Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość Niebanalna24
Hej nowa kokezanko jaki dzień wybralas:-) ?? A auto wypożyczacię czy. Macie od znajomych :-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Ja się właśnie zastanawiam nad niebieskimi butami bo taki też będe miała bukiet, ale to też jeszcze kwestia do przemyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Hej a co z autem wypozyczacie ?? Mój przyszły szwagier ma marca:-) i chyba skorzystamy zawsze kilka złotych w kieszeni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Wypożyczenie auta do ślubu to mega koszt (przynajmniej z tego o się orientowaliśmy), więc znajdziemy znajomego znajomego, który za 1/4 kosztów nam pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
My do kościoła pójdziemy na nogach - mieszkam jakieś 100m od parafialnego kościoła. A na salę jakieś 5km, to jeszcze nie wiem czy swoim czy pożyczonym pojedziemy, zobaczymy :) Uciekam spać, bo po 5 pobudka :O Dobranoc Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Szkoda chyba tracić pieniądze na wypożyczenie ... Chce przed kościołem banki mydlana nie wiem czy to dobry pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Też już będe uciekała do spania, do "spisania następnego" dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona
Niebanalna24 Hej nowa kokezanko jaki dzień wybralasusmiech.gif ?? A auto wypożyczacię czy. Macie od znajomych usmiech.gif ?? Nie wiem czy to było do mnie czy nie ? :) Ale jeśli tak to owszem wybraliśmy - 25 września. Auta nie wypożyczamy. Jedziemy swoim bo ****ardzo lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola9023
Dziewczyny, powiedzcie jak u Was z salą? Dużo będziecie miały miejsce na tańce? U mnie trochę się pokomplikowało, wystawili mnie z salą i zostałam bez. Jedyna opcja to nowo wybudowana świetlica o standardowych wymiarach unijnych. Jeśli chodzi o wygląd, to myślę, że coś się wykombinuje z dekoratorką. Problem jednak w tym, że może byc tam trochę ciasno :( wyjdzie koło 110-120 osób i tak się zastanawiam teraz co zrobic...czy się tym nie martwic, że może byc ścisk na parkiecie, czy ciąc listę gości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
To zależy na ile osób masz salę. U mnie będzie około 130 gości może troche mniej ale salę mamy na jakieś 170-200 osób więc się nie martwię miejscem to tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola9023
Sala na ok. 100 osób, był tam też organizowany sylwester na 120, ale trochę był ścisk przy stołach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
To już musisz sama pomyśleć czy goście będą mieli wystarczająco miejsca do zabawy, bo nie fajnie by było kiedy będzie ścisk i nie będzie można swobodnie tańczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sukienki to na razie o niej nie myślę, tak w okolicach października będę się rozglądać, zdecydowanie jestem za czystą bielą ;-). Goście będą na 100% siedzieć wg planu, nie chciałabym by siedzieli jak popadnie. Co do zespołu, to widzę , że w większośc**przypadków wybór jest decyzją panów;-) A jeśli chodzi o zabawy, to jeśli nie są "nieprzyzwoite" to nie widzę w nich nic złego, nasze rodziny wręcz domagają się by były i już między sobą obstawiają, która rodzina się bardziej wykaże;-) Oczywiście nie wszyscy muszą za nimi przepadać, a jak jest u Was? Będą zabawy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Nasz zespół nam powiedział że nie są zbytnio za zabawami i sami od siebie ich nie robią, oczywiście jeżeli my będziemy mieli jakiś pomysł to z chęcią go zrealizują. Więc może będzie 1 zabawa ale z pewnością nie jakaś dwuznaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz zespół udostępnił listę z opisem zabaw i możemy sami wybrać co nam odpowiada;-) Dziewczyny, kogo bierzecie za świadków/starostów? Rodzeństwo czy znajomych, przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Moim świadkiem będzie moja najlepsza przyjaciółka, gdyż ją rodzeństwa nie mam, a od strony narzeczonego będzie jego brat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
U mnie swiadkowa będzie narzeczonego bratanica , a świadkiem mój brat :-) moja sala ma sporo miejsca do tańca ale zastanawiam się co do stołów czy nie lepiej okrągłe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
W naszej sali są stoły do wyboru: prostokątne zwykłe bądź właśnie okrągłe, moim zdaniem cały urok tej sali z okrągłymi stołami, jakoś te zwykłe ją szpecą. Więc bez grubszego zastanowienia zdecydowaliśmy się właśnie na okrągłe w których może usiąść od 10 do 12 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
A piosenka na pierwszy taniec :-) macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Mamy poki co kilka typow ;) ale z tym mamy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad piosenką do pierwszego tańca jeszcze nie myśleliśmy ale zgodnie ustaliliśmy, że nie będzie podziękowań dla rodziców i piosenki "cudownych rodziców mam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
U nas również nie będzie tradycyjnych podziękowań dla rodziców, podziękujemy im w domu bez tej całej otoczki, tak postanowiliśmy ponieważ moi rodzice nie żyją razem i nie chcemy jakiejś sztuczności "na pokaz". Zamiast tego zostanie wyświetlony film z naszymi zdjęciami i krótkimi wstawkami filmowymi przez nas nagranych z podkładem muzycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Didaaa, dokładnie to jest nasz argument przeciwko tej części wesela. My zaprosimy rodziców na kolację i wtedy dostaną od nas upominek i kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Naszym zdaniem lepsze jest właśnie coś takiego, a nie udawanie przed innymi... Nie sądze aby któreś z rodziców miałoby poczuć się tym urażone, tym bardziej że wszyscy nas popierają w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
No dokładnie, ta piosenka cudownych rodziców mam jest tak oklepana że jak to słyszę to mi się słabo robi ... Też myślałam o filmie przez projektodawcy i w czasie gdy będą podziękowania dla rodziców zasną światła zostanie wyświetlone film zdjęcia z dzieciństwa z rodzicami itd tylko nie wiem czy uda nam się to zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Nam właśnie rozwiązanie takiego pokazu zdjęć i filmów podpowiedział kamerzysta i zaproponował żebyśmy spróbowali sami to zmontować, on nam podrzuc**program do tego a jeżeli sobie nie damy rady to on nam to zmontuje więc się tym nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że takie rzeczy może właśnie podpowie nam kamerzysta, nie chce też żeby taki film był jak wyciskacz łez tylko ukazywał coś sympatycznego(wspomnienia) i optymistycznego:-) myślę że Dolaczymy do tego prezentację z imienna Okładka dla rodziców i kwiaty lub butelkę wina .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
🖐️ Widzę, że dyskusja dalej trwa ;) My nie mamy jeszcze piosenki na pierwszy taniec... Zastanawiamy się nad "Walcem Szczęścia" w wykonaniu Michała Bajora, ale obawiamy się czy to nie będzie dla nas samobój i nie połamiemy sobie nóg - w końcu to walc. Ale tekst jest przepiękny i głos Bajora tutaj pasuje idealnie :) Ale nad tym jeszcze pomyślimy. Podziękowań dla rodziców też nie będzie w trakcie wesela. Raz, że uważamy, że to takie na pokaz i wymuszone, sztuczne... A dwa... mój Tato nie żyje, więc tym bardziej nie chciałabym tego typu podziękowań, bo i mnie i mamie byłoby na pewno w tym momencie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Walc wyzwanie:-) ale może nie bd tak źle, właśnie mojego narzeczonego tata tez zmarł ale bardzo młodo , więc zrobimy podziękowanie ale nie w tak kicZowatej formie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×