Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Kazdy ma inna opinie na ten temat...duzo o tym czytalam i wlasnie powiekszenie piersi wlasnym tluszczem jest bardzo niebezpieczne. Robia sie zwapnienia..guzy..po drugie trzeba odsysac tluszcz z roznych czesci ciala.. pozostaja blizny etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównnie Strona 2 .. Ja tez byłam na konsultacji i zrezygnowałam bo lekarz od razu uprzedził o skutkach ubocznych czyli wchłanianiu się oraz zwapnieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie - przede wszystkim tłuszcz się bardzo szybko wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o aquafilling. A nie o wlasnym tluszczu.najpierw bylo macrolane mial byc przelom okazal sie ze to syf. Wlasny tluszcz tez misl byc bezpieczny ..okazal sie niebezpieczny.teraz aquafilling ...pewnie za rok tez beda go krytykowac.....ale niemam wyjscia bo jestem deska i mam juz dosc komplexow. I za kazdym razem palic sie ze wstydu przed facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ja rozważałam i macrolane, i przeszczep własnego tłuszczu, ale lekarz mnie wyśmiał. ten tłuszcz do powiększania piersi musi być odpowiednio przygotowany - odwirowany w jakiś tam sposób - w rezultacie z pobranych mililitrów zostaje do użycia około połowa. trzeba mieć tego tłuszczu sporo, żeby to w ogóle miało sens - ja się nie kwalifikuję, bo jestem bardzo szczupła. no i znalazłam parę opinii, że u kogoś się wchłonął... za tydzień miną 4 miesiące od mojego zabiegu. nadal czuję się świetnie, odpukać :-) do dziewczyny powyżej, obawiam się, że 50 ml w jedną pierś to nie będzie za mało,100 ml to minimum moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua a nic ci sie nie wchlonelo???? Nic cie nie boli?? Kurde mam jednego bliznowca na plecach tobie sie wszystko zagoilo??? Nie ma blizn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz aqu ze 50 ml to bedzie chociaz wiecej niz pol rozmiaru? Ja mam male a ..w sumie nawet a nie mam. Polowe z lekkie tylko zaokraglenie i tyle...koszmar...a jestem w twoim wieku;-) ty pisalas ze mialas male b i podalas juz 170ml preparatu i pisalas ze celujesz w male c..kurde myslalam ze po podaniu tak duzej ilosc**preparatu powinnas miec minimum poltora rozmiaru wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
Mam pytanie do wszystkich, które zrobimy sobie zabieg, po jakim czasie wasze piersi stały się miękkie. Ja jestem ok dwa tygodnie po zabiegu i w części są twarde, jak sie położę na plecach, to bardzo odczuwam. Tak samo jak maz mocniej mnie przytuli, to aż boli. Po jakim wiec czasie piersi stają sie normalne? Będę wdzięczna za szybka informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież miało to być całkowicie nie wyczuwalne ?! O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie robilas zabieg? Ile ci wstrzykneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno piersi potrzebuja czasu...nie pytalas swojego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi kształtują się rok a więc masz jeszcze czas . Nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem miesiąc po zabiegu i nic już nie boli i nie ma twardych miejsc ale jeszcze dwa tygodnie temu tez się nad tym zastanawiałam - musisz robić masaże wg zaleceń lekarza i wszystko będzie ok... Ja miałam podane po150 w każda pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 ml tj poltora rozmiaru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam biustonosz rozmiar większy i leży jak ulał ....rozmiar to jedno ale kształt przede wszystkim sie liczy lekarz podał preparat w górna cześć piersi co je ujedrnilo i sprawiło, ze są pełniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie bliizn? Lekarz podaje preparat strzykawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
Robilam w Otwocku i generalnie bardzo jestem zadowolona,profesjonalni i mili ludzie, a doktor kompetentny i rzeczowy. Tylko o masażach nic nie wiem? Ktoś może wtajemniczyć? Mialam standardowo 100 w każdą i efekt jest..naprawdę jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Wawie tak jak już mówiłam po 150 do jednej piersi po skończonym zabiegu lekarz pokazał jak masować piersi ale dopiero po tygodniu od zabiegu i gdyby się pojawiły twardsze, bolące miejsca kazał masować a najlepiej przyjechać do niego, żeby on to rozmasował...niestety nie mogłam pojechać do Warszawy - jestem z Krk ale sama wszystko rozmasowalam ( codziennie ******* w obrębie piersi ) i teraz jest już super....a jeszcze 2 tygodnie temu były miejsca których nie mogłam dotknąć i jak się obrocilam na jeden bok podczas snu to mocno to odczuwalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam ze to kwestia czasu. ..lekarz powinien cie poinformowac jak masowac piersi. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny prosze wysylajcie zdjecia piersi...prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylaczam sie do prosby, dziewczyny jakbyscie mogly przeslac zdecia przed i po...bylabym wdzieczna:) na necie jest troche zdjec, ale sa one robione zrobione zaraz po, czyli kiedy piersi sa jeszcze napuchniet...a mnie ciekawi efekt jaki jest po 7 dniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co taka cisza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
mi sie marzy taki biust jaki ma Emmy Rossum- wpiszcie toplwss to zobaczycie. Tylko niby ona ma 70 B a ja 70 C i moj biust jest mniejszy, no ale to moze byc kwestia wymiarow- on ma 80-60-80 a ja 91-70-98 wiec to sie inaczej rozklada. Chcialabym sie zdecydowac ale sie jakos boje.. no i koszt tez niemaly Powoli dostaje obsesji, tzn ciagle mysle o sobie z takim biustem, cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
cyt ,,lekarz podał preparat w górna cześć piersi co je ujedrnilo i sprawiło, ze są pełniejsze..,, no to jak to jest z tworzeniem tej jednej banki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie dziewczyny jak to jest? Dziwi mnie jedno. Mieszkam w austrii obdzwonilam wczoraj kilka klinik i nigdzie tego nie robia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Austria to zad***e ot i wszystko w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno czy ty ironii nie czujesz ?? Poczucia humoru to brak ci zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz jak to jest po austriacku to na takie jak ty jest określenie Schwere Maschinengewehr po polsku CKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×