Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość gość
Ja pracuję 5 dni w tygodniu, ale niektóre dziewczyny pracują 2-3 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czego to zależy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KelnerkaNaj
od czego to zależy? od tego jak jesteś dyspozycyjna. Pracujesz ile chcesz/możesz. Grafik ustalasz sobie z kierowniczką i ona go ustala tak, żeby każdy był zadowolony. Wiadomo, im więcej robimy tym więcej zarobimy, ale to indywidualna sprawa każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Ja pracuję 4 dni, bo tyle mogę (uczę się). Kasa jest spoko, nie narzekam:). Polecam dziewczyny bo możecie na prawdę zarobić fajna kase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ja pracuje 4 dni bo tyle tylko moge :) i kasiorke zarabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie takie powiedzenie, ze dzwon głośny bo pusty? Zawsze najwiecej do powiedzenia maja Ci, co albo w ogole nic nie zrobili albo zrobili źle. Ja uważam, że ważne że Ci to tam pracują wiedzą, że nie mają nic sobie do zarzucenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) niestety nie napisze jak jest w innych klubach niż w 3 city :( ale powiem Wam , ze nie macie nie czego obawiać :) ja kiedys tez zastanawiałam sie WT jest Event - lekko miałam pietra ale nie ma co, sa to niepotrzebne nertwy :0 pracuje od 2 lat w cocomo jako kelnerka i jest na maxa fajnie, zarabiał dobrze po 5 miechach kupiłam sobie autko, mam na studnia zaoczne i na dobre zycie. NIe ma lekko ale pytanie gdzie jest ?? nigdzie - musisz sie utrzymac to obisz . polecam Wam a teaz ide spac bo na 20.00 do parcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz nawet 3dni pracowac, tylko zaznacz to na rozmowie z rekruterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dzieczymy zakonzyłam szkolenie :))))))))) dzisiaj podpisałm umowe na kelenrke, ale nie ciesze :) szkolenie pełan profeska -na b. fajnie, nie potrzebnie sie bałam :) było nas 7 na szkolenie i szzyskie dostałysmy prace!!!! musisłam to napisac, zebyscie sie nie bały tylko smiało jechały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna, paraca :) na sezon 4 me idealana :) jak chcecie zarobic kase - sporo to - Event wam da :) nie jest ciezko, ja pracuje po 4 dni czasmi 5 :) do tego elastyczny gafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba ale taka praca do kitu 555 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca, jak kazda inna wiec nie ma sie czego obawiac ;) Tylko KASA lepszaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełom w sprawie niemocy wobec gigantycznych rachunków w klubach Cocomo? Kielecki sąd uchyla decyzję o umorzeniu śledztwa i wskazuje, jakie dowody trzeba jeszcze przeprowadzić. Nagranie z monitoringu ma obejrzeć biegły neurolog, a prokurator - sprawdzić, czy klient rzeczywiście jadł w klubie owoce za 16 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też obawiałam się na początku, że to klub go go, ale tak jak ktoś wcześniej pisał spróbowałam, bo mówili o fajnej kasie i tak jest, pracowałam wcześniej i jako kelnerka i barmanka i zarabiałam połowę z tego co teraz, a więcej się narobiłam bo był tłok i w ogóle, także warto przynajmniej spróbować i zobaczycie, że kasa jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I spróbowałam i postanowiłam trzymać się od tego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni temu rozpoczełam prace po szkoleniu :) ale wypas :) fajna parca,, skład w klubie, to co gadaj i pisza to brednie :) dobrze, ze zastanowiłam sie i posłucham znajomych i zgodziłam sie - jest ciezko ale za taka kase warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Chiny nie będę chciała tam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest na na tak :) jest fajnie wiec dawac, dawac :) wg, nie to co pisza to same bednie, jest naprawde fajnie nie bac sie tylko działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra praca panie :) wystarczy troszkę zapłacić i każdy was zobaczy nagie :) będziecie się ocierac swoja zgrabna pupcia itd . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ,że nie ma już tych Waszych różowych parasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kucze i po co ja czytałąm te opinie, bałam sie bałam ... a tu pelna profeska :) po tygoniu koniec szkolenia i praca rewelacyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazali mi pisać same dobre rzeczy to pisałam.Przepraszam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdro Olsztyn :) Ja pracuje na białymstoku jako kel i zespół także jest super :) polecam pomimo tych bzdur ktore wypisuja! nie wirzcie w to! sami decydujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest rewelka na szkoleniu :0 jestem po tygodniu szkolenia i mega sie ciesze:) było ciezko ale pozniej na luziku, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja Was przepraszam za pisanie tych pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Tak, jak niektore z was pracowałam w Cocomo w Olsztynie jako promotorka. Na początku byłam zachwycona, kadra bardzo miła, jeżeli chciałyśmy zejść wcześniej wystarczyło powiedzieć, z pójściem do łazienki również nie było problemu, gdyż wpuszczano nas do klubu. Dziewczyny z biura oferte przedstawiały bardzo jasno, mówiły, że 15zł/h na czysto. Pieniądze o jakich w zwykłej pracy mogłam pomarzyć. Stałam z ulotkami po 4h dziennie, w jednym miejscu, niedaleko klubu. Miałam jedną przerwę 15min. Wszystko, pięknie i ładnie. Pierwsze pieniądze miałam dostać po 2 tygodniach. Problem jednak nastał wcześniej, gdyż zliwkidowano dzienny etat. Nie chciałam przejść na noc, tak więc pożegnałam się z dziewczynami. Po czasie określonym wyżej spodziewałam się pieniędzy, jakieś 420zł. Jednak gdy zadzwoniłam dziewczyny prawiły wymówki. Dostałam te pieniądze później, po uprzednim nastraszeniu, jednak kwota zmalała i dosatałam tylko 250 zł. Dziewczyny z biura nagle zaczęły mówić, że to nie ich problem, że nie one się tym zajmują. Tak więc odradzam pracę w tym miejscu.! Banda złodzieji i nic więcej. umowy nie mam do tej pory, tak więc Bogu dziękuję, że dostałam jakiekolwiek pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSandra90
Przykro mi, że cos takiego Cie spotkało ale nie wiem dlaczego i czy do końca jest to prawda... Pracuje w tej firmie od ponad roku, jako kelnerka i nigdy nie miałam problemu z wypłatami, zawsze wszystko na czas było wypłacane. czasem się zdarzyło, że moja premia w całości nie została wypłacona ale po krótkim telefonie wszystko zostało dopłacone, firma ma prawie 2000 pracowników, jest mozliwe, że czasami coś sie może nie zgadzać ale zawsze szybciutko jest nadrabiane ;) Mi sie dobrze pracuje z firmą Event i dziewczyny, nie sugerujcie sie tymi negatywnymi opiniami, wiadomo, że o kazdej firmie pisza dobrze jak i źle i nie warto rezygnować z dobrej kasy przez kilka opini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje na białymstoku na promo i mi się kasiorka zgadza. Jest dział ksiegowości z którym trzeba się kontaktować w sprawie jakiejkolwiek niezgody. Pracuje 5-6 godz po 4-5 nocy w tyg i srednio wychodzi mi wypłaty 500-800 zł tygodniowo, w takim przedziale więc uważam ze naprawdę spoczko, tym bardziej jak na B-stok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem tego zdania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×