Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość slodka Lili
slodka Lili NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. Słodka Lili..05.07...?...30..podlaskie Mala929..07.07..?...22....śląskie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie madźź............11.07....?......19....lubelskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie& lt; br /> moniaszka_1986.......05.07.....córa......27......dolnoś lą skie cheeky brown..24.07..syn..26..malopolska Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_________TP_______PŁEĆ_____WIEK________WOJ. PaulaSalon___03.07_____synuś_____26_____świętokrzyskie SłodkaLili _____05.07 _____?_________30_______podlaskie brmoniaszka_1986_05.07___córa ____27_____dolnośląskie kamilka326_____06.07_____?______22 ______podlaskie Mala929 ______07.07 ______?______22 ______śląskie madźź ________11.07 ______? ______ 19 _______lubelskie SoWa2 _____12.07 _______ ? _______29 _____podkarpackie gość_S _______13.07 _____ ? _______24 ________śląskie Olinka 86 ____15.07 _______ ? _______27 ______małopolska Ulalalaa ____16.07 _______ ? _______25 ______dolnośląskie lipiec2014 _____19,07 _______dz _____32 _______śląskie Alicja_1983 ______26.07 ______ ? _____ 31 ______łódzkie Stokrotka100krotka__27.07 ____Synek ___29 ______śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kto chce trochę śniegu? u mnie padało 3 dni bez przerwy a od wczoraj jeszcze zawiejki są i nawet odśnieżanie mało daje bo po chwili znowu są zaspy...i temperatura - 11st a nawet - 14.. brr... ja mam już ogromny brzuch:P ale chciałabym żeby jeszcze większy był:) dzisiaj na obiad znowu pizza, ostatnio mężowi zasmakowała więc teraz nie da mi spokoju... wczoraj byliśmy ze znajomymi w pijalni czekolady Wedel. pyszna ta gorąca czekolada ale potem strasznie nie dobrze mi było:/ dzisiaj muszę wyprasować 3 zaległe prania...ale mi się nie chce...:( no cóż ale samo się nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
slodka Lili slodka Lili NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie moniaszka_1986.......05.07.....córa......27......dolnoś lą skie Słodka Lili..05.07...?...30..podlaskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie Mala929..07.07..?...22....śląskie madźź............11.07....?......19....lubelskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask cheeky brown..24.07..syn..26..malopolska Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
o alicja udalo sie i Tobie :) u mnie tez pokazywalo ze spam to chyba zalezy od kropek,jak dostawialam kropki w rownej lini pokasywalo spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
nie potrzebnie sie meczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze chcialam do tej mojej jeszcze chekcy dopisac ale znowu mi pokazuje ze spam co za lipna ta kafeteria:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
czuje sie dobrze,obiad sie robi to na forum zagladam co jakis czas,corka nadzwyczaj grzeczna i nie naciska mi na klawisze jak to zwykle bywa.A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
o widzisz Ciebie chcialam dopisac do tabelki i pokazuje spam,moze ktos kto wie jak to obejsc dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka vodo
dziewczyny a wiecie moze co lubią jesc takie 4 latnie dzieci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że z tą tabelką to po prostu trzeba dobry moment trafić i przejdzie. Bo teraz chcialam skopiowac dokladnie te sama co przed chwila wkleilam - i tym razem mi sie nie udalo:-) a to identyczna tabelka jest. xx xx U mnie cicho i spokojnie. leze sobie, niedlugo wstane, podgrzeje sobie czerwony barszczyk z uszkami (pychota - dostalam od tesciow:-) i z powrotem do wyra.. xx xx rano bylam na pobraniu krwi - musze skontrolowac glukoze na czczo, bo poprzedni raz dwukrotnie wyszedl mi podwyzszony wynik. Wiec przed wizyta u gina jutrzejszą - bede miala swieze wyniki. Nie chcialabym miec cukrzycy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczka vodo, hehe to zalezy od konkretnych preferencji dziecka, bo przeciez kazdy ma inny smak, dziecko tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
laleczka vodo, z pewnością słodycze ;) może naleśniki, parówki, pierogi z owocami, mini roladki z mięsem, frytki... a tak poważnie to jeszcze nie wiem, wszystko przede mną... x siedze od rana w kuchni bo pierwszy raz w zyciu robie sama własnoręcznie lasagne, znalazłam przepis w necie i działam :D za to podczas kuchcenia co chwile cos podjadałam, ze teraz jak ona jest już gotowa to nie mam siły jej zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Mmm ja tez lubie barszczyk z uszkami :) Cukrzyca ciazowa nic ciekawego.... zycze dobrych wynikow i smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
wiem, ze temat jest dalece odległy, ale mam siostrę, mąż brata (oni sa nieletni) a chcemy ich prosić na chrzestnych naszego synka, czy doświadczone mamy coś wiedza na ten temat jak to wygląda z pkt widzenia kościoła? Ile lat musza mieć rodzice chrzestni, czy musza być już po bierzmowaniu, jak to wygląda... bo innej opcji ja nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salvaje ja doswiadczona mama nie jestem ale powiem ci ze kilkanascie lat temu zostalam taką mloda chrzestną wlasnie. Nie mialam wtedy chyba 15 lat i bylam jeszcze przed bierzmowaniem. Nie bylo z tym problemu u ksiedza. Dodam, ze to byl wiejski ksiadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
U nas bylo tak ze chrzesni musza byc po bierzmowaniu.. Ale co parafia to inne wymagania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
ja mam siostre w wieku 4 lat i ona zje co tam jej posmakuje czy np frytki czy płatki ale tylko na sucho z mlekiem nie lubi :) za to ona gustuje w wedlinach szczegolnie drobiowych moze nawet same zajadac :D ^^ mam jeszcze brata w wieku 7 lat i on to wlasnie najbardziej lubi platki czekoladowe ale z mlekiem to jest jego rarytas :D i nigdy nie moze ich zabraknac w domu :D ^^ dobrze ze mam mlodsze rodzenstwo poniewaz wiem jak sie obchodzic z dziecmi itp mama czesto jezdzila za granice i mi zostawiala dziec***od moja opieka na miesiac badz dwa w czasie wakacji np, takze sama musialam sobie radzic np z kilku miesieczna siostra i to ja w nocy wstawalam zrobic mleko czy przebieralam czy kapalam takze nic nie jest mi obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
u mnie tez jest niestety tak ze trzeba byc po bierzmowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja ja ja chce troche śniegu moja córa sie ucieszy!!! Alicja piękna tabelka:) Alicja daj jutro znać jak cukier... coraz częściej cuje pływajacą rybke:) salvaje w prawie jakimś tam kościoła jest zapisane że powinien być pobierzmowany lub ukończone 16 lat. moja znajoma własnie teraz załatwiała taka sprawe ale wiesz co??? prawo to tylko kwestja umowana i ze wszystkim mużna sie dogadać a po ile lat ma rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
dziewczyny a co na przeziebienie ?? kurcze bo mam jakis katar i caly czas kicham ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów spam jak chciałam dopisać. ja tego nie rozumiem, nawet tu nie moge teraz napiać linijki bo SPAM. co za głupki niech to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przeziebienie domowe sposoby herb z cytryną miód czosnek albo goraca szklanka mleka na noc z wycisniętym czosnkiem i masłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madź słyszałam coś o syropie prenalen czy jakoś tak:) a pozatym to syropek z cebulki naturalne metody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
aha czyli tak raczej lepiej "na domowo" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madźź, naturalne spodoby tak jak ci dziewczyny piszą: cieple mleczko z miodem, sok z cebuli, herbatka malinowa. Możesz tez sobie kupic czosnek w kapsulkach - to jest bezpieczne mozna to lykac a wiadomo, ze nie czuć z ust tak jak po normalnym :-) (ja mialam cos takiego przepisane w 1 ciazy jak bylam chora, dodatkowo mi lekarz kazal calcium rozpuszczac****ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle czosnek, czy prawdziwy, czy w kapsulkach jest super - to naturalny antybiotyk i na wszystko pomaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
hehe czosnek no ok :) ale to razej na wieczor tylko :) dzisiaj sobie zrobie ten specyfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×