Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beezenduu

Grupa młodych nastoletnich mam

Polecane posty

Gość Marianna__
Szkoda kasy na laser, po którym i tak jest ślad, bo nie usuniesz bez śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska___
Laser frakcyjny nie usunie całkowicie blizny? Miałam już robioną nim bliznę po szczepionce i nic nie ma więc liczę że i w tym wypadku tak będzie :) Pieniądze na szczęście to nie jest problem dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Po szczepionce blizna jest nieporównywalnie mała do tej po cc. Widziałam ślady po zabiegach laserowych. Nie oszukujmy się nie są idealne. Zresztą zrobisz jak zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska___
Rozumiem Cie doskonale :) Tak czy siak jeszcze się waham choć na cc jestem przekonana w 70 % ;) Zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca z bananowca
Niebieska Serio całkiem-blizny po cc nie usuniesz .Pociesze Cie,jest niewidoczna pod kostiumem kąpielowym.Jestem po 2 cc i jednym sn jak miałam 19 lat.Jesli faktycznie masz taką mozliwosc to wybierz cc,mój porod sn wspominam jak koszmar.Traktowali mnie jak małolate,długo potem nie chciałam miec dzieci.Córka ma teraz 22 lata,jej rodzenstwo biologiczne 5 i 2 . Przeszłam to co Wy dziewczyny.Wroccie do szkoły jak odchowacie dzieci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Ja nie czekam ze szkołą aż odchowam dziecko, bo szkoda czasu. Od następnego roku akad. idę do szkoły. Dużo ostatnio rozmawiam z kobietami w rodz. o przebiegu ich porodów i jest naprawdę różnie, także nie zakładam od razu najgorszego scenariusza, bo po co. Zastanawiam się czy nie wziąć ze sobą mamy, żeby był ze mną ktoś świadomy i starszy i w razie co interweniował i dbał, żeby wszytko było jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEBIESKA po szczepionce blizne?bo gruzlicy? taka czerwona wypukla? opowiedz wiecej jak ja zwalczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda20
Witam, mam 20 lat, na imię Jagoda, jestem mamą 4 letniej Marysi, urodziłam mając 16 lat, oczywiście nie byłam zadowolona ale z czasem było coraz lepiej, teraz nie wyobrażam sobie życia bez małej, i obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Witaj Jagoda. Twoja córka ma ładne imię. Ja bym się pewnie nie zdecydowała na drugie tak wcześnie w życiu, no ale każdy woli co innego. :) U mnie będzie prawdopodobnie chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska___
tak tak dokładnie taka czerwona wypukła :) wcześniej chodziłam na zwykle lasery - niewielka różnica potem miałam ją zamrażaną ciekłym azotem - lepiej ale nadal było widać :) laser frakcyjny - 0 blizny 0 śladu 100% szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda20
Na drugie dziecko zdecydowałam się tak wcześnie dlatego, że później chce iść na studia i zacząć pracę, a poza tym nie chce aby różnica wiekowa pomiędzy dziećmi była zbyt duża :) świetnie, że znasz płeć:) ja nie mam pojęcia czy będzie chłopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
U mnie najprawdopodobniej będzie duża, bo pewnie przed 30 się już nie zdecyduję, chociaż kto tam wie jak to będzie. Na pewno zaraz po studiach się nie odważę. Może po 27 rż ale bardziej prawdopodob. jest 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda20
Moja ciocia ma 40 lat, 2 dzieci dorosłych (19 i 20 lat) i urodziła 3 miesiące temu dziecko, też będzie spora różnica wieku między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Może nie mam na myśli 20 lat różnicy, ale coś około 10 lub powżej będzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Jak tam dziewczyny? :) Wszystkie porzuciłyście już temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Ja się zastanawiam czy już wszystkiego może w tygodniu nie poprać i nie odłożyć do szuflad. Tylko nie wiem czy nie za wcześnie, bo w sumie mam na to jeszcze bite 3 miechy i nie wiem czy nie będzie świeższe jak nie będzie jednak po praniu leżało tyle czasu w szufladzie? Może ktoś doświadczony coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Zastanawiam się też który smoczek kupić: Nuk czy Bibi? Oba są łudząco podobne. Nie wiem na który się zdecydować. A może Babydream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Nie ma tu dziś nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat i dwojkę super dzieciaczkow, 8 lat i 6 lat. Fakt czasem zalowalam, ze nie uzylam zbyt wiele z mlodosci ale mam wspanialego meza, ktorego nie zamienilabym za nic w swiecie i jakos samotna matka nie jestem jak tu ktos napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a wy wszystkie macie narzeczonych w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak się ucieszył i to bardzo jak się dowiedział że jestem w ciaży i wsumie to on mnie pocieszał bo ja na początku byłam załamana ; ( mi mój chłopak oświadczył się w moje 18 naste urodziny czyli jakieś 10 msc temu ;p Dziewczyny a ile tak mniej więcej macie pokupywanych ciuszków bo kurde właśnie nie wiem czy opłaca się kupować ich tak dużo jak takie mauchy bardzo szybko rosną ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Ja zaliczyłam wpadkę. Ojciec dziecka nie jest moim chłopakiem ani tym bardziej żadnym narzeczonym. Nie utrzymujemy kontaktu. Ani on ani jego opiekunowie nie przejęli się tym co się stało, ale to nawet dobrze, bo nie chce później latać z każdą decyzją dot. dziecka prosić się o jego łaskawy podpis i zgodę. Mam w tej chwili dokładnie 11 sztuk body, w tym 1 z krótkim rękawem, ale tylko 3 rozpinane kopertowo, dlatego muszę jeszcze pomyśleć nad tymi rozpinanymi. Żałuję, że kupiłam 5-pak wkładanych przez głowę, ale już się przedawnił paragon i nie mogę oddać ani zamienić, bo to było dawno. Brakuje mi nadal dołów ubrań, bo mam tylko 1 półśpiochy i 2-pak spodenek. Reszta to pajace, a tych mam sporo, bo aż 13 z których większość to 3-paki i 2-paki, w tym kilka lekko na wyrost. No i 4 czapeczki, ale żadna nie jest typowo zimowa i 1 krótkie portki, których nie użyję bo są z letniego kompletu z wyprzedaży, który wzięłam tylko ze względu na ładne body i czapkę. 2-pak i 3-pak skarpet. Nadal nie mam kombinezonu, ale może w zimę trochę potanieją, bo teraz to poprzeceniane są tylko jesienne, te cieńsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem raczej na samym początku ciąży także nie mam żadnych ubranek itp. mam jeszcze na to czas. nawet nie wiem jakiej płci będzie dziecko, ale mam przeczucie, że chłopak :) u mnie było podobnie jak u Czarnej - mój chłopak bardzo się ucieszył i pocieszał mnie, że damy radę. zapewnił, że nie zostawi. jest między nami tak jak było dawniej, a może nawet i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna a masz juz
wybrane imie dla synka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naśmiewają się i krytykują was co niektóre, ale ja wam powiem jedno, podziwiam was że chcecie urodzić, że nie zabijacie i jesteście szczęśliwe i pochłonięte przygotowaniami, duży szacun dla was dziewczyny i nie przejmujcie się opiniami tych kafeteryjnych matek polek co to ok 30-tki dopiero miały pierwsze dziecko bo najpierw studia, dobra praca itp, to ich marzenia tylko.... trzymam za was kciuki :* wszystkiego dobrego dla was i bobasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
Adaś, Janek, Julek, albo coś podobnego. Nie wiem jeszcze do końca, ale to nie jest teraz najważniejsze. Mam inne rzeczy na głowie niż imiona. Nawet nie wiem na 100% czy to będzie chłopak, bo usłyszałam tylko że prawdopodobnie, czyli nie było zbyt dobrze widać do tej pory na kontrolnych. Gościu dzięki za dobre słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna__
No a jak ci poszło w tym 1 roku jak tak patrzysz z perspektywy minionych mies.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×