Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość ikarus
do gośćminki 789 . jaki miałaś wyjściowy rozmiar ( przed zabiegiem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eesmee
Dołożyłem jeszcze po 150 :). Są cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
Przed zabiegiem to ledwo B miałam. Takze u mnie rzeczywiscie jest roznica, nie musze juz nosic żadnych push-upow. Tylko moje piersi tez są po karmieniu, dlatego miałam w nich miejsce na wypełnienie. Poza tym myślę, że końcowy efekt zależy też od kształtu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaWawa
Widziałam na Facebooku że Kriocentrum z Józefowa reklamuje nową cenę, za obie piersi 9900zł wcześniej chyba mieli 12tys więc spora różnica. Jutro zapytam na kiedy mają terminy, bo ta cena chyba tylko do grudnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqa
Hej dziewczyny ide wkotce Na konsultacje wlasnie do kriocentrum w Jozefowie. Nagla znizka Na zabieg Aqafilingu troche mnie zdziwila ale I ucieszyla gdyz jestem bardzo zainteresowana powiekszeniem biustu z tym ze widze po Waszych wpisach bardzo skrajne opinie o tym Miejscu. Do Aqa Aqa Jesli u Ciebie wszystko ok a tam robilas podaj kontakt chetnie zapytam o szczegoly Tak Samo jak dziewczyn ktore maja skutki uboczne a zabieg mialy przeprowadzany wlasnie w tej klienice. Pozdr Maqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
u mnie nadal wszystko w idealnym porzadku! 2 lata i 2 tygodnie wlasnie stuknely. uwielbiam swoje piersi i zaluje, ze zawsze takie nie byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqa
Aqa aqa a Ty robilas u jakiego dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqa
I pytanie do dziewczyn z powiklaniami czy robilyscie w kriocentrum I u kogo? I jeszcze kwestia czy caly czas trzeba nosic stanik a nie tylko na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaWawa
Hej Wam !! :) Jak obiecałam wcześniej że napiszę to i jestem :) Dziś byłam w Kriocentrum na wizycie konsultacyjnej u doktora Marka Batijewskiego w sprawie Aqua. Opiszę bez obijania w bawełnę! 1- Piękna klinika, bardzo czysto, super wnętrza... 2 - Obsługa bardzo miła. Gdy podeszłam do recepcji, to wystarczyło podać nazwisko i po 2 minutach pojawił się lekarz. 3 - Wizyta u lekarza. Siedziałam około godziny bo chciałam o wszystko wypytać (razem z mężem) Sam lekarz bardzo przyjemny (również przystojny), widać że wykonał takich zabiegów kilkaset, bo opowiedział o wielu różnych przypadkach - kiedy pacjentki były mniej lub bardziej zadowolone. Widziałam też sporo zdjęć jak wyglądały piersi przed i po zabiegu i faktycznie po aqua nie ma takich blizn jak po powiększaniu piersi silikonami :) Cena faktycznie jest teraz niższa i ma tak być do końca roku, ale zapomniałam zapytać dlaczego obniżyli :(((( Zabieg mam 10 grudnia, ale też pojawił się pewny dylemat, ponieważ lekarz wspomniał jeszcze o innej metodzie, która podobno też daje super efekty (powiększanie własnym tłuszczem) Tylko wtedy trzeba wykonać liposukcję i wychodzi trochę drożej ( a nie bardzo mam te ciut więcej) Dostałam listę za i przeciw obu metod, abym mogła przemyśleć z mężem. Tak czy inaczej decyzja zapadła o powiększeniu i wymodelowaniu, więc już jestem szczęśliwa :)))))))) Jak podejmę decyzję to Wam napiszę. Po zabiegu mogę pokazać zdjęcia przed i po - jeżeli któraś z Was będzie chciała. Dziękuję Wam za polecenie i jak coś to piszcie - buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do dziewczyny wyzej - ja tez w krio, u dr marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqa
Dziekuje aqa aqa za odpowiedz. do KarolciaWawa - czy moge dostac jakis bezposredni kontakt do Ciebie ? Mam zabieg pare dni po Tobie i chcialabym sie dowiedziec jak poszlo i podpytac. Dodatkowo zapytalam klinike kto ponosi odpowiedzialnosc za ew. powiklania ( oni jako wykonawca czy producent preparatu ktory ma nadane odpowiednie certfikaty) ciekawa jestem jak sie do tego ustosunkuja Pozdr Maqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie badania sa potrzebne do zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry zapomniałam dodać. Moja znajoma kiedyś miała problem z aqua i wtedy lekarz pisał razem z Nią jakieś pismo i z tego co wiem producent oddawał pieniążki. Mogę dopytać dokładnie, ale wszystko potem było OK bo jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqa
KarolciaWawa nie wiem za bardzo jak napisac priv stad poprosilabym o maila dodatkowo odpisano ze faktycznie jest jak mowisz - w przypadku winy preparatu powoluja sie na producenta a zabiegu wykonawcy czyli kliniki wiec nie zostawiaja nas z przyslowionym "kwitkiem" czekam na maila :) dzieki z gory! Maqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789minka
Jezeli chodzi o powiekszanie wlasnym tluszczem to slyszalam ze efekt jest mizerny. Bo bardzo duzo sie tego wchlania i niewiele zostaje w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Maqa -postaram się jakoś podać maila, ale jeszcze nie wiem jak, bo nie chce aby był publicznie widoczny :( różnie bywa... gość789minka "...duzo sie tego wchłania i niewiele zostaje w piersi" - może masz rację, ale przy aqua też się wchłania i pomyślałabym że mniej niż tłuszczu, który jest nasz własny. Tyle że przy tej metodzie, jak jestem dość szczupła, to pewnie zbyt wiele tłuszczu nie będzie, a i tak nie cały podobno się nadaje, aby przeszczepić do piersi. Na dzień dzisiejszy jestem za Aqua, ale może męża namówię aby trochę brzucha odessał :) bo siedzi godzinami i hoduje, jak hipopotam :)))) Będę jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie decyzja zapadła dosyć szybko. Bardzo długo myslałam o implantach, czytałam opinie o lekarzach, klinikach etc. w końcu poprosiłam koleżanke, która ma implanty (robiła u znanego z mediów doktora), żeby mi pokazała, wtedy się przeraziłam i mi przeszło. Pewnego dnia natknełam się na info o aquafillingu na stronie jednej z klinik przy okazji szukania info o innym zabiegu. Okazało się, że tam jest bardzo drogo i znalazłam promocje w jednej z klinik w Warszawie. Promocja była chyba do końca pażdziernika i zapisałam sie na konsultacje prawie z dnia na dzień. Okazało się, że konsultacja kosztuje ( nie pamiętam juz, chyba 300 zł) a w przypadku opłacenia zabiegu, nawet zaliczki, nie musiałam tego kosztu ponosić. Generalnie zapisałam się wtedy na zabieg na 27.11 i ten dzien nadejdzie juz jutro!!!!!! Jestem mega przerażona : - ((( Trzymajcie kciuki P.S. zapomniałam dodać, jestem mama dwójki dzieci, moje piersi wygladają marniutko, jak stoje to jest jeszcze ok, ale jak się pochyle to wyglądają dramatycznie. Rozmar więcej to jest to na czym mi zależy. Mam mieć podane 150-200 w jedną pierś (miałam B, mam 174.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie oczerniłaś jednego, aby zareklamować drugiego !!! syf, kiła i mogiła :) chyba lepiej omijać tą klinike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam gdzie ide, żeby uniknać pytań gdzie idę, przyczytałam 20 pierwszych stron komentarzy, ale na 70 nie mam czasu. nie reklamuje bo wszystko przede mną. Koleżanka jest zadowolona ze swoich implantów, to mi się nie podobają, więc nikogo nie oczerniam. Dziekuje Ci za dodanie otuchy : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
implanty są dobre jeżeli ma się spore piersi takie które potem przykryją blizny.. jeżeli któraś ma bardzo male to ciężko nawet zmieścić je tam (brakuje skóry) i wygląda to bardzo źle aqua polecam dla kobiet po ciąży, albo mających brzydki kształt np stożka, albo dla tych które chcą lekko zaokrąglić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak długo po zabiegu miałyście opuchliznę, albo kiedy miały one finalna wielkość? Ja robiłam zabieg w piątek 27.11 i na razie piersi sa ogromne ( jak dla mnie). Miałam podane 230 w jedna i 160 w prawa. Nastawiałam sie, ze Aqua powiększyć biust mozna tylko trochę. Ciekawa jestem, o ile one sie zmniejsza, jak 10-20% to byłoby cudnie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqa
Hej dziewczyny jestem tez przed zabiegiem I zastanawiam Sie jak wasze wrazenia przed I po jakie informacje wyszukalyscie przed zabiegiem bo mnie jedynie co niepokoi to ten poliamid zawarty w preparacie. Do KarolciaWawa Dziekuje Za maila odezwe Sie. Do goscia jakim cudem mialas od razu podane 230ml???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaming
Maqa jeśli jesteś przed zabiegiem to zastanów się, czy go robić. Nie warto!!! Dziewczyny to nie jest bezpieczna metoda. Jestem ponad 2 lata po zabiegu. Efekt utrzymywał się bardzo krótko. A teraz tego świństwa z piersi usunąć nie mogę!! Mam naciętą pierś, żeby zajrzeć do środka. Tkanka gruczołowa zmieniona, mięsień piersiowy zmieniony, po naciśnięciu z tkanek wypływają resztki preparatu. Tkanki są jakby nasączone tym g...em! Nie usuniecie tego! Jeśli po 2 latach tkanki są zmienione to co będzie za 5-10 lat? Obawiam się zmian nowotworowych. Są bezpieczniejsze metody powiększania piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie "jakim cudem". Podczas pierwszej wizyty lekarz obejrzał piersi, zapytał, czy podczas karmienia mocno urosły, powiedział, że wg niego może być podajne 150 do 200 ml w jedną pierś. I póżniej podczas zabiegu napełnił prawa 150 ml, póżniej lewą 150 i różnica była ogromna, równał więc lewa do prawej i w efekcie wyszło, że do jednej podął 230 i do prawej 160, albo 170, juz nie pamiętam. Często jest tak, że dziecko przy karmieniu ma ulubioną pierś, starałam się nie popuszczać moim dzieciom, ale że jadły i tak marnie, to widac, że jednak troche tego nie doplinowałam. Widziałam, że lewa pierś jest mniejsza, ale dysproporcja mnie również zaskoczyła. Mam pytanie do dziewczyn niezadowolonych z aqua, czy dostałyście certyfikaty, że podano Wam oryginalny preparat? U mnie laska na recepcji z wszystkich pudełek wyciągała karteczki i takie kartoniki, przepisała nr do mojej karty i mi je oddała. Pytałam się dr podczas zabiegu, czy przez tą dziurke preparat mi nie wypłynie ( jak wyjmował tą kaniule i powiedział, ze nie wypłynie, bo aqua zachowuje się jak klej). Ja zabieg miałam w piątek, piersi sa ciągle ogromen (jak na mnie), pod sodem robią się juz miękkie, ale na górze jeszcze są twarde. Jak prowadze auto to boli : -? Maqa, to ja jestem gościem, nie byłam zalogowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już odliczam dni do zabiegu - to już w przyszłym tygodniu, ale obaw mam bardzo wiele. Z jednej strony chcę jak najszybciej, bo już trochę czasu upłynęło od momentu kiedy zaczęłam o tym myśleć, a z drugiej teraz bardziej się boję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, ja tez byłam przerazona, najbardziej w dniu zabiegu, W tygodniu przed, maz mi wyjechał, mialam na głowe 2 dzieci i psa i nie mialam czasu na myślenie, powiedzialam na recepcji, że strasznie sie boje i dziewczyny zapytały, czy chce coś na uspokojenie, ale w końcu nie chciałam. Ja mialam robione w znieczuleniu miejscowym, ale z tego co mi się wydaje, to sa dziewczyny, które miały to robione w narkozie. A u Ciebie jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ma być znieczulenie miejscowe. Mało miałam znieczuleń w życiu ( do porodu też nie chciałam) ale na narkozę bym się nie odważyła. Jak oglądam filmik z zabiegu, to dziewczyna trochę blada wyszła. Dobrze, że będzie mój mąż i że zabieg trwa krótko :)) Chce już to mieć za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu preparatem aquafilling i chciałam podpytać Was o szczegóły. Czy wiecie o ile maksymalnie można powiększyć biust tą metodą? Pozdrawiam FIONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×