Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShereKhan

Skrzypi mi prawe oko jak mrugam

Polecane posty

Gość żelek vel żaba
no skoro nie chcesz mnie upić i zbałamucić, to nie będę się prosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za krótki ma język ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to na dobranoc opowiem wam kawał:­Wraca nastukany mąz późno wieczorową porą do domu gdzie przy drzwiach "wita" go w****iona żona:Gdzie sie szlajałeś tyle czasu!?Mąż na odczepnego sepleni:Kupowałem słonia kochjanie:)No i gdzie ten sloń!!Faciu drapie się po głowie zataczając się z lekka po czym wywleka na zewnątrz kieszenie od spodni i mówi:Tu są uszy kochanie a trąbe wyciągnij sobie sama...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek vel żaba
to ja też zarzucę coś o piciu: | Pewna para spędza wspólnie wieczór w barze, rozmawiają przy stoliku, jednak żona ciągle spogląda na kompletnie pijanego mężczyznę siedzącego niedaleko nich. W końcu mąż nie wytrzymuje i pyta: - Kochanie, dlaczego ciągle na niego patrzysz, znasz go? - Tak, to mój były mąż, zostawiłam go 7 lat temu a on od tamtej pory wciąż pije... - Hm.. nie widziałem jeszcze żeby ktoś tak długo świętował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...Przypomniało mi się.chodziło o Kevina spaceya...­Pieprzony dziad...W zyciu juz nie obejrze żadnego filmu z nim...­Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in room
muszę posprzątać, a tak BARDZO mi się nie chce :o i jeszcze ciastka chcę upiec. też mi się nie chce, ale ciastka mieć bym chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek  Bi
Jestem na zajeciach w Uczelni, chetnie popisze z doskoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja próbowałam sprzątac, ale bardziej zdemolowałam dom niż sprzątnęłam :-). A ciastka jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ciastka ale nie umiem ich piec Sprzątać nie lubie ale umiem Rondel Tynie doskoczyłbyś do kosza na śmieci nawet gdyby kopną łCię w zad ronaldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek and cookies
"Lubie ciastka ale nie umiem ich piec" | to słabo. ja wszystko umiem, oprócz prasowania. | ciastka orzechowo-owsiane z nutą waniliowo-cynamonową. z prawdziwym masełkiem. już mi się ciasto na nie chłodzi w lodówce, niedługo będę kleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, pychotka :-) Ja zaraz będę wstawiać lazanię do piekarnika :-). Shere Kahn dziękuję, ze wczoraj odganiałeś ode mnie natrętną pomarańczę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie traktuję :-). Po prostu miło mi, jak ktoś zachowa się w porządku. Ostatnio otacza mnie dużo negatywnych rzeczy, tym bardziej cieszę się jak coś dobrego się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze psujesz mi renome kobieto.Zamilcz albobędę Cię musiał skonsumować dla przywrócenia dawnego PiaRu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek and cookies
trochę się przypaliły :o eh, albo myślenie o facecie, albo pieczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shere Khan, pamiętaj że jestem gruba babą, miałbyś po mnie niestrawność. Żel, a po co Ci myślenie o facecie? Nie lepiej pomyśleć o czymś miłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej grube baby bez grama tłuszczu, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MetalowaDiva
Dokladnie mam ten sam problem .I na pewno to nie będą krople . Oko nie jest suche ono po prostu skrzypi :( why

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Your father satan

Powodem skrzypienia nie jest wysuszenie czy przemęczenie oka, a problem z zatokami. Udaj się do lekarza, oczyść zatoki zaleconymi lekami, a wieko trumny przestanie Cię prześladować. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×