Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość niagara 2000
Żyję i jest dobrze przynajmniej tak mi się wydaje.Dużo pracy miałam i nie było kiedy tu zaglądnąć.Przeczytałam wszystko.Nazbierało się tego. Tak jak pisałam wcześniej ma czas do końca roku więc już niedługo.Wytrzymałam tyle to i to wytrzymam.Jak nam się układa?Dalej jest cudownie,dalej przyjeżdża,dzwoni pisze.Nic się nie zmieniło ani też po rozmowie nie uciekł gdzie pieprz rośnie.Tak jak pisałam poprosił o czas więc go dostał,a zegar tyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mamy już połowę listopada a twój kochaś dalej nie zdobył się na odwagę, zeby porozmawiać z zoną. Niagara a co zrobisz jak czas minie i dalej będzie tak jak teraz, czyli on nie zrobi kompletnie nic? Będziesz czekać kolejny rok, czy zakończysz definitywnie ten pseudo związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara a co zrobisz jak czas minie i dalej będzie tak jak teraz, czyli on nie zrobi kompletnie nic? _________ Powie, ze mu przedłużyła, bo ją o to poprosił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
niagara 2000 .Nic się nie zmieniło ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, i nic sie nie zmieni , zyjesz nadzieją , złudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
musicie jedno zrozumiec , on nie ma o czym z zoną rozmawiac !! on chce by było tak jak jest , gdyby chciał czegos innego dawno by to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
jak mu obecna kochanka postawi ulitimatum i odejdzie , znajdzie inną :) to takie proste , ze tez kobiece głowy tego nie ogarniaja :) tepe strzały na szczescie nie wszystkie , nie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagarko, kochana, jak tam u Ciebie? Wszystko dobrze? Napisz proszę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, NIagara, właśnie, co tam?Zdeklarował się wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niagara, gdzie się podziałaś? do końca roku jeszcze tylko miesiąc pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanika
Niagara, ja trzymam kciuki za Ciebie :) Napisz co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź lepiej przytrzymać penisa żonatemu cymbałowi, zeby nie lał c**** ścianach, jak będzie narąbany oddawał mocz. :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanika
Frustratki już szaleją na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tytuł, temat i sytuacja jak z taniej, kiepskiej i banalnej telenoweli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niagara milczy... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
assanika sama jesteś frustratką co wierzy w wielką miłość żonatego kochanka hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanika
Ja się niewypowiedziałąm co do jego uczuć, bo akurat podejrzewam że on nie traktuje tego tak, jak niagara by chciała...Czytaj więc słonko kochane ze zrowumieniem:) Napisałam jedynie że życzę jej powodzenia...Tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
assanika, są 2 wyjścia: albo jesteś upośledzona umysłowa, albo masz kompletną sklerozę, bo napisałaś cyt. "Niagara, ja trzymam kciuki za Ciebie usmiech.gif Napisz co u Ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje! A u mnie wlasnie facet od zony odchodzi po swietach, po nowym roku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie spotykam ale absolutnie nie chce zeby sie rozwodzil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila P zdecyduj się. To kiedy on odchodzi po świętach czy po nowym roku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to roznica? Swieta Bozego Narodzenia/Nowy Rok, przeciez to tylko kwestia kilku dni. :D Cos Cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ skąd, tylko pytam. :D I jeszcze jedno pytanie Po których świętach odchodzi, bo roku nie podałaś. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz racje kamila odchodzi od żony tylko że najpierw spędzi święta w miłym gronie rodzinnym a sylwestra z żoną na balu a ty będziesz samotnie siedzieć i czekać do usranej smierci hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, te Wasze historyjki i domysly. :) Wyobrazcie sobie, ze na balu Sylwestrowym nigdy nie byl bo zona kwoka z duza nadwaga nigdzie nie chodzi i w domu siedza. A swieta oczywiscie, ze spedzi z rodzina bo dzieci beda w domu i bylabym swinia gdybym nalegala zeby spedzil swieta ze mna? A wlasciwie po co mi to? Sama mam plany na swieta i jakos nigdy jeszcze sie nie zdarzylo zebym byla samotna. No ale oczywiscie musicie zaraz dopisywac sobie, ze jak kochanka to na pewno nie szczesliwa i tp. Oj, jednak cos Was boli. No to przykro mi, trza nad soba popracowac. ;) Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila, ja cie rozumiem w 100%. Ale powiedz mi ... po co ten jego rozwod C***otrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mi potrzebny. Ja go nawet nie chce. :D Po prostu dla wlasnej satusfakcji. Zeby ta stara gruba nie myslala, ze jest lepsza ode mnie. Tak naprawde to mimo, iz on mnie kocha i faceci za mna lataja, to mam mase kompleksow i musze sobie udowodnic, ze jestem lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co kolejnego sylwestra będzie spędał w domu z grubą żoną zamiast z tobą? napisz jeszcze, że z nią nie śpi od x lat hahahhahahahahaha każda kochanka jest głupia, naiwna i własnie ma poważne problemy ze sobą. mądra kobieta nie zostanie kochanką żonatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niagara nicka zmieniła na kamila P? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila P: nieszczęśliwa a nie: nie szczęśliwa.Ludzie kim wy jesteście,skoro nawet pisać poprawnie nie umiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego ty żądasz od pustaka, co zbiera ochłapy i liczy na cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×