Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość Trojmiasto
U mnie z apatytem tez slabo, jem bo wiem ze musze dla malenstawa, nie mam jakis konkretnych zachcianek ale staram sie urozmaicic diete aby dostarczyc organizmowi potrzebnych skladnikow szkoda ze to nie lato, truskawki, maliny,pozeczki,czeresnie,arbuzy byloby w czym wybierac a teraz ograniczam sie do jablek i bananow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to wezmę ten Apap, choć ból jest ogromny a tu jeszcze obiad, pranie i zaległe prasowanie, chyba na weekend to zostawię. aha a co do opryszczki to jest polowe mniejsza , maść i plasterek pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
Lucy234...moja opryszczka już zniknęła - została tylko taka wysuszona skóra w miejscu w którym była. ^^^ już się nie mogę doczekać wizyty...a tu jeszcze półtora tygodnia. ^^^ kobietki a macie pojęcie jak interpretować wyniki na CMV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni miałam spokój a teraz znowu boli brzuch i słabo.. Cały czas leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
hej, ale dzisiaj pospałam :) jak się macie? na anemię, którą mam biore żelazo sorbifer, 30 mam wizyte więc też będę robić wyniki, ciekawe czy coś się polepszy na ból głowy bym wzięła apap, wg mojej gin w ciąży nie można cierpieć z bólu bo cierpi tez dziecko, a apap jest całkowicie bezpieczny ewentualnie jak dziewczyny piszą posmaruj amolem i 15min spacerku, herbatka z cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Paula a jakie masz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż spodnie ciążowe w rozmiarze 40, jak nowe może któraś z was by chciała oczko.gif http ://allegro.pl/rurki-slim-hm-mama-ciazowe-40-l-i3895784562.ht ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
wysprzatalam cale mieszkanie doslownie i jeszcze wypralam kurtke rekach poniewaz balam sie jak wloze ja do pralki to cos sie z nia stanie ;/ posciel wynioslam na świeże powietrze, u mnie pogoda na spacer w sam raz a jakie rześkie powietrze :) ale po dzisiejszym dniu....jestem doslownie wykonczona... ^^ ogolnie to czuje sie dobrze a jezeli chodzi o jedzenie to jem teraz co mi tam w rece wpadnie hehe ale ostatnio mam wieksze zachcianki np na slodycze duzo slodyczy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie moniaszka_1986.......05.07.....córa......27......dolnoś lą skie Słodka Lili..05.07...?...30..podlaskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie Mala929..07.07..?...22....śląskie madźź............11.07....?......19....lubelskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie gość_S.......13.07....?....24......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie< br /> lipiec2014...19,07.......dz.....32........slask cheeky brown..24.07..syn..26..malopolska Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
wreszcie udało mi się wstawić, jestem na końcu. Ciekawe w jakiej kolejności rzeczywiście się rozpakujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
antoinette to dopisz się do listy mamusiek :) jak wyskoczy Ci spam to spróbuj za jakiś czas znowu, mi tak się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
antoinette kiedy byłaś u lekarza i ile CRL miał maluch? Mój niestety jest mniejszy od normy w danym tyg. U mnie jak było 12 tyg 2 dni miał CRL 46.5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
Salvaje a Ty bralas przed tym jak dowiedzialas sie ze masz anemie jakies witaminy i kiedy sie o niej dowiedzialas w ktorym tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w grudniu u lekarza, czyli maluch miał prawie 7 tygodni i CRL mam podane 18 mm. Nie wiem czy to prawidłowo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
antoinette23 - witamy wśród nas :) jak przebiega ciąża? Napisałam 5 stron pracy i jestem wykończona tzn. kręgosłup mnie strasznie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
antoinette jak na 7 tyg to ok. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? I jakie cykle? Ja miałam ostatnią 23.10 przy cyklach 28 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również ciepło. :) Tragedii nie ma z objawami, tylko senna jestem i złoszczę się o nic. Facet już nie może się doczekać aż urodzę. :D A Ty/Wy jak się czujecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
mi się wydaje że jestem spokojniejsza w ciąży, czasami tylko mam gorszy humor, zwłaszcza jak nawiedzą mnie koszmary, które są straszne. Zachcianek w sumie nie mam, za to bardzo wrażliwy węch (zwłaszcza na przepocone skarpetki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
kurka, napisałam dłuższego posta i kafe blokuje jako spam wrrr co do snów-mi się sniła córka a będzie synek :D *** madźź--odkąd odebrałam pierwsze wyniki badan to wyszla anemia, więc od tamtej pory lykam żelazo, niby się co wizyte wynik polepsza, ale nadal jest za nisko :( mam nadzieje, ze teraz na wizyte na 30 wyniki będą już ok, albo chociaż na tyle przyzwoite bym mogła przestać łykac żelazo *** Marcysia- ja znowu mam smaki, ciągle bym coś jadla, a węch mi się nie wyostrzyl-ciekawe dlaczego? normalnie mi wszystko pachnie lub smierdzi jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
mnie brakuje :P NICK.....TP......PŁEĆ....WIEK....WOJ. PaulaSalon...03.07.....synuś....26...świętokrzyskie moniaszka_1986.......05.07.....córa......27..dolnośląskie Słodka Lili..05.07...?...30......podlaskie kamilka326....06.07...?....22.....podlaskie Mala929.......07.07..?...22....śląskie madźź............11.07....?......19....lubelskie SoWa2..........12.07.....??......29....podkarpackie gość_S........13.07....?....24......śląskie Salvaje.........15.07.......SYN....19......śląskie Olinka 86.......15.07....?.....27....małopolska Ulalalaa..........16.07.....?.......25....dolnośląskie lipiec2014......19,07.......dz.....32........slask cheeky brown..24.07..syn..26..malopolska Stokrotka100krotka 27.07. Synek 29 śląskie maarcysiaa.....27.07.......?......27......łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
u mnie samopoczucie też dobrze, teraz jedynie coś i się chce a niewiem co.. kręgosłup nie strasznie boli... myślałam, że tylko ja mam takie koszmary ale widzę że jest Nas więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
sylvaje to dobrze że już jesteś :) odnośnie żelaza, moja koleżanka łykała całą ciążę i wyniki jej się nie zmianiały, anemia była do końca taka sama. Ale synuś urodził się zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
antoinette, to straszne mi się często śni śmierć, czy to brata, czy innych bliskich osób. Ale wczoraj było najgorsze bo śniło mi się że poroniłam w wannie i oglądałam maluśkie dziecko na mojej ręce... Ale krwi nie było *** Ale od wczoraj postanowiłam szybko zapominać o tym i się nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wcześniej nie mogłam patrzeć na wedline to teraz nawet i na serki patrzeć nie mogę.. I co tu jeść? Jak jem obiad z mięsem to mi odrazu nie dobrze wcześniej tak nie miałam. Tyle co dziś poukladalam rzeczy w szafie i już mi słabo i na wymioty bierze:( juz mam dość tej ciąży oby było coraz lepiej niż gorzej ... Aż się boję :( mam skierowanie na badania a nie mam ich kiedy zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
Eniek jak nie możesz jeść białek to się nie zmuszaj. Moja znajoma przez całą ciążę jadła tylko chipsy bo wszystko inne wymiotowała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×