Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość gość
może ma ktoś odsprzedać opakowanie bądź dwa? proszę na miała: monia3a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam teenia 2 opakwoania 52zl christy198586@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, właśnie kończę swoje pierwsze opakowanie, ogólnie jest ok, samopoczucie mam bardzo dobre, ale jedyne co mnie martwi to plamienia, które są dzień w dzień przez cały okres brania tabletek... Nie wiem czy jeszcze poczekać i dać organizmowi czas czy zgłosić się jednak do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gblow92ość
Biorę już 4 miesiąc i wszystko no prawie wszystko ok, poza tym że po tych tabsach mam na pleckach drobne krostki, ginekolog powiedział że to dlatego że te tabsy zatrzymują wodę w organizmie i polecił mi belare po której czułam się fatalnie, obrzęk nóg i nieustający ból piersi. Razem z lekarzem zadecydowałam o powrocie do teenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę już prawie rok, są to moje pierwsze tabletki, nie miałam żadnych skutków ubocznych typu: tycie, pryszcze, bóle głowy, biust też mi nie urósł ALE moje LIBIDO spadło poniżej zero, więc je odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Od pół roku biorę te tabletki i czuję się świetnie. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Myślę, że dużo zależy od organizmu człowieka. Każdy będzie reagował inaczej. Jeżeli jest coś nie tak dłużej niż 3 miesiące to należy zgłosić to do ginekologa, prawdopodobnie zaleci zmianę tabletek na inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Jestem po pierwszym opakowaniu tabletek Tennia, na początku brania miałam mdłości i bol żołądka mineło po 2 tygodniach, powiekszyly mi się piersi, plamienie niestety cały czas ale minimalne, okres z odstawienia sie pojawił w 4 dniu z odstawienia,był o wiele łagodniejszy niz zawsze.Tabletki działają to mogę potwierdzić, po 11 dniach brania zaszalałam z narzeczonym no i jest ok :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSIK1990
Ja biorę Teenię od roku. Przez pierwszy tydzień plamiłam. Przez rok przytyłam około 2kg (nie jest to dużo, i nie wiem czy to nie wina mojej pracy siedzącej, przy komputerze). Poza tym, przez ten rok, wszystko jest w porządku. Tabletki biorę teraz około godz. 16/17 każdego dnia. Wcześniej zdarzało mi się brać z różnicą nawet do 10 godzin. W ciąży nie byłam i nie jestem :) Seks uprawiam często i te tabletki są dla mnie genialnym rozwiązaniem! Ginekolog mnie badał dwa razy odkąd biorę Teenię - organizm zdrowy, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSIK1990
Achaaa.... Zapomniałam o bardzo istotnym plusie tych tabletek! Piersi są pełniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judix
Ja za tydzień skończę pierwsze opakowanie tabletek. Od początku stosowania nie mam żadnych skutków ubocznych. Może faktycznie jest większy apetyt, no i piersi są takie obrzmiałe i ciężkie. Jednak martwi mnie coś innego - pojawiło mi się dużo pryszczy na twarzy i nie chcą zniknąć :/ Czy miała któraś z Was tak samo i czy znikło to po jakimś czasie? Wcześniej też pojawiał mi się trądzik od czasu do czasu, szczególnie przed okresem, ale teraz to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś udać się do ginekologa, może zaleci zmianę tabletek. Ale radziłabym Ci pobrać jeszcze te tabletki z dwa miesiące i wtedy zobaczysz czy cały czas tak samo z tym trądzikiem, czy się zmniejszył ;) I jak już to wtedy zadecydować, co i jak dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1245
1.wahania nastrojów 2.ból brzucha(ból żołądka) 3.ból piersi, powiększenie piersi, tkliwość piersi, 4.zwiększenie masy ciała (co prawda o 1 - 1,5kg ale jednak) 5.reakcje alergiczne 6.zwiększenie apetytu 7.depresja, nerwowość zaburzenia snu 8.migrena 9.ból gardła 10.nudności, wymioty, zaparcia 11.ból szyi, 12. ból w dolnej części brzucha 13. brak energii To wszystkie efekty uboczne jakie doświadczyłam z tymi tabletkami dlatego musiałam zmienić na inne, bo po zużyciu pierwszego opakowania objawy nie odchodziły mimo, że byłam już w trakcie drugiego blistra. Niestety zostały mi 2 opakowania, które z chęcią odsprzedam komuś w niższej cenie, bo mi się już na pewno nie przydadzą. Jakby któraś z was była zainteresowana to piszcie na kinia1245@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazywam te tabletki od 6 miesiecy i jedynym minusem jest to ze przytylam kilka kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę już drugie opakowanie tych tabletek, dostałam na wyregulowanie okresu, jestem zadowolona, bo przy okresie mnie nie boli, a wcześniej przez pierwsze 2 dni nie mogłam się ruszać, problem z cerą delikatny, ale da się to znieść, tylko ból piersi jest dokuczliwy, na wadze o dziwo straciłam, a bardzo bałam się , że utyje, ale to wszystko zależy pewnie od organizmu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam 3 opakowanie Teenia i jest okej ;), podczas brania 1 opakowania miałam plamienia ,trwające około 5 dni , obolałe piersi i nasilone pryszcze. Drugie opakowanie juz lepiej zero plamienia , piersi się powiększyły , tylko pojedyncze większe pryszcze od czasu do czasu wyskakują do teraz. Generalnie zadowolona jestem , brzuch mnie juz wcale nie boli ( strasznie dokuczał podczas miesiaczki ,omdlenia i nasilone krwawienie ) na szczescie to juz przeszłość :) Nic nie przytyłam , dobrze się czuje i mam nadzieję,że wkrótce pryszcze wszystkie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośka126
biorę je prawie dwa lata. najmilszy skutek uboczny urosły mi większe piersi czasem zdarzają się wahania nastrojów ale to rzadkie nie przytyłam nie mam wyprysków ale za to jest niestety suchość pochwy ale nie zmieniła bym ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę brała 2 opakowanie . nie mam objawów . no urosły piersi Ale to plus. Mój chłopak chcę we mnie dojść a zdarzyło mi się 2 dni z pod rzędu wziąć je o pół godz później. Bije się że czasami zajde. Co Wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja placilam 34,50 . No wiadomo że od większego apetytu tyjemy Ale mi się to nie zdarzyło . tylko okres w przerwie 7 dni dostałam 2 dni później. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnee ona
Witam dziewczyny proszę o pomoc zgapiłam się i za pozno umowiłam sie do ginekologa bo wydawalo mi sie ze mam jeszcze jedno opak. a potrzebuje jak najszybciej te tabletki !!! Teenia czy ktoś ma mi odsprzedac opakowanie zapłace więcej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek lovki
Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne teenia . Jestem przy 2 opakowaniu a dokładnie przy 10 tabletce. Zaczęłam brać w 1 dzień miesiączki Ale na początku 2 tygodnia brania zdarzyło mi się 3 dni pod rząd wziąć je później - 1 dnia o godz później, 2 dnia o 15 min później a 3 dnia o pół godz później . Chłopak doszedł we mnie przy 5 tabletce z 2 opakowania . czy moge być w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA1990
Nie ma takiej możliwości, żebyś była w ciąży. Ja rozmawiałam w tym roku z Panią ginekolog o tolerancji tych tabletek - jest to 24 godziny. Ja biorę je ponad rok, kiedyś nawet brałam pierwszą o 10, a dnia kolejnego o 18 lub później. Nie martw się, na ciążę musi się złożyć wiele sprzyjających czynników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exist
Ja biorę od pięciu dni. Jak na razie czuję się tak, jak przed ich stosowaniem :-) Żadnych skutków ubocznych ani na plus, ani na minus. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola55555
Biorę Teenię od półtora roku. Od tamtego czasu lepiej przybieram na wadze, co w moim przypadku jest skutkiem pozytywnym, bo zawsze miałam niedowagę, a teraz moje BMI jest idealne. Przez pierwsze trzy miesiące odczuwałam dosyć silne mdłości, które z czasem słabły, aż organizm całkowicie się przyzwyczaił. Na chwilę obecną nie odczuwam innych skutków ubocznych :) Tylko portfel boli, bo podrożały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka589
Brałam Teenię 3 miesiące, z powodu torbieli na jajniku. Przed stosowaniem naczytałam się na forach o tym, jakie to pryszcze, nastroje, bóle, wymioty... Nie miałam żadnych dolegliwości. Piersi były większe. Przy pierwszym blistrze były plamienia, potem już ok. Krwawienie z odstawienia było krótkie, niezbyt obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę teenie od 2 lat, na początku zdazaly się bóle mojego delikatnego żołądka ale szybko przeszly. Poza tym są dla mnie idealne, zero problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Teenie przez jakiś rok. Niestety efekty uboczne, które zauważyłam po ich stosowaniu to przyrost wagi, cellulit, stany depresyjne, plamienie tydzień przed okresem, spadek libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttt
Cześć :) Właśnie zastanawiam się nad zmianą leków Teenia. Biorę je od ponad 1,5 roku. Przez pierwszy rok czułam się całkiem w porządku. Nie przytyłam, nie mam trądziku, najbardziej cieszyłam się z regularnych i mało obfitych miesiączek. Niestety od paru miesięcy mam problemy psychiczne. Nie umiem sobie z nimi poradzić. I nie jest to depresja- całkiem odwrotnie. Z byle powodu płaczę. To, co kiedyś dla mnie było obojętne, teraz mnie denerwuje, daje powody do płaczu. Potrafię przepłakać cały dzień i całą noc. Denerwuję się tak bardzo, że nie potrafię opanować drżenia rąk i nóg. Wymiotuję, nie jem. Nie śpię. I w zasadzie, później stwierdzam, że nie miałam powodu, aby tak płakać, zamartwiać się. To chyba wystarczające negatywne skutki psychiczne aby zmienić tabletki? Czy uważacie, że po innych tabletkach będzie to samo? A może gorzej? P.S. Dodam, że nie miewałam nigdy takich nastrojów. Ok, może i byłam płaczliwa, ale powody do tego też miewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy podniosla sie wam temperatura? Bralam 1,5 roku i zauwazylam powyzej 37, odstawilam na 3 mies i rano temp ok, ale 17 i 21 zawsze kolo 37. Zaczelam brac spowrotem i mam 37,4 badania w czasie niebrania tabletek mialam ok, czy ktos ma taki objaw? Poza temp nie mialam zadnych negatywnych skutkow tych tabletek nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×