Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość Miraga 1987
Cześć dziewczyny, to ja kilka miesięcy temu założyłam ten wątek. 26 maja miałam transfer 5dniowej blastocysty. 11 dpt beta 447, 16 dpt beta 2180, kurcze dziewczyny, chyba się udało, jutro (19 dpt) jedziemy do lekarza. Trzymam za Was wszystkie kciuki, mi udało się (chyba) za pierwszym razem! zrobiło mi się bardzo smutno jak spojrzałam na mój wpis z 8 października 2013 roku......a dziś 13 czerwca 2014 i chyba jestem w ciąży...tyle trzeba przejść, smutne emocje powróciły, rozumiem wszystkie pary czekające na cud.....dziewczyny trzymajcie się!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraga 1987
Przepraszam, pierwszy wpis był 30 pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Witaj Miraga. Super ze napisalas, dajesz nam duzo nadziei. Widze po Twoim nicu ze chyba jestesmy rowiesniczkami ;). A gdzie sie leczysz w GMW?? U jakiego lekarza? Mialas jakies objawy ze sie udalo. Przepraszam za tyle pytan ale ja jestem wlasnie 3 dpt i juz zaczynam przezywac ;). Gratuluję Ci z calego serduszka, W końcu życie wynagrodzilo Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraga 1987
gośćtola87123- leczę się w Salve Medica w Łodzi, przygotowywał mnie dr Kłosiński, natomiast samą procedurę, transfer etc. dr Sobkiewicz, po transferze czułam się bardzo dobrze, tzn. normalnie, piersi miałam powiększone, po czym zmalały mi na tydzień i teraz znów się powiększyły, kilka dni po transferze miałam podwyższoną temperaturę i tak ma do dziś, nie miałam żadnych plamień implantacyjnych ani nic w tym rodzaju, tak od ponad tygodnia z 2 razy na dzień pobolewa mnie brzuch jak na okres, a od 3 dni pod wieczór trochę mnie muli, ale generalnie gdybym nie wiedziała, że coś jest na rzeczy to stwierdziłąbym, że mam normalne samopoczucie:-) trzymam za Ciebie kciuki :-) ja pierwszą betę zrobiłam 5 dpt i wyszła 7,5 a pierwszy test ciążowy sikany 1 czerwca (6dpt)w dzień dziecka i wyszły już 2 kreseczki! Tydzień temu po raz pierwszy mąż powiedział, że jestem zmieniona na twarzy i że chyba jestem w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Miraga pięknie. Zyczę spokojnych 9 miesięcy ciąży mamusiu. Betę masz bardzo łądną i dużą może zobaczysz 2 serduszka :). Mam nadzieje ze i mi sie uda, jestem dobrej mysli, choc objawów zero hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkazopola
Miraga gratuluje! Jak dobrze słyszeć pozytywne wieści! Powodzenia. Dziewczyny chyba macie racje, ze trzeba zaufać lekarzowi. Jestem jakoś pozytywnie nastawiona do tego podejścia. gośćtola87123 obyś zapoczątkowała dobra serie z GMW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraga 1987
Muszę powiedzieć, że zaraz po transferze moja rodzina była święcie przekonana, że się udało (mama i siostry)nie rozumiałam ich zachwytu, byłam rozsądna i nie chciałam zapeszać, zaraz po transferze mama nosiła za mnie siatki z zakupami, pytałam ją "a co będzie jak się nie uda, mamy tylko 30 % szans" mama się śmiała i mówiła "uda, się uda" tydzień po transferze mama miała sen, że mała dziewczynka wołała mnie po imieniu:-) kilka dni potem jak byłyśmy w ciucholandzie, kazała mi kupić piżamę do karmienia (nowa za 8 zł)taką typowo szpitalną, ponieważ absolutnie niedługo mi się przyda, potem siostry niby żartem, żebym pożyczyła im jakąś tam bluzkę, bo i tak mi się nie przyda zaraz:-) też pytałam sióstr, że przecież nawet jeszcze bety nie robiłam, a one śmiały mi się w twarz, że "zobaczysz, zaraz będziesz miała brzuch" tydzień temu jak siostra u mnie była, pokazywała mi sukienkę i stwierdziła że też by mi się taka przydała, bo jest sporo miejsca na brzuch, no ciągle mi tak gadały, widziałam ogromną radość w ich oczach, zwłaszcza w oczach mamy, babcia to już całkowicie położyła mnie do łóżka i kazała czekać na poród :-) kurcze, rozśmieszała mnie ta ich pewność, ale chyba dzięki nim sama uwierzyłam, że mogę być w ciąży!!!! jak to? ja w ciąży????? po tylu porażkach i po 50 testach z jedną kreską?????!!!!!!!! ja w ciąży? przecież przyzwyczaiłam się do porażek, do okresu, naczytałam się, że mam 30 % szans, ja w ciąży?????? TAK!!!!!!!!! JESTEM W CIĄŻY I WY TEŻ BĘDZIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Miraga to co piszesz jest piękne. Ja jak narazie tez mam za sobą mnóstwo negatywnych testów, bety zawsze zerowe, zaczelam watpic ze kiedykolwiek sie uda. Pewnie jak sie uda bedzie mi tak samo cieżko uwierzyc jak Tobie. OlazOpola mam nadzieje ze bede GMW podwyższy swoje statystyki dzięki mnie, a potem dzięki wam. Bo kolejna bedzie Jaktaa której sie udaa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miraga to wspaniale, ze sie odezwalas w dodatku z tak cudownymi wiesciami! Dodajesz nam wiary i sil do dalszej walki, dziekuje :) Tola, Jakta ja szczerze wierze ze wam sie teraz uda. Moze wszystkie bedziemy mialy dzieci w podobnym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Krysiu z ust mi wyjełaś inf, ze nie 5 doba ma znaczenie a stdium rozwoju zarodka. nawet najładniejsze zarodki (morule) nie muszą się przekształcić w blatocysty...Czesto w 5 dobie są ładne morulki a potem niestety lipka.... Tola i krysia wiedzą już ale napiszę, ze moje endo dziś 1cm i 2mm, pecherzyk 24 mm prawie i już pęka... W środę transfer..Dr powiedział, że mają 90% skutecznie rozmrożonych zarodków.... Zmienił mi też leki na lutinus dopochwowo i luteine podjezykowo. przynajmniej nie bede mierzyła temperatury. Boję się bo zawsze brałam dupka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Mirgana gratuluję Ci...Zazdroszczę nie tylko ciąży za pierwszym razem ale przede wszystkim wspaniałej rodziny. Nie dawno od siostry młodszej usłuszałam, że jestem za stara na dziecko, bezpłodna i powinnam pomyśleć o innych sprawach. Np nianczeniu chrześnicy. Miłe to nie było...Jak bezpłodna jak ma co miesiąc owulację???? Ech szkoda gadać... Mirgana gratuluję jeszcze raz, o jak ja Ci pozytywnie rzecz jasna zazdroszczę.... Wiesz 50 testów negatywnych to nie tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
pozdrawiam was mocno dziewczynki.... Tolcia czekam na pozytywną betę od Ciebie bardziej aniżeli na swoją w maju.... Szkoda, że nie mam przeczuć co do Ciebie...Kilka razy mi się sprawdziło na tym forum przeczucie...Np co do mnie.... Jak się cieszę, że winko, rybki, orzechy, migdały, olej lniany, magnez dały rade i tak mi podskoczyło endo, 6mm w 2 dni. Teraz żeby moja blastocysta się rozmroziła, skoro GMW ma aż 90 % skuteczności nie muszę się jakoś strasznie martwić - strach jednak jest....:( Dziękuję wam za wsparcie.. Tola dziś dr chyba nie miał chumoru za bardzo....Jakoś tak był zakręcony jeszcze bardziej niż zazwyczaj...........Ale ufam mu coraz bardziej z wizyty na wizytę - choć z natury facetów nie lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humoru rzecz jasna...Wiecie jak sprawdzam młodemu lekcje to każdy byk wyłapię, sypię regułkami, wiem co z czym i jak... Jak sama piszę to byk za bykiem...Dopiero po chwili po kolejnym przeczytaniu widzę błędy...Oby mój synuś nie odziedziczył po mnie dysortografii i dyskalkulii....Choć da się z tym życ hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraga 1987
jaktaOla- moja rodzina jest super, ale np. teść też mi powiedział, że jestem zołzą i Bóg nie da mi dziecka oraz że mąż nie sprawdził mnie przed ślubem :-) :-) no powiedz, jak coś takiego skomentować? w sumie mam teraz uśmiech na twarzy, teść ledwo co pisze i czyta, ale do wymądrzania pierwszy:-)taki neandertalczyk. Twoja siostra widać ma szeroką wiedzę na temat cyklu miesięcznego i kobiecego ciała, skoro z pewnością dr habilitowanego stwierdziła u Ciebie bezpłodność, może studentka medycyny? :-) pamiętaj, zachowuj klasę i głowa zawsze wysoko, żadne użalanie się nad sobą bo ludzie Cię zniszczą. Na pewno masz kogoś, kto jest teraz z Tobą! znaj swoją wartość, załóż różowe okulary i pamiętaj, że nic co złe nie trwa wiecznie! na siostrę też przyjdzie pora (nie życzę jej źle, ale takich ludzi zazwyczaj spotyka nauczka prędzej czy później)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2683
Ale sie dzieje..jestem w szoku. Jakta super wiesci - martwilam sie o twe endo, ale jakos tak czulam wewnetrznie, ze bedzie ok...powodzenia w srode Tola kciukam kciukam - ja dzien po transferze wieczorkiem malam plamienie ale mo gin mi powiedzial, ze to nie byla mplantacja bo za wczesnie,ja mam watpliwosci juz w 7 dpt wyszedl test :) Mirgana gratuluje Ale nam sie ciaz teraz rzuci :) Ja dobrze sie czuje, podleczylam sie i kropeczka tez silna Jaktaa ja widze te twoje bledy ale skoro masz dysortografie to nic w tym dziwnego, nie musisz sie tlumaczyc :) Niestety jest to dziedziczone :) Ale nie martw sie na zapas hehe Fasolka krysia za was tez kciukam SOrki jak kogos ominelam nie umiem wszystkich zapamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
Mirgana masz w stu procentach rację... TWÓJ TEŚCIU TEŻ MA TUPET...chyba bym skoczyla na niego z pazurami... moja siostra do super inteligentnych nie nalezy, 3 razy wpadke zaliczyla i za kazdym razem plakala a teraz uwaza sie za lepsza, bo ma dzieci a ja nie...Tylko my sie staramy i kochamy a moj emek nie biega po sąsiadkach w wiadomym celu :) nie przesiaduje calymi dniami w pabach z kolegami... Dzieci ma sliczne ale charakter okropny od zawsze Nie moge sie doczekac az ja zgasze,,,,nie wie ze sie lecze, powiem jej ze tak planowalam postanowilam seksik i udalo sie jedna siostra tylko wie i stara sie mnie wspierac A Twoj tesc to sie zgasil hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakta Ola
Mam 31 lat a usłyszałam już od niej, że jak zajdę w ciążę i wyjdę z dzieckiem na spacer to wszyscy będą mysleli, że babcia wyszła z wnukiem hehehe Wygladam poważnie ale bez przesady.... Ania dzieki za wpis...Trzymaj się z kropeczką mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Kurczę Jakta tos ty młodziutka jestes i nie rozumiem dlaczego siostra tak mowi ze bedziesz wygladac jak z wnukami, ehh przykre. Hihi mowisz ze czekasz na moja bete, milo mi bardzo, tylko szkoda ze nie masz zadnych przeczuc, bo moze to zly znak ;). Mowisz ze dr nie miam humorku, hmm czasem zachowuje sie ten nasz dr jak kobieta z humorkami hihi. Ale i tak go lubie. Z reszta przystojniak z niego ;P Aniu dziękuje za kciuki.Kuzwa ja mam 3 dpt juz jutro zaczynam 4 i nic kompeltnie nie czuje, no moze dzis ciut macica czy cos tam na dole, a moze to tylko moja psychika tak dziala. Dziekuje dziewczyny ze jestescie fajne te nasze forum a im wiecej nas tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola ja mam co do ciebie oraz Oli dobre przeczucia a często moje przeczucia się sprawdzają więc tego wam z calego serducha życzę! Po cichu mam nadzieję, że wszystkim nam się uda niebawem w podobnym czasie i będą dzieciaczki w podobnym wieku ;) Olcia jak nam się uda to będziemy razem na spacerki chodzić ;) Zawsze chciałam mieć dziecko oraz towarzystwo, hehe! Ola jakie orzechy jadłaś? Ja mam brazylijskie, nerkowce oraz pestki dyni :) Zapowiedziałam też emkowi że muszę sobie winko kupić no i "niestety" ale seksik musi być (w przerwie między meczami :P) hehe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Krysiu mmm fajowe masz te przeczucia, oby faktycznie sie sprawdzily. Orzechy brazylijskie sa najlepsze przy starankach i dynia wiec super ze sie zaopatrzylas w nie. Hihi seksik dla męża w przerwie meczu to chyba rewelka, nie bedzie mógł sie doczekac przerwy. Unieś "po" nogi do góry na 15 min ponoć niektórym pomaga. Mi niestety nie pomagalo hihi ;) Co do dzieciaczkow nie ma to tamto bede do was do Opola przyjezdzac z moim malym brzdacem i bedziemy chodzic na spacery w wieksszym towarzystwie ;). Lubię Opole a po moich przezyciach odnosnie ivf to zzylam sie z tym miastem i mam do niego sentyment ;) Ide lulac bo jutro musze na chwile do pract isc, przenosimy nasz gabinet blizej mojego miejsca zamieszkania wiec ide poukladac lakiery, reczniki itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Jataa trzymam kciuki za twoją Śnieżynkę i przesyłam fluidki. Mam nadzieję, że tym razem bardziej pomogą. Ja miałam przeczucie, że tobie się uda tamtym razem i niestety zawiodło dlatego teraz się nie nakręcam czy się wam uda czy nie tylko będę razem z wami czekać z niecierpliwością. Miraga serdeczne gratulację! Takie wieści zawsze mnie bardzo cieszą, ja na początku też nie mogłam uwierzyć że moja Kropka ze mną jest, a teraz czekam z niecierpliwością aż poczuję pierwsze ruchy bo to że już zaczęła brykać widziałam ostatnio na USG. Tola odpoczywaj i nie przemęczaj się. Mam nadzieję że ten tydzień szybko ci zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkazopola
Jaktaa super wiadomość. Ja mam jutro usg i ustalenie dnia punkcji. Oj chyba czerwiec okaże sie szczęśliwy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola to ty masz jakis gabinet kosmetyczny czy cuś? Tylko się nie przemęczaj przy tym układaniu! Emek się ucieszył, nóg nie zadzieram ale sobie lubie poleżeć :) a w ogóle to jak facet zasypiam po, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtola87123
Rybko a mialas jakies objawy ze sie udalo. ja dzis mam 4 dpt. wczoraj troche mnie cos bolalo tam na dole wieczorem jak sie polozylam, ale nie wiem czy to macica, czy co ehh zwariowac idzie. Krysiulk no to wieczor mialas udana, ja juz tez spragniona mojego meza hihi, ale coz do testowania nie ma mowy :-) . A pracuje w gabinecie kosmetycznym i szefowa zmienila lokalizacje i teraz bede miec bliziutko do pracy :-) . Jakta a co u Ciebie? Milego dnia dziewczynki, dzis mam troszke zwariowany dzien bo zaraz na chwile do pracy, popoludniu mama ma 50 urodziny, a wieczorem ide na panienski do kumpeli, bo za tydzien bawie sie na weselu. No mam nadzieje ze bede sie bawic bo dzien szybciej testuje i obym nie czula sie jak na stypie przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOLA
zaraz tesciowa przyjedzie....odwiedziny sobie na dzis umyslila.... a ja pragłam isc na basen... ... tak sie zastanawiam powiedziec jej o transferze????? wie ze probujemy ale raczej nie pyta, raz tylko o leki pytala jakie biore....i cena ja przerazila.... tolcia dzis 4 dpt jak sie czujesz ... ...????? snilo mi sie ze siedzimy sobie wszystkie na kawce i mamy ogromne brzuchy....ale fajny ten sen, po chwili juz wozki my pchaly, i malusie noworodki nianczyly... a zamieszania bylo bylo nas z 8 dzieci plakaly hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKTAoLAA
bylam sama na forum napisalam wiadomosc patrze a tu tyle wpisow....myslami was sciagnelam????? raczej nie bo moj wpis ostatni, bylyscie pierwsze.... ola z opola to my razem bedzieby dzialac, podobne terminy testowania tydzien po tygodniu.. tolcia bedzie dobrze....tak jak dziewczyny pisaly nie musisz nic czuc, za wczesnie...takie malutkie bole macicy wieczorkiem dobrze wroza.. bierzesz dopochwowo lutke???? bo zaraz po wgryzieniu maluszka powinien byc obfity bialy gesty sluz....siorki tak mialy, jedna po tym poznala ze zaskoczyla.... no widzidzice chyba wygladam na 40 skoro moja mlodsza siostra tak mowi....jestem dosc chuda i czarna wlosy karnacja - moze przez to wygladam na wiecej... ale ja dbam o siebie, ona nie, zawsze poczochrana, nie umyta nie ubrana, malowala sie to chyba z 5 lat temu, z kremow tylko do pupy dla dzieci, moze tak byc ze mnie dogoni, i bedziemy jak rowiesnice wygladac - 5 lat jest miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wcale nie wygladasz staro, coś ty sobie wkręciła :) Bardzo dobrze wyglądasz i tego się trzymaj. Fajny miałaś ten sen, oby się spełnił! Nie wiem jaką masz teściową, ale z moją w zasadzie można o wszystkim pogadać i jest w porządku, więc może warto wykorzystać tę wizytę i szczerze porozmawiać. Może ona nie pyta bo się obawia, że Cię urazi czy coś?! Ja tam jakoś nigdy nie miałam dylematów i wszystkim z najbliższego otoczenia powiedziałam tyle tylko że nikt oprócz was mnie nie rozumie bo nie ma z tym problemem styczności, ale wszyscy kciukają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Tola to na panienskim sobie nie popijesz.... :( Ani drineczka..Szkoda....Kolezanki wiedza ze masz dzidzia w brzuszku??? Ciezko jest sie tlumaczyc czemu nie moge winka czy piwka....tym bardziej na takiej imprezce - wiem cos o tym... A za tydzien po tescie to znowu nie pochulasz, bo skakac Ci nie wolno, absolutnie... ... Wolnego sobie z mezem zatanczysz, mam nadzieje ze jeszcze nie bedziesz miala mdlosci i pojesz dobrych rzeczy.... Zazdrosze....He He He

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaOla
sen mialam bardzo fajny az mi sie łezka zakręciła po przebudzeniu.... Akurat bralam mja dzidzia na rece i bum - pobudka.. Mnie sie wydaje, ze moja tesciowa unika tematu bo ma wyrzuty sumienia, ze przy takich wydatkach i problemach nam nie pomagaja... Ja na nich kasy nie wołam, ale oni się ciągle boją że zacznę, wołac albo pożyczać.. mojej szwagierce i szwagrowi lepiej się wiedzie - stać ich na wakacje 3 razy w roku, mieszkają niemal w willach, a tescie xcaly czas dawali i kase, pomagali. Teraz sie boja ze i my sie upomnimy. Ale ja nie bede sie klocila o majatki i kase - nie mam na to sily. Coz tak bywa - najstarsze dzieci ustawili, a najmlodszego zostawili bez niczego i jest golodupcem, jak ja. Moze to i lepiej..Sami na wszystko zapracowalismy. :) Dzieki Krysia za slowa otuchy!!!!! Ja wiem ze na 40 nie wygladam, po peostu na moja 31 i nie jest źle... Ale wiesz jak sie tyle mlodszych siostr o kompleksy nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×