Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość gośćtola87123
Wrrr ta powyżej to tola87123 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna mamy pogode, az chce sie zyc! Uwielbiam lato :) Tola kciukam mocno kochana za zarodeczki i udany transfer. Bardzo dobrze, ze jestes dobrej mysli oby tak dalej :) Ja mam urlop za 3 tygodnie, juz sie nie moge doczekac ;) bedzie pracowicie bo remoncik u tesciowej robimy, ale i tak sie ciesze! Schudlam w miesiac 4,5kg i czuje sie bosko... Wszystkie ciuchy robia sie cudownie luzne, normalnie energia mnie rozpiera... Mam tak dobry humor, ze emek nie podejrzewa o podpijanie % hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Krysiulk piekny wynik diety, a najwazniejsze ze ty sie czujesz teraz w swoim ciele doskonale. Kciuki za dalsze spadki :-) . Dzwonil dr i jutro o 8:30 mam transfer. Myslalam ze powie mi cos o moich zarodkach, ale mowi ze w 4 dobie nie obserwuja i zebym sie nie denerwowala. Boje sie ze jutro przyjade i powie ze nie mam nic do zamrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Krysiulk gratulację efektów! Pewnie, że trzeba się cieszyć i być zadowoloną bo jest z czego! Tola trzymam kciukasy za jutrzejszy transfer i przesyłam morze ciążowych fulidków! Tym razem musi się udać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
5 raz probuję wysłać posta do was, nie da sie. Tola nie martw się, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
o udało się jedno zdanie. Byłam u dr nic mi mądrego nie powiedział, nawet go nie miałam jak zapytać, dlaczego mogło się nie udać...Wkurza mnie to, że wszystko trzeba wyciagać...Szybkie usg i mam pęcherzyk z lewej strony 16, 5 mm. endometrium małe bo 6, 6 w środę mam iść aby spr czy endo podrosło, jesli tak to w pon transfer. Tyle się dowiedziałam, żadnych słów pocieszenia, żadnych tłumaczeń, dziś dzień cyklu, chciałam podpytać , czemu tak szybko jajnik ruszył, itp. ale mnie zbył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
9 dzień cyklu, zjadło mi....szybko ten jajnik ruszył soro zazwyczaj owulacja 17 dc jest, pocieszam się, że endo urośnie bo wcześnie jest....Nigdy z endo problemów nie miałam Tola jutro bedzie 6 zarodeczków piekych blastocyst, zobaczysz... Nie ma innej opcji, duża rodzina Cię czeka...hehe Daj jutro znać jak sprawy :) my tu kciukamy Krysia fajnie,że masz humor, zazdroszczę Ci. Rybka kiedy usg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Dziewczynki dziękuję za kciuki, bardzo mi miło ;). Rybko chwytam te morze fluidków ciążowych z całych sił. Jakta fajnie że w tym cyklu lekarz chce zrobić transfer, tym razem się uda.Na endometrium dobre są orzechy i ponoć czerwone wino, ale wiadomo kieliszek hihi ;). A ja sie modle by jutro okazało się że choć 1 zarodeczka mi zamroża. Buziaki dziewczynki, jutro się odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nawet nie wiesz jak sie cieszę, że jedziesz po mrozaczka i to juz tak szybciutko!! Będzie wszystko dobrze, musisz byc dobrej myśli. Ja mam dobry humor i zarażam, więc zapraszam ;) Tola będzie wszystko dobrze, daj znać rano jak już będziesz po :) Będę obserwować forum... Dziewczyny dajecie mi ogromne wsparcie w dietce, bardzo Wam dziękuję! Ściskam mocno :) A mam jakieś smaki od paru dni, ciągnie mnie do słodkiego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
No to Jaktaa i Tola będą prawie w tym samym terminie testować! Fajnie w grupie zawsze weselej. Ja usg mam jutro popołudniu... Nie wiem jak ja jutro wytrzymam cały dzień w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Ja juz po transferku, nie ukrywam że się trochę załamałam, bo oprócz blastki którą dr nazwał bardzo ładną to żaden zarodek nie przetrwał do 5 doby, wiec spelnilo sie to czego tak sie obawialam, nie mam nic do mrozenia ;(. Rybko a ty masz mrozaczki? Testowac mam 20.06. Troszkę teraz poplakalam z powodu reszty zarodeczkow. Jedyne co mnie pociesza to to ze ta blastusia co mi dali wyglada jak kwiatuszek. Ładniejsza jest od odstatniej co mi podali, ale zeby teraz ladnie sie wgryzala w mamusie. Rano wzielam relanium, potem tez wezme. Bede tez jadla dzis ananasa ;). Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Tola bardzo mi przykro że nie masz mrozaczkow, ja niestety też nie ale nie myśl o tym, teraz się uda a później się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
TOLA NIE MARTW SIĘ! O RODZEŃSTWO POSTARASZ SIĘ PÓŹNIEJ :) Wiesz, że będzie dobrze. Trzymam kciuki!!!! Podzielisz się tym relanium???Moze uda mi się jakoś załatwić, ale wątpię? ja muszę teraz wziąć, bo za bardzo się spinam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola nie martw sie, wiesz ze o blastusia bardzo trudno wiec musisz sie cieszyc z tego jednego co masz :) dbaj teraz o siebie i badz dobrej mysli. Trzymam mocno kciuki!! P.s. zazdroszcze ci ale tak pozytywnie bo ja nie mam szczescia do blastusiow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAA
A JA JUTRO IDĘ SPRAWDZIĆ JAK SIE MA MOJE ENDO ORAZ PĘCHERZYK. Nie wiadomo jeszcze czy w tym miesącu dostanę pierunka, to zalezy od endo, od tego czy uda się go rozmrozić. Tola nie martw się, na prawdę - walczysz i to najważniejsze... Pamietaj jesteś piękna, jestes płodna, jesteś w ciąży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Dziękuje dziewczynki za słowa otuchy. Macie racje, musze być dobrej mysli i cieszyc sie ze podali ładnego blastusia. Ale za pierwszym razem byla podobna sytuacja i dlatego sie zmartwilam. Mąż obchodzi sie ze mna jak z jajkiem hihih, nawet śmiać sie nie pozwala bo mięśnie brzucha sie napinaja. Ok odpędzam zle myśli i od teraz bede myśleć tylko pozytywnie. Mam moją śliczną kropeczkę i bede o nia teraz dbac :). Jakta mam nadzieje ze twoje endo ładnie podrośnie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola kciuki trzymam mocno za endo, uda sie!! Krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sam sklad co relanium ma jeszcze neorelium ale nie wiem czy on bez recepty jest dostenpy. Ola a moze poprostu melisa czy cos? Ja bym sie bala sama takie tabletki jesc :( krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Też sie troszkę obawialam odnośnie tego relanium, ale na innym forum dziewczyny powiedzialy mi jak go sie bierze, jedna z nich mi wyslala co jest w ciąży i zażywała go. Bardzo wielu dziewczynom pomaga. Wiec dziś wzielam 1 h przed transferem te relanium, druga tabletkę o 16,a jutro i pojutrze o 8 i 20 mam wziac. Myslalam ze bede jakas zakrecona, ale oprocz tego ze spac mi sie chce to jest OK ;). Krysia a to ty Krysiulk? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Fasolka a co u Ciebie, dostałas @? Rybko kciuki za USG ;), w Opolu bedziesz je robic? A powiedzcie mi czy po transferze z 2 dni lezalyscie i nic nie robilyscie czy normalnie funkcjonowałyście? Bo ja to boję sie nawet kichnąć heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Jakta nie zauważyłam ze pytałaś o relnium, Oczywiście że się podzielę, podaj mi jakoś adres i prześle Ci pół opakowania, bo mi aż tyle nie trzeba ;), czytalam gdzies ze relanium rozluźnia mięśnie gładkie czy cóś takiego co ma pomóc w zagnieżdżaniu się zarodków. A jest tylko na receptę. Więc jak bedziesz potrzebowac to wal smiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
A i jeszcze jedno mam po transferze pić dalej olej lniany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia to sem ja ;) w pracy a szybko pisałam i nie chciało mi się logować, hehe! Myślę, że olej możesz pić bo on ogólnie zdrowy jest i moim zdaniem nie zaszkodzi :) Ciesze się wobec tego, że relanium pomaga bez sensacji ;) Ola na pewno skorzysta! Tola a skąd Ty jesteś, gdzieś niedaleko Opola może mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Krysiulk a czyżby Ola to była nasza Jaktaa :P. Ja mieszkam ok 50 km od Opola.Niedaleko Brzegu ;). Idę lulać bo oczy mi sie zamykają ;). Dobrych snów dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Tola skorzystam z checia z relanium, bo sie tak spinam podczas transferu, że masakra, po transferze tez mialam skurcze i zastanawiam sie czy to nie mialo poniekąd wpływu na niepowodzenie. Tola olej lniany w przeciwienstwie do oleju z wiesiołka pij do woli, ile sie da, nie wywołuje skurczy lecz je łagodzi, dlatego tak proponowany przy staraniach o dzidzie.... Tym razem sie uda. Musi??? Ola to ja - masz rację :) Z Krysią my już po imieniu jesteśmy, pisałam wcześniej swoje imie prawdziwe odnośnie Oli z Opola jak jeszcze zaglądała :) Nie wiem jak mam Ci adres podać bo na forum to jednak starch - na całe zycie to zostanie w necie.... Podam Ci Tola maila, może napiszesz swój nr tel. na maila ja oddzwonię, tak zrobiłysmy z Krysią. tadzik2683@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Hej! Moja Dzidka jest piękna i zdrowa i wygląda na to że wszystko ma na swoim miejscu. Wizyta u "nowego" lekarza bdb specjalisty zajęła 40 min, dokładnie mnie zbadał i Dzidkę też. Mąż mało na zawał nie zszedł, bo musieliśmy czekać bo było opóźnienie. Ale już po... Jestem szczęśliwa jutro wam napiszę coś więcej jak emocję trochę opadną buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Tola przepraszam, że tak późno zajrzałam , ale net mi szwankuje, tablet w naprawie, tel. tez sie zacina i na laptopie męża piszę, ale inaczej jest niż na telefonie, bo ciągle reklamy się wciskają....Dziwne... Będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc, musimy szybciutko się zgadać bo do pon. ewentualnie wt. mało czasu, a 50 km. to daleko, mąż powiedział, że pojedzie, ale 30 po to...50 to chyba jednak pocztą lepiej, koszty przesyłki ja bym oczywiście jakos starała się pokryć, tylko może być problem.... Ale na pewno się dogadamy. Dobranoc Tola, trzymaj się i wyspijcie razem z kropką. Pozdrawiam mocno. Krysia Ciebie też :) Fasolka jak znajdziesz czas napisz :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Ciekawa jestem jak tam Kus Kus się czuje... jakbyś czasem zaglądała daj znać... Myślę, że ty Katia zbierasz siły. Trzymam kciuki, żebyś szybko sobie poukładała wszystko i doszła do siebie. U mnie kontrola się rozkręca.... Jutro mam wolne z powodu wizyty u dr, chciałam się zpóźnić ale szef się nie zgodził i musiałam cały dzień wolny wziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spóźnić zajżałam..... Oczywiście wiem ale jak zwykle robię byki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×