Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość gość
a jego zona od lat zdradza go z przyjacielem domu, takze matacz, oprocz tego, ze jest obrzydliwym capem, jest jeszcze rogaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
pod matacza swego czasu nie jeden sie podszywał :) nigdy nie szukałem kochanki za pomocą internetu , jestem na tyle eleganckim facete ze jak sie to mówi w realu mam problemy z kobietami :) a moja kochanka to jak miała faktycznie 17 lat to mnie uwiodła jak juz , a nie ja ją - to tez długa historia juz opisana i wysmiana :) W prawdzie byłem starszy ale ona maja 17 lat nie była głupiutka jak wiekszosc w tym wieku . nie mam konta na o2 ten facet na tle sławetnej mebloscianki prl-owskiej to też nie ja , ja jestem z slaska , on z Gdanska . ale twórzcie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy lubią się babrać w cudzych życiorysach...To jest dopiero fujjj :)Ale to tak jest - jak się nie ma własnego życia, to zawsze wygodnie siedzieć w cudzym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reasumując to warto wchodzic w uklad z zonatym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest wasza opinia. Biorac pod uwage, ze sa malzenswem tylko formalnie i traktujac to tylko jakos przyjemnosc, powiedzmy raz w tygodniu? Bez opcji rozwodu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
nie nie warto zbyt duze obciazenie psychiczne - nie kazdy da radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciazenie psychiczne tzn mozesz to rozwinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
kurde bele z dziecmi piszę czy jak ? rozwiniecie jezeli jestes swoistym psychopatycznym typem (odsyłam do psychopata) to dasz redę bowiem taki ktoś ma wszystko w d***e , ale tekich ludzi mało , zawsze sie ma wyzuty sumienia mniejsze czy wieksze i to burzy spokój codziennego dnia . TAK NAS TEZ WYCHOWANO zona, dzieci , rodzina , kosciół , moralnosc , odpowiedzialnosc , konsekwencja itd. Zawsze masz pytania do samego siebie i jakis zal , ze ktos jest poszkodowany - wiecej pisać , czy juz załapało sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki facet co kreci na boku a w domu udaje pantoflarza i slucha sie zonki to psychopata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TakaWredna Niektórzy lubią się babrać w cudzych życiorysach...To jest dopiero fujjj Ale to tak jest - jak się nie ma własnego życia, to zawsze wygodnie siedzieć w cudzym... __________ Zwłaszcza TakaWredna, co wlazła z buciorami w cudze małżeństwo i szału dostaje, gdy żonaty facet słucha żony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matacz jakie obciążenie psychicznie, przecież robisz to świadomie przez tyle lat, nie robisz tego na siłę więc sam wybrałeś taki sposób życia i czytając ciebie nie bardzo widzę, żeby cię gnębiły wyrzuty sumienia, czy inne tego typu wątpliwości to gdzie psychiczne obciążenie. Mnie jak coś obciąża to staram się od tego uciec i nie pchać w coś co będzie mnie zaburzało psychicznie czy w innych sposób więziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec nie warto bo to meczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
jak z dziecmi , powiedz jak reagujesz na reklamę kiedy to polsat fundacja np ,. prosi o wsparcie , pzrechodzisz obojetnie ? pilotem zmieniasz kanał , masz to gdzies , czy jednak dajesz jakis grosz na fundacje , albo zatrzymujesz sie na chwile i rozmyslasz z smutkiem ? rozumiesz , czy dalej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi jestes matacz...zacznij sie kretynie leczyc bo rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
swiadomie to chodzisz do pracy tez , ale to ze ty ją masz powoduje ze ktos inny jej nie ma , oddasz mu swoją ? NIE ! i nawet nad tym sie nie zastanawiasz - w przypadku posiadania kochanki kochanka , jest jednak ciut inaczej , da sie zyc , co nie znaczy ze trzeba od tego uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ze ja wolna a on zonaty, wiec on mialby ewentualne wyrzuty.. ja bym robijac rodziny nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
gdybym był głupi , był bym zapene biedny i bez przyjaciół , jednak mój status materialny jest na poziomie gdzie wielu nigdy go nie osiagnie , wiec zartem jest nazwanie mnie głupcem , przyjaciół tez mam mnustwo - wiec daruj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz podejscie do kochanki, jak ja traktujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, czesto to formalnosc, on i ona maja kogos na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pisac nie umiesz w ojczystym jezyku. I sam ten fakt swiadczy o tym, ze pochodzisz z rodziny proletariuszy. Masz zapewne wyksztalcenie najwyzej srednie (obstawiam technikum) i, oczywiscie, zerowa znajomosc jezykow obcych. A mimo, ze masz pieniadze, w domu zapewne na sofach i fotelach dumnie prezy sie plastikowa oslonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ma dysleksję? Ja skończyłam kierunek filologiczny ale wiem, ze błędy ortograficzne to nie zawsze zarzut przeciwko wykształceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieje taka jednostka chorobowa jak dysleksja. Istnieje za to lenistwo, brak wzorcow, niedostatki w wyksztalceniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka Wredna rozbity to ty możesz mieć cymbał. Taka jest rozbita rodzina jak u twojego kochanka, co leje na ciebie a slucha się żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale inteligencja, rozum i pozycja społeczna świadczą o człowieku, co on ciągle podkreśla, mam pieniądze, pracę i jaki to on niezależny a wali motacz takie byki, że aż przykro patrzeć, zamiast tak wymądrzać się jaki z niego dobry mąż i kochanek, zamiast umoralniać, że to nic złego a on nie jest taki zły, niech weźmie słownik i się podszkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówi że dysleksja to jednostka chorobowa, jest to jednak rodzaj dysfunkcji, podobnie jak np. dysgrafia. Nie mylmy pojęć. A do gościa z 13:00 : skąd TY tyle wiesz? :):) Poza tym nie we wszystkim mój żonaty się żony słucha, bo inaczej bym go już w d**ę dawno kopnęła. Potrafi mieć własne zdanie, i to mi wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymasss
To co kochanek nadal robi przy zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×