umieja kasowac tylko pieniadze za zabiegi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie operacji żylaków nie można uszkodzić nerwów. No można jak się pomyli żyłę z nerwem !! Takie powikłanie nie występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
każda z nas powinna znać swój organizm ja nie jestem na nic uczulona i po dwóch poważnych zabiegach chirurgicznych i zawsze wszystko goiło się jak na psie więc liczę na to że powikłania w moim przypadku mało prawdopodobne ale cały czas szukam lekarza który doradzi wybór metody czekam na maila z Czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwczyno co ty piszesz ze nie mozna uszkodzic nerwow?? Co ty mozesz wiedziec. Jasne ze mozna.nie bede sie z toba klocic bo ten temat jest juz dawno dla mnie zamkniety.przestalam chodzic po lekarzach.w sumie prawie wdzyscy lekarze twierdzili ze musial naruszyc nerwa skoro jest bol!!!! Zylaka nie ma .noga zdrowa ale jest bol Pieczenie i palenie....to co innego jak nie nerw ????????? Oczywiscie ze nerw!!!!!! Do truskawkowe ciasto ..masz szczescie ze nie mialas powiklan po zabiegach ale to nie znaczy ze nie bedziesz miec komplikacji po aquafillingu. To cialo obce .!!! Przeciez podczas innych zabiegow nie mialas nic wstrzykiwanego.........oczywiscie nie zycze ci zadnych komplikacji i mam nadzieje ze bedzie ok.!!!! Co do czech to dzwonilam..i maja drogo. 3200 euro tj jest jakie 13.500 .tys.a normalnie jest 11 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze masz rację , ale wyobraż sobie nie ma najmniejszego problemu żeby określić jaki nerw jest uszkodzony , albo poprzez czasowe jego wyłączenie albo przez mapowanie neurologiczne .Inaczej każdy nerw ma swoje pole które zaopatruje i przez to stosunkowo łatwo ustalić jest to. Np nerw trójdzielny zaopatruje to i to i jeżeli w tym regionie jest problem to wiemy że to ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciastko12
ok tylko ja mam inny dylemat niż koszty i powiększenie mnie chodzi o wypełnienie i wygląd bo ja w ubiorze wyglądam super gorzej jak sie rozbiorę i chodzi mi o naturalny wygląd i odczucia w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno aquafiling daje naturalny wygląd oraz w dotyku nie ma żadnej różnicy ( w implantach zdecydowanie czuć i widać wypełnienie ) no i jest stworzony do takiego problemu jak Twój...pozostaje kwestia bezpieczeństwa...do własnej weryfikacji, bo opinie są różne jak widać:-)....wysłałam maile do wszytkich w Polsce klinik robiących aquafiling z tym oświadczeniem producenta...jak dostanę jakąś odp. to prześlę do Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja róniez tak jak już pisałam przeszłam różne zabiegi chirurgi estetycznej i nie mam żadnych powikłań cieszę się życiem z pięknym ciałem i ciągle coś polepszam z rewelacyjnymi skutkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzbogacaja sie na czyims nieszczesciu i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co tak cieszy sie ze swoich zabiegow....uwazaj !!! Wszystko jest do czasu!!!.chyba masz straszne komplexy skoro ciagle cos poprawiasz..masz problem z samoakceptacja wlasnej osoby.to chore.zal mi takich osob.dobrze ze ja jestem naturalnie piekna i nie musze nic poprawiac;-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i zamiast latac non stop do klinik...to poszukaj sobie faceta ...moze wyleczy cie z komplexow....strasznie nie lubie takich pustych plastikowych glupich lal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uwierz ze osoby po operacjach plastycznych wcale nie sa atrakcyjne.wygladaja sztucznie...nie znam zadnego faceta ktoremu by sie to podobalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubisz, bo zazdrościsz....i to, ze kogoś może sobie pozwolić na tego tupu zabiegi nie oznacza, ze jest pusty...wręcz przeciwnie moja droga...sama zarabiam i to bardzo dobrze, na wszystkie swoje zachcianki i nie tylko.....nie oznacza rownież, ze jest zakompleksiony - wręcz przeciwnie - dążę do ideału a siebie kocham a faceci lgną do mnie...raczej to muszę się od nich opedzac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kwestiie wyczucia i dobrego gustu mam wrodzona ....uwiez mi można ciagle coś poprawiać i wyglądać naturalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoje prostackie podejście do tematu jest żenujące......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dalej moje wpisy....skoro nie musisz nic poprawiać to czego tutaj szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uwierz ze osoby po operacjach plastycznych wcale nie sa atrakcyjne.wygladaja sztucznie...nie znam zadnego faceta ktoremu by sie to podobalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp do wpisu : Wzbogacaja sie na czyims nieszczesciu i tyle... -czyli co o komplikacjach to można pisać a o powodzeniach już nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pogrążają się więcej koleżanko....jeżeli operacja plastyczna jest dobrE zrobiona to nawet nie zauważysz, ze była jakaś ingerencja :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A a props facetów ... Tak to prawda....ja tez słyszę Kochanie jesteś piękna jeszcze nic nie musisz nic poprawiać no może jak urodzidz dziecko ale nie teraz.....tyle, ze ja to robię dla siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lgna do ciebie faceci ktorzy maja tyle w glowie co ty.! Inteligetny facet nigdy sie nie zaintetesuje kobieta ktora nie ma nic do zaoferowania procz wladnego wygladu.straznie smutne.! Bo wnetrze powinno sie liczyc..weszlam tutaj tak przez przypadek...a zaraz stad spadam heh a wiesz dlaczego? Bo ja nie musze nic poprawiac i jestem piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do pytania bo nie pdpowiedzialas.....czyżbyśmy jednak miała kompleks z powodu biustu skoro uważasz, ze ingerencje plastyczne są sztuczne a jednak jpisEsz z zacięciem na tym blogu....wiec jak jest naturalnie piękna koleżanko??? Mamy kompleksiki???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna kobieto dlaczego uważasz, ze jestem tylko piękna zewnętrznie ???? Jestem młoda bizneswoman, która pnie się po szczeblach kariery, jestem spełniona zawodowo, finansowo, życiowo, pracuje, uczę się, zwiedzam świat, mam cudownych ludzi wokół siebie i jestem zadbana, latrakcyjna - jedno nie wyklucza drugiego :-) to chyba Ty masz jakieś kompleksy....heheheh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie kloccie sie tylko przeczyajcie to: http://www.aqualift.cn/DOC/aqualift_notice_20120320.pdf To jest jakas masakra. Wyglada na to, ze Aquafilling to podroba Aqualiftu. Aquafilling to w rzeczywistosci substancja wykonana przez bylego pracownika firmy produkujacej Aqualift, niejakiego pana Zlenko, ktory to nielegalnie ja pradukuje, nie majac nawet wyksztalcenia chemicznego. Byl on kiedys menagerem w firmie wytwarzajacej Aqualift i wykaradal ich intelektualne patenty m.in. ponoc recepture na Aqualift (ktory nazwal Aquafillingiem). Facet podaje sie za chirurga plastyka, a wcale nim nie jest. Nie wiadomo nawet czy Aquafilling de facto jest produkowany w ten sam sposob co pierwotny Aqualift. I to nie prawda, ze Aquafilling pochodzi z Czech - jak twierdzi i podaje na swojej stronie producent czyt. pan Zlenko - czeski mnister zdrowia temu oficjalnie zaprzeczyl. Aquafilling pochodzi z Ukrainy i tam jego produkcja zostala oficjalnie zbanowana, gdyz pan Zlenko nie uzyskal odpowiednich certyfikatow. Teraz produkt ten jest nielegalnie sprzedawany m.in. w Polsce i innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej do wpisu : Lgna do ciebie faceci ktorzy maja tyle w glowie co ty.! Inteligetny facet nigdy sie nie zaintetesuje kobieta ktora nie ma nic do zaoferowania procz wladnego wygladu.straznie smutne.! Bo wnetrze powinno sie liczyc..weszlam tutaj tak przez przypadek...a zaraz stad spadam heh a wiesz dlaczego? Bo ja nie musze nic poprawiac i jestem piekna. - moje poczucie wartości wynika właśnie z tego kim jestem i jak pokierowalam swoim życiem , żeby dzisiaj być właśnie w na tym miejscu a to , ze dbam o siebie i jestem atrakcyjna jest tylko wisiekną na torcie - to Twoje podejście do sprawy jest prostackie i w takim razie nie wiem jak to jest z tym Twoim wnętrzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumujac wynika z tego, ze Aquafilling produkowany jest nielegalnie w "podziemiu" i przemycany w tajemnicy do innych krajow. Nie ma zadnych atestow, a te posiada natomiast tylko jego oryginalna wersja czyli Aqualift (produkowana od 2004 roku, a nie jak Aquafilling od 2012 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to czytałam i tak jak już wcześniej pisałam wysłałam maile do wszystkich klinik w Polsce które robią aquafoling z prośba o komentarz w tej sprawie ....a ten pan właśnie jest chemikiem ale posiada wykształcenia chemicznego z tego co wyczytałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się jak to jest możliwe i co chodzi ( mam nadzieje, ze lekarze odpiszą na moje maile ) ze aquafiling jest robiony w NiemcEch no i u nas bo ze w Chinach to się nie dziwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest napisane, ze koles NIE MA wyksztalcenia chemicznego (cytat: "Mr. Zlenko actually has no education in chemistry, nor he is a plastic surgery doctor") Do tej pory bylam zachwycona zabiegiem i mialam sie mu poddac w lutym, ale teraz naprawde sie waham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×