Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
Merci, chyba można Ci już gratulować :) Uniś - lekarza pytałam tylko o to, jakie jest leczenie - antybiotyk, max 2 tygodnie... w necie poczytałam troszkę, że to faktycznie może powodować bezpłodność, bo te bakterie mogą zabijać plemniki... ja też się na razie nie nakręcam, ale myślę, że u nas to musi być coś związane z łączeniem się plemnika z komórką... a może to będzie to? Będę jeszcze próbowała zrobić prolaktynę po obciążeniu, bo miałam tylko bez obciążenia... A w czwartek mamy tę wizytę kwalifikacyjną do rządowego... najwyżej jak się zakwalifikujemy to nie musimy od razu rozpoczynać, zastanowimy się spokojnie na wakacjach :) Oczywiście działaliśmy z mężusiem, żeby wykorzystać te 3 pęcherzyki, ale już troszkę przestałam się łudzić, że coś się uda, jeśli nie wykryjemy przyczyny niepowodzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko - nie, zadnych gratulacji, juz wiem, ze roznie moze byc i roznie moze sie skonczyc :) z kazdym pojsciem do toalety sie boje czy zadnych plamien nie bedzie i modle sie zeby wszystko tym razem bylo ok :) sykatynko - a co z "wrogim sluzem" u Was? slyszalam ze tez jest taki problem, ze sluz kobiety zabija plemniki i dlatego nie moze dojsc do zaplodnienia, mieliscie to badane? Unis - czasami dobrze sie zresetowac, naladowac nowa energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci Widziałam, ze mąż musi pozbierać swoje myśli i "poukładać wszystko w głowie" :) A co do twoich obaw są zrozumiałe, ale tez staraj się o tym tak często nie myśleć... Żeby sobie nie zaszkodzić. Weź przyklad z Dorci i czytaj książki o noworodkach itp. Ciesz się a nie martw! No właśnie Dorcia jak tam książka? Sykatynka jak by się okazało że te bakterię są u Was problemem to mogłabyś się wkurzyć... Tyle cykli "straconych" , tyle lekow zażytych bez potrzeby a leczeniem okazało by się leczenie antybiotykiem przez 2 tygodnie.... Masakra... Ja nawet nie czytałam nic na necie bo nie chciałam się nakręcać. Ostatnio czytałam o AMH i wyczytałam, zeby dostać się na rządowe in vitro musi byc wynik min 0,7 i teraz mam ogromnego stresa... Przez następne 2 tygodnie będę o tym myśleć i sie nakręcać... Tylko tego badania się boję tak naprawdę... Raczej jego wyniku. Czy mogłybyście opisac swoj***adanie na drożność tj. czy bolało w trakcie, po, czy dawali Wam leki znieczulające, jakie miałyście odczucia itp. Pamiętam jak Mantar ostatnio opisywała, ale nie wiem czy któraś jeszcze coś w tym temacie pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Uniś - wkurzyłabym się strasznie, ale i cieszyłabym się, że odnalazłam przyczynę... Ja miałam robioną drożność, ale w znieczuleniu ogólnym, więc pamiętam tylko jak mi podawali głupiego jasia a potem się obudziłam już na sali po badaniu... więc ci nic więcej nie potrafię powiedzieć ;) a amh się nie przejmuj, musiałabyś już "przekwitać", żeby mieć poniżej 0,7....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - staram sie cieszyc, ale tak ostroznie :) Dorcia - przesykla doszla? i jak Ci idzie z ta ksiazka? :) cos ciekawego wyczytala? ;) sykatynka - ile kazda z nas musi sama wyczytac w internecie, a zaden lekarz nie powie konkretnie prosze zrobic badania takie i takie, przeciez w wiekszosci kobiet, ktore chca dziecka, koszty badan nie maja znaczenia, to czemu nie mowia o wielu badaniach ktore moga pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Mam wrażenie że ta nowa lekarka to bardzo konkretna osoba... Mam nadzieję, że szybko uda się jej mi pomóc :) A teraz moje drogie Panie muszę Wam powiedzieć że wlasnie miałam telefon z głównej siedziby laboratorium w związku z moją skargą i: -mam zwrócone pieniądze za te badania tj ok 100-120zl, - mogę kiedy chcę podejść do laboratorium i zrobić je ponownie na ich koszt :) Warto bylo napisać te pismo. Dlatego Sykatynko napisz mi co zjeść na śniadanie jak będę robić ponownie insulinę? Kiedyś coś pisałaś o "teście kanapkowym" czy cos w ten deseń, ale nie wiem o co ci wtedy chodzili :) Za pierwszym razem zjadłam dużą, pszenna bułkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Unis, jak to warto bic sie o swoje, dobrze ze reklamacje zlozylas, przynajmniej badanie za darmo bedziesz miala a teraz jeszcze dobrze wykonaja bo juz bac sie beda haha :)))) to bylo w diagnostyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczynki ;-) merci ciesz się nie martw bo zawsze źle nie może byc ;-) właśnie przyszła bardzo ci dziękuje nawet nie wiesz jak. Sakatynka czasem dzieje się w naszej chorobie ze kobieta naturalnie nie zachodzi w ciążę mimo ze wszystko jest ok. Mam nadzieje ze badania cos wyjaśnia. Uniś ja jestem optymistycznie nastawiona jakoś masz racje. Świetnie ze to zrobilas wiec niech lekarz da ci skierowanie na wszystkie możliwe badania :-P a co do książki parę stron przeczytałam dpdpiero bo czytam zaginiony symbol dana Browna ale jest świetnie napisane jakie witaminy sa potrzebne w ciąży i jak je uzyskać z jedzenia np. Jod 250 jednostek bo nie wiem jak to napisać dostarczyć można jedząc 150g matjasow magnez 300mg musisz zjeść 2 banany lub 100 gram grochu. Merci nie wiem jak u ciebie z piciem ale musisz pić teraz minimum 2 litry wody dziennie unikać dymu papierosowego szczególnie teraz żeby nie poronic nie pij kawy uważają na infekcje i nie przesadzaj z lekami. A jeśli chodzi o seks to musisz spytac lekarza ale narazie się wstrzymaj bo raz poronilas narazie tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - ciesze sie ze doszlo, ja wzielam od kolezanki luteine i do wizyty tez mi starczy :) kwas foliowy bierzesz? bierz koniecznie! co do kawy - nie pije, bo nie lubie, papierosow nie pale i w moim otoczeniu tez nikt, cale szczescie :) z seksem narazie sie wstrzymujemy ;) z lekow tylko kwas foliowy i witaminy na wlosy, bo mi wypadaja, ale to roslinne wiec nie powinny zaszkodzic :) a co to za tytul tej ksiazki co zamowilas sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Ciąża i poród autorzy birgit gebauer sesterhenn i dr med. Thomas villinger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, kwas foliowy jest bardzo wazny :) a ja wykorzystałam test ktory mialam i 2 wyrazne, ciemne kreski :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci wyslij zdjęcie. Ja dziś tez zrobilam test kreska jest wyraźną gruba ale nie taka sama jak kontrolna jak myślicie? Może to oznaczać ze cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - wyslalam, troche kiepskiej jakosci bo telefonem robilam a wieczor i swiatla dobrego nie znalazlam :) pokaz swoj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia będzie dobrze :) po prostu możesz mieć inną czułość testu niż Merci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) beatka juz chyba calkiem o nas zapomniala, nie zaglada do nas wcale. Malinka, Edka, Domi - co u Was? u mnie strasznie duszno, poszlam na miasto i myslalam ze zemdleje, jak na zlosc zalozylam jakas bluzke, ktore nie przepuszcza powietrza chyba, myslalam, ze sie rozbiore na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Cześć dziewczyny:) Jakoś dziwnie te wypowiedzi się dodają:( U mnie też gorąco, aż z domu nie chce się wychodzić:)Merci cieszę się i myślę, że to na pewno będzie Twoja wymarzona dzidzia:) U mnie wszystko ok mimo takich upałów czuję się całkiem nieźle jestem po usg połowicznym u synka wszystko w porządku rozwija się dobrze i warzy już ponad pół kilograma:)) choć brzuszek mam nie duży. W następnym tygodniu mam test obciążenia glukozą mam nadzieję, że wyjdzie dobrze nigdy nie maiłam problemów z cukrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - ciesze sie ze u Was wszystko ok, jak nazwiecie Malego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wyslalam wam zdjęcie dzisiejszego testu. Nie wiem ale mam przeczucie ze te testy mówią mi ze cos jest nie tak... :-( kupilam jeszcze 2 elektroniczne ze wyświetla się tez wiek ciąży. Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Malinka ja tez nigdy nie mialam problemów z cukrem a wyszła mi cukrzyca ciążowa. Doradze ci ze najlepiej 2 dni przed tym badaniem ograniczaj slodycze do zera i slodkie soki i napoje bo one mają wpływ na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia twoje testy są prawidłowe...nie panikuj intensywna ta twoja kreska:) tamta kreska jest kontrolna i zawsze jest taka sama a druga ma sie pojawic a nie musi byc az taka jak kontrolna. Nic sie nie bój dbaj o siebie i tyle. Merci twoja kreska tez bankowo wskazuje ciąże tez dbaj o siebie nie stresuj sie teraz spokoj jest najwazniejszy w rozwoju dzieciątek i nerwy wam sa absolutnie niewskazane. Czujcie sie jak przyszłe mamy i zawierzcie ze napewno bedzie wszystko dobrze. Myslcie tylko pozytywnie..... a mi zostało jeszcze 7 tyg do terminu porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Dzięki Edka na pewno skorzystam z podpowiedzi:), a Małego prawdopodobnie tak na 99% nazwiemy Marcel:) jakoś od początku to imię nam się podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - masz piekna, gruba kreche! nic sie nie przejmuj ze jest jasniejsza, moja tez jasniejsza ale najwazniejsze ze jest! ja raz kupilam jakis test ze po minucie byla kreska, potem test odlozylam i za pare godzin patrze - a tam pusto! to sie dopiero przerazilam :D ale jak widac testy sa rozne :) Malinka - piekne imie :) Edka - staram sie dbac o siebie, dla relaksu nawet wozki na allegro ogladalam ;) rany - tylko 7 tyg Ci zostalo? jak ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za otuche ;-) malinka super imię syn przyjaciela mojego męża ma na imię marcel bardzo ładny i mądry chłopak i nie dokucza. Merci witaj w klubie ja tez oglądaj wózki musi być dobrze zobaczysz. Edka to juz może być w każdej chwili. Kiedy torbę pakujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy której z was ma może luteine do odsprzedania braknie mi 2 opakowań do wyjazdu do polski i nie mam jak załatwić sobie.... Jakąś dziewczyna napisala mi ze może sprzedać ja jej zapłaciłam a teraz ani widu ani slychu . ludzkie sa bardzo nie uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - 8 sierpnia mam wizyte, poprosze mojego gin o recepte na wiecej luteiny, to Ci wysle, jak sie uda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×