Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Mała no to witaj w klubie ja już tez bym poszła spać ale Corcia baraszkuje w najlepsze :) a jak mozna spytać Twoja Pociecha ile ma latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
morelka pewnie zo mozna spytać zadna tajemnica:) hihi Córa ma 2 lata i 3miesiące:) bylam lipcówka 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to widzę córeczki w podobnym wieku :) moja jest z maja 2 lata 6 miesięcy . Lobuziak z niej ale kochany :):) a mówi już Twoja księżniczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
mówi mówi coraz wiecej :) i dyskutuje tak ze sie chce zapalic bo przecież ona ma racje haha czasami mozna sie juz z niej pośmiać :) A twoja jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciężka coś ma mowę ale widzę ze jest coraz lepiej już wszystko powtórzy , nieraz złoży jakieś proste zdanie , albo pól zdania pi swojemu powie a pól poprawnie ;) ale sie nie martwię studiuje logopedie II rok wiec jsk skończę rośnie za Nią wezmę :) choć mam nadzieje ze do tego czasu będzie już wszystko mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
moja tez za pieknie nie mówi ale ja ja rozumiem dużo powtarza i daje rade jakoś:) morelka II rok logopedii . to albo jestes mloda albo konczysz drugi kierunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała pierwsza opcja jestem młoda 23lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was przyszłe mamusie czytałam i nadrabiałam zaleglości na forum, strasznie wspólczuje tym które maja wymioty, źle sie czują itp... u mnie dalej bez objawów i aż mnie to zaczyna martwić, choć chyba często pierwszą ciążę sie przechodzi lekko a za to z drugą jest gorzej więc moja pierwsza narazie nie daje mi sie odczuć. W przyszł tyg wizyta, usg, karta ciąży i badania. Wiecie ja też planuję mieć swoją połozną bo tak słyszalam od wielu dziewczyn ze jest bardzo pomocna a w szpitalu mają ciebie i jeszcze 15 innych kobiet i nikt koło ciebie nie bedzie chodził i doglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelevel
mala929............................7.07.................? ...................śląskie Karolina8787 ..................16.07.................?................... łódzkie Lucy234..........................12,07.................?. .................podkarp. Karolina24.....................15.07.............?... ...............dolnoślaskie Makinka...........................26.07................?. ...........mazowieckie Ania mama Amelki............21.07............?..............dolnoś skie Marta821.........................20.07....?.............p omorskie Lelevel..........................8.07..............?.................podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelevel
Hej dziewczyny. Ja wczoraj byłam u Szefa poinformowac go o ciąży. Zareagował dobrze. Mam umowę na czas okreslony i bałam się że po rocznym urlopie macierzyńskim już nie będę miała powrotu do pracy ale Szef powiedział że przedłuży mi umowę i że mogę wrócić do pracy. Bardzo się cieszę. Bardzo dobry człowiek :) teraz jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super. Jednak istnieją dobrzy ludzie na świecie :) ja na to nie liczę bo mam zastępstwo i gdy potem wróci ta które teraz jest na macierzyńskim to dla mnie nie bedzie juz miejsca, ale o to sie nie martwie, jakos to bedzie. ważne żeby dzidziuś był zdrowy a reszta sama przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili....................................3.07.................?....................podlaskie mala929............................7.07.................? ...................śląskie Lelevel..............................8.07.................?.....................podkarpackie Lucy234..........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. Karolina24.......................15.07.................?... ............,...dolnoślaskie Karolina8787...................16,07..................?....................łódzkie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....?..........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki...........21.07.........,,,,....?....................dolnośląskie Makinka..........................26.07.................?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mama Amelki
Hej,Dziewczyny.Te terminy mamy wg ostatniej miesiączki,pewnie terminy usg będą się różniły o kilka dni,ale zawsze możemy zrobić nowa tabelkę:) Nie mogę się już doczekać wtorkowej wizyty,mam nadzieję,że będzie już widać Bąbelka i bijące serduszko.To będzie 6 tygodni i 2 dni,myślicie,że będzie już widać? Z córcią pierwsze USG miałam po ponad 7 tygodniach,więc teraz trochę szybciej.Wczoraj odprowadziłam córkę do przedszkola o 8,wróciłam do domu i dalej spałam do 11:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Aniu ja mialam w ten poniedz wizyte i usg i serduszka nie było słuchać a był to skonczony 6 tydz i 3 dni, lekarz powiedział żebym przyszła za tydzien to juz na pewno bedzie słychac i założy mi kartę itd więc będzie to mój 7 tydz skończony i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! u mnie mdłości ciag dalszy i zero ochoty do roboty a troche jej dzis mam:( dziewczyny chyba cos sie w tabelce pomieszało bo mam wrażenie ze brakuje jednej z dziewczyn.... któraś jeszcze była ze śląskiego:) morelko nie wiem czy ten gość wczoraj to ty ale jak tak to wiekowo podobna jestes do mnie:) ja sie boje reakcji mojej szefowej tzn nic mi nie moze zrobic:) a ja po macierzyńskim i tak nie wracam juz raczej....:) jak tam mamuśki dziś samopoczucie??? miłego dzionka!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
Ania mama Amelki też mam w domu Amelkę ma 3 lata i 3 miesiące. Ja dziś czuje się dużo lepiej choć od czasu do czasu brzuch mnie boli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie , moj dzien sie dopiero zaczął , Córka dała pospac ale bym mogła oczywiście dalej spać , ten pierwszy trymestr najlepiej przesłać cały zeby mi minęły dolegliwości :( Lelevel super pracodawca:) aż sie chce pracować w takim miejscu napewno . Co do bicia serduszka ja mam taka książkę o ciazy i tam jest napisane ze bicie pojawia sie w 8/9 tygodniu ciazy - i mnie to sie sprawdziło jestem w 8 tygodniu i serduszko już pulsowalo na usg . Dziewczyny które już miały usg pierwsze czy to było usg dopochwowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelevel
Lucy234 masz rację. Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe. Ja cały czas się modlę o zdrowie dla dzidzi. Reszta sama przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelevel
Morelka1205 o tak, pracę mam super i Szefa też. u mnie pierwsze usg było dopochwowe. Pierwsza wizyta u lekarza była na początku 7 tygodnia i mojej dzidzi już serduszko biło, tak więc nie ma reguły :) wtedy lekarz założył mi kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja juz dawno na nogach, porzadki w domu porobione, wszystko na obiad przygotowane wiec usiadalm sobie troche na internet :) Siostrzyczka oglada bajke i bawi sie lalkami wiec mam chwilke czasu dla siebie :) Ja dzisiaj czuje sie dobrze, nic mi nie jest jak od poczatku :) Dzisiaj wizyta i strasznie sie stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W książce pewnie orientacyjnie napisali . Kurcze zastanawiam sie czy jest sens robic od nowa badanie na HIV i toksoplazmoze miałam robione w pierwszej ciazy a są bardzo drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina ale super zejdzie tyle energii tyle rzeczy już porobilas ja od tygodnia sie zbieram ale fatalne samopoczucie wygrywa niestety ;( gotować nie mogę zapach gotowania przyprawia mnie o silne mdlosci ,z a dzisiaj mąż sie wypsikal perfumem w łazience to w pokoju nie mogłam wytrzymać :( trzymam kciuki za wizytę :) daj koniecznie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dobrze czuje wiec moge zrobic wszystkoi sprzatanie i gotowanie, nawet spacery z moimi bydlakami nie sa problemem :) No jak masz mdlosci to sie nie dziwie, ze nie mozesz nic ugotowac i wachac, to musi byc straszne. Wizyte mam na 16 to pozniej dam znac co tam wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina daj mi kobito tej energii choć odrobine:)) ja tez niby wszystko robie ale mam takie ruchy ze robota mi nie idzie:( dziś bede dzwonila do swojej gin. zeby sie umowic na usg... mam nadzieje ze wszystko tam bedzie ok bo ten krwiak az sie boje... :/ Karolina24 czekamy na relacje z wizyty!:) morelka płaciłś za badania na hiv i toksoplazmoze? ja miałam robione w szpitalu na nfz... z tego co pmietam mojej gin nawet za cytologie nie paciłam tylko tyle co za wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina nie denerwuje się, wizyta to sama przyjemność, być może usłyszysz serduszko, i zobaczysz swoją małą fasolkę, Trzymam kciuki i idź tam z pozytywnym nastawieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja robiłam prywatnie nic mi nie powiedziano ze są to refundowane morfologie krew to mogę zapłacić to nue jest drogie , tych drogich narazie nie zrobię w grudniu dosyć będzie wydatków , pogadam z nim kolejna wizytę mam 10grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nadrobiłam rozmowę ...hhehe dałyście czadu z pisaniem ...;) przytulanek jeszcze nie było bo zanim się dowiedziałam że Jajeczko jest na swoim miejscu docelowym -mąż wyjechał zagranicę - wraca w przyszły piątek -ale czuję że jakoś mi tego nie brak - bardziej wsparcia i kogoś kto by herbaty przyniósł gdy mdli mnie niemiłosiernie i przytulił ...... zazdroszczę Wam że samopoczucie pozwala Wam na "normalne " funkcjonowanie - ja dostałam dziś rano tak popalić ooooo mateczko -tak źle jeszcze nie było :( na siłę zjadłam śniadanie i czarna herbata pomogła ale szału nie ma ..........trzymam się nadziei że po 3 miesiącu przejdzie :) ciekawostka dnia - czuję zapach zupki chińskiej -chociaż nie mam jej w domu i od wieków nie jadłam ...... miłego dnia i czekam na relację od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie jesteś jedyna ja sie już od 2 tygodni zle czuje na nic nie mam ochoty do jedzenia a co zjem to za jakis czas zwrócę :( w pierwszej ciazy minęło mi po 3 miesiącu mam nadzieje ze teraz tez tak będzie :) a z tym zapachem zupki chińskiej jak masz tylko ochotę to zjedz nie odmawiaj sobie , na początku ciazy jak kobieta nie ma ochoty jesc a na coś przyjdzie ochota nawet niezdrowego to mozna zjesc Dzidzi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko -proszę Cię gdy przekroczysz 3miesiąc okłam mnie -powiedz że od dnia przekroczenia 3 miesiąca wszystko mija - nie ma mdłości ani wymiotów -biegunek na przemian z zaparciami - to moja pierwsza ciąża i chcę naiwnie w to wierzyć.heheheh;) co do tej zupki to nie mam na nią ochoty -ten zapach jest nieprzyjemny - więc o co mi chodzi - wymyśliłam sobie zapach po którym mnie mdli hehehe a znacie jakieś "sposoby " na rozpoznanie płci dziecka ? ja słyszałam że jak matka wygląda ładnie w ciąży to będzie chłopak a jak "brzydnie" to dziewczynka - od mądrość ludowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×