Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beezenduu

Grupa młodych nastoletnich mam

Polecane posty

Gość beatazkrainyoz
wybacz szanowny gościu, mam swiadomosc jak przebiega proces starzenia sie organizmu i wiesz nie uciekam z krzykiem do polki z kremem 40 + bo a nóz cos pomoze... i nie bulwersuje mnie to, ze dla kogos w przyszlosci bede dinozaurem :p tak musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
a podobno jestem dermatologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beezenduu
verona006 , czaarna95 , zawirowana Frania i cała reszta młodych mam ! może wymienimy się numerami gg czy cos w tym stylu bo wydaje mi się ze tam bd się nam dużo latwiej dogadać niż tutaj ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
i co w zwiazku z tym? potrafisz się odmłodzic o 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
nie da się odmłodzić, te wszystkie kremy nie działają...poza tym ja się nie chcę odmładzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Beezenduu spoko dobry pomysł ja mogę podać , bo tutaj jest trudno pogadać z młodymi mamami ; ) 6934903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, że skończy się wieszaniem psów na nas. większość 'dorosłych' osób myśli, że skoro jakaś młoda dziewczyna jest w ciąży to pewnie puszczała się byle z kim i byle gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam 36 lat i mocno trzymam za Was kciuki!! I szacunek dla Was, że nie myślicie o aborcji, tylko chcecie urodzić i wychować maleństwa! ❤️ Powodzenia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludzie, nie było mnie około 3 godz. a tu już 3 str. wpisów i oczywiście kłótnia. Bez kłótni i napadania jednych na drugich to forum by nie istniało. :o Verona i co dziś upolowałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się powinnam jakoś identyfikować, bo gości jest dużo i nie wiadomo kto jest kim. To może nazwę się Marianna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Czarna a ty rodzisz w tym samym mies. co ja. :) Zdziwiłam się jak przeczytałam, że nic jeszcze nie masz. A co będzie jak cię przedwczesny poród zaskoczy? Będziesz wysyłać krewnych na zakupy i naprzynoszą ci rzeczy które nawet nie będą wam pasowały. Nie ma co odkładać dziś nic do ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
36 latko zostań z nami! :) Choćby w roli mentora jeśli masz już dzieci. Przyda się ktoś do udzielania odpowiedzi na różne pytania, które pewnie nie raz tu padną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja jestem też po trzydziestce,ale też zaliczyłam kiedyś wpadkę. Jakąś w brew tym życzliwym paniom, (chociaż nie wiem ,czy taki rynsztok można zaliczyć do kobiet) jestem nadal ze swoim mężem, mamy dwoje dzieci, pracujemy, żyjemy godnie i mamy się dobrze. A mądre wykształcone dla mnie patologie, jak siedziałyście do 24 lat na garnuszku rodziców i "studiowałyście"...antykoncepcje, to duma was rozpiera? A przepraszam z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Marianna__ no wiem ze już powinnam już większość rzeczy mieć ale no jakos nam się ciagle zdawało zę do porodu jeszcze dużo czasu... jedynie co mam to trochę ubranek i kołyske ; ) a na kiedy dokładnie masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Ale z tymi terminami to różnie bywa i rzadko się pokrywają z rzeczywistymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam 3 dni wcześniej 24 styczeń ; ) no wiem ze różnie bo wsumie to nie znam nikogo kto urodził dokładnie w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Ja też nie znam. Chyba, że panienki umówione na cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska___
HEY :) Ja za kilka miesięcy będę miała 17 lat i jestem w 7 miesiącu ciąży. Trochę się tego wszystkiego obawiam ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Mogę liczyć na swojego chłopaka i rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Niebieska to ty rodzisz wcześniej od nas. :) Gotowa? Ja w moim wieku byłam w szoku na wieść o ciąży, a w twoim sobie nie wyobrażam. No ale powodzenia. Dasz radę! Wszystkie damy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska___
Nie jestem gotowa - bardzo się boję :( Nie wiem czy nie decydować się na cc ... Już sama nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie. Ja tam wole rodzic naturalnie i mam nadzieje ze cc mnie ominie ; ) @Niebieska__ no to masz się dobrze ze masz wsparcie i w chłopaku i w rodzinie ja miałam tak samo praktycznie od początku ciaży. Też się obawaiam tego co będzie ale każda kobieta w ciaży ma jakieś obawy niezależnie od wieku ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaarrnnaa
hej dziewczyny,nie słuchajcie tych wszystkich negatywnych komentarzy,niby dojrzałe a prosze jakie wypowiedzi..zal.. ja mam 23 lata i bardzo bym chciała miec juz dzidzi :) ale planuje tak w przyszłym roku:) ale moja siostra miala wpadke jak miala 18 lat i wiecie co? -skonczyla LO z paskiem -skonczyla studia! -ma prace i nie wyobrazamy sobie gdyby nie bylo teraz malego z nami :) brawo za podjecie decyzji ze urodzicie pomimo mlodego wieku bo teraz sie tyle zlego slyszy i to nie tylko o MLODYCH mamach powodzenia i szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaarrnnaa o to mnie trochę pocieszyłaś tym zę twojej siostrze udało się bez problemu skończyć szkołę , mi zostały jeszcze dwa lata i jakos nie wierze w to że mi się uda wszystko pozaliczać ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Ja mam już LO z bani, ale ze studiów wyskoczy mi rok, tzn. pójdę dopiero od następnego paźdz. Jeśli chodzi o poród to idę na żywioł. Wiem, że nie jest przyjemny ale z rozmów ze wszystkimi kobietami w rodz. wynika, że szybko się o nim zapomina, więc coś w tym musi być. Wszystkie też jednogłośnie twierdzą że po sn szybciej się dochodzi do siebie i szybciej jest na nogach niż po cc. Ja się tylko boję o wzrok, bo to jednak duży wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska___
Ja jestem jednak za cc niby dłużej się dochodzi ale mniejszy wysyłek dla organizmu. Mam jeszcze trochę czasu do namysłu i ten komfort że rodzić będę w prywatnej klinice więc liczę na więcej człowieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Ja wolałabym uniknąć cc, bo zawsze operacja. Z operacjami wiążą się czasem komplikacje. No i masz bliznę na resztę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska___
Tak ale komplikację to i po naturalnym porodzie mogę mieć więc i tu i tu takie samo ryzyko :) A blizna? Laser i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×