Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość lelevel
Gosć- super reakcja Twojego męża. Powiem Ci, że naprawdę inni będą wam zazdroscic :) dwie pary blizniąt, super. Iwka78- i tak znając życie urodzimy w innych terminach, he he :) ale fajnie, że wstępnie masz taki termin jak ja :) duża już Twoja dzidzia? Moja malutka ale serduszko ładnie biło na ostatniej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelevel - moja miała bodajże 3 mm ale to było 09.11 :) serducho już pulsowało :) no i staram się myśleć w kategoriach "mój" z nadzieją na chłopaczka tym razem ;) gościu - reakcja męża czadowa! :-D fajny gość musi być. Dobrze, że stanął na wysokości zadania ;) słodka Lili - zapraszamy :) widzę, że podobnie się wstrzeliłaś z drugą pociechą jak ja ;) też mam córę z 2012 r. z listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
Witam!!! mam nadzieje ze uda nam sie przetrwać ze sobą jak najdłużej:) mam córke 2 lata miala w sierpniu bylam lipcowka 2011:) gosc super reakcja tatusia na wiadomosc o blizniakach :) ile maja starszaki?? przepraszam jak nie dopatrzylam a pisalas wczesiniej:) na ostatnim usg u mnie jeszce nie bylo serducha ale teraz juz niebawem uslysze bicie:) mam nadzieje ze bedzie dobrze bo troche pobolewa brzusio i jestem na luteinie ale mam nadzieje ze bedzie dobrze... musi byc!!:) a i z tabelka to tez fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje bliźniaki mają już 5 latek :) duże, mądre chłopaki, ale za to niemiłosierne łobuzy ;) No też jestem pozytywnie zaskoczona reakcją męża, sama bym tak nie zareagowała :P Dziś dzwoni co chwile i się śmieje, nie może w to uwierzyć. pochwalił się swojej siostrze (niby trochę za wcześnie) ale tych zbiegów okoliczności jest zbyt wiele, gdyż jego siostra też spodziewa się bliźniaków, z tym ze termin na maj. W przyszłym roku będziemy mieli co świętować :) Oby tylko zdrowo ciąże donosić, bo ja zawsze o to się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Hej, Witam wszystkie nowe mamuśki. Z tabelką super pomysł tylko ja mam problem... termin wyznaczyli mi na koniec czerwca - choć ja i tak uważam że powinien być początek lipca ( przesunięta owulacja - więc ciąża młodsza) ale nie będę się kłócić z "ich kółeczkiem" . A no i ja też dołączam się do grona mam 2 latków. Moja Niunia skończy 2 lata w grudniu. :) A no właśnie - miałam być styczniówka -a Niunia chciała wyjść w grudniu. Także termin porodu w karcie a faktyczny dzień porodu to zupełnie różne daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - ja też miałam termin na grudzień a Młoda wylazła 2 tygodnie wcześniej ;) Podobno tylko 5% kobiet rodzi w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Iwka - ja miałam termin na 8 stycznia a Niunia pchała się na świat 2 grudnia - 2 tygodnie mnie powstrzymywali ale później dali za wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
gosc to juz duze dzieciaki masz:)) u mnie byla sasiadka co urodzila blizniaki a za rok znowu bliźniaki:) to kobita miala szał:) z moja starsza tez termin mialam na 27lipca a urodzilam 1 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Cześć dziewczyny :) ja wybieram się za godzinkę do lekarza... dziś w nocy obudziłam się głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
gość s to czekamy na relacje z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
Hej dziewczynki ja dzisiaj wynudziłam się jak mops w domu:) już zapomniałam jak to jest mając czas tylko dla siebie:) jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nawiedzily straszne bole krzyza i ogolnie calych plecow. Czuje sie raczej tak jak zawsze czyli dobrze, chociaz mam wrazenie jak by mialy mi piersi zaraz eksplodowac. Ja jak nie mam jakiejs dorywczej pracy to tez sie tak nudze jak mops w domu i wyszukuje sobie zajecia. Takie siedzenie w domu jest dobijajace, ale jeszcze troche i nie bedzie mi sie nudzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ale nas tu przybywa, coraz więcej lipcowych mamusiek :) ale fakt, nie koniecznie wszystkie razem w lipcu urodzimy, moja koleżanka półtora miesiąca przed terminem urodziła ale na szczęście zdrowe i juz nadrobiło maleństwo zaległości w wadze :) Natura potrafi figla spłatać.... ja za tydzień dowiem się terminu od lekarza bo ten to sama wyliczyłam na 12.07. :) pozatym czuje sie dobrze choć chciałabym już być na zwolnieniu w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam termin na 21 wrzesnia a urodzilam 3 pazdziernika :) Czekanie jest gorsze niz wczesniejszy porod,ciagle myslisz czy dzis cos sie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, takie czekanie dziś czy nie dziś, może jutro? nie jutro tez nie.... Faktycznie nic przyjemnego, do tego dochodzi przecież ból dyskomfort itp. to moje pierwsze dziecko i ponieważ nie wiem co mnie czeka to podchodzę do ciąży i porodu na luzie jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelevel
Iwka78 w takim razie życzę syna :) Jak się czujecie ogólnie dziewczyny? U mnie ok, tylko doskwiera mi okropny ból piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wyluzowalam. Chyba dopiero to do mnie tak konkretnie dotarlo, ze bede miala maluszka :) Porodu wsumie sie nie boje bo na 99% bede miala cesarke. Jednak tez sie obaiam tej cesarki jak sobie poradze po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też nie dotarło że jestem w ciąży mimo że mam zdjęcie i spoglądam na niego, myslę że to dotrze dopiero jak będe miała duuuzy brzuszek :) pozatym czyję się jakby nigdy nic, zero objawów poza częstym siusianiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasne tez sie tak czuje jak by nigdy nic. Wogole nie czuje, ze jestem w ciazy. Piersi bola i owszem, a najbardziej jak sciagne juz stanik, czeste siusiu no i koniec moich ciazowych objawow :) Wiec moze dlatego dopiero tak do mnie dociera, ze to maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) no dobra to która zrobi tabelkę ??? bo już się pogubiłam -sporo nas :) jutro mam pierwszą wizytę u lekarza - zaczynam się denerwować, choruję na hasi więc różnie może być :( dzisiejszy dzień prawie cały przespałam albo mnie mdliło .... zazdroszczę Dziewczyną które nie mają objawów :) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina boję sie ze sobie zapeszymy krakaniem nasz brak objawów i objawy dopiero przyjdą ze zdwojoną siłą :) co do bólu piersi mnie nigdy nie bolały ani razu, może dlatego że mam miseczkę A i nie ma co boleć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
witam!!! karolina 24 u mnie tez straszne bole krzyza od początku pierwszej ciazy zostaly po dzis dzien:/ a skąd u ciebie pewnosc ze bedzie cesarka? co do objawów to u mnie tylko ból piersi i poblewanie w dole brzucha ale raczej takie rozciągające . to moze na początek ja zaproponuje tabelke jak cos nie bedzie pasować to zmieniamy:) moze tak : nick,termin porodu,płeć(uzupełnimy z biegiem czasu:)) województwo skąd pochodzimy:) czyli tak: nick....termin porodu....płeć....województwo. mala929...7.07......?.....śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
ja dziś niestety musiałam poinformować pracodawcę o ciąży ponieważ zanosiłam l4:) dopisuje się do tabelki :) Dziewczyny jaka ja jestem dzisiaj głodna ciągle bym coś jadła:) Dopisujcie się kobietki nick........................termin porodu...........płeć............województwo. mala929............................7.07.................?...................śląskie karolina8787 ..................16.07.................?...................łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................termin porodu...........płeć............województwo. mala929............................7.07.................? ...................śląskie karolina8787 ..................16.07.................?................... łódzkie Lucy234..........................12,07.................?...................podkarp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj mniej mnie juz boli ale zobaczymy jak bedzie pozniej. Jestem przekonana o cesarce bo mam problemy neurologiczne i sa przeciwskazania do porodow naturalnych, tak mi odrazu powiedzial moj neurochirurg. Mam miedzy dwiema polkulami torbiel, ktory sie rozrasta i uciska polkole co powoduje chroniczne bole glowy. Moj lekarz powiedzial, ze jak bede upierac sie zeby rodzic naturalnie to moze peknac mi ten torbiel i zalac mozg wiec musze miec cesarke. Jednak narazie stwierdzil, ze nie bedziemy go ruszac bo tylko operacyjnie mozna go usunac, a jak jestem w ciazy to nie moze narazie mnie operowac. mala929............................7.07.................? ...................śląskie karolina8787 ..................16.07.................?................... łódzkie Lucy234..........................12,07.................?. ..................podkarp. Karolina24.....................15.07.................?.....................dolnoślaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Cześć dziewczyny, dołączam do was z terminem na razie wg kalendarza internetowego na 26.07.2014. USG i wizyta za 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
mala929............................7.07.................? ...................śląskie karolina8787 ..................16.07.................?................... łódzkie Lucy234..........................12,07.................?. ..................podkarp. Karolina24.....................15.07.................?... ..................dolnoślaskie Makinka...........................26.07................?....................mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy mozecie mi napisac jakie mialyscie objawy przed testem? ja mam juz 40 dzien cyklu, miesiaczki brak, brzuch mnie pobolewa, piersi bola od kilku dni jak na okres test wyszedl niegatywnie i nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj makinka :) No te kalendarze na internecie to roznie dzialaja. Mi raz wychodzilo 15.07 a innym razem 17.07 lub 19.07. Wiec najlepiej jak lekarz wyznaczy termin :) No ale orjentacyjnie napewno nie zaszkodzi sprawdzic i korci straznie. Ja pierwsze co to sprawdzalam w kalendarzu. Tak samo jest z kalkulatorami tygodnia ciazy w jednych mi wychodzi ze to 6 tydzien w innych, ze 7. Jednak to juz sobie sama wyliczylam i zaczelam 7 tydzien :) A jakie macie podejscie do kupowania rzeczy dla malucha w czasie ciazy? Bo mowia, ze nie powinno sie kupowac nic w czasie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosc :) mnie przed testem bolaly piersi i powiekszyly mi sie sutki, no i mialam bardzo duzo bialego sluzu na zmiane z wodnistym, a jeszcze strasznie chcialo mi sie spac. Wiecej objawow nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×