Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość gość
w kwesti przysięganego - miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
nie mozna postawic tak sprawy , jesli jakas tak sprawe stawia , nie kocha ! a raczej bardziej siebie niz mnie . Dla przekory bym postapił inaczej niz postawienie na ostrzu noza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matacz, czyli wychodzi na to ze kochasz kochanke, a zone szanujesz, cenisz itd A kochacie sie z zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat to bardzo dlugo, az mi sie to w glowie nie miesci. Musi was wiele łączyć. A zona niczeg osie nie domysla???? Ja tak jak napisalam ,jesli bym sie zdecydowala (mysle intensywnie nad tym), to tylko przyjemnosc + przyjazn, zadne rozbijanie rodziny. Moze glupio mysle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja raczej wole sama o wszystkim decydowac, jeste msamodzielna ,radze sobie doskonale itp. Potrzebuje faceta-przyjaciela, bliskosci tez. Moze to glupie, ale tak jest. Z drugiej str przeszkadzalaby mi chyba mysl, ze nie jestem jedyna, bo troche zaborcza jednak jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
przeciez pisałem , ze zona wie o kochance , nawet ją zna , dzieci ją znają , wiedzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
pytasz o sex ? :) tak kochamy sie z zoną , żadko z jej winy , ale kochamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz miec bardzo wyrozumiala zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie ''żadko'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matacz, a rzadko to ile tak mniej wiecej? A z kochanka jak czest osie spotykacie? Zawsze wtedy jest sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
matacz tu juz pisał o swej historii :) Pisanie o tym nie nastraja mnie prawidłowo bo i tak czytajacy nie wierzy w slowo pisane uwazajac mnie za starego zbereznika , zboczenca , fantaste itd. z kochanką widuje sie praktycznie codziennie - dzis sie z nia nie bede widział ,a tak od soboty to codziennie sie widziałem . I TAK to jest mniej wiecej od lat juz . z zona raz na tydzien , czasem czesciej z kochanką ....? z racji, ze jest o 20 lat młodsza oczywiscie czesciej , Jak by to policzyć to wyjdzie nawet około gdzies 30 x w miesiacu, są oczywiscie dni gdzie sexu nie ma , zle sie czuje czy ja czy ona , okres , sa gdzie sex jest po kilka razy jak sie widzimy . Oboje lubimy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
widywanie z kochanką wyglada tak , ze ona pracuje codziennie do godziny 20 :00 zanim dojedzie jest około 20:30 ja pracuje na 18 :00 do 2:00 wiec widzimy sie po mojej pracy czyli w nocy jak mam na rano to od 20 :00 czasem wracam do domu na noc , a czasem zostaje na drugim mieszkaniu z nią . zajety jestem , siedzenie na internecie nie jest z powodu forum tego czy owego , jest to po prostu otwarte okienko w oczekiwaniu na istotne sprawy dziejace sie w sieci :) szukanie tego co potrzebuje zmusza mnie do siedzenia przy komputerze :) ale wielu uwaza , ze nie mam co robic i siedze na forach :) cóż maja prawo do takich rozmyslań . W pracy mam dyżur , wiec labe mam spokojnie też mogę siedziec na internecie . jak sie nic nie dzieje :) Reszta sie kreci sama lata na to pracowałem :) tak wiec jestem zorganizowany wrecz prawie perfekcyjnie , dlatego denerwują mnie osoby co pisza , ze nie maja czasu > przypomne ze w domu ja sprzatam codzienie te mniejsze prace sprzatajace , ja robie zakupy (zona za duzo wydawała ) itd. itd. do tego pracuje , czyli mam etat i własną małą działalnosc tez prowadze , juz tu pytano kiedy !?????? pozostawiłem to bez odpowiedzi , albo udzieliłem ją w przenosni jak dzis piszac , ze pewne sprawy sie same krecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zona raz na tydzien?? To mieszkacie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
nie !...... mieszkamy razem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matacz pokręcone to twoje życie, na pewno nie dla mnie ani nie chciłabym być twoją żoną ani kochanką, ale skoro takie wybrałeś czy tak się potoczyło to może i jesteś w nim szczęśliwy, ale czy takiego życia chciałeś? i jesteś z niego zadowolony tak całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Witam Was ponownie:) A do gościa z 16:09 - musisz być chyba nieco zakompleksiona istotą że takie wrażenie odniosłaś...Poza tym...gadasz jak mój były mąż:) tylko on mówił cos o szarogęszeniu się...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, gdzie wszyscy, Taka Wredna nawet jest, a Wy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszymy i zbieramy cukierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u-wikłać się, powikłać, zawikłać, przewikłać, rozwikłać, wiklak, ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkjkj
no tak, cukierki...Grubasy będziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny gość
Takiego jak matacz, to ze świecą szukać. Zona i kochanka (a niby już nie kochanka, tylko cały czas ją tak nazywa) idą do łóżka z tym samym facetem i jeszcze sie na to godzą, normalnie paranoja! Jednym słowem obie są tego samego pokroju co i Ty. Powinniście razem zamieszkać w takiej sytuacji,bo to już jak w rodzinie FUJJJJJJ!!! Żona niby taka piękna, przy kasie, dbasz o nia itd. a wypowiadasz sie jak o zwykłej zdzirze pisząc, ze nie jeden chciałby ja przelecieć- bo tylko to według Ciebie ona sobą reprezentuje??Beznadziejny koleś jesteś z tymi wpisami. Wiesz, ja też podczas małżeństwa miałam swoje potrzeby, chciałam być szanowaną, mieć w nim wsparcie, czuć przy sobie bratnią duszę, dużo tego było (a o sexie to juz nawet nie będę wspominała)ale niestety moj ex nie dawał mi NIC kompletnie nic, tylko brał, bez umiaru.Ale jakoś nie szukałam ukojenia u innego i żyłam z nim pod jednym dachem bez sexu przez kilka lat. Byłam lojalna do samego końca małżeństwa. Wiec nie pisz takich bzdur, bo to że zonie przestało sie w któryms momecie pożycia chciec sexu, to również w dużej mierze wina mężczyzny. I Twoja rola powinno być zupełnie inna niz przygr*****ie sobie kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matacz kit wam wciska a wy łykacie. To zakompleksiona baba - kochanka, która udaje żonatego faceta w necie, dlatego tak krytykuje żonę. Zaproponujecie spotkanie w realu, a przekonacie się, że nigdy nie nastąpi, bo to nie jest facat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
kolejny gosciu znowu to samo własne nieprzemyslane wnioski :) przypominam co od lat pisałem , nie z powodu sexu ja mam kochankę ! a to ze napisałem o zonie ze nie jeden młody chciał by ją przeleciec to dla zobrazowania tego iż moja zona to piekna kobieta mimo wieku , by tez nie było ze młodszą znalazłem bo stara to stara i zachciało mi sie młodosci NIE ! Ale tak to juz jest , ze obcy wiedzą wszystko lepiej TAK JESTEM NIE MNIEJ SZCZESLIWY niz nie jedna z tutaj piszacych Tylko wam nie spoósb sie przyznać ze jednak nie takie zycie sie wam marzyło wiec bierzecie to co jest bo w sumie nie ma zle :) znam to w wiekszosci przypadków własnie tak jest .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
kolejny gość bo to że zonie przestało sie w któryms momecie pożycia chciec sexu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, bzdury wypisujesz :) to ze napisałem , ze z zoną mam sex raz na tydzien z jej winy bo czesciej nie chce nie mozesz odbierać ,jako , zacytowane wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
niektore zony maja sex raz na miesiac, a i czasem raz na trzy miesiace - wiec moje raz na tydzien wypada przy tym wysmienicie :) ale !! nie o sex tu chodzi nie u mnie i mimo ze o tym piszę nie ma to skutku posiadania u mnie kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
gość Zaproponujecie spotkanie w realu, a przekonacie się, że nigdy nie nastąpi, bo to nie jest facat. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, nie ma sprawy mozemy sie spotkac w realu na slasku okolice Katowic , zabrza , chorzowa , Bytomia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne jest, ze matacz uwiodl te kochanke-dziewczyne, jak miala 17 lat, a on 37 :O zeby nie bylo niejasnosci no ale matacz to najohydniejszy przypadek na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oprocz kochanki, namietnie poszukuje/poszukiwal seksu na kafe :) byl topik o nim, ale matacz tak sie ciskal, ze skasowali ma konto na o2- bodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×