Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roman Francke

Dlaczego co raz wiecej malzenstw rozwodzi sie

Polecane posty

Gość gość
""Jestem 13 lat w malzenstwie,ale od niedawna moj malzonek otwarcie mi powiedzial ze jestem za gruba.Pracuje w nocy przez 6 dni wiec jest albo zmeczony, albo w niedziele siedzi caly dzien przy komputerze cala jego rozrywka.Pojscie na zakupy czy gdzies wyjsc zemna i corka to jest strata czasu i ciagle przewaznie w weekend siedzimy w domu.Jest zero zainteresowania moja osoba.Spimy w osobnych pokojach, coraz czesciej zastanawiam sie nad rozstaniem,ale szkoda mi corki bo wiem ze bedzie cierpiec na tym,a ja sie mecze tylko i jestem zagubiona"" a dlaczego sie nie odchudzisz, myslisz ze tyle lat po slubie nie musisz juz dobrze wygladac?? jestes gruba i dziwisz sie ze nie pociagasz meza?? do roboty kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam niektorym w prostaczy sposob wydaje sie ze wystarczy tylko nie jesc i czlowiek zaraz chudnie. Czasem nawet jesli ktos bierze jakies leki chormonalne lub inna chemie lub lekarstwa nawet gdyby nie jadl nic to i tak bedzie tyl. Wiekszosc z was za malo zycie jeszcze zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sczescie do facetow czyli-naduzywajacych alkoholu,lub biednych,niezaradnych,niewyksztalconych,spoconych roboli(zadna praca nie hanbi,mam na mysli plebs,ktory skonczyl tylko podstawowke). jestem zadbana,inteligetna...dlaczego tylko tacy do mnie lga?czytalam troche o podswiadomosci ale naprawde nie kumam tego,co ja takiego w sobie mam,ze wlasnie takich przyciagam?pechowiec.gif co poznam faceta to okazuje sie,ze skonczyl tylko podstawowke i kladzie laminaty albo kopie rowy i upija sie co drugi dzienpechowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam sczescie za to do kobiet tzw Damulek z pieskiem i wymalowanymi paznokciami ktore po za siedzeniem przeed lustrem i czytaniem ksiazek nic w zyciu wiecej zrobic nie umia. Otrzegam was panowie przed takimi kobietami :(( Na poczatku jest OK pozniej wrecz urasta DRAMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tez przygłupie nic nie umiesz, nawet języka polskiego się nie nauczyłeś po wielu latach nauki w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w Polakach drzemie fakt iz wszyscy sa analfabetami tylko nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy przez cale zycie chca tylko udowadniac iz to wlasnie oni sa najmadrzejsi, najbardziej zaradni i liczy sie tylko moje zdnie-reszta malo wazna. Jesli sasiad kupi nowy samochod to najprosciej zamiast go pochwalic, obrazic sie na niego z zazdrosci ze jego stac. Jesli ktos zrobi maly blad w sztuce, od razu zwalic caly Teatr. Nasze pokolenie jest chore samo w sobie bo jestesmy sztucznie bogaci na koszt Banku i zadluzenia usilujac komus udowadniac ze zyjemy w dobrobycie (fikcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w zyciu musi byc zaradna i samowystarczalna w czasach obecnych. Na facetow nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jak facet nie potrafi zapewnić kasy na luksusy to bee. Jak "dźender" to TAAAK. Nie da się sznowne damulki mieć ciastka i zjeść ciastko. Albo chcecie "dżender" - to do roboty i zarabiać na dom tak jak facet, albo ... morda w kubeł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jak facet nie potrafi zapewnić kasy na luksusy to bee. Jak "dźender" to TAAAK. Nie da się sznowne damulki mieć ciastka i zjeść ciastko. Albo chcecie "dżender" - to do roboty i zarabiać na dom tak jak facet, albo ... morda w kubeł ! x ale z ciebie prymityw. nic dziwnego, że nikt cię nie che i frustracja aż bije po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, potrafisz tylko powiedzieć że gość jest prymitywny :) czyli nie masz żadnych innych argumentów żeby polemizować - czyli potwierdzasz że ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli kobieta w zwiazku liczy wylacznie na mezczyzne to zdaniem moim powinna isc do Klasztoru a nie innemu duupe zawracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiet po 40 roku życia jest tzw.miłość póżnego popołudnia.Jest wtedy ogromny pociąg seksualny i spada około 50. Takie ostatnie podrygi przed menopauzą.Wtedy też kobiety"głupieją" i każdy będzie chłop dobry byle do człowieka był podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwiękalski
Bo kobiety zamiast zajmowac sie domem i mezem,wola skupiac sie na wirtualnych znajomosciach, a gdy maz wraca do domu zmeczony to ona udaje ze tak mono sie napracowala iz zmeczony maz musi za nia zrobic polowe rzeczy doadtkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej D*U*P*A, blada zresztą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że facet powinien mieć dobrze wypchane gacie i portfel,wtedy żadna nam sie nie oprze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Kobiety... telewizor... ...wiele z was to właśnie takie kalkulujące zimne d.... Co jest straszne, ale po to facet ma rozum, żeby ten swój gruby portfel i 20cm wsadzić tam gdzie trzeba. A jak nie ma to cierpi. Pozdro dla myślących ( nie ciebie, brzydalu, buahahah) nie ma co zadowalać tych kalkulatorów na obcasach (niech sobie wibrator kupią, i tak to pewnie te wyzwolone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jaie inni faceci maja doswiadczenia ale w duzym gronie moich znajomych jest ten sam klopot.ktoremus z koleji facetwoi rozwala sie zwiazeik z kobieta 20-23 letnia.zawsze ten sam scenariusz.kobietom 18-19 letnim czesto imponuje dorosle zycie z facetem,sex,mieszkanie razem jego kasa samochod ogolnie zycie na tzw kocia lape.potem przychodzi zmiana i tzw luzne zwiazki kobiety same nie wiedza co chca.nie chce by w zwiakzu powaznym ale gdy facet nie czuje sie pewnie to wrecz blagaja aby nie odszedl.czy takie laski maja poglad ze nie sa gotowe na cos stalego ale czuja duzo do faceta i nie chca go stracic czy to zwykla gra na adoracje zeby miec kogos obok.slyszalem tez wersje niektorych facetow ze jak mieli taka hustawke nastrojow kobiety to poprostu szli do innej cos probowali.wtedy ta pierwsza za jakis czas wypominala im ze tak naprawde jej nie chcieli ze im nie zalezo itd.czy kobiety nie moga powiedziec ze nie sa gotowe na cos powaznego ale maja duzo do faceta i nie chca go stracic tylko robia szopki ze raz mu mowia jak bardzo go kochaja a pote ze same nie wiedza co chca.gdy facet czuje sie nie pewnie i idzie do innej to dostaje tekst od tej pierwszej ze on jej wclae nie kocha .........to wszystko jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jak ma faceta nieudacznika to go zbesta i osmieszy przed innymi szybko = jaka ona to jest zaradna zyciowo i biedna. Jak ma bogatego to ciagle go oszukuje i rogi przyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemy z komunikacja damsko-meska spedzaja sen z oczu niejednego czlowieka. podstawa dobrego wspolnego funkcjonowania kobiet i mezczyzn jest uznanie, ze plec przeciwna jest inna a nie nienormalna. dla mnie jako kobiety wiele meskich cech jest co najmniej dziwnych ale zamiast oceniac staram sie zrozumiec albo przynajmniej zaakceptowac. co do stwierdzenia, ze kobiety nie wiedza czego chca to zazwyczaj dobrze wiedza tylko nie potrafia zakomunikowac w sposob jasny i klarowny dla mezczyzny, bo uzywaja jezyka chrakterystycznego dla kobiet.gdyby mowily po mesku bylyby facetami. a zmiana zdania na jakis temat czy decyzji jest oznaka rozwoju i myslenia (wszak w kazdej chwili mozemy wejsc w posiadanie infomacji, ktora calkowicie zmieni swaitlo w jakim do tej pory dostrzegalismy pewna sprawe/problem)i raczej powinienes sie cieszyc, ze masz myslaca partnerke. zycze duzo cierpliwosci, wyrozumialosci i dystansu. polecam ksiazke "kobiety sa z wenus, mezczyzni z marsa"-zaprezentowany sposob podejscia do sprawy bardzo ulatwia zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobiety sa z wenus, mezczyzni z marsa" no tak ale jakos sie dziwnie złozyło, że mieszkamy na jednej planecie i trzeba sie dogadac ksiazka nie jest panaceum na bolaczki metoda rozwiazania problemow wskazuje na to jak bardzo sie roznimy w mysleni ale zeby sie dogadac****orozumiec trzeba mniec jedank praktyke zyciowa nauczyc sie akceptowac nauczyc dystansu ksiazka podchodzi do zachowan kobiet i mezczyzn jak do jakis schematow ktore mozna poznac i oswoic tak jak to sie robi z mowa ciało np. jak kładzie rękę na policzek to oznacza to.... i ludzie czytaja czytaj i mysla ze sobei wszytko poukładali i zroumieli a prawda jest taka ze to jest kolejna teoria z rzeczywistoscia zwiazana ale z niej wyabstrahowana zebyu cos tam moc opisac a my jakby o tym zapominamy zeby te zasady wcielic w zycie nie wystarczy sam znajomosc ich trzeba jeszcze wziasc pod uwaga kontekst osobe jako indywidualnosc i juz droga zaczyna kreta byc:-) "wymagajcie od siebie nawet jeśli inni nie wymagają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil46
Panowie popatrzcie czym zajmuja sie wasze zony podczas gdy wy ciezko pracujecie. Kazda przesiaduje na jakims forum, randkuje a co bardziej prymitywna rozbiera sie i onanizuje na widok innego wirtualnego faceta. panowie kontrolujcie waze zony. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilu, ale jak maja pilnować, skoro sa w pracy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko glupi bierze sobie balast problemow w postaci kobiety w obecnych czasach. wydymac, kopa i za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciebie durniu na pewno za drzwi wykopac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile jest małżeństw z pokoleia moich nie żyjących ze sobą, łączy ich jedynie papierek, nie rozmawiają ze sobą albo mieszkają w domu tylko na oddzielnych piętrach. Może nasze pokolenie jest po prostu mądrzejsze, bo po co sie z kimś męczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokolenia moich rodziców*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaniem moim starsze pokolenie czulo wartosci zycia i potrafilo do niego podchodzic nalezycie. teraz ludzie sami w sobie niedorobieni jacys sa, jeszcze niczego nie zbudowali, siebie na tyle nie poznali ale podstawa jest rozwod i niszczenie zwiazku. Chore to spoleczenstwo nasze, oj chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Społeczeństwo jest chore bo istnieje chora instytucja. Alimenty. Dopóki ta instytucja istnieje , dopóty nie będzie zdrowego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie:) kobieta rzadzi i zyje na koszt panstwa obciazajac mezczyzne swoimi kaprysami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×