Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Ignalina i jak niemasz juz nic do powiedzenia? Ja w takie metody niewierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa, który zachwala wkładki solne lub silikonowe - człowieku, macałeś kiedyś piersi, które były bardzo małe i włożono w nie duże implanty? coś dramatycznego. kompletnie sztuczny efekt. moja bliska koleżanka zrobiła sobie po karmieniu, bo wtedy nie widziała innej alternatywy. macałam je, oglądam je regularnie. to sztuczny efekt. dodatkowo przypominam o potencjalnych wielokrotnie występujących komplikacjach - czyli ryzyku kompletnej utraty czucia w sutkach, bólach w piersiach chronicznych, czyli takich na całe życie, tworzeniu się torebki włóknistej wokół implantu, tworzeniu się brzydkich blizn po nacięciu, długim okresie rekonwalescencji. nikt nie domyśliłby się w dotyku czy wyglądzie, że miałam powiększane piersi aquafillingiem. to zupełnie inny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa22
Dziewczyny a czy ktoras moze mi pomoc odpowiedziec na pytanie dotyczace posladkow? Chce powiekszyc posladki i zastanawiam sie pomiedzy macrolane a aquafilling. Wlasnego tluszczu nie przeszczepie, bo jestem za chuda. Tylek mam plaski i jestem w 100% zdecydowana na zabieg z tym, ze wciaz waham sie co wybrac. Czy ktoras ma doswiadczenia w powiekszaniu posladkow tymi preparatami? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie zachwalam tylko podaję jako jedną z alternatyw , następnie nie było mowy o karykaturalnych wielkościach jakie sobie niektóre fundują ,podobnie może być z każdym wypełniaczem, brak czucia to powikłanie b. wyjątkowe spowodowane błędem chirurgicznym /niedoświadczony chir/ , najczęściej jest odwrotnie występuje okresowa nadwrażliwość /przez niektóre odbierana pozytywnie/,bólów z powodu powiększenia nie ma skąd to wynalazłaś/ wkładki najczęściej nie mają z tym nic wspólnego , chyba że to przykurcz, torebka tak wytwarza się zawsze w przypadku aqua tak samo i na to nie masz praktycznie żadnego wpływu, blizny brzydkie to znikomy procent/często znowu brak doświadczenia chir/ Wkładki solne wkładać można poprzez pępek.Rehablitacja a właściwie krótki okres spokoju też niezbyt długa, To wszysto nie by odwodzić od tego sposobu ale by mieć pojęcie o innych metodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos ma sklonnosc do keloidow to beda blizny i to ohydne !! A duzo kobiet po operacji ma problem z bliznami..aqa ma racje...niewiesz chyba z jakimi zo wiaze sie komplikacjami. ..chociaz znajome ktore maja odpukac niw maja problemow.ale duzo czytam takze za Silikony dziekuje.! Aquafilling tez niesie za soba komplikacje..ale jednak jest to mniej inwazyjny zabieg! Silikony mnie przerazaja..kolezanka rowniez ma i jak dla mnie wygladaja brzydko..ma dwie tearde pilki..i straszne blizny..jezeli chodzi o chroniczny bol to oczywiscie ze cos takiego istnieje.sama zmagam sie z takim bolem jednym zabiegu. Aqa wszystko ok? Produk sie nie wchlania? Nic cie nie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
nie gościu. piszesz nieprawdę. nie jest ważne, czy implant jest karykaturalnie duży, czy tylko 300 cc. i tak widać go i czuć bardzo wyraźnie. utrata czucia w piersiach - ryzyko stałe jest szacowane przez chirurgów na 15%. ale w zależności od indywidualnych cech i stopnia powiększania może to ryzyko wzrosnąć do 50%. a torebka włoknista - ręce opadają - nie masz pojęcia o czym piszesz. od aquafillingu nie tworzy się torebka włóknista. gdyby tak było, powiększenie deformowałoby piersi i w dotyku czuć byłoby ciało obce. przy implantach torebka jest zawsze, natomiast jej przykurcz powodujący bardzo poważne konsekwencje, włacznie z koniecznością usunięcia implantu występuje u bagatela 20%. powtarzam jeszcze raz - moje piersi "macało" już 7 niezależnych osób ciekawych jaki powiększanie dało efekt. piersi są w 100% naturalne w dotyku. a ty gościu, jak nie masz o czymś pojęcia to się nie produkuj. pisałam już, że przed decyzją, że zrobię aquafilling przeanalizowałam bardzo dokładnie za i przeciw implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa powyżej - nadal wszystko dobrze u mnie, odpukać. niedługo będzie 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do kamilkaa22 - a ćwiczyć to się nie chce? nigdy ciało po zastrzykach wypełniających nie będzie tak dobrze wyglądało jak z prawdziwymi mięśniami wyrobionymi. poszukaj w internecie ćwiczeń na pośladki. nawet same przysiady DOBRZE wykonywane są w stanie w 3 miesiące kompletnie odmienić twój tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! ! Nawet nie poruszajmy tematu silikony bo az mnie ciarki przechodza!!!temat aquafilling i koniec! Zadne silikony czy picie jakis ziolek...niewierze e to!Ciesze sie aqa ze dalej ok..fajnie ze preparat die narazie nie wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz piszę że jest to jedna z metod a nie wyrokuję co jest dodbre a co nie , ale pozwolę sobie odpowiedzieć na wasze uwagi:1.skłonność do keloidów słyszałaś o czymś takim ale mylisz keloid z blizną przerostową ,są to dwie różne sprawy i może się zdarzyć że coć takiego nastąpi , ale na granicy błędu statystycznego2ból po zabiegu samoistny występuje praktycznie w przypadku nerwiaków a to przy pow.piersi nie występuje/poza okresem początkowym/3objętość 300 przy małych wyjściowych piersiach jest jak najbardziej karykaturalna4,utrata czucia z cięcia podpiersiowego i okolootoczkowego praktycznie nie występuje ponownie przypominam raczej jest nadwrażliwość5.co do torebki której nie wytwarza aqua to możemy w każdej chwili spodziewać się Nobla że wreszcie został wyprodukowany preparat nie widoczny dla naszego ustroju- torebka musi i powstaje zawsze obojętnie co sobie zafundujemy!! U ciebie jest już tylko jesy miękka i cienka i dlatego jej nie czujesz. A leczenie przykurczu jeżeli wystąpi po aqua jest takie samo jaj po silik. Podobnie piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o keloidy to nie to ze ja slyszalam . ..ja niestety takowy jeden juz posiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na piersi ?! Są miejsca gdzie się ta franca tworzy - pomiędzypiersiami tak ale po cięciu w obrębie piersi to prawie zawsze blizna przerostowa która może też być spora. Jak masz to dlaczego nie pozbędziesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na plecach! Poczytaj troche o keloidach...to nie jest prosta sprawa...na to nie ma rady.. .byl laser bylo wycinanie i byly masci i zamiast lepiej jest gorzej..bo jeden idiota lekarz go wyciol..a nie wolno. Wtedy o tyn nie wiedzialam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plecach owszem szczególnie na barku - tak jest jak robią to ludzie po przyśpieszonych kursach . Jest to do wyleczenia trochę kłopotliwe ale warto. Jeżeli chodzi o wycinanie to jest jeden sposób w jaki się to robi ale o tym nie na forum .Jak w tym był laser to przypuszczam że dorwał się do tego tzw specjalista med.estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak!.wyciol go jeden z lepszych dermatologow...w wiedniu. .a laser vyl w pl..no nic trudno...widze ze jestes troszke obeznana;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
Dziewczyny, Jestem 40 godzin po zabiegu i generalnie muszę powiedzieć że nie jest łatwo. W ogóle nie mogłam spać na plecach więc trzecia nocka z głowy. W czasie ruchu czuję jak wstrzyknięty preparat "rusza się" w piersi. Najgorzej jest przy wstawaniu. Sam zabieg trwał około godziny. Cały czas spałam. Obsługa miła, doktor rzeczowy. Jestem na antybiotyku i tabletkach przeciwbólowych, bez których nie mogę funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
Do aqua aqua Napisz proszę czy po zabiegu spałaś tylko na plecach, bo ja tak nie potrafię. Chciałabym się położyć na boku ale nie wiem czy to nie jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktoras z was robila w Krakowie? Chce jeszcze tam sie wybrac na konsultacje....nie wiem dlaczego do tego Otwocka nie jestem przekonana...Moze i duzo zrobili zabiegow, ale lekarz to chirurg a nie chirurg plastyk...zadawalam mu szczegolowe pytania, i byly momenty, ze nie do konca byl przekonany do swoich odpowiedzi...czulam, ze to troche odbywa sie w pospiechu, mial chyba robic jakis zabieg....noi generalnie to nie jest klinika tylko przychodnia wysokospecjalistyczna....i jakos tak do konca nie wygladala profesjonalnie w srodku...moze sie za bardzo czepiam,ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie coś o tych keloidach czy to grozi po tym zabiegu . Zaczęło się ciekawie i cisza .We Wiedniu i takie strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
Ja robiłam w Otwocku u doktora Batijewskiego i jest w porządku. Sama konsultacja trwała godzinę i wszystko rzeczowo wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Tak samo po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_123
Mam po 100 ml bo lekarz powiedział że tak będzie optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj troche o keloidach w internecie.keloid to bliznowiec.ja jeszcze do jiedawna niewiedzialam co to jest.dopoki nie zrobil mi sie obudzilam sie ktoregos dnia i na plecach mialam takie jakby ukaszenia po owadach.spalam przy otwartym oknie.zrobila sie blizna..dokladnie keloid czyli bliznowiec.czyli wyglada na to ze dla mnie odpadaja jakiekolwiek zabiegi chirurgiczne.no.silikony etc. Nie kazdy na sklonnosc do bliznowcow.kilka Prozent ludzi..jezeli ty nie masz sklonnosci do keloidow to sie nie martw...ale to nigdy nie wiadomo.jezeli nie mialas zadnego zabiegu chirurgicznego to tez niewiadomo jak skora sie zachowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego go nie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj wczesniej co pisalam ..nie lubie sie powtarzac. Keloida nie da sie wyleczyc!!! Byly masci lasery i wycinanie. Nic nie pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Ja mam po 150ml, choć myślałam, że będę miała po 100ml.Jestem drobna i miałam dość jędrne ale małe piersi. Muszę i tak pojechać na dostrzyknięcie bo jedna pierś była mniejsza. Mnie akurat bolało i to bardzo, jakby te znieczulenie nie do końca nie działało. Mam już takie wrażliwe ciało, a siniaki to norma. Spać na boku to na początku raz, że nie można a po drugie, że za bardzo mnie bolało, żeby sobie spać na boku. Mimo tego wszystkiego decyzji i tak bym nie zmieniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
mówiłam zreszto było widać..widocznie tak mam. Doktor powiedział, ze dopiero druga osoba tak odczuwa... Ale chyba miałam jeszcze gorzej, jestem twarda ale ale to nie leczenie zęba bez znieczulenia, (w tym przypadku nie biore znieczulenia.) Jestem przyzwyczajona, że mam taki wrażliwy organizm tylko lekarze tego pojąc nie mogą i myślą, że pewnie przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×