Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość maarcysiaa
sylwaje dobrze to rozumiesz. właśnie na tym polega 3w1 że na jednym stelażu można zamontować i gondolę i spacerówkę i nosidło które używa się jako fotelik samochodowy. w foteliku myślę że najważniejsze są zabezpieczenia czyli pasy, ale jeszcze muszę się dokształcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salvaje jesli duzo jezdzicie to warto kupic lepsze nosidelko. Dziecku musi byc wygodnie, powinno byc odpowiednio wyprofilowane tzn nosidelko;) my pewnie kupimy nowe bo to aktualne jest mocno beznadziejne, mialam wrazenie ze mala jest w nim zgieta za bardzo. Maxi cosi maja calkiem fajne nosidelka. Wozek 3 W 1 wg mnie sie nie sprawdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka ja mam cos podobnego. Tylko kupilam bez nosidelka bo wczesniej mialam juz kupione. Jesli bedziesz chciala poruszac sie tym wozkiem bo jakichkolwiek schodach, chodzi mi konkretnie o wnoszenie wozka do mieszkania jak nie ma windy bo jest ciezki. Stelaz 9kg i np gondola 5kg masakra, Do tego dochodzi jeszcze dziecko i jak chcesz sie gdzies wybrac sama to serdecznie wspolczuje;) Jak sie mieszka w domu swoim wlasnym to oczywiscie wszystko jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
nie ma co się śpieszyć, mamy jeszcze trochę czasu. nie sztuka kupić szybko a potem żałować. dziecku musi być wygodnie jeśli będzie spędzało sporo czasu w wózku. ja na pewno nie kupie przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam wozek po corce 2w1, kupilam uzywany za 250zl w b.dobrym stanie i na pompowanych kolach.Powiem wam ze dzieki pompowanym kolom,wozek swietnie jezdzi po gorkach, dziurach,krawężnikach-normalnie wyczynówka :D Jeśli mieszkacie w blokach zwróćcie uwage aby wozek byl lekki!!! Ja akurat o tym nie pomyslałam i mówię wam katorga wciągnąć taki wózek nawet na półpiętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
mi zależy, by wózek był WYGODNY dla dziecka, maly po złożeniu, miał b.wysoko rączke do prowadzenia, lekki, ładny :) jeśli chodzi o kola, obojętne mi czy pompowane czy inne, bo ja nie mam lasu, wertepów czy niedogodnych krawężników. u nas wszędzie jest równo, ładna kostka i można tak chodzic kilometrami. pewnie jakbym gdzies jechała to wtedy może być kuku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni post o eniek mnie roz******la - dlatego uwazam ze lepiej miec syna - bo co najwyzej w mlodym wieku upije sie na imprezie, rozwali przystanek autobusowy a corka nie dosc ze wpadnie to bedzie blyszczec elokwencja na forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nadrobilam lekture :) Ja juz wozek mam wybrany wiec problem z glowy :) Dziewczyny kupujecie juz cos dla maluszkow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszka1986
Matko jakie kłótnie masakra. co do wózka oglądaliśmy wiele ale najwieksza uwagę przykuł wózek jedo fyn 2014 2w1.chyba pisalam dzis o tym...jest bardzo funkcjonalny z dużą gondola i ciekawa spacerowka...do tego stelaza pasuje fotelik maxi cosi cabrio fix.na mnie wózek zrobil duże wrażenie i ma spora game kolorystyczna wiec jest w czym wybierać!!:)mysle ze kupimy ten.razem zakup to jest ok 2000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 24 ja to od jakiegos czasu oglądam oferty na tablicy dotyczące łóżeczek z materacykiem i najlepiej pościelą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
Eniek nie zwracaj uwagi co pisza te błazny :P lepiej pisz co tam u Cb a nie bedziesz sie przejmowała tymi glupimi wpisami ... jak to sie mowi " nie zaczepiaj gówn* żeby nie śmierdziało " haha:D jak beda wypisywac swoje jakze wybitne komentarze to nawet nie odpisuj im ani nic :) wkoncu tym debilom sie znudzi wymyślanie bajeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
moniaszka mi ten sam wózek wpadł w oko, no i jest lekki 14,4kg ale jeszcze się rozejrzę zanim kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
jeszcze nic nie kupuje, bo uważam ze to za wcześnie, aczkolwiek chęci sa :D czekam jeszcze na usg połówkowe i jeżeli potwierdzą chłopca to myslę, ze zacznę kupować pierwsze rzeczy-ciuszki :) x dziewczyny, widziałam ten temat o lipcówkach, myśle ze dla eniek i reszty nie jest to mile, czy da się to usunąć, czy można jakoś zareagować? x do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
ja bede miala wozek po moim kuzynie byl użyty moze pare razy poniewaz teraz mieszkaja za granica i kupili sobie inny a ten tylko stoi i zawadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a kiedy najlepiej jest kupować wózek i nosidełko? Też już zaczynam oglądać ale co do kupna to nie mam pojęcia kiedy, kompletnie nie mam doświadczenia w takich zakupach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
owszem są nawet i po 10 kg ale boję się że to badziew. są i takie co mają ponad 20 kilo a to już naprawdę dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juminet ja zaczelam kupowac wyprake po 6 mies ciazy z tego co pamietam.Duzo bedzie tych rzeczy do kupienia a kupowac wszystko pod koniec na leb na szyje to rzadna przxyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia nie wiem jak z tymi lekkimi wozkami czy to badziew czy nie,najlepiej opinie poczytac o konkretnym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
no i wyczytałam że te wózki z bardzo lekkim stelażem najczęściej są bardzo wywyrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodna pani asia
Maarcysiaa jeżeli firma produkująca wózki się ceni i jest liderem na rynku MIEDZYNARODOWYM, nie w PL m.in. mutsy, orion, stokke, bugaboo,czy wózek silver cross kensington to one mając lekki stelaż nie mogą sobie pozwolić na wywrotnośc, mimo iż niektóre na takie wyglądają! Oczywiście chcąc kupić tani wózek a lekki robiony w chinach lub innym tego typu kraju to trzeba się liczyć z niską jakością materiałów oraz tym, ze wózek długo nie pojeździ.Na wózki ww. prestiżowe masz po 5l gwarancji na każdy element, a do tego każdy jest produkowany w kraju swego pochodzenia, także spełnia wszelkie normy unijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Eniek - olej te durne wpisy, nie potrzebnie ktoś tu wchodzi i psuje Nam atmosferę.. Jak po studniówce? Postaraj się to wszystko pozaliczać i będziesz miała z głowy :) x ja cały czas oglądam wózki ale już chyba sama nie umiem się zdecydować, napewno pochodzimy po sklepach, oglądniemy a kupimy w necie :) x jutro wizyta ale się stresuję, dziś byłam w pracy po 2tyg. L4 i powiem Wam, że atmosfera jaka tam panuje to masakra jakaś totalna, źle się pracuje aż w tym moim biurze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
hej dziewczyny coś dzisiaj nie mogłam tu napisać i nie pokazywało mi czesci odpowiedzi... nieźle sie tu podziało.. W sumie to juz mialam pisać do gości żeby sobie założyli osobny temat specjalnie na docinki a stąd spadali:) ja osobiscie nie czuje sie urazona tym tematem, nawet lepiej niech piszą gdzieś indziej a stąd spadają:) Ja już też prawie po zaliczonej sesji :) jeszcze jeden egzamin ale już łatwiejszy niż poprzednie tak wiec jutro odpoczne a pojutrze sie poucze:) \My na razie odnosnie wózków zdecydowaliśmy tylko że bedzie oddzielnie gondola i oddzielnie spacerówka.. Dużo osób w sumie poleca takie rozwiązanie sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myślałam o 3 w 1 ale boje sie ze jedno z nich będzie fajne a reszta beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po studniówce to tak średnio i wróciłam o 4 do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×