Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość nowa_123
tylko,że ja nosze soczewki i myślę sobie, że to przez to może mi się te oczy podrażniły....3-4 dni i zeszło wszystko tylko, że tu jest trochę inna sprawa i tego się właściwie boje... dziś zrobiłam badania, jak tylko otrzymam wyniki to wyślę je do doktora z prośbą o ich weryfikację. Zobaczymy co powie... na tą chwilę mam mieszane uczucia a termin zabiegu zbliża się coraz szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie bylad na konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, nie wciskaj ludziom na okrągło kitu o tej bańce. Nawet jeśli Macrolane wstrzyknięte było jako jedna jak to określasz "bańka", to i tak powstawały guzki itp. Tak się po prostu ten produkt zachowuje (w zależności od organizmu). Ja się pytam, gdzie jest te 12 lat badań nad Aquafillingiem? Zamieszczone tutaj dokumenty nie mówią wcale o 12 latach. I dlaczego nie ma ich na stronie producenta, tak jak to jakiś lekarz wspomniany wyżej zauważył? Czyżby te badania były nie do końca prawdziwe? Ja jako producent, gdyby faktycznie takie badania były prowadzone, zamieściłabym je od razu na pokaz na swojej stronie, bo ta chyba najważniejsza informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*bo to chyba najważniejsza informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze aqa jest podstawiona.!!! Najbardziej podobala mi sie wypowiedz jednej dziewczyny ktora ma kolezanke Chirurga!!!! Liczy sie tylko kasa kasa kasa i nic wiecej. Oni w zyciu nie zrobili by sobie takiego zabieg ani komus z rodziny.ciekawe czy ktorys z lekarzy wstrzyknol by ten syf swojej zonce heh zaloze sie ze nie!!!! Moja kolezanka jest stomatologiem i nawet wybielania zebow mi nie chce zrobic....a innym robi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
jasne, jak ja jestem zadowolona i nie mam żadnych komplikacji to oczywiście jestem PODSTAWIONA, a jak licznie wypowiadające się anonimowe osoby GDYBAJĄ sobie o MOŻLIWYCH komplikacjach, to są najprawdziwsi eksperci :-D co do histeryzowania na temat lekarskiego braku etyki - hello, to jest forum chirurgia plastyczna. nie ratujące życia zabiegi mające na celu poprawę prezencji za wyjątkowo wysokie ceny. tak już jest. dorośnijcie. jeszcze raz - nikt nikogo nie zachęca. to wątek na forum służący dzieleniu się doświadczeniami. moje jest takie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqa to ze teraz nie masz komplikacji to nie znaczy ze niw bedziesz ich miala.komplikqcje zawsze wychodza po jakims czasie.mi komplikacje wyszly piltora roku po zabiegu. I mecze sie juz kilka lat i zaden lekarz nie unie pomoc!!!zycze ci jak najlepiej ale za wczesnie sie cieszysz !!!!! ! uwazaj bo mozesz jeszcze bardzo plakac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię jutro :-) bardzo się cieszę to moja decyzja i nic Wam do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua nie przejmuj się zazdrosnymi babami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcecie to nie róbcie - proste :-) i odpuscie sobie gdybanie o komplikacjach i troskę o mnie aque i pozostałe dziewczyny, które zrobiły sobie piersi ta czy inna metodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie o was nie troszcze...mam was gdzies. To wy bedziecie sie meczyc z komplikacjami nie my heheheh.tylko az oczy bola jak sie to czyta...nie moge pojac jednego jak mozna tak narazac swoje zdrowie dla pol rozmiaru ....nie pojete dla mnie!! To waszego zycia napewno nie zmieni na lepsze. .najwyzej na gorsze!!! ALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie piepszyc ze jestesmy zazdrosne i nie stac nas na zabieg. Prostu piszemy jak jest...ze sa mozliwe komplikacje.!!! Mnie na zabieg stac ..ale nawet jakk by mi zaplacili to bala bym sie podjac... bo ryzyko jest i to ogromne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
po raz 100 napiszę: WIEM, że mogą być komplikacje. moja sprawa - moje ryzyko. to jest forum CHIRURGIA PLASTYCZNA. praktycznie każdy zabieg niesie duże ryzyko. idźcie nudzić w innych wątkach. a piersi mam większe o pełen rozmiar, nie o pół. i jestem nimi zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqa ale ty caly czas twierdzilas ze nie ma komplikacji....chyba zaczynasz sie bac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gościu, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. twierdziła i twierdzę nadal że nie ma JUŻ STWIERDZONYCH PRZYPADKÓW KOMPLIKACJI. co nie oznacza, że nie mogą się takie pojawić, na tym polega RYZYKO. z którym się pogodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakto nie ma stwierdzonych komplikacji? A to o czym dziewczyna wczesniej pisala...jakies ziarniaki..stany zapalne.a po drugie produkt jest nowy wiec testuja go na was i dopiero pozniej sie okaze jakie beda komplikacje...dzieki takim osobom jak ty....duzo zdrowia aqa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to forum zamieniło się w wciskanie swoich racji? jak Aqua chciała to sobie zrobiła, a wy jak nie chcecie to już nie bądźcie takie dobrotliwe ciocie które ciągle ostrzegają i ostrzegają. To są duże dziewczynki i to są ich decyzje , a skoro tak ich wam żal to załóżcie kółko różańcowe z tego powodu, czytać już się tego nie da! Poczekajcie w takim razie pare lat i zobaczcie czy produkt był - jest bezpieczny, a nie ciągle obrażacie dziewczyny od pustych itd, was nikt tu nie obraża. Myślicie że jak kogoś wyzwiecie od idiotek to bardziej was słychać??wręcz przeciwnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gościu, naprawdę, nie rozumiesz tego, co czytasz. wpis o powikłaniach między innymi obejmujących ziarniniaki czyli grudki w tkance czy stany zapalne dotyczył NIE AQUAFILLINGU ale INNYCH WYPEŁNIACZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wymazać kropke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignalina
cyt: ,,Aquafilling jest nadal w "eksperymentalnym" stadium. Jeśli wynik nie spełni Twoich oczekiwań, nie ma bezpiecznego sposobu,aby usunąć płyn, oprócz czekania na biodegradację. '' A co na ten temat wasi lekarze mowili, jakie sa metody, mozliwosci usuwania preparatu w razie komplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignalina
no i jeszcze te 12 lat badan klinicznych- nie moge ich w necie znalezc, skad dr Piotr je wzial skoro nawet producent ich nie zamieszcza na swojej stronie..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tez jestem ciekawa...bo rowniez myslalam o zabiegu..ale za duzo sprzecznosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignalina ty rozwazasz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny róbcie-- dr Piotr mówi że obserwacje są wieloletnie i na pewno nie proponowałby metody niepewnej. A te wpisy frustratek nie mających wiedzy pominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co sekretarka pana piotra?? Jak taka madra jestes to sama rob zabieg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadnemu panu na slowo nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, a kim właściwie jest dr Piotr? Nawet nie podał nazwiska, więc dlaczego miałby być dla nas jakimkolwiek autorytetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×