Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beezenduu

Grupa młodych nastoletnich mam

Polecane posty

Gość gość
Przecież to prowokacja :) Która NASTOLETNIA dziewczyna cieszy się, że jest w ciąży? Chyba jedynie jakieś proste dziewczątko z głębokiej wsi, gdzie psy dopami szczekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia199
Nie rozumiem ludzi którzy tak czepiają się młodych mam skoro zaczęły współżyć to były w pełni świadome , że mogą zaliczyć wpadkę. Sama jestem tego przykładem i jakoś nie ubolewam nad tym faktem jestem wręcz prze szczęśliwa wraz z moim partnerem oboje wiedzieliśmy jakie mogą być tego konsekwencje i cóż stało się żadne z nas z tego powodu nie płacze on jest starszy stara się razem planujemy co i jak dalej będzie . Nie każda młoda mama siedzi w portfelu rodziców tak jak ja ... Więc zastanówcie się co piszecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam płakac z tego powodu ze jestem w ciąży i pewnie najlepiej jeszcze ja usunąć co ? weź się puknij łeb. Ja się ciesze z tego zę bd miała dziecko , nawet bardzo bo kocham moja córke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat i dziecko? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia199
Czarna95. Jestem tego samego zdania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepsko was rodzice wychowali jak dajecie d**y pierszemu fiutkowi i jeszcze nie umiecie sie zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
spojrzmy na to z innej strony, dziewczyna ma w wieku 18 lat dzidzi ok, teraz sobie troche odpusci imprez, znajomych, ale w sumie za kilka lat ma odchowane dziecko i tak naprawde duzo czasu do nadrobienia, powiedzmy dziecko ma 7 lat a ona dopiero 25 wiec chyba nie najgorzej :) jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Uwierz mi że dziewczyna która skończyła szkołę średnią, wybiera się na studia zaoczne i ma narzeczonego który jest kilka lat od niej starszy , również może cieszyć się z tego że jest w ciąży . Bo nie dla każdej dziewczyny w wieku 19 lat, najważniejsze są imprezy i znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
oczywiscie nie watpie ze moze tak byc, ja poki co nie mam dziecka, jestem w 7 letnim zwiazku, pukam sie jak inni, i nie potepiam za to ze macie lub miec bedzie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Kiepsko Ciebie wychowali skoro publicznie wyrażasz się "dawać d**y" albo nazywasz faceta fiutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
też nie rozumiem tego jak nastolatka ma się cieszyć, że jest w ciąży...powinna płakać nad swoją głupotą...tak to jest jak się daje d**y bez zabezpieczenia...ja pierd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Lycka0510 nad swoja głupotą to ty powinnaś płakać zresztą poziom twojego pisania mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam w wieku 29 lat i nie wyobrazam sobie zajsc w ciaze w wieku nastu lat.Mam nadzieje ze moja corka nie bedzie taka glupia zeby w mlodosc spedzic w pieluchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
ale ja p*****le nie musi sie to nikomu podobac, codziennie akceptujecie tyle rzeczy czy Wam sie to podoba czy nie, a tutaj drazni Was nastolatka w ciazy... kiepski dzien, jesienna chandra czy co... tak, tak, poprzeklinajcie moze bedzie lepiej... taka jest prawda ze kazdego interesuje smrod byleby nie ze swojej d**y, polski zascianek wychodzi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia199
Zamiast wspierać młode mamy to wy jest tylko ciśniecie . Jako już dorosłe wiedziące o życiu więcej niby niż my powinniście dawać jakiś przykład . A wy tylko potraficie nas z góry oceniać Patologia jednym zdaniem. I odpowiedzialne dziewczyny nie "dają du**y" tak jak wy tu piszecie tylko robią to z miłości pozdro dla was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
przemilczę twoją wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat brzmi: grupa młodych nastoletnich mam! Więc wynocha stare baby! Nie wasz topik, więc się nie wtryniajcie ze swoimi "mądrościami"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia199
Dokładnie nie was tyczy ten temat więc wara z tego tematu! Idźcie się pochwalcie swoją dorosłością gdzie indziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkawciąży
Stare baboły muszą się wyszczekać, bo same pewnie nie mogą zajść w ciążę, a my już mamy brzuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
ja jestem ciekawa czy Lycka tak przeklina w obecnosci swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawde myslicie ze ktos wam zazdrosci ciazy w wieku nastu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@17latkawciązy o tym samym pomyślałam że pewnie same nie mogą zajść w ciaze i zazdrość robi swoje ; ] no albo są na tyle zdesperowane żeby wypisywać swoje madre wypowiedzi na forum. no ale cóż brak faceta też robi swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
nie chodzi o zazdrosc... bo zazdroscic nie powinno sie niczego... w czym te dziewczyny sa gorsze? przeciez to nie Wy bedziecie wychowywac ich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
czarna i to jest wlasnie to... nie byc idealem a krytykowac innych, taka mniej wiecej jest Wasza sytuacja, osoby krytykujace Was za ciaze, nie sa przeciez krysztalami a na kpine i krytyke sobie pozwalaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
a skąd wiecie, że jesteśmy starymi babami? ja mam 31 lat...chyba nie jestem stara?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
Lycka wybacz w porownaniu do nastu lat jestes dinozaurem :) ja mam -ścia wiec nie plasuje sie w twojej kategorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
aha...czyli jestem ze średniowiecza...super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, czas bardzo szybko płynie, zwłaszcza jak ma się dziecko, więc niebawem ty również będziesz 31- letnim dinozaurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
na to wychodzi hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×