Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Gość żelek in orange
najlepsze to jest siedzenie na kafe, co widać na załączonym obrazku, a nie jakieś tam seksy kleksy :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-W życiu po prostu za dużo k******a i szmaciarstwa widzę. W*******ą mnie zdrady, zdrady jakiekolwiek. Dziś już nikt nie ma jakichkolwiek wartości, same szmaty. Gdybyś ty w życiu widziała ile ja i gdyby życie cię nie oszczędzało tak jak mnie, to też by cie to w*******o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trafilas na moment ze mlodziez dyskutuje o istocie seksu" I czekamy na opinie tych star...tfu! bardziej doświadczonych:classic_cool: ­ A BSA chyba powinien wyluzować skoro go poczynania obcej osoby bolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
no tak, jeden facet w życiu to szczyt szmaciarstwa. jesoooo, przeca ja rano w lustro nie spojrzę z taką przeszłością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Widać że nie masz pojęcia o seksualności facetów.... Faceci się nudzą jedną laską, po prostu w seksie nie będzie im tak dobrze, jak pierwszy raz. Przyponnij sobie wasze pierwsze stosunki, normalnie jest tak, że facet mógł by po kilkanaście razy , ciągle ma mało, może wszędzie i zawsze, a później jest norma. Oczywiście jak kocha to nie zdradzi, ale seks będzie pewną rutyną, już nie będzie takiego mega podniecenia jak na poczatku. To jest między innymi powód zdray facetów, oni po prostu szukają mega podniecenia, nowa dziura jest dla nich mega podniecająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to najwyżej irytuje jak słyszę o konkretnych przypadkach, po co się przejmować życiem obcych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donnikova a gdyby jakiś prawiczek teoretycznie chciał się z tobą umówić to byś się zgodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - no...nie masz racji. Spudłowałeś, nie pierwszy raz zresztą. Nie w każdym związku jest taka rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Zaba dzisiaj dostaje puchar" | a co w nim jest? :P | ja nigdy z doskoku. ja tu mieszkam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak, jeden facet w życiu to szczyt szmaciarstwa. jesoooo, przeca ja rano w lustro nie spojrzę z taką przeszłością" Ty chociaż miałaś 24lata. A ja 21...to już w ogóle prosta droga do pracy w burdelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"donnikova a gdyby jakiś prawiczek teoretycznie chciał się z tobą umówić to byś się zgodziła?" | ale po co? żebym mu życie zniszczyła? spox, ale nie polecam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no...nie masz racji. Spudłowałeś, nie pierwszy raz zresztą. Nie w każdym związku jest taka rutyna." Ale czego wymagasz od kogoś kto prawdopodobnie nie ma nawet przyjaciół i średnio wie na czym polegają relacje międzyludzkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa - nie wiem...po prostu mam jakąś taką potrzebę uświadamiania, że ludzie są różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Bo życie mojej rasy zależy właśnie od cywilizacji. Szmaciarstwo robi z nas dzikusów, ludzi bez zasad, a takich to łatwo zniszczyć, bo się nie zjednoczą i nie zdesyplinują. Rasa jest przegrana, bo odsunęła się od zasad, po prostu zdziczała i wykorzystaja to rasy semickie, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi nie chodzi o związek tylko o rozprawiczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zesz k***a mac wypracowałam sobie role dobrej cioteczki, nikt się nie chce u njun rozprawiczac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - a Ty prawik jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć z żelka jest fajna lasencja. maciek b i argen tak pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor, ale są ludzie którzy nigdy nie zburzą swoich barier i się o tym nie przekonają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"A ja 21...to już w ogóle prosta droga do pracy w burdelu" | spoko dziecino, zatrudnię cię w moim przybytku rozkoszy. na czarno, ale zawsze coś :P | "Faceci się nudzą jedną laską" | nie dziwię się, że się znudziłeś, skoro jedyna laska, którą miałeś w rękach to ...twoje własne przyrodzenie. to się musi znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa-Co, powiedział ci jaki on jest tolarancyjny, romantyczny i wrażliwy? Ty lubisz takie słówka, łykasz jak pelikan i od razu nogi rozciągasz. Masz po prostu lewacko-szmaciarską naturę, każdy facet cię podejdzie na tanie słówka, pewnie po tygodniu cię grzomtał, bo poczułaś "energię". Zwykła dupodajka z ciebie i tyle, nie masz się czym szczyścić, bo dać d**y na tanie słówka to powód do wstydu a nie szczycenia się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a jak ty zuziu myślisz? rocznik 1985. Pewnie że prawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"ale mi nie chodzi o związek tylko o rozprawiczenie" | za to biorę 3 tysiaki netto. w euro 🖐️ reflektujesz? :P | "nikt się nie chce u njun rozprawiczac" | cóż... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA mówisz o seksie jak najgorszy moher. ogarnij się, opowiedz nam jaki seks powinien być. jestem ciekawa, jaka masz wizje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×