Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Śledzę ten temat od początku i chyba jednak nie , każda z waszych piersi jest nienaturalnie uwypuklona u góry a dół prawie taki jak przed zabiegiem . Są na pewno większe ale kształt ?! A może to wina żle zrobionej foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny jestem po zabiegu.....wykonałam go wczoraj późnym popołudniem w Warszawie....jeżeli macie jakieś pytania to służę pomocą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...jeżeli chodzi o pytanie zadane przez wcześniejszego gościa to lekarz pyta i sugeruje w które miejsca wstrzyknąć preparat...zazwyczaj jest to górna cześć piersi ze względu na to, żeby uzyskać efekt podniesienia ujędrniania....jeżeli podał by preparat w dolna cześć biustu uzyskalibysmy efekt obwislych piersi- a tego chyba żadna z nas niechcialby? no chyba, ze TAK..... wtedy myśle, ze to kwestia negocjacji z lekarzem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....to dalej ja:-)...podczas zabiegu dyskutowałam sobie z lekarzem...i pytałam...miedzy innymi pojawił się wątek "banki" - zapytałam lekarza czy przy ewentualnym późniejszym dostrzyknieciu preparatu jest już mniej nieprzyjemnie za względu na to, ze podaje siej preparat igłą i dopełnia "bańkę" ....lekarz uśmiechnął się i wyjaśnił, ze nie ma czegoś takiego....zapytał gdzie to usłyszałam, bo on nigdy nie mówił czegoś takiego pacjentkom a wykonał większość zabiegów w Polsce - pierwsze ok kwietnia jeszcze tego roku.....oraz......kwestia ilośc**preparatu zależy tylko i wyłącznie od kształtu i wielkośc****ersi...jeżeli są większe to możemy zastosować 150 ml w jedną i pózniej dopełniać wg uznania....jeżeli jednak są mniejsze skóra musi się najpierw rozciągnąć.....i dopiero w późniejszym etapie można dokładać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....a propos wątpliwości co do kliniki we wcześniejszym wpisie....uważam, ze są kompletnie nieuzasadnione ja wykonywałam zabieg w Wawie i jestem bardzo zadowolona...z tego co się orientowałam to ta klinika ma największe doświadczenie, atmosfera super, personel przemiły, lekarz genialny...potrafi rozładować nerwy stres, który niestety zawsze towarzyszy takim zabiegom ..po zabiegu wyszłam z uśmiechem na twarzy...wsiadłam do samochodu i wróciłam do Krakowa bez żadnych problemów....w zaleceniach pozabiegowych nie ma zakazu prowadzenia samochodu...znieczulenie było tylko miejscowe czyli takie jak u dentysty wiec nie ma żadnych zaburzeń koncentracji i takich tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey.dzieki za info.robilas zabieg u dr.rogali? Ile zaplacilas? Bardzo prosze cie o zdjecia ...jezeli mozesz wyslac ..bylabym wdzieczna. Ja mam termin na 25 ale caly czas sie wacham.jeden lekarz napisal jak jedna dziewczyna zadala mu pytanie co o tym sadzi ..to napisal ze chyba niechce pani byc krolikiem doswiadczalnym. . I ze te wszystkie metody wstrzykiwania cos w piersi to kompletna klapa!!! Ze jedyna brzpieczna metoda to implanty...dla mnie implanty zo wcale nie jest bezpieczna metoda..zawsze sa jskies powiklania...a dotego nie wyobrazam sobie wszczepiac workow pod skore! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak robiłam zabieg u dr.Rogali.....miałam wstrzyknięte 2xpo 150 ml efekt jest bardzo widoczny....dzisiaj czuje się trochę obolała właśnie przed chwila wróciłam z apteki ale to normalne...co do wątpliwości jest kilka dobrych lat badań, które wskazują ze nie ma co się martwić....proponuje po prostu pogadać z lekarzem, który wie coś na ten temat...myśle, ze to rozwieje Twoje wątpliwości....a ryzyko zawsze istnieje, bo każda znasz ma inna budowę...organizm każdej z nas rożnie może zareagować nawet sam lekarz podczas zabiegu opowiadał o przypadkach kiedy kobiety bardzo rożnie odczuwały i opisywały ból i odczucia...podczas tego samego zbiegu....ryzyko zawsze będzie przy tego typu ingerencji w organizm ( napewno mniejsze niż implanty :-) ) ale właśnie po to testuje sie preparat przez kilka lat, żeby ograniczyć to właśnie ryzyko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumię ideę podawania w górną część piersi , ale nie wygląda to naturalnie . W staniku owszem ale bez wygląd dla mnie jest dyskusyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się to mówi : o gustach lepiej nie dyskutować to tak jak z implantami jedne z nas wola okrągłe a inne anatomiczne w kształcie .....a jeżeli uważasz, ze lepiej podać preparat w dolna cześć piersi to myśle, ze nie będzie z tym problemu....to kwestia indywidualnej decyzji...jak dla mnie efekt jest boski....a z drugiej strony zazwyczaj są wklejanie zdjęcia zaraz po zabiegu, kiedy piersi są jeszcze opuchnięte,....po jakimś czasie preparat układa się i dopiero wtedy można oceniać efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.Nie napisalas ceny .Bo ile pamietam to Rogala jest najdrozszy! Wiesz jezeli chodzi o komplikacje to nie rozumiem jedno .lekarze zapewniaja ze produkt jest bezpieczny a pozniej jest inaczej.bo oni sami nie wiedza co moze sie stac!! macrolane i tluszcz tez mial byc bezpieczny! Nie rozumiem jednego ,jak lekarze moga tak igrac z ludzkim zdrowiem..dotego tyle pieniedy to kosztuje. Macrolane i wlasny tluszcz to jedno wielkie oszustwo ,po kilku miesiacach nie ma juz preparatu dotego same problemy..guzy ,torbiele...dlatego tak sie boje zeby nie bylo tak samo z aquafiling .najpierw wszyscy zachwalaja a pozniej okazuje sie ze to klapa.Wlasnie tak napisal jeden lekarz.!!! Ale wiadome tj ryzyko kazdej z nas !! Tylko dlaczego pisza ze produkt jest bezpieczny !!!! skoro sam tak naprawde niewiedza !! Dla mnie to jedno wielkie oszustwo ! Ale nie mam wyjscia i chyba to zrobie bo kompletny brak piersi mnie doluje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam zabieg tego typu nie powinien nieść za sobą powikłan które mogą zagrozić życiu ale efekty miejscowe mogą być różne. Najbardziej istotne to że jest to ciało obce /parę gramu poliamidów / które muszą wytworzy i tu może być problem barierę ochronną /reakcja na ciało oce/ w postani torebki .Ale o tym wie każdy chirurg i napewno o tym dokładnie byłyście poinformowane PRAWDA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam, ze zapłaciłam 15 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłabyś dodać zdjęcia przed i po? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiedzialam o wytwarzaniu sie jakiejkolwiek torebki...cholera... i co sie moze wtedy stac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o tym bardzo dobrze wiem ze zabieg nie jest zagrozeniem zycia..o tym bardzo dobrze wiem.dla mnie wystarcza komplikacje w postaci grud ..torbieli etc..albo wchloniencie preparatu bardzo szybko..powiedzial ci lekarz co sie moze stac jak wytworzy sie ta torebka czyli cialo obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robila ktoras z was w krakowie aquafilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Krk i robiłam zabieg 30 w Warszawie...podczas zabiegu pytałam dr o Krk...on robił szkolenia lekarzom z kliniki która ma wykonywać zabiegi w Krk i chyba dopiero maja zaczynać.....ja bym nie ryzykowala z niedoświadczonym lekarzem...co to za problem dostać sie do Wawy ja jechałam samochodem....po zabiegu wsiadłam i wróciłam do domu...a pociągi tez kursują bon stop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie torebek, ciał obcych to takie mogą się wytworzyć po implantach.....a czytałam już opinie w tej dyskusji, ze są najlepsza metoda powiększania biustu !!! Z tego co wiem po aquafilingu nie ma takich komplikacji - co potwierdza 12 lat badań klinicznych !!! Ale dla pewności zadałam to pytanie doktorowi - jak tylko oddzwoni to napisze do Was....mogę tylko powiedzieć, ze czuje się swietnie, mam piękne piersi i jestem najszczęśliwszy na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....przepraszam za błąd : najszczęśliwsza oczywiście....pisze z iPada który czasem zmienia słowa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja mieszkam zagranica.. Ale w pl mieszkam niedaleko krakowa.Dzis wlasnie dzwonilam do jednej kliniki Vesuna w krakowie i tam jedna Pani doktor wykonuje ten zabieg...ale wlasnie tez sie boje czy ta pani ma doswiaczenie.Na 25 stycznia niby jestem umowiona na konsultacje z dr .Rogala.Wszedzie maja za 100 ml 11 tys a on bierze chyba 13 tys .. o ile sie nie myle.Dlatego sie zastanawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poznaniu 100 ml kosztuje 9 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu 4500 za 100 ml, czyli 9 tys za obie piersi. Cennik ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak..przepraszam pomylilam sie...200 ml kosztuje 9 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny niechce was straszyc ale wlasnie przeczytalam cos strasznego na jednej stronie angielskiej. O komplikacjach hydrogel pylamide.jednej kobiecie musieli rozciac piers...bo w srodku utworzyla sie taka jakby galareta.ochydny widok...niewierze ze jest to dokonca bezpieczny preparat.takze nie cieszcie sie na zapas..to ze kilka dni czy tyg po zabiegu jest ok ..nieznaczy ze zawsze tak bedzie. Komplikacje zawsze wychodza pozniej. Ja wam zycze jaknajlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny niechce was straszyc ale wlasnie przeczytalam cos strasznego na jednej stronie angielskiej. O komplikacjach hydrogel pylamide.jednej kobiecie musieli rozciac piers...bo w srodku utworzyla sie taka jakby galareta.ochydny widok...niewierze ze jest to dokonca bezpieczny preparat.takze nie cieszcie sie na zapas..to ze kilka dni czy tyg po zabiegu jest ok ..nieznaczy ze zawsze tak bedzie. Komplikacje zawsze wychodza pozniej. Ja wam zycze jaknajlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą rozmawiałam z lekarzem na temat komplikacji i takich nie ma! Co potwierdza 12 lat badań klinicznych ! Jeżeli piszesz już coś takiego to podaj link do tej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam podac link ale uznano to jako spam! Tj po angielsku tam wszystko opisane. Long term complications after breast augemention with hydrogek pyluamid.jest tam jeden obrazek jak kobiecie rozcinali piers bo inaczej nie mogli tego usunac z piersi.dziewczyno nie pisze tego specjalnie...bo sama chce zrobic zabieg ale po tym co przeczytalam narazie mam dosc.obdzwonilam wszystkie mozliwe kliniki w calej polsce i kazdy mowi to samo ze produkt jest bezpieczny ale niewiadomo co pozniej sie bedzie pi tym z piersiami dzialo.przeciez lekarz to nie bog !! To tylko czlowiek .on sam tego niewie!!!! Ja niestety lekarzom niewierze juz kilku mnie konkretnie zalatwilo.a chodzilam tylko do najdrozszych i najlepszych klinik...i zawsze mnie zachwalali i uspokajali ze niema komplikacji i ze wszystko bedzie ok.zawsze konczylo sie inaczej. ..dotej pory musze zyc z roznymi bolami....jak pozniej wracalam do nich bo zawsze jakies komplikacje mialam to robili ze mnie wariatke....oni sa mili jak wszystko jest ok ale jak pojawiaja sie komplikacje to nie umieja pomoc i maja cie ggzies!!! To normalne ze chca tylko kase dla wiekszosci nic innego sie nie liczy!!! POCzytaj troche dziewczyno o roznych komplikacjach po zabiegach....kobiety ktore poddaly sie aquafilling jak narazie sa tylko krolikami doswiadczalnymi...jedna pani z recepcji wlasnie tak dala mi do zrozumienia jak pytalam....producent pisze ze preparat ma 5 lat sie utrzymywac ale tego nikt niewie jak dlugo sie utrzyma...Dlatego wy jestescie krolikami doswiadczalnymi. Nie zdziwie sie ze bedzie tak samo jak z macrolanem i wlasnym tluszczem.najpierw zachwalany a teraz wycofuja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam podac link ale uznano to jako spam! Tj po angielsku tam wszystko opisane..jest tam jeden obrazek jak kobiecie rozcinali piers bo inaczej nie mogli tego usunac z piersi.dziewczyno nie pisze tego specjalnie...bo sama chce zrobic zabieg ale po tym co przeczytalam narazie mam dosc.obdzwonilam wszystkie mozliwe kliniki w calej polsce i kazdy mowi to samo ze produkt jest bezpieczny ale niewiadomo co pozniej sie bedzie pi tym z piersiami dzialo.przeciez lekarz to nie bog !! To tylko czlowiek .on sam tego niewie!!!! Ja niestety lekarzom niewierze juz kilku mnie konkretnie zalatwilo.a chodzilam tylko do najdrozszych i najlepszych klinik...i zawsze mnie zachwalali i uspokajali ze niema komplikacji i ze wszystko bedzie ok.zawsze konczylo sie inaczej. ..dotej pory musze zyc z roznymi bolami....jak pozniej wracalam do nich bo zawsze jakies komplikacje mialam to robili ze mnie wariatke....oni sa mili jak wszystko jest ok ale jak pojawiaja sie komplikacje to nie umieja pomoc i maja cie ggzies!!! To normalne ze chca tylko kase dla wiekszosci nic innego sie nie liczy!!! POCzytaj troche dziewczyno o roznych komplikacjach po zabiegach....kobiety ktore poddaly sie aquafilling jak narazie sa tylko krolikami doswiadczalnymi...jedna pani z recepcji wlasnie tak dala mi do zrozumienia jak pytalam....producent pisze ze preparat ma 5 lat sie utrzymywac ale tego nikt niewie jak dlugo sie utrzyma...Dlatego wy jestescie krolikami doswiadczalnymi. Nie zdziwie sie ze bedzie tak samo jak z macrolanem i wlasnym tluszczem.najpierw zachwalany a teraz wycofuja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bardzo proszę o podnie linku do tej angielskiej strony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wyślij proszę link do tej strony na adres : delikatesy.ewa@epoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×