Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

dooorcia - wszystkiego naj z okazji rocznicy :) dedi - dajesz nam nadzieje, ze wreszcie sie doczekamy :) ja juz po WOSP, serduszka mamy, udzial w loterii wzielismy, ciasta nakupilismy i szczesliwi do domu wrocilismy :) u mnie 8 dc, we wtorek monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
A ja piszę do was dzisiaj z Torunia :) Zaraz idziemy serduszkować :) Dedi - wspaniale, dziękuję za dodawanie nam otuchy :) bądźcie zdrowi, ty i maluszek :) Dorcia - najlepszego! Oby na następną już was była trójka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dooorciaaazabcia oczywiście masz rację 03.01 2014... matki są nie wyspane ;) :P szykujcie się na to ;) U nas teraz jedynym problemem jest trochę za mało mleka i dojenie, dojenie i jeszcze raz dojenie żeby pobudzać laktację. Na CLO dziecko wyszło superowe, spokojne, mało płacze, dużo śpi, z badań wstępnie wynika że zdrowe. Trzymam, trzymam i jeszcze raz trzymam kciuki, żeby tak było u wszystkich z tego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pisałam - tylko z niewyspania się nie zalogowałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dedi - nie dziekujemy :) podziekujemy jak kazdej sie uda :) dobrze ze Twoja Kruszynka jest zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dedi super cieszymy sie bardzo ze Tobie sie udalo oby jak najwiecej nas bylo:) a mnie dalej pobolewa podbrzusze i mam duzo sluzu bialego lepkiego strasznie mokro mam nadzieje ze cos jest na rzeczy hihi dzis maz obiecal ze beda przytulaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe zebym dzisiaj miala owu - mam 8 dc, a zauwazylam u siebie sluz, jakiego nigdy nie mialam ....a na ktory czekalam ... ale nie za wczesnie? chociaz ostatnio w 11dc moj pecherzyk mial 25 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
merci wg mnie to wszystko jest możliwe :) jak masz śluz to sie nie zastanawiaj tylko bierz męża w obroty hihi :) Ja chyba jutro dostane @ bo jem ciągle ( w tych dniach tak mam ) i brzuch boli ciagle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, lepiej zacząć zbyt wcześnie, niż zbyt późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam dziewczyny za życzenia :* ja 4 godziny spedzilam na pogotowiu z mężem bo ma infekcje klatki piersiowej i przez to bardzo mu ciśnienie i puls skoczył. Tak swietowalismy. Merci bierz się do roboty bo to możliwe ja tez owulację mam wczesniej niż w tamtym miesiącu i piękny śluz i duża ochotę na seks. Dedi obys miała racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, robilam wczoraj dwa testy owu, ale nic nie wyszlo. Na wszelki wypadek przytulalismy sie a potem do mnie dotarlo co by bylo gdyby tam bylo 6 pęcherzyków hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, co by było? Szczęście 6 razy ;) i na pewno byłabyś w telewizji hi hi... a ja niestety dziś zauważyłam rano niewielkie plamienie, dwa dni przed spodziewaną 2, nadal biorę dupha, teoretycznie do jutra, może w takiej sytuacji przestać, bo to jak nic zbliżająca się 2...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Hej hej :) u mnie dziś 30 dc , @ brak, byłam na becie, jutro mam mieć wyniki koło 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja pisz wynik pomoge ci zinterpretowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
jak tylko odbiore wyniki jutro to dam znac, ale nie nastawiam sie bo nawet bolu piersi nie czuje a to chyba na poczatku ma KAZDA kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
dziewczyny co tu taka cisza ? ;p czyzby kazda taka zapracowana dzis :p Ja do mojej gin dotychczas chodzilam prywatnie, udalo mi sie zapisac na NFZ do innego lekarza juz na srode ( chce zasiegnac innej opinii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynka - niee, bo mi sie od slawy w glowie poprzewraca hihi a ten śluz to jakas zmylka chyba, dzisiaj nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki mi sie konczy 18 dc i nadal czuje moje jajniki nawet mocno a dzis ooglnie czulam sie zle bo od rana bylo mi jakos niedobrze zastanawam sie czy dzialac jeszcze z mezem czy dac mu troche odpoczac moze dzisiaj jeszcze go pomecze a od jutra dam mu labe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dziewczyny a wy chodzicie do lekarzy kobiet czy mezczyzn ?? Macie jakies porownanie ? bo ja nigdy nie bylam u mezczyzny ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja chodze tylko do facetow babki sa malo delikatne i zero wspolczucia.... A bol piersi zaczal sie 29dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
ehhh zebym sobie psychika okresu nie zablokowala :( bo wtedy kolejny cykl ucieka przez palce... piersi mnie nie bolą, brzuch od czasu do czasu, a @ dalej nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc to ja - ja wole mezczyzn ginekologow, bylam raz u kobiety ale mezczyzna bardziej delikatny jest, szczegolnie ze u mezczyzn bylam trzech, i do tego co teraz chodze to jest rewelacyjny, tak mnie zawsze poprzykrywa, zebym nie czula zadnego skrepowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Gośćtoja, ja się w ostatnich latach tyle nachodziłam do ginekologów, że już żadnego skrępowania nie odczuwam, jest mi absolutnie wszystko jedno :) U mnie ewidentnie @ :( mimo iż teoretycznie jeszcze jutro powinnam brać dupha - brać czy odstawić? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o mnie chodzi wolę facetów są fajniejsi. Sakatynka zostaw nie odstawiaj sama z siebie. Gośćtoja a to moze jednak jestes moja koleżanka do 5tygodnia nie wiedziała ze jest w ciazy. Zero objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
umnie 19 dc i bole jajnikow juz zniknely wiec jestem pewna na 90 procent ze owulka byla teraz czekanie heh ale stram sie o tym nie myslec bo mam natlok pracy w przedszkolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×