Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Luśka89
Hej dziewczyny:) Edka gratulacje :) merci to teraz chwila oddechu i do roboty :) Ja dziś 26dc i cały czas mam nadzieję :) w końcu prolaktyna jest jednym z hormonów, który wzrasta od początku ciąży... Powiedzcie mi czy clo regulował Wam cykle?? Bo ja ostatnio miałam takie 45-dniowe ;/ i jeśli się nie udało to ciekawe czy dostanę @ wcześnie czy znów tyle czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci to dobrze. A powiedz kiedy możesz zacząć się starać od nowa? Luska niewiem jak z cyklami bo ja to nie miałam owulacji po clo i tym samym miesiączki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przyszłam się Wam pochwalić, że w końcu dostałam @ :classic_cool: Akurat jutro będzie mój 2dc na usg, mam nadzieję, że torbiel się wchłonęła... Wczoraj nie mogłam stąpać prawą nogą tak mnie rwał ten jajnik :( Dorcia ale zaszalałaś z zakupami :) Co sobie kupiłaś?:P Edka kochana, Ty brałaś ten olej z wiesiołka w tabletkach , tzn oeparol? Jak tak to jak stosowałaś ? Ile razy dziennie i od kiedy? Merci musisz ileś odczekać po tym zabiegu, żeby zacząć staranka ? Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
dziś mój 23 dc, sutki już mnie prawie nie bolą, nie wiem czy to sprawa Duph... dziś wzięłam 3 tabl. , wczorja miałam jakieś dziwne wyostrzony węch, a dziś rano było mi troszkę słabo nie wiem czy to przez Duph.. czy ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jestem w domu, fizycznie czuje sie doskonale, wreszcie nic mnie nie boli i moge odetchnac z ulga ze juz po wszystkim :) nawet nie macie pojecia jak duzo kobiet z takimi problemami jak ja lezy w szpitalu, jestem w szoku :) rotacja kobiet jest ogromna, straszne. za miesiac mam isc do swojego lekarza na usg i on mi powie czy wszystko sie dobrze goi i kiedy moge zaczac sie starac od nowa :) teraz mam zwolnienie, antybiotyk, i regeneruje sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dooorcia :-) bardzo chciałabym napisać coś dobrego...ale wiesz jak jest.U mnie 54 dc i nadal nie ma miesiączki.Wczoraj odstawiłam kolejne opakowania duphastonu i czekam.W najbliższych dniach powinno się wszystko wyjaśnić.Mam nadzieję, że pozostałe dziewczynki mają lepsze wiadomości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Moja Droga ja dokładnie za tydzień mam dostać @, już 4 dzień na Duph.. jestem, wieczorami czuje jakbym miała temperaturę, czuję kłucie w jajnikach, po bokach jakby biodro raz jedno raz drugie, piersi mnie prawie nie bolą, sutki okropnie bolały ze 3 dni ale przestały i pozostało czekanie. Ale coś czuje że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja odpoczywam, biore antybiotyk, fizycznie czuje sie bardzo dobrze, wreszcie spie spokojnie, uspokoilam sie tez, chociaz wiadomo ze zal i pustka zostala, ale jestem dobrej mysli, prawie wcale po zabiegu nie krwawie, mam nadzieje, ze za niedlugi czas zabierzemy sie znowu do "pracy" :)i ze sie uda :) chociaz powiem Wam szczerze, ze jestem przerazona tym co widzialam w szpitalu, jak wiele jest poronien, ciaz nieudanych, kobiety po pare razy przechodzili ta sama historie, nie chce Was straszyc, naprawde, ale przez te 3 dni co bylam w szpitalu to wydaje mi sie ze byly to dziesiatki kobiet! czy to chemia w jedzeniu? szybkie tempo zycia? zle odzywianie? straszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Witajcie Kobietki, jak już Dorcia nakrzyczała to jak tu się nie odezwać ;) U mnie 4 dzień D**ek i nie bolą mnie piersi, co mnie bardzo dziwi... Bo one przy Dupku zawsze bolą... Dzisiaj idę do Gina na 20.15 Sprawdzić czy pęcherzyk/pęcherzyki pękły :) I będziemy szukać ciałka żółtego :) I będę wiedziała czy jest chociaż cień nadzieji na to że @ nie przyjdzie :) Tak na marginesie dzisiaj mam ostatni dzień w pracy i urlopik do 05.05 :) Dziewięć dni laby :) Mamy z mężem kilka planów na ten czas, ale wszystko jest uwarunkowane od pogody gdzie "wylądujemy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci też zdążyłam zauważyć że jest w tym temacie coraz gorzej i bardzo boli mnie to, że nasze państwo tak słabo wspiera takie pary tj. jakieś kampanię, dofinansowanie do leków, przyśpieszenie wizyt (większe limity), opłacanie insem, in vitro oraz żeby więcej płacili lekarzom żeby na kase i prywatnie był taki sam poziom leczenia, bo teraz jest przepaść). Przykre to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Kochane jestem taka szczesliwa juz polowa ciazy za mna! Wczoraj mialam usg 3d polowkowe poplakalam sie az jak zobaczylam buzke mojego synka jest taki slodki i machal mi raczka potem zakryl buzie raczkami jakby sie wstydzil moj aniolek i jest zdrowy wszystkie pomiary wyszly prawidlowo! I jest duzy bo az 320g i od tego momentu do konca ciazy ma zwiekszyc swoj ciezar dziesieciokrotnie! I synek na sto bo pokazano mi tak wyraznie plec bo rozlozyl nozki i widzialam sama od razu ze to chlopiec! Tylko nas ta pani doktor od 3d wymeczyla bo chxialabysie ciagle obracal bo chciala mu wszhstko sprawdzic i tak ta galka od usg go przyciskala przez brzuch biedactwo tak sie zmeczylo ze dopiero dzis rano poczulam go w brzuszku a wieczorem nic musialo spac takie zmeczone ale juz dzis mnke pokopal i wiem ze z nim dobrze! Pamiatka super mam plyte z usg cala i zdjecia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, moze bedziecie wiedziec zanim zaczne przekopywac internet ... zwolnienie lekarskie musze dostarczyc w ciagu 7 dni do pracodawcy liczac od nastepnego dnia od odtrzymania zwolnienia ale 7 dni roboczych czy wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super ze piszecie. Lulka ja tez ostatnio po luteinie nie dostałam miesiączki i dostalam inny lek czasem się tak dzieje.góralka wszystkie objawy to przez zmieniające się hormony Merci wiem ogladalam program o in vitro i jednym się nie udało jest coraz więcej problemów! Właśnie tylko przez co. My staramy sie jeść zdrowo nie pić a dalej nie miałam owulacji. Uniś trzymaj kciuki żeby było cialko . edka gratuluje kochanie moje super cieszę sie . Dominika super wieści byle by się nie odtworzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobre wieści dziewczyny dostalam @ i dziś wizyta i USG ale nie wiem jak bo mam miesiaczke mialyscie kiedyś w okres USG? I pewnie pierwszy zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci jesli masz zalecenie na zwolnieniu lezec a jesli nie to w ciagu 2 dni. Moze zawiesc je twoj maz lub mama jesli nje chcesz osobiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - w ciagu 7 dni mi w szpitalu powiedzieli, tylko nie dopytalam czy roboczych czy wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Edka bardzo bardzo się cieszę z tego co napisałaś :) Aby tak dalej :) Merci pracodawcę trzeba powiadomić do 3 dni (Np. Tel), natomiast na dostarczenie L 4 masz 7 dni licząc to od dnia wystawienia L4. Wynika to z kodeksu pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - dzieki, wlasnie znalazlam, ze bez wzgledu czy robocze czy wolne, 7 dni ma byc, chyba ze 7 dzien jest dniem wolnym to mozna 8 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niestety jak trzeba to trzeba i takie coś przeżyć :) Chciała, żebym przyjechała do 5dc. Ogólnie to umówiłam się na wizytę dzisiejszą bo nie miałam @ a tu wczoraj niespodzianka i przyszedł :) Tak to próbowałabym się umówić na 3-4 dc bo wtedy to mi nic prawie nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma tragedii :) A w jakim celu masz dzisiaj usg? :) mnie jeszcze czeka w maju wizyta u endokrynologa, zobaczę co powie o wynikach z glukozy i insuliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×