Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Zuzi, ja znam te technikę od dawna, jestem za bardzo narwana na nia i wole ludzi "podk****ac" ale czasem się zmusze, bo "podk****anie" BSA to bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa-Podsumujmy pewne fakty. Niedawno z mną pisałaś, byłaś dziwicą, nie miałaś faceta. Nagle pojawił się facet, a ty zaczełaś sie szybko szczycić że już nie jesteś dziwicą(przejrzałem twoje wypowiedzi), potem zaczełaś udzielać nawet rad seksualnych...pytanie proste, skoro nie jesteś dupodajką, to jakim cudem w ciągu paru miesięcy twoje życie się tak zmieniło, że już udzielasz rad seksualnych dziewczyną? Musiał po prostu nieźle cię zbajerować, a że wiem iż jesteś naiwną dziewczynką, to ziarno trafiło na podatny grunt, zresztą masz szczeście że Simon Moll nie żyje, bo byś pewnie miała za niedługo inny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mylisz sie BSA. Bardzo wielu pojdzie na malzenstwo za seks. Dlatego czekaja nawet do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Pisałem że nie ma sensu brać ślubu, skoro mieszkacie jak małżeństwo a nie że uprawiacie seks. Macie współną kasę, mieszkanie, to po prostu jest małżeństwo bez papierka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - czyli wymyśliłeś, znowu nie wiesz, ale kombinujesz i masz się za detektywa. tak jak mnie wymyśliłeś ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż raz zuzanna amelia mądrze napisała. niektórzy czekają na to np. ze względów religijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, wymieniłam z Tobą 2-3 maile ze 2 lata temu XD Na forum nie bywałam przez jakiś czas podobnie jak Ty. Kiedy NIEDAWNO Ci się chwaliłam?:D I skąd myśl, że ja ze wszystkim będę lecieć na kafe by to opisać by Ci się chronologia zgadzała?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia ææ- A czemu? Nie taniej i prościej iść na łatwe lalunie albo do burdelu? Małżeństwo za seks to by była jawna głupota, trzeba dzielić się majątkiem, kobieta by chciała remontu i tak jak ona chce, w twoim królestwie zaczęła by sie rządzić, nie miał by spokoju. A tak pociupcia i wraca do swojego królestwa bez żadnych zmartwień, problemów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy po prostu chcesz mnie sprowokować bym wszystko opisała? I "walczyła" o dobrą opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland- Z tym slubem to ci pisałem że tak wywnioskowałem, spytałem się i tyle. A krwawa to piszę to co ona sama pisała. Na wiosne nie miała faceta, potem pisała że już nie jest dziewicą, potem wyjechałem a jak wróciłem to zaczeła udzielać rad seksualnych. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - mam wrażenie, że ty nie masz po prostu znajomych, dlatego tak lubisz słuchać naszych historii, dorabiać sobie do nich. Chociaż i tak nie słuchasz, parę razy próbowałam ci wytłumaczyć co nie zrozumiałeś - ignorowałeś, dalej brnąłeś w to co sam wymyśliłeś. W prawdziwym życiu też tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bsa, to że np. ty chcesz r****ć bez zobowiązań nie znaczy że każdy facet taki jest. seks to moim zdaniem trochę mało. wiadomo jest ważny, ale nie tylko to się liczy. część po prostu chce mieć coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek jest prosty, że krwawa puściła się zaledwie jakieś miesiąc po poznaniu faceta i to maksymalnie miesiąc. Do tego zapewne r****ł ją całe lato, wcale bym się nie zdziwił jak by to była wakacyjna miłość, r****ł ją ostro, skoro udziela wszelkich rad seksualnych dziewvzyną, szczególnie dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu się tej krwawej tak czepiłeś. ona jest dorosła. ma prawo robić co chce. chyba cię zazdrość żżera, że z tobą nie poszła, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa już wtedy mogła się z kimś spotykać, o tym nie pomyślałeś, prawda? I znowu wymyślasz, bo nie wiesz jak ją r****ł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Ja po prostu przykładam się do roboty, jak coś robię to robię to dobrze. Jak z kimś gadam, to logiczne że muszę zobaczyć kim jest, a że jestem dokładny to oglądam kto co pisze, tym bardziej jak ktoś jest moim wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nie była z nikim, ona ma taki typ charateru, że lubi się pochwalić, zresztą skoro by nie lubiła, to skąd byśmy wiedzieli że się już puszcza. Więc wtedy nie miała, przanalizował bym to jeszcze raz, ale jutro do pracy idę i mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nikt nie jest twoim wrogiem. Wróg to ktoś to ma zamiar i ewentualnie możliwość wyrządzenia krzywdy. Ty jesteś takim forumowym rodzynkiem którego nikt nie traktuje poważnie. W to, że umiesz składać fakty wierzysz wyłącznie ty sam. Jeżeli opisując innych tak mijałeś się z prawdą jak wymyślając historie o mnie to ktoś ma z ciebie ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-Szmaty i g***a nie tykam nawet kijem, bo zacznie śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba cię zazdrość żżera, że z tobą nie poszła, co? " Przeglądam aktualnie te maile, po 10 mniej więcej było i nie 2 lata a półtora roku temu (uściślam dla detektywa:classic_cool:). I właśnie jak sobie poczytałam to na to wychodzi :P ­ BSA, ok, z tygodnia przeszedłeś na miesiąc. To średnio jesteś dokłądny skoro zmieniasz wersje. ­ "Krwawa już wtedy mogła się z kimś spotykać, o tym nie pomyślałeś, prawda? I znowu wymyślasz, bo nie wiesz jak ją r****ł" O wielu innych opcjach nie pomyślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Ona jest lewaczką, do tego naiwną i głupią, łyka słówka jak pelikan, łatwo ją zbajerować, wiec uwierz mi że to są najgorsi lewacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież i tak ani ze mną ani z tobą nie będzie, więc te rozstrząsanie szczegółów z jej życia intymnego uważam za bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa-Teraz chcesz zrobić z mnie idiotę. Nie wiem czy byłaś z nim tydzień zaim mu gałę zrobiłaś czy miesiąc, po prostu w tym przedziale miało to miejsce. Oczywiście sie nie przyznasz, bo bys była zniszczona, pewnie teraz w ogóle żałujesz że się przyznałaś do przestania bycia dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - niby jak byłaby zniszczona? tylko tobie robi różnicę ile orgazmów i od kiedy miała krwawa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"potem zaczełaś udzielać nawet rad seksualnych" | to ja jestem jeszcze bardziej perwersyjna, bo udzielałam porad jeszcze jako dziewica! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, wiele osób może być nolifami. Ale takie życie cudzym życiem +doklejanie faktów wykracza poza to. ­ "ona ma taki typ charateru, że lubi się pochwalić" Dlatego zaraz wkleję swoje foty w bikini;) ­ "przecież i tak ani ze mną ani z tobą nie będzie, więc te rozstrząsanie szczegółów z jej życia intymnego uważam za bezsensowne." Widać dla niego ma to jakiś sens. Ale fajnie, że są jeszcze ludzie którzy mają takie rzeczy gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-Po prostu w*******ą mnie takie co robią z siebie królowe, a tak naprawdę są zwykłymi szmatami i chyba nawet z tego sprawy sobie nie zdają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa trochę to dziwne BSA nienawidzi kobiet, a do każdej jednej pisze "wiec uwierz mi" pokazując,że zależy jemu na akceptacji kobiet. Dodatkowo kazdej jednej wymyśla życiorys i na wstępie wyzywa od idiotek, a później dziwi się,że żadna jego na poważnie nie bierze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×