Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele 2015

Polecane posty

Gość przyszłoroczna Panna Młoda
My dekoratorkę sobie darujemy, bo kościół dekoruje ksiądz i zawsze bardzo ładnie to wygląda. A sala, którą wybraliśmy jest sama w sobie bardzo ładna, więc chcemy ją tylko przyozdobić, żeby jej nie przebrać, bo to będzie brzydko wyglądało... Mamy pomysł na dekorację - nie będzie jakaś mega wystawna. Chcemy klasycznie, ja się nakręciłam na słoneczniki i nie odpuszczę, bo mam już pomysł. Zadeklarowała nam się rodzina i znajomi do pomocy, więc myślę, że będzie przy tym kupę zabawy no i zaoszczędzimy jakieś 2500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Dla mnie suknia tez problem:-) ale myślę że to rzecz przymierzania :-) Chyba wolę kupić niż szyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
NIebanalna, my też mamy sprawdzonego kamerzystę, który obsługiwał już połowę rodziny mojego narzeczonego, może to ten sam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
My sali również nie dekorujemy bo jest przepiękna bez tego a kwiaty żywe mamy w cenie, jedynie wypożyczymy parę dekoracji na taras, bedą nam dekorować kościół, auto (zależy też jakie wybierzemy), oczywiście moje kwiaty no i zaproszenia, winietki i tablicę przed salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Ja też skłaniam się ku zakupowi gotowej sukni, więc najpewniej tak uczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Hah ja jestem. Płocka :-) dekoracje kościoła też musze ogarnąc mam mały plan ale nie wiem czy wypalić chce takie lampiony białe myślę że będzie tak klimatyczne taka dekoracje robi moja koleżanka więc zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Ale chcecie kupić gotową tylko do dopasowania czy wybrać konkretna suknię w salonie pani zbiera miary i chop do szycia :) Bo to też 2 różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Bukiety dekoracje auta też bede miała w sprawdzonej kwiaciarni ram gdzie miala moja siostra marzy mi się bukiet storcZykow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Ja z Ostrowa Wielkopolskiego i stamtąd też jest kamerzysta, choć zazwyczaj przebywa on w Warszawie. Ale i tak po całej Polsce filmuje, bo jest świetny :) Ja gdybym dekorowała kościół, to wystrzegałabym się świeczuszek w szklanych lampionach na posadzce przy wejściu do ławek. Baardzo niepraktyczne i przeszkadzające. Tak było na ślubie, na którym miałam okazje być i wielu gości mało nóg sobie nie połamało przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Nie no nie mam super szczupłej sylwetki więc i tak będę musiała mieć szyta .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Didaa, ja nie mam pojęcia... A co jest lepsze? Kupić gotową do dopasowania czy tę drugą opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Ja też nie mam super szczupłej ;) Mam szczupłą górę i szersze biodra i uważam, że wyzwaniem będzie znaleźć dla mnie suknie, w której będę dobrze wyglądała... No ale mówią, że nie ma rzeczy niemożliwych. Poza tym, nie chciałabym też dużo pieniędzy na nią wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki będzie wasz następny temat? Rozwód 2016;-))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
NO WLASNIE powiem Wam że to ślicZnie wygląda te lampiony ale może być kłopotliwe .... :-) jeszcze to bardzo głęboko przemyśle .... A kochaniutke co sadzicie o konkursach zabawach na weselu dużo czy mało ?? Ja byłam kiedyś na takim weselu gdzie były trzy konkursy nikt pod koniec nie chciał brać udziału było dziko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Moim zdaniem lepiej wybrany model uszyć, wtedy będzie idealny, a suknie do dopasowania mogą oczywiście zwęzić czy jakoś poszerzyć ale wtedy może ona stracić fason i nie wyglądać już tak dobrze. Przyszłoroczna moim zdaniem do takiej sylwetki będzie pasowała princesska (ukryje szersze uda) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Gość ty już po rozwodzie czy po prostu zazdroscisz szczęścia innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Zabawy i konkursy zależą od gości których zaprosisz :) jeżeli jest dużo młodych to sądze że jakoś sami powinni iść (przynajmniej u mnie tak jest). ALe ja np nie lubię jakiś zabaw dwuznacznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
KlasycZną biała suknię czy z jakimiś dodatkami :-)?? Mnie się podobają kolorowe dodatki ale sama chyba sue nie zdecyduje np na fioletowa kokarde:-) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Właśnie myślałam o princessie, ale nie jestem do końca przekonana... Muszę przymierzyć i zobaczymy. Co do zabaw, to jedna, dwie, nie więcej, bo będzie przesyt. I też dwuznacznych nie lubię... Tradycyjny post z tym rozwodem. Czekałam kiedy się pojawi - standard :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Ja raczej osobiście powiem mojemu zespołowi żeby wycZol cy goście chcą brać udział czy raczej się nudzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
To też zależy bo jeśli będziesz miała kwiaty konkretnego koloru i kokarda w tym kolorze będzie pasowała do "koloru przewodniego" to dlaczego nie :) Może ładnie dopełnić całość. Ja osobiście wybiorę białą suknię, chociaż teraz w salonach do przymiarki głównie są ecru bo podobno panie częściej je wybierają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Dziewczyny a na kiedy wy macie wybrany termin :-) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
11 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Ja nie wiem, ale chyba na śnieżnobiałą się nie zdecyduję... Coś jakby lekki krem, może lekki ecru... Ale bukiet chcę mieć ze słoneczników i te kwiaty jako przewodni motyw dekoracji, więc chyba bardziej biel będzie pasować do takiej żółci, jak myślicie? Wydaje mi się tez, że bukiet sam w sobie bedzie dekoracją sukni, więc jakichś dodatków chyba wymyślać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Biała klasyczna zastanawiam się że ten czas tak zleci :-) a tyle pracy przed nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona
Hej dziewczyny :) Ja też planuję ślub na 2015 rok. Nie będę czytać wszystkich stron bo trochę by mi to zajęło, odniosę się natomiast do ostatniego pytania o zabawy na weselach. Jestem młoda i dla mnie wszelkie zabawy weselne są żenujące i kompletnie mi się to nie podoba. Byłam nie dawno na weselu u znajomego, Robił jakby dwa wesela da rodziny i dla znajomych w innym już miejscu i dniu. Znajomych ma sporo - uzbierało się chyba ze 60 osób i było jak na normalnym weselu - jedzenie, zespół z muzyką i te nieszczęsne zabawy! Goście wiekowo nie przekraczali 30 r. ż... i nikt nie chciał brać w tym udziału!! Dla wszystkich było to żenujące i kompletnie nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaaa
Oj tak czas biegnie tak szybko :) Moim zdaniem do słoneczników bardziej biel chociaż Panna młoda może wszystko pięknie połączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
15 sierpnia :) Też właśnie o tej bieli myślę, ale przymierzę, to się przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebanalna24
Do twoich oryginalnych slonecznikow biel będzie super :-) myślę że to już jest sam w sobie potężny ozdobnik nic dodac nic ująć jak dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłoroczna Panna Młoda
Ewentualnie może żółte buty, ale się nie odważę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×