Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Ja mam tak samo wrazliwy organizm... lekko sie gdzies uderze i mam siniaki gojace sie po kilka miesiecy..daj znac prosze nabierzaco jak sie czujesz bo jak m tez tak wrazliwe cialo jak ty ...i caly czas sie zastanawiam czy robic zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keloidy leczy się - tylko nie u tych co nie mają pojęcia . Ale jak wiesz lepiej to Ci powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz keloid???? Wiesz jak wyglada leczenie???? Prosze cie nie rozsmieszaj mnie..ja lecze sie od 2 lat u najlepszych dermatologow w wiedniu i jskos poprawy niema.bo jeden matol mi go wyciol i dlatego tak sie dzieje. Jezeli ty jestes taka obeznana w temacie to prosze zdradz sekret jak sie keloidy leczy!!! Poczytaj na forum mnostwo ludzi pisze ze mecza sie latami z keloidami i nic nie pomaga! Byl laser..wycinanie...masci...plastry uciskowe ...co jeszcze moge zrobic?????? Sa jeszcze zastrzyki sterydowe..krioterapia ..ale tego nie probowalam! Bo najlepiej chyba tego nie ruszac!! Ja zaluje ze robilam jakiekolwiek zabiegi na to...bo keloid jest wiekszy i boli i swedzi! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
do aqua aqua - gdybym mogla cwiczyc, to nie wychodzilabym z silowni. ze wzgledow zdrowotnych nie moge, a nie ze mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
do zdecytdowana9 - gdzie i kiedy robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
nowa_123 - ja tak samo fatalnie się czułam przez pierwsze dni! musisz poczekać. piersi strasznie napięte i też czułam "chlupotanie" w nich :-D to mija, nic się nie martw. też słabo spałam te pierwsze noce. ale ja jestem matką dwulatka, więc niespanie w nocy nie jest dla mnie czymś wyjątkowym ;-) kamilkaa22 - nie rozśmieszaj mnie - przysiadów nie możesz robić? a chodzić możesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
aqua aqua - wlasnie przysiadow robic nie moge. jestem po operacji kregoslupa, a skoro jestes takim ekspertem to chyba powinnas wiedziec, ze akurat przysiady wyjatkowo obciazaja kregoslup. moze nie wypowiadaj sie juz wiecej, skoro twoje odpowiedzi maja byc takie zjadliwe, bo ja jestem mila, ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
kamilkaa22 - prawidłowo wykonany przysiad obciąża przede wszystkim mięśnie czworogłowe ud, mięśnie kulszowo goleniowe, mięśnie pośladkowe. partia mięśni dolnego odcinka pleców minimalnie pracuje, owszem, ale z całą pewnością jak zakończy się okres twojej rehabilitacji po operacji lekarz pozwoli ci robić przysiady. uwierz mi, że sportowcy to osoby które są bez końca operowane i nie oznacza to końca ćwiczeń i kariery, po warunkiem, że przestrzega się zaleceń swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
Jezu dziewczyno chodzilam 7 miesiecy na silownie i cwiczylam z trenerem. Nie rozumiesz, ze to jest dla mnie nieustajacy bol, a skoro go odczuwam lekarz powiedzial, ze mam nie cwiczyc, ale jak wnioskuje ty jestes mądrzejsza od lekarzy i profesorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
przestan sie mądrzyc swoja znajomoscia anatomii, bo nie o to pytalam. jezeli nie masz nic do powiedzenia, na temat wypelnienia posladkow kwasem hialuronowym, to sie nie wypowiadaj, bo temat tego nie dotyczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj lekarza, czy mozna posladki wypelnic kwasem hialuronowym !!!!! A nie pytaj na forum! Bo to forum o piersiach a nie o d....e !! zaprzeproszeniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
wyluzuj, pytalam! z tym, ze lekarz nie ma w d***e wypelniaczy, a na forum o WYPELNIACZU mozna znalezc opinie kogos kto juz to zrobil. nie tylko cycki sie wypelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu bym tego w d**e nie wstrzyknela ..w piersi jeszcze. .ale jak ci sie z d......e cos stanie...jakies guzy ...trzeba bedzie rozcinac.. nawet na d***e nie siadziesz.. ja bym sie bala..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
z tego co slyszalam wstrzykiwanie w posladki wypelniaczy jest duzo bezpieczniejsze, niz w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok.. to dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Robiłam zabieg z 4 tyg temu jakoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdeydowana i juz cie nic nie boli?bo jezeli 4 tYg temu robilas to raczej juz nic cie nie powinno bolec..gdzie robilas i czy mozesz zdjecia wyslac ? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co taka cisza?? Ja niedlugo szykuje sie na konsultacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
no, jak ktoś jest zadowolony, to raczej nie zagląda już na forum. tylko osoby z problemami mają powody, żeby się pojawiać. ja wyjątkowo zaglądam, bo mnie wkurzyły zarzuty, że kłamię i że na pewno będę miała komplikacje, bo tak forum wróży z fusów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Please aqa odzywaj sie ...;-) bo ja szykuje sie na zabieg na wiosne. .ale potym co tu przeczytalam to mam obawy..ciesze sie ze u ciebie narazie wszystko ok..mam nadzieje ze u mnie tez bedzie! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua po jakim czasie od zabiegu mija bol i schodzi opuchlizna? Tzn. kiedy mozna zobaczyc ostateczny efekt zabiegu bez obrzeku i znieczulenia w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gościu, to pewnie sprawa indywidualna. u mnie po tygodniu było już bez żadnego bólu i piersi były rozluźnione. ale ułożyły się i zeszła resztka opuchlizny tak do końca drugiego tygodnia, może do połowy trzeciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może byc tak samo jak z Macrolane tez miał się utzrymywać 2 lata a po 3 miesiącach nie było go już więcej jak połowę a później komplikacje , torbiele itp. moim zdaniem dobrze dobrany implant do figury jest nie do rozpoznania tylko oczywiście wszystko w miarę a nie balony jak głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz ze po implantach niema komplikacji?? Tak jak pisalysmy wszystko ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka159
Wiem, że nie w temacie ale na temat powiększenia pośladków wszelkie fora są bardzo ubogie w informacje, a ostatnie wpisy są sprzed kilku lat... więc marna szansa na odzew. Ponawiam pytanie kamili22 o wypełniacze "pośladkowe". Ze swojej strony dodam, że jakbym miała się decydować to raczej na aquafilling. Ktoś o tym myślał, rozważał? A może jest już ktoś po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka159
aha i od razu dodam że nie chodzi mi głównie o powiększenie obu pośladków, tylko o retusz ich asymetrii. Jeden z pośladków ma zanik mięśnia mniejszego, zastanawiam się czy takie wypełnienie aguafillingiem byłoby sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie porozmawiasz o tym z lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
u mnie zaraz będzie 4 miesiące i nic się nie wchłania ani nie zmniejsza. przy macrolanie był to ubytek stopniowy widoczny już w po 3 miesiącach. więc raczej o to jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a aquamid? czym sie rozni od aquafilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×