Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

no ale jednak coś jeść trzeba przecież głodzić sie nie będę więc wole zmuszać się do jedzenia tego co mam w lodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to kocham być w ciąży, bo w 1szej ciąży to mi piersi urosły o dwa rozmiary :p Potem wróciły do swojej płaskości, ale licze ze teraz znów będą choć trochę większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja sie dopisuje ;) NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie moniaszka_1986.......05.07.....córa......27..dolnośląskie Słodka Lili..05.07...?...30......podlaskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie Mala929.......07.07..?...22....śląskie madźź............11.07....?......19....lubelskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie gość_S........13.07....?....24......śląskie Salvaje.........15.07.......SYN....19......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie lipiec2014......19,07.......dz.....32........slask cheeky brown..24.07..syn..26..malopolska Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie Karolina 24.......14.07.....synus......24...dolnoslaskie Mi tez sie snia straszne rzeczy osotnio, jak nie wybuchy to smierc i krew. Mi caly czas rosna piersi, az mnie juz kregoslup boli takie ciezkie sa :( Jesc tez nie moge miesa i wedlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek mój biust rosnie niestety.... musze wybrac sie na zakupy stanikowe ehhh nie cierpię kupowac biustonoszy to mierzenie mnie dobija:(:(:( ostatnio kupiłam 2 takie ładne staniki i co???? małe juz sa nie mieszcze sie wcale i cisna mnie gdzie tylko moga a były w rozmiarze 70E!! Masakra jak tak dalej pojdzie to na miseczce Z skoncze. Koszmary tez mam fatalne, zgony szpitale choroby wiezienie ostatnio badanie usg mi sie sniło (pisałam juz o nim) a dzisiaj ze dziecko ma wade serca!!! Strach zasypiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie moniaszka_1986.......05.07.....córa......27..dolnośląs kie Słodka Lili..05.07...?...30......podlaskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie Mala929.......07.07..?...22....śląskie madźź............11.07....?......19....lubelskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie gość_S........13.07....?....24......śląskie Salvaje.........15.07.......SYN....19......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie< br /> lipiec2014......19,07.......dz.....32........slask cheeky brown..24.07..syn..26..malopolska Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie Karolina 24.......14.07.....synus......24...dolnoslaskie Antoinette23....26.07....?.....23....dolnośląskie Dopisałam się. W dobrej formie juz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem mięcho, szyneczki (bez żylek) ale w niedużych ilościach, jem dość często w mniejszych ilościach, co chwile cos chrupie, podjadam, raczej większość jedzenia mi smakuje *** ale macie z tymi snami, rzadko kiedy cos mi się sni a jak już to później nie pamiętam, pewnei dziś lub na dniach będę miała jakiś chory sen bo o nich dużo piszecie :P ** piersi.... a co to jest, ja mam b.male takie A/B a teraz nie urosły tylko stały się takie pelne. nadal używam staników sprzed ciązy i sa one jedynie wypelnione maksymalnie, czyli chyba by mieć cycki w moim przypadku ratuje mnie nie ciąża i karmienie a sylikon ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rosną i wcale mi się nie podobają wolałam jak były płaskie prawie... Jedno większe od drugiego :( kupiłam tyle staników i znów za małe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
gość to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole juz nie mieć cycków niż mieć taka różnice w nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
za to ja mam duze cycki odkad pamietam (rodzinne) .... ja nawet spac na brzuchu nie moge bo mi nie wygodnie bo sa za duze... ogolnie to jestem ze tak powiem moim zdaniem nieforemna hehe tutaj jestem szczupla mala pupa nogi patyki a cyce jakbym sylikonem wypchala...;/ ale to wcale tak fajnie nie jest miec duze cycki jakies 2 lata temu z moim bylismy po % i pekla nam gumka (wtedy jeszcze balismy ze zajde) wiec na drugi dzien wybralam sie do ginekologa i ten przepisal mi tabletke 72 h po i jakis czas po tej tabletce moje piersi zrobily sie dziwne takie jakby flaki i tak juz pozostalo do dzis ;/;/ przed przyjeciem tabletki moje piersi byly jedrne a teraz szkoda gadac :D hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała takie boskie B a nie E a moze juz nawet F. Salvaje twoj biust przynajmniej ma szanse na to ze bedzie normalnie wygladał po ciazy i karmieniu a mój???? Mój mnie znowu bedzie wpedzał w kompleksy:(:(:(:( Jedzenie mi odrzuciło, nie wiem co mam jesc wiec nie jem. przegryze jakies łabłko albo kiwi wmuszam sniadanie obiad i kolacje jakas i tak leci. Wolałam swoj wczesniejszy zdecydowany smak chciałam kefir wypiłam poł litra kefir********ło mi sie miodku najadłam sie miodku miałam slinotok na widok ogórkow to wszamałam poł słoika i popiłam wodą z tego samego słoika;) a teraz co???? wszystko beeeee smierdzi niedobre i nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
Piersi. ja właśnie wyrastam z C, nadal są wrażliwe na dotyk ale już nie tak bardzo jak w 1 i 2 miesiącu. Mąż jest wniebowzięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sowa dokładnie tak tyle przed ciąża lubiłam ateraz mi śmierdzi i nie zjem nawet po kfc mi nie dobrze i nie mam co jeść jedynie owoce mogę jeść no ale na tym to daleko nie zające... Nic nie ma już takiego smaku jak wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzz widze ze Ty tez oddałabys swój biust do "adopcji". Eniek moje piersi tez nie sa równe prawa jest praktycznie rozmiar mniejsza od lewej. Wyrównuje wkładkami i jest git:) Własnie sie oczytałam o rosejsciu spojenia łonowego w ciazy i stwierdziłam ze na 80% to mam!!!! Nie ma to jak sie nakrecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet to zawsze będzie zadowolony ze większe a my niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
moje piersi też się powiększyły, ale jak narazie nie kupowałam biustonosza bo ten co mam (75C) daje radę ale powoli czuję że muszę zwiększyć bo mnie zaczyna uciskać po bokach.. po umyciu się na moich piersiach pojawiają się bardzo wyraziste żyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sowa To ja mam odwrotnie prawa wieksza od lewej o rozmiar... Patrzeć na nie nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój biedny maz nie jest wniebowziety, tzn podoba mu sie taki wiekszy jedrniejszy biust u zony bo widze jak sie patrzy ale nie ma opcji zeby sobie podotykał bo mam ochote go udusic, oj wrazliwe mam sutki i wogole całe piersi mnie bola, w nocy jak wstaje do łazienki to az "sycze" z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
prymitywne pytanie do już mam, ale chce znac odp :) podczas ciąży biust rośnie, bo w środku jest mleko, czy tam tworzy się, mniejsza z tym, później rodzi się dziecko (jest karmione piersią bądź nie) i jak kończy się już karmienie to jak znika to mleko ze środka i jak to jest z piersiami, czy wracają do pierwotnego kształtu, czy może jednak skóra skoro została tym mlekiem naciągnięta taka tez zostaje a w środku jest pusto czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszka1986
Dziewczyny a myslalyscie juz o porodzie?bo dla mnie to jakas trauma.u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mialy jakieś komplikacje i ciezko to przeszły zarowno one jak i dzieci...i slyszac takie historie sklaniam sie ku decyzjii o cc... a wy myslalyscie juz o tym?pytanie szczególnie do pierworódek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
no bardzo chetnie bym oddala z polowe hehe:D ja sie boje co bedzie za jakis czas albo po porodze to chyba beda wygladaly jak jakies wielkie dujki ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obydwie tak samo wielkie i tez chetnie oddam do adopcji :) Co do zyl to ja cala jestem w wielkich niebieskich zylach i zyleczkach, wygladam jak kosmitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo porodu. Czy wiecie kobitki czy za drugim razem też jest wskazane nacięcie krocza jeśli przy pierwszym było się nacinanym? Dla mnie to była trauma i wolalabym uniknąć nacinania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
osobiście chce rodzić naturalnie i mam nadzieje, ze też tak urodze, ale boje się że: -nie będę wiedziała kiedy zacznie się poród -nie będę wiedziała kiedy przeć -zemdleje -umre -jak później dam rade po tych mękach opiekować się dzieckiem -ile to będzie trwało zaloze się że jak już będę rodzic i będę się zwijac z bolu to będę błagać o cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzz dujki hehhehe fajne okreslenie;) Salvaje to opisze moj przypadek, biust w ciazy powiekszył sie o dwa prawie trzy rozmiary, pokramu mialam mnóstwo I w okresie karmienia biust jeszcze sie powiekszył. Potem po skonczonym karmieniu kiedy hormony wrociły do ormy a pokarm sie skonczył po duzym pieknym biuscie zostało wspomnienie. Została obwisła poniszczona rozstepami rozciagnieta skóra, sutki tez sie zmieniły na wieksze i dłuższe. Sama struktura budowa piersi sie nie zmienia jest taka jak przed ciaza tylko skora jest zniszczona. Przynajmniej tak mi sie wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
antoinette23 jakie ciecie krocza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
SOWA dzięki, czyli będę mieć takie same jak przed ciążą-wielkościowo, ale pomarszczone piersi z dużymi sutkami....hmmm już zaczynam odkładac kase na implanty! tzn po drugim dziecku lepiej, bo po co 2x wypelniac zmarszczki jak można raz a dobrze :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoinette23 ja miałam nacinane i teraz tez od razu wyrazam zgode na naciecie. Co u Ciebie poszlo nie tak???? Salvaje napewno rozpoznasz ze to poród. Bedziesz wiedziec kiedy przec bo jak juz masz skurcze parte to nie da sie nie przec (chyba ze znieczulenie wezmiesz) ja prawie zesłabłam w trakcie porodu, dostałam kroplówke i za pare godzin urodziłam;) smierc tfu tfu co Ty wymyslasz, w trakcie cesarki na dobra sprawe tez mozna zejsc jak cos pojdzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×