Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość gość
To taki opolski lekarz (dr. M) , który myśli, że wszyscy inni lekarze to partacze i jak się dowiedział, że przeszłam do GMW i chcę zrobić tam IVF to najpierw mnie przed nimi ostrzegł, a później wymyślił 100 wymówek żeby mi nie dać dokumentów. Już nie mam ochoty do niego iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka113
No to nie masz wesoło ale co się nie zrobi żeby nie mieć swojego dzidziusia i bardzo polecam dr.Niemczyka z GMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dwa dni po transferze. Za 8 dni wielkie testowanie. Nie ma sie czego bac. Jesli stymulacja jest prowadzona prawidlowo nie powinnas miec wiekszych problemow. Wszystko zalezy od doswiadczenia lekarza prowadzacego. Zrob sobie amh, da wam to informacje na temat tego jak sie bedziesz stymulowac. Mozesz zaczac od zrobienia sobie kariotypu dla Was obojga. To badanie jest wymagana a na wynik troche sie czeka. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaos2
Ja mam pytanko - gdzie w Łodzi można po rozsądnych cenach kupić leki jak Ovitrelle czy Diphereline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policynka87
Cześć, z tego co się ostatnio orientowałam, to tuż obok kliniki Salve w Łodzi jest apteka, w której Ovitrelle 0,25mg/0,5ml - 1 amp-strz. to koszt 77,90 PLN, a Diphereline 0,1/ML x 7 amp. - 235,00 PLN. Można tam dostać także inne leki, które lekarze przepisują przy leczeniu metodą in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam my rowniez z mezem jestesmy po in vitro, przyjmowalaam, gonapeptyl, gonal f, ovitrelle, punkcje ogolnie znioslam dobrze, tyle ze po niej strasznie mnie bolal lewey jajnik, najwidoczniej w nim bylo duzo komorek, in vitro musialo byc z mojego powodu, u mojego meza wszystko oki, zycze c***owodzenia , buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy mogłabym nawiązać kontakt z którąś z Was co podchodzi do in vitro w GMW u dr Niemczyka. My też z m się załapaliśmy na refundowane i właśnie rozpoczynamy w GMW. M ma slabą armię żołnierzyków a u mnie niedrożne jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podchodzę do IVF w Opolu. Jestem po punkcji, niestety za bardzo zareagowałam na stymulację i transfer został przełożony na przyszły cykl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy miałaś punkcję, bo ja miałam rano 13.02. we wtorek mamy mieć transfer. Zapłodnily się trzy komórki i dr N każe wytrwale czekać do wtroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana8
Witam ;), ja również jestem w programie rządowym in vitro i również leczę się w GMW w Opolu. Jestem baaaardzo zadowolona z lekarza, a chodzę do dr T. , niestety pierwsza próba się nie powiodła, transfer miałam 29.01.14, ale nie obwiniam tu ani lekarza ani pani embriolog, bo przy słabych parametrach nasienia mojego M udało się zapłodnić z 6 aż 5 komórek, jedną podano mi w stadium blastocysty klasy 4AB, a reszta przestala sie rozwijac :(. Wizytę kolejna mam pod koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja leczę się u dr N i u niego podchodziliśmy do ivf. We czwartek testowanko. Mam stresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc to Twoje pierwsze podejscie? jestes w programie rzadowym? masz jakies mrozaczki? ja w pt mam wizyte u dr Tomali odnosnie 2 in vitro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no hej niestety udalo nam się zaplodnić tylko 3 komóreczki, 2 dotrwały do blastocysty czyli 5 doby, jedną nam podali a jedna niestety przestała się rozwijać. Także z wielką nadzieją czekam na czwartkową betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana8
U mnie tez nie bylo mrozaczkow, pobrali 10, ale ze jestem w programie to zaplodnic moga 6, zaplodnilo sie 5, 1 podali w 5 dobie a reszta zaczela wolniej sie rozwijac, przetrzymali je do 6 doby i niestety nie udalo sie nic zamrozic. A masz jakies objawy ze sie moglo udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
montana jakoś od dwóch dni minęły mi wszystkie objawy, czasem lekko zaćmi mnie w okolicy jajników czy w pachwinach. Miałam 5,6 dpt lekkie plamienie takiego kolorku jak kawa z mlekiem ale to tak leciutko. Poza tym mam mega spokój w sobie aczkolwiek nachodzą mnie różne myśli. Ufam i czekam do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana8
To koniecznie daj znac jaki wynik wyszedl, plamienie to moze to byla implantacja :-) , oby. Trzymam kciuki. A ty z Opola jestes? Ja dojezdzam az 60 km do kliniki, ale jestem bardzo zadowolona z podejscia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
montana nie nie mieszkam w Opolu, mam ok 23 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
montana nie jestem z Opola, ale mam bliżej jak ty, bo ok 23 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
montana mój wynik pozytywny. W poniedziałek sprawdzamy przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana8
ogromnie sie ciesze. A mozesz powiedziec jaki problem mialas ze sie nie udawalo, u nas nieplodnosc idiopatyczna, mam 27 lat. Trzymam kciuki za przyrost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
montana ja mam niedrożne jajowody i mąż słabe żołnierzyki. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Wczoraj pisałam smsa do dr Niemczyka a dziś rano oddzwonił i powiedział że wynik jest dobry i w poniedziałek sprawdzamy przyrost bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana8
Zazdroszcze Ci,ale tak pozytywnie. Ja jestem w drodze do kliniki. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej montana niestety ciąża się nie utrzymała, beta słabo przyrastała a dziś zupełnie spadła. Pięknie choć przez kilka dni było czuć się szczęśliwą. Dziś byłam na wizycie i kolejna próba w maju. Tzn w kwietniu ruszamy z antykami a potem stymulka i cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana8
Oj bardzo mi przykro ;(. codziennie zagladalam tu na forum czekajac na dobre info od Ciebie, bo chyba tylko my sie tu udzielamy. No to bedziemy mniej wiecej w tym samym czasie podchodzic. Mi poki co dr Tomala kazal odczekac 3 pelne cykle i potem ide krotkim protokolem, wiec wypadnie mi mniej wiecej na ok +/- 20 maja. teraz regeneruje sily, w pt na wizycie lekarz kazal brac mojemu M Profertil przez 3 mce, a mi przede wszystkim wit D3, DHA i kwas foliowy, Wiec kupilam sobie feminowit+ DHA i tam wszystko jest :-) . A ta apteka co lekarze w klinice proponuja naprawde duzo tansza od tych w moim miescie :-) . Pozdrawiam, odezwij sie czasem tu na forum, ja udzielam sie na forum babyboom na ZAKWALIFIKOWANYCH, jak chcesz to dolacz do nas tam, dziewczyny to kopalnia wiedzy, i zawsze razniej przejsc przez cala procedure z kims kto to rozumie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaa
witam dziewczyny z Opola, ja tez leczę się w GMW u dr N. Jestem po ICIS, i crio niestety walczę dalej. Miała krótki protokół, do crio podchodziłam na naturalnym. Teraz jestem drugi miesiąc na dipherelinie i w kwietniu zaczynamy walczyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! A napisz czy jesteś na refundacji czy prywatnie? Ja z Opola nie jestem, mam spory kawałek (200km). Przeniosłam się z Wrocka z InVimedu- tam nas nie chcieli zakwalifikować i naciągnęli na drogi badania a w Opolu jak na razie jestem zadowolona. Napisz coś o swoich przeżyciach bo ja odchodzę po raz pierwszy i jestem przerażona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana8
Widze ze nas coraz wiecej, :-) , ja podobnie jak gosc przenioslam sie z Wroclawskiego In vimedu, gdzie nas naciagali tylko i nie chcieli zakwalifikowac do rzadowki, w Opolu bez problemu nas zakwalifikowal dr Tomala. Fasolkaa a w ktorej dobie mialas mrozone zarodki? Ja do kolejnego ICSI podchodze w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkazopola
U mnie niestety porażka. Najpierw zostałam przestymulowana i dr N postanowił przełożyć transfer o miesiac. Zapłodnilo sie 6 na 6 komórek i wszystkie pięknie sie rozwijały. W 5 dobie dr N zadzwonił, ze jeszcze jedna dobę je przeciągną, dzien pózniej dowiedziałam sie, ze żadna z komórek nie przetrwała i nie ma co zamrażać. Załamka! Teraz muszę odczekać dwa cykle, ale szczerze mówiąc, to tak źle przeżyłam dni po punkcji i przytyłam na hormonach, że juz nie mam ochoty na wiecej. Narazie dochodzę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaa
jestem z rządówki. Póki co jestem zadowolona pomimo dwóch negatywnych prób. Za pierwszym podejściem miałam pobrane 12 komórek 6 się zapłodniło do trzeciej doby przeżyło 4, w piątej dobie miałam transfer blastka. Doktor przeciągnął pozostałe jeszcze dwa (które dotrwały) do 6 doby i niestety udało zamrozić się tylko jednego. Po negatywnej becie na następny cykl podchodziłam do crio na naturalnym cyklu. Terez od dwóch miesięcy biorę diphereline i myślę, ze kolejną procedurę będę miała w kwietniu. Jeżeli chodzi o dr N to nie mogę powiedzieć żeby naciągali na kasę bo tak nie jest, jedyne co mi przeszkadza to to, ze czasami wszystko trzeba wyciągać od lekarza i nie tłumaczy tak jak bym sobie tego życzyła przez co czuję się niedoinformowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×