Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZYKRA SYTUACJA W SZKOLE SMUTNE MOJE DZIECKO

Polecane posty

Gość gość
właśnie szkoda,że rozumem i nauką nie konkuruja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowac nie kupywac
co to znaczy kupywać? Co to k***a jest wogóle? W szkole Cie tak nauczyli mówić i pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już jest z babami.. Niektórym dziewczynkom tak zostaje na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kupywać czego ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze miec syna bo z dziewuchy to tylko takie pustaki sa co interesuja sie tylko szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jesteś taką pustą dziewuchą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po wuja wafla chodzisz po lumpeksach? Jeśli masz pieniądze to ubrania kupuj w normalnych sklepach, wszak wiadomo jakie nieprzyjemności mogą z tego wyniknąć (mam na myśli mamuśki które mogą cię zobaczyć i nastawić dzieciaki przeciwko twojej córce). Niestety, ale wielu ludzi w Polsce tylko czeka na to aby komuś dop*******ć i swoje dzieci wychowują na takich samych, wrednych i pełnych nienawiści, obrzydliwych ludzi. Dzieci nie są wredne same z siebie, tylko rodzice je tak kształtują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochana, bo matka nauczyła mnie,że nie ocenia się ludzi po wygladzie ,zamożności, ubraniach tylko jaki kto ma charakter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki sie chyba trudniej wychowuje co? Chłopców prosciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
ubieram syna w lumpie bo mam taki kaprys ui uważam ,że na 7 latka szkoda wydac 100 zł na nowe spodnie w h&m jak takie same mam za 10 zł w lumpie.jest mądry i nteligentny co mu powtarzam przy kazdej okazji oraz to że ciuchy,tablety nie są najwazniejsze.kiedyś jakes dziecko nuworysza przyniosło tablet do szkołu i co ?siedział sam na ławce z tym tabletem ,a reszta chłopaków grała z moim synem w gałe.dodam,że ma bardzo silna osobowośc. a jak kupiłam w lumpie fajną bluze to kilka matek jak się dowiedziało to w dyrdy polecialo szukac podobnej.a gdy jakaś mamusia siedzaca w domu mówi do mnie ze ona by nigdy w lumpie nic nie kupiła to ja na to że ja bym nigdy nie chciała być kura domową i uwielbiam prowadzić wykłady ze swoimi studentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wp******ilas wlasna corke w kompleksy biedy. Wspolczuje Ci jesli chodzi o jej przyszlosc. Niech zmieni szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu twojej córy to bym się w******a,że matka ma kase a ubiera mnie w stare w******ne łachy po kimś. To jest oszczedzanie na dziecku. Chcesz chodzić w używanych lumpach ok! A dziecku kup coś świeżego i nowego nie koniecznie drogiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nie stac jej na inne rzeczy? Pomyślcie tymi pustymi łbami przykrytymi kudłami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
po prostu uważam ,że cena i marka ciucha nie ma znaczenia.mam spodnie za 250 zeta jak i takie za złotówkę.co to za szkoła swoją drogą i jacy durni rodzice.najgorsi własnie tacy którym słoma z butów wychodzi a rżną państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co powiedziec bo sama przez biede bardzo cierpialam. Rozumiem twoja corke i rozumiem Ciebie. Masz przej****e i zwlaszcza twoja corka, ze ma takie a nie inne patologiczne wyroby w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglos problem na policje tam napewno ci pomogą ,albo do opieki społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
to nie chodzi o to czy stac czy nie.w lumpie są fajne ciuchy za psi grosz i wielu ludzi kupuje tam dla kaprysu.ja tam nie widze w tym nic zlego. autorce bardzo współczuję takich ,,znajomych''.w moim srodowisku nie do pomyslenia taka sytuacja.nawet nie wiecie jacy ludzie się tam ubierają-lakarze,producenic filmowi(tak,tak).i błagam nie mówcie ze autorka z powodu durnej dziewuchy i jej jeszcze głupszej matki ma zmieniać szkołe.autorko naucz dziecko asertwności.niech odpowie np.tak mam ciuchy z lumpa,a moja mama ,ojciec jest dyrektorem i mam taki kaprys zeby tam kupowac ,a twoi rodzice gzie pracują''?ma mówić głośno,wyrażnie i udawac że ta głupia dziewucha ją nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za komuny to nauczyciel by p**********i ł takim pustym linijką w łape i łeb i byloby po problemie szkoda ,żę te czasy mineły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
zamiatanie sprawy pod dywan i ucieczka niczego nie załatwią,w gimnazjum jeszcze gorsze dzieciaki.i wiesz co ,mój młodszy syn najbardziej szczęśliwy był wtedy gdy całą rodziną wykonaliśmy gre planszowa i razem w nią graliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naucz asertywnosci owieczki wsrod stada wilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córke krótko trzymaj a tamtym matkom wp*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to tylko potrafią się kłócić o ubrania a to w lumpeksie się biją o wymętoloną spódnice a to zazdroszcza spodni straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to tylko potrafią się kłócić o ubrania a to w lumpeksie się biją o wymętoloną spódnice a to zazdroszcza spodni straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca jest tak, że w wyższych sferach dzieciaki akceptują u innego ciuchy z lumpa bo mamusia ma taki kaprys. Normalni ludzie to rozumieją i tak na prawdę g***o ich to obchodzi co kto ma na sobie i ile zapłacił o ile ubranie jest czyste, dzieciaki żyją takimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci sa jakie sa-najwiekszy wplyw na to maja rodzice... Autorka dla mnie nie jest jasna wcale-kupuje w lumpie,bo chce,choc nie musi."smutne moje dziecko"-jezeli z tego powodu,to nie kupuj dziecku rzeczy uzywanych.Az tak bardzo przeszkadza ci w tym fakt,ze to drugie dziecko jest z biedniejszej rodziny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ubrania Twojej córki śmierdzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąz pali papierosy przy córce i ubrania może jej śmierdza dymem, może dlatego się z niej śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chodzisz po lumpach i ryzykujesz takie sytuacje jeśli cię stać? To jest też oszczędność na dziecku, u niektorych tak to wyglada, dziecko ubiorą jak obdartusa a zaoszczędzone pieniądze wydzadzą na coś innego. Dziecko ma się wstydzić, to tylko dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłosiłabym sprawe na policji i wynajeła Dedektywa Rutkowskiego ,aby sprawdził które dziecko podjudza ta cała szarańcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby ubranie nie jest ważne, ale jak widzę moją koleżankę i jej wystrojoną córkę w używane rzeczy to słabo mi się robi. Zarabiają dużo mają 10 tyś na ich 3, a dziecku majtki z metką kupują w ciuchlandzie, tak samo sweterki prawie nowe, lekko sfilcowane, z jedną plamką, spódniczka sprzed 8 sezonów itd... Stać ją, żeby kupić nowe, ale woli z ciuchlandu mimo, że jej córka też nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×