Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile macie par butów

Polecane posty

Gość gość
Ja mam może z 20 ale na dobrą sprawę to potrzebuję tak - adidasy do chodzenia np po lesie i drugą parę oddychającą do sportu. - sandały takie ładniejsze płaskie i na koturnie plus takie sportowe na rzep na plaże kajaki czy rower. - botki płaskie i na koturnie lub obcasie. - kozaki wygodne do łażenia i na narty typu emu , i jakieś ładne wyjściowe. - japonki zwykłe do łażenia po domu czy basenie. - 2-3 pary typowych szpilek wyjściowych. Tyle potrzebuje butów, razem około 13 par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pudełka są świetne! Kupiłam je kiedyś w sklepie Politrader i bardzo dobrze mi służą - no i wyglądają o niebo lepiej niż zwykłe po butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14par skórzanych (kozaki Tozzi, Rieker, pantofle Tozzi, Rieker, sztyblety, pelne mokasyny na obcasie, sandaly Brako, sandalki na obcasie Tozzi, japonki z piètą na rzepy Neptun, itp) do tego 4 pary czarnych szpilek, pantofelków wizytowo-koncertowych, 2 pary kapci, 1 para adidasów oddychających, 1 japonki. Wszystkie buty noszè, wszystkie są wygodne, mam haluksy, i wymagające przez to stopy. Nie mam zadnych butów z ekoskóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja-26 par,córka-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok30-40 par. Ale takich drozszych to moze 5-6 par z tej liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×