Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość gość
Zaczęłam właśnie drugi blister, raz pominęłam jedną tabletkę, więc nie robiłam przerwy, od samego początku mam bardzo silne plamienie, bardziej krwawienie, które się nasila po stosunku... w dodatku od paru dni boli mnie macica i piersi. Termin do ginekologa mam dopiero za 2 tyg.,a nie stać mnie by iść prywatnie i nie wiem, czy je przerwać, nie chcę sobie nimi zaszkodzić jeśli są źle dopasowane, ale z drugiej strony żadnych innych objawów nie mam... Była któraś w podobnej sytuacji? Nie wiem, czy je sama przerywać, czy czekać aż przejdzie? Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka999
cz po odtawieniu tabletek okres pojawi sie tak jak mial po 28 dniach badz spoźni czy pwczesniej wstapi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te tabletki nie są najlepsze. Brałam wcześnie już 3 rodzaje tabletek i chyba po żadnych nie czułam się tak złe, chociaż ostatnio miałam około 5 miesięcy przerwy od tabletek anty więc może to kwestia przyzwyczajenia organizmu ale czuje się po nich strasznie biorę tabletki osłonowe a mimo to mam okropne mdłości, bóle brzucha,bóle kręgosłupa, jestem otepiala, mam migreny biorę je 7dzień a już czuje się fatalnie, głównie poszłam po tabletki żeby zmniejszyć ból brzucha przy miesiaczce a jest wręcz przeciwnie to dopiero pierwsze opakowanie ale ból się zasilił i trwa dłużej bo 4dni zazwyczaj bolało tylko 2 więc jeżeli za miesiąc to się powtórzy to z pewnością je odstawie i zamienię na inne. Pozdrawiam Ps.plus powiekszyly mi się odrobinę piersi lecz w moim przypadku to raczej chciany skutek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem po 5 opakowaniu i czuję się dobrze. przy pierwszych 3 opakowaniach miałam tylko po jednym dniu kiedy czułam się "dziwnie". to chyba sprawa indywidualna jak się czujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie... Tabletki biore juz ladnych parych lat. Pierwszy raz w życiu coś mi sie pomyliło. Zwykle biore tabletke o 20 i w poniedzialek wziełam...W środe wstałam o 7 i polknelam tabletke ze srody. Co teraz zrobić? Czy połkbac tabletke srodowa jutro rano? Czy o normalnej godzinie w śtode? Czy ochrona jest zachowana to tj 12 tabletka z opakowania zostala zazyta. Prosze o pomoc. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tabletki biorę od mniej więcej tygodnia i czuję się po nich bardzo źle... zawroty głowy bardzo złe samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiiii
Witam. Biorę tabletki teenia od 14 dni i powiem wam że czuje się rewelacyjnie żadnych dolegliwości nawet znikneły mi po nich wypryski z twarzy. Co prawda po okresie troche po nich plamiłam ale tak to wszystko w najlepszym porządku. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
witam, biore tabletki od 8 dni, bolą mnie piersi i mam straszne wahania nastroju, od wczoraj płacze i nawet w nocy spać nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są to moje pierwsze tabletki i będę dziś brać 8 tabletkę. Prawdę mówiąc przy braniu pierwszej tabletki miałam ogromne wątpliwości co do tego czy je w ogóle brać po przeczytaniu tego co tu dziewczyny piszą. Po godzinnym namyslaniu się wreszcie wzięłam i tak mnie zmulilo, że myślałam że więcej jej nie wezmę, ale kiedy sobie pomyślałam " ej przecież dobrze się czujesz, nie wuglupiaj się", wszystko mi przeszło. Byłam tak przerażona tym co tu przeczytałam, że zaczęłam sobie wmawiać, że źle się czuje. Od tych kilku dni jak je biorę, to nie mam żadnych objawów, poza jednym pryszczem, chwilowymi bólami brzucha i głowy.. A humorki? Chyba każdy je ma :) a jeśli ktoś bierze pierwszy raz tabletki tak jak ja, to chyba lepiej najpierw je wziąć, a potem czytać to co ludzie piszą, bo każdy organizm inaczej reaguje, tym bardziej jeśli coś pierwszy raz pojawia się w jego organizmie :) więc śmiało proponuje spróbować i samemu się przekonać jak nasz organizm zareaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona Teenomaniaczka
ostatni gościu, tam samo bałam się wziąć, ale zdecydowałam się skoro lekarz takie mi wypisał. tyle tu negatywnych opinii a jak dla mnie są wręcz idealne.ma chyba małe stężenie hormonu, mam nadzieję, że nie utyję. poza humorkami i lekkim bólem piersi przez 2 wieczory to czuję się ok. czasem też na chwilę brzuch pobolewał. dziś wezmę siódmą tabletkę i jest ok :) każda ma inny organizm i normalne, że te pigułki jednej będą pasowały a drugiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moje I tabletki. po rozpoczęciu ich stosowania skóra twarzy wysuszyła mi się na maxa, na nosie i brodzie suche skórki, pojawiły się wypryski, poza tym nie czuję się dobrze. jest mi dusznawo, śpiąco. nie mam ochoty na nic, codzienne kłótnie i płacze - norma. jeździłam rowerem, ćwiczyłam z chodakowską, teraz kompletnie mi sie.. nie chce. nic innego złego się mi nie przydarzyło więc mysle ze to skutki tych tabletek. nie chce mi się nic, a już na pewno nie seksu. nie wiem czy pokusić się na II paczkę i zobaczyć czy się wszystko unormuje ? czy nie ma sensu się tak meczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja biore już 3 opakowanie. Fakt bole brzucha są ale jestem do nich przyzwyczajona:) wahania nastroju również mam, ale u nas kobiet to norma ;) plusy... Jestem totalnie antyalkoholowa i nie mam apetytu oraz mam krótszy okres (4dni a mialam 7) - więc u mnie sie przyjęły. Dziewczyny każda z nas jest inna i inaczej reaguje na prochy. Jeżeli chodzi o apetyt pojawia sie standardowo 3 dni przed okresem:):)Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. ŻADNYCH WYPRYSKÓW NIE MAM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pisałam już wcześniej, ale chcę jeszcze powiedzieć, że po 7 czy 8 tabletce miałam większy apetyt, ale to tylko chyba przez 4 dni, więc to chyba nic strasznego, teraz jestem przy chyba 13 i powiem szczerze, że czuje się już dobrze. Zero jakichkolwiek objawów, czuje się świetnie i moje samopoczucie też jest dobre, poza wcześniejszymi bólami głowy i rzadkimi bólami brzucha wszystko było okej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaewa
Pisalam kilka miesiecy temu gdy skonczylam brac pierwsze opakowanie i postanowilam zee podziele sie z Wami moja opinia przy 9 miesiacu brania tych tabletek. Jak sie domyslacie, jestem z nich zadowolona bo inaczej bym ich nie stosowala tyle miesiecy. Sa to moje pierwsze tabletki, mialam bardzo duze obawy gdy zaczelam je brac bo lekarz mi je wepchnal doslownie na chama, a okazalo sie, ze lek dopiero wchodzil na rynek i byl malo znany... Na poczatku przez pierwszy miesiac, tak jak pisalam kiedys, mialam plamienie podczas calego okresu brania tabletek. Pozniej plamienie ustalo i o dziwo! Wszystko bylo ok. Od momentu, gdy zaczelam uprawiac seks (jeszcze bez tabletek), cos mi sie stalo z okresem. Zaczal mi wariowac he, mialam strasznie nieregularny, czesto mi sie spoznial a kiedys moglam wyliczyc sobie co do dnia. Ale gdy zaczelam brac tabletki, wszystko wrocilo mi do normy:). Bardzo sie balam, ze przytyje i pogorszy mi sie stan cery( zawsze mialam brzydka), ale ani nie przytylam, ani cera mi sie nie pogorszyla. Moze nawet troszke polepszyla, ale nie wiem czy to wynik brania tabletek, czy tez zmiana kosmetykow do cery sie oplacila. Ale ogolnie jestem strasznie zadowolona, nie mam zadnych skutkow ubocznych, oprocz tego pierwsszego miesiaca. Oczywiscie polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaewa
A no i zapomnialam dodac ze kiedys strasznie bolal mnie brzuch przy okresie, a podczas, gdy biore tebletki rowniez booli, ale napewno nie jest to tak silny bol jak kiedys oraz ze na poczatku troche mi spuchly piersi, ale wydaje mi sie ze teraz juz wrocily do swojego dawnego rozmiaru (a szkoda, bo spuchniete byly fajniejsze hehe:p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do sprzedania jedno opakowanie tabletek więc jak któraś jest z zainteresowana to proszę pisać. Mi już nie będą potrzebne gdyż będę się starać o dzidziusia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belusia
Witam, Niedawno skończyłam pierwsze opakowanie i po trzech dniach dostałam okres więc wszystko jak na razie ok. Nie miałam żadnych problemów. Nic mnie nie bolało, nie odczuwałam większego zmęczenia, na twarzy również nic mi nie wyskoczyło. To moje pierwsze tabletki i jestem z nich zadowolona :) chociaż mogły by być tańsze. Nie mam problemów z apetytem (waga się nie zmieniła), libido nie zmalało (czasem mi się zdaje, że nawet urosło ;)). Według mojego chłopaka nawet urosły mi piersi. Więc jak dla mnie tabletki świetne, godne polecenia, ale wiadomo, że i tak każda kobieta może je innaczej przyswajać. Skonsultujcie się ze swoim ginekologiem i zróbcie wcześniej potrzebne badania, a myślę, że dobierze wam tak dobrze jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzycie na temperature w miejscu gdzie trzymacie tabletki?bo teraz to jest trochę problem z miejscem gdzie jest mniej niż 25 stopni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, Mam wielki dylemat jak czytam te wszystkie komentarze :/ a więc ostatnio byłam u mojego ginekologa bo chciałam zmienić tabletki. Brałam Yasmin ale one mają większą dawkę hormonów i zauważyłam , że przytyłam. Więc ginekolog przepisał mi Yasminelle i wychodząc z gabinetu akurat przyszla jakaś przedstawicielka handlowa od tych tabletek Teenia i tak mu nagadała, że poprosił mnie jeszcze raz do gabinetu i przepisał mi Teenie. Więc mam teraz receptę na Yasminelle i Teenie. I tak weszłam sobie tutaj żeby dowiedzieć się coś na ich temat i jestem trochę zaskoczona, że tak negatywnie działają :( wiem,że każdy organizm inaczej reaguje. Nie wiem któe kupić. I JEDNO WAŻNE PYTANIE KOCHANE: ZOSTAŁY MI 4 TABLETKI YASMIN. I POTEM POWINNA BYC 7-DNIOWA PRZERWA I OKRES. ROBIĆ TĄ PRZERWĘ CZY OD RAZU ZACZĄĆ NOWE OPAKOWANIE TEENII? I JAKA JEST CENA TYCH TABLETEK? PROSZE O ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zrobić przerwę na okres. A cena tych tabletek ok 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibula
Heej. Też właśnie biorę te tabletki. Czuję się bardzo dobrze, zero mdłości i bólów brzucha :):D lecz martwi mnie tylko jedna rzecz a mianowicie brązowe plamienia. Nie wiem czy mam już zacząć się martwić czy dokończyć blister i zobaczyć czy nadal będzie to trwało. Nie wiem co robić gdyż to są moje pierwsze tabletki anty ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :) a w ulotce jest napisane zeby zacząć nowe opakowanie po ostatniej aktywnej tabletce poprzedniego środka antykoncepcyjnego a nie dłużej niż po przerwie. Może lepiej wezmę bez przerwy . jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Fibula: kochana a bierzesz pierwsze opakowanie? bo jeżeli nie brałaś wcześniej tabletek i jest to twoje pierwsze opakowanie to mogą się pojawić takie plamienia śródcykliczne. Nie ma co się martwić. Chyba, że będzie sie to przedłużało to lepiej idź do swojego ginekologa. ale jak na razie ja bym się nie martwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 1 opakowaniu tych tabletek. Nie wiem czy sa warte swojej ceny. W pierwszym tygodniu brania mialam drazniaca zgage kilka razy dziennie, straszne wachania nastrojow, pryszcze w roznych dziwnych miejscach na ciele. Libido praktycznie juz nie istnieje. Po skonczonym 1 opakowaniu cera sie uspokaja, ale wachania nastrojow okropnie daja sie we znaki. Delikatny wzrost wagi kolejnym minusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde nie powinno sie od nich tyć. Przecież mają najniższą dawkę hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore te tabletki juz trzeci miesiac i fakt faktem - na poczatku nie czulam sie za dobrze... Mialam bole podbrzusza, obolale piersi i brazowe plamienie. Poszlam do gina i powiedzial mi, ze to normalne (reakcja organizmu na hormony) . Wraz z drugim opakowaniem wszystko sie unormowalo :) zero bolow, piersi w normalnym stanie, plamienie normalne, okres mniej bolesny i juz nie tak obfity jak kiedys :) wystepuje normalnkie podczas 7 dniowej przerwy . I nawet cera mi sie poprawila! Mniej wypryskow, a mialam sklonnosc do nich. To sprawa indywidualna, bo jak widac wielu kobietkom nie przypasowaly, ale ja jak najbardziej polecam :) Niestety jeszcze nie odwazylam sie na seks bez dodatkowego zabezpieczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki od ponad pół roku. Na początku bardzo bolała głowa, bardzo wysypało mi twarz i urosły piersi. Okres bez szału, 7 dni dość obfitej miesiączki. Po ok. 2-3 miesiącach zaczęłam tyć, obecnie przytyłam prawie 10 kg. Organizm przyzwyczaił się do tabletek i przeszły bóle głowy, uff. Zmiany nastroju tylko w czasie 7 dni, kiedy tabletek nie biorę, wtedy mój organizm szaleje. Na chwilę obecną planuje je zmienić, ze względu na tycie i wypryski na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są to moje pierwsze tabletki, a kochać się bez zabezpieczenia zaczęłam chyba między 9-11 tabletka, jestem już przy drugim opakowaniu i w ciąży póki co nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizjerka
Zaczynam 5 opakowanie żadnych skutków ubocznych. Są to moje pierwsze tabletki też bałam się, że mój organizm będzie źle znosił ale czuje się jakby nie było ingerencji. Polecam :) Mi nie wyskakują pryszcze ani nie rosną piersi i nie mam wilczego apetytu, waga się nie zmienia :) Dziewczyny nie bójcie się zawsze można poprosić ginekologa o zmianę w razie nietolerancji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×