Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Eniek to tak jak ja, 18 pazdziernik to data ostatniej miesiaczki i jestem w 12 tygodniu od dzis :) tak wyliczyla mi polozna w niedziele, kiedy bylam na wizycie. Wedlug kalkulatora wychodzi to samo. Termin mam na 25 lipca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
widzisz Eniek jak zgrałyście się ładnie w czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mogłaś zajść przed miesiaczka i miesiączkę mieć... Z lekarza obliczeń mam teraz 10 tg i 4dni więc nie wiem komu wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A ja ostatnia 17 pazdziernika :-D i termin 24 lipca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nie regularne miesiączki wiec nie wiem czy 10 i 4 dni czy 11 i 4dni bo po liczeniu lekarza to 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to sa dwa sposoby na oblicznie wieku ciazy: od ostatniej miesiaczki lub od owulacji, jesli kobieta dokladnie wie kiedy. W moim przypadku cykle sa bardzo regularne i wiem dokladnie kiedy mialam owulacje i kiedy moglismy poczac dzidziusia. Eniek, czy pamietasz takie rzeczy? moze tak bedzie latwiej to ustalic. Czy mialas juz usg? Wydaje mi sie, ze jesli zaszlaby w ciaze w poprzedni cyklu lekarz okreslilby inaczej wiek ciazy. To oczywiscie zalezy jak to zrobil, czy palapacyjnie czy na podstawie usg czy jeszcze kobmbinacji z beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz usg nastepne? czy mialas juz jakies? pytam, bo nie mialam czasu przesledzic calego topiku, wiec jesli juz pisalas, to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheeky brown to podobnie mamy z terminami :D mnie wlasnie przechodza powoli mdlosci. W poprzedniej ciazy mialam tylko lekkie, w tej to byl koszmar, mdlosci, zawroty glowy, mroczki przed oczami, cos okropnego. Jadlowstret, szczegolnie na miesko i ciezsze jedzenie. Przez 4 tygodnie jadalam szpinak, bialy ser, mandarynki i lososia. Nic innego sie nie dalo ;( pilam soki z warzyw i owocow wiec jakos to przezylismy z maluszkiem ale to byl horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 27 grudnia usg i wtedy mi powiedział ze 9 tydzień wcześniej coś liczył a po usg powiedział ze 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoWa2
eniek upewnisz sie na kolejnym badaniu usg. moze mialas pozniej jajeczkowanie i wiek ciazy sie przesunal sprzet do usg w szpitalach zwlaszcza na patologi ciazy zazwyczaj jest bardzo dobry. a to ze lekarze nie mowia w szpitalach jaka jest plec to nic dziwnego przeciez okreslenie plci to nie priorytet w usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja mam termin na 14-07-2014 jestem w 13 tyg ciazy blizniaczej .pozdrawiam wszystkie lipcowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agger witaj serdecznie :) Mamy termin na ten sam dzien :) Jak Ci mija ciaza? Eniek zapytaj dokladnie na nastepnej wzicycie, ktory to tydzien i jak go wyliczyl, wtedy bedziesz miala pewnosc :) Dzieki dziewczyny za podpowiedzenie co do cesarskiego ciecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniekk
Ja zawsze miałam nie równe cykle a nie robiłam ust w szpitalu tylko w przychodni ginekologicznej,wiec uważam ze teraz mam 10 tg i 4 dni wiec termin mi wychodzi na 1sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniekk
Upewnie się w następny wtorek co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz wyliczyl z ostatniej miesiaczki (15 pazdziernika) termin na 22 lipiec wiec aktualnie 12 tydzien. A na usg wyliczylo mi termin na 28 lipiec. Ale widze ze dziewczyny ktore maja termin ostatniej miesiaczki podobny to tak samo maja podobny termin. Np. 17 pazdziernik to 24 lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest lepiej bo nudnosci mijaja dokucza tylko zmeczenie ale dajemy rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj termin 14lipiec wyliczony z daty ostatniej miesiaczki 07.10 USG tez to potwierdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie trochę inaczej ostatnia miesiączka: 27 października termin: 26 lipca ale owulacja u mnie wystąpiła w 8 dniu cyklu :-) wiec cykl 22 dniowy był:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniekk
Wiec nie będę patrzyła na ten kalkulator tylko ba wyliczenia takie jak powinnam mieć. Mam nie równe cykle wiec ten kalkulator mi nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoWa2
ostatnia miesiaczka 1.10. termin porodu wg usg 12.07. tez mam nieregularne cykle i trzymam sie terminu z usg. Aktualnie 13 tydz i 2 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek masz 11 tydzień i 4 dzień czyli jesteś w 12 tygodniu ciąży. Ja miałam okres 22 października, termin porodu 29 lipca. Alicja ja też mam krótkie cykle, miałam owulację 10 dnia ale mój gin nie bierze tego pod uwagę wyliczając termin porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniekk
Na usg które miałam 27 grudnia wyszedł 9 tyg wiec nie możliwe żebym teraz miała za chwile 12 tyg wiec wychodzi ze w piątek będzie 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Czy mierzycie temperaturę? Na samej początku, tzn. przez pierwszy miesiąc miałam 37+/- 0,2. Od kilku dni temperatura była niższa. Dziś termometr wskazał 36.58. To najniższa temperatura jak do tej pory. Dodam, ze od początku ciazy przyjmuje progesteron 450 jednostek na początku ciazy a teraz 350. Niby mam przestać przyjmować luteine już w przyszłym tygodniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoWa2
mierzylam temp przez okolo dwa miesiace. Przestalam bo gin powiedziala ze teraz juz nie ma sensu i ze to normalne ze sie obnizyla. Sprawdzilam sykres z poprzedniej coazy i bylo tak samo tzn po pewnym czasie spadla temperatura. Spokojnie napewno wszystko jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
co do temperatury sie nie wypowiem bo od początku nie mierze jej wcale.. Eniek miałam podobny problem jak ty, kalkulatory pokazywały mi jedno, lekarz mówił drugie, usg trzecie. Wkurzało mnie to tym bardziej że bałam się że lakarz nie zmierzy mi przeziernosci wtedy kiedy trzeba tylko z tego powodu że mu sie wydaje że 15 tydz to 13 i będzie za późno. I w sumie miałam troche racji bo jak mnie łaskawie umówił na usg to stwierdził że koniecznie dopochwowe bo ciąża bardzo wczesna, ledwo 11 tydz. Na usg wyszedł 12t 6d, on jeszcze raz wszystko policzył i wyszedł mu 12 t 3 d wiec chyba wczesniej poprostu sie machnął. Teraz nie zgadza mi sie tylko to co pokazują kalkulatory ciążowe bo pokazują mi tydz starszą ciąze ale narazie sie tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
A ja mialam ostatni okres 28 albo 29 wrzesnia,nie pamietam,a cylkle mam rozne po 30-32 dni.Gin wyliczyl termin porodu na 5 lipiec,ale z USG wychodzi 10 lipiec i w ten termin najbardziej wierzę ;) Przy pierwszej ciazy jak zglaszalam sie do szpitala bo ciaza byla po terminie,to pytali mnie o termin porodu z pierwszego USG,wiec chyba ten jest wazniejszy od wyliczonego z ostatniej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×