Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Bella28
Uniś28 ja mam 28 lat i czas leci a tu czlowiek bez dzidziusia. Oby to sie szybko zmienilo. Nie myslalam ze to tak dlugo bedzie trwalo. No ale coz sie na to poradzi. Trzeba sie nie zalamywac i walczyc dalej:-) pozytywne myslenie rowniez musi byc. Ja mialam oba nidrozne jajowody. Przepchali mi dopiero za pierwszym razem i to tez byl powod ze sie nie udawalo. Najpierw mialal HSG i potem HDT i to wlasnie pomoglo. Mialas moze droznosc robiona u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Edka wiem wiem ze kazda jest inna ale czesto jestesmy do siebie podobne. A noz moze nasze objawy beda takie same:-) Dzieki za przyjecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Domi_nikaa oby oby zostane i bede informowala na biezaco:-) duzo czytalam na temat droznosci i duzo tez dziewczyn zaszlo bardzo szybko po niej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Merci31 dzieki za kciukasy przydadza sie napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Bella nie miałam robionej drożności a 5 cykl łykam CLO i to mi się nie podoba. W przyszłym tygodniu mam wizytę i w delikatny sposób poproszę o tą drożność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Zaglądnijcie na skrzynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colakota
Witam. Nie wiem, czy mnie pamietacie?? Pisalam tutaj niedawno, ze tez biore clo i metformax:) Dziewczyny udalo sie...To byl 3 cykl z CLO, w ktorym mialam pecherzyk- dopiero pierwszy pecherzyk w tym roku i jest ciaza:) Wczoraj robilam test ciazowy i sa grube krechy...Ta druga kreska ma prawie tak intensywny kolor, jak pierwsza:) Ostatni okres 12 czerwca:) Jestem przerazona i na zmiane zaskoczona, szczesliwa...Wczoraj jak do mnie dotarla ta informacja, to zaczelam plakac, bo tak sie zaczelam czegos bac...Ach...duzo by opowiadac:) Tylko kwas foliowy zaczelam brac dopiero od jakiegos ponad tygodnia, bo wczesniej nie widzialam sensu itp. Chyba nie zaszkodzi to?? A metformax chyba tez nie bierze sie w ciazy? Dzisiaj bede dzwonic do lekarza i zapytam, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colakota wow świetnie!!!! :):):) no na pewno nie spodziewałaś się i za to takie zachwianie emocjonalne :P ale wspaniale! :) Edka widziałam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Edka ale przystojniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colakota - super!! ciesze sie :)) edka - jejciu, piekne zdjecie, przystojniaczek bedzie :)))))) a ja wrocilam od ginekologa i .... mam jeden pecherzyk, ktory ma 19mm, dzis mam 14dc! i uroslo samo, bez clo! tylko pewnie nie peknie :/ tak czulam ze cos moze byc bo od samego poczatku jajniki czulam, jak nigdy nie czuje :) endometrium tez ladne prawie 14mm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colakota
merci ja tez czulam bardzo jajniki w czerwcu i na monitoringu okazalo sie, ze jest pecherzyk. to od tego mialam takie bole cos jak miesiaczkowe. domyslam sie nawet, kiedy moglam miec owulacje...wtedy obudzil mnie straszny bol w podbrzuszu jakby cos mnie bardzo klulo i czulam tak jakby cos peklo we mnie...wiem ze to jest dziwne, co pisze, ale nigdy czegos takiego nie czulam. a kiedy idzie sie na 1 usg? zapisalyscie sie do gina zaraz po pozytywnym tescie? moze wypowie sie ktoras ciezarowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colokota - ja bylam u lekarza zaraz po tym jak zrobilam test, pare dni minelo i poszlam, co prawda nic nie bylo widac wtedy jeszce tylko maly pecherzyk i lekarz tylko sprawdzil czy w macicy czy nie czasem pozamaciczna, a potem za 2 tyg kazal mi przyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Colakota ja poszłam od razu 29dc i tez nie bylo nic widac a brzuch bardzo bolal i dostalam skierowanie na szpital w celu wyjasnienia tego bolu i straszyli mnie pozamaciczna ale beta rosla i dostawalam leki na podtrzymanie i 4 dnia w szpitalu czyli jakos 33dc zobaczylam pęcherzyk o wielkosci 4mm wtedy i wyszlam do domu z lekami i zwolnieniem z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colacota gratuluje serdecznie. Nie przejmuje się każda z nas ma tak. Chce ale trochę się boi. Merci świetnie poprostu ;-) miałam przeczucie. A ja miałam dziś dwa sny jeden taki ze miałam z mężem czworaczki a drugi ze nie mogłam mieć dziecia moja przyjaciółką była w ciąży i to z moim mezem . glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - wyslalam :) moze wreszcie dojdzie :( sny - niezle! czasami tez mi sie takie rozne pierdoly snia, ze potem jestem przerazona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia sprawdz w SPAM bo ja miałam obydwie wiadomości w spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Unis28 droznosc jest bardzo wazna. Mialam niedrozne oba jajowody ale sie udalo i sa czysciutkie:-) ale jesli nie zajde do wrzesnia to czaka mnie jeszcze laparoskopia. Colakota wielkie gratulacje:-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bella to czym ci udrożnili jajowody? Mojej kolezance laparoskopowo wlasnie udrożnili i ma 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dominika moze tobie powinni udrożnić ten jeden jajowód to bys miala wieksze szanse rozmawialas o tym z pania dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka wydaje mi się,że coś zaradzą z tym niedroznym :) nie pytalam teraz bo moje wizyty tam ostatnio kończyły się płaczem i po prostu chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść :( moja kuzynka była w salve na laparo i od razu przy tym na znieczuleniu zrobili jeszcze drożność ,może też tak by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka niekiedy jak wstrzykują ten kontrast to mogą od razu przepchać. Właśnie Bella jak to było u Ciebie? Miałaś chore np przydatki? Kochana to teraz chociaż wiesz dlaczego mogło się nie udawać i teraz coś ruszy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - doszlo? dziewczynki, zegnam sie z Wami na tydzien, bede Was podczytywac w tel czasami, odezwe sie jak wroce :) trzymajcie sie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
U mnie bylo tak w grudniu tamtego roku moja pierwsza wizyta u profesora w Żychlinie odrazu dstalam skierowanie na HSG. Odbylo sie to w szpitalu w Kutnie. Mialam wpuszczany kontrast przez macice oczywiscie w znieczuleniu ( balam sie bardzo:-) ). Zdjecie wykazalo bo przy HSG robili mi zdjecie. Wynik prawy jajowod drozny,lewy niedrozny. Nie dostalam po tej droznosci clo bo mialamproblem z nadzerka. Oczywiscie elektrokoagulacja zabieg przypalanie. Po tym troche czasu mi minelo zanim ona sie wygoila. No i koniec czerwca pojechalam do szpitala na HDT to przez macice oczywiscie ze znieczuleniem oraz " glupim jasiem" ja na to tak mowie wpuszczane mialalam pod cisnieniem ze tak moge powiedziec leki ktore przeczyscily mi jajowod jak i lewy jak i prawy jeszcze raz:-) . Potem mialam jeszcze USG to juz bedac po clo w lewym jajniku 14 mm pecherzyk. I tylko byl jeden gdzie mam stwierdzone pco. Ale sie rozpisalam:-) jestem zadowolona z mojego lekarza. Chodzilam do roznych ale zaden mi nie powidzial ze mam nadzerke, pco,endometrioze, a On tak. Wierze ze z nim mi sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
No i teraz czakam na rezultaty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Colakota cieszę się bardzo:) ja miałam usg trzy dni po zrobieniu testu i był już widoczny pęcherzyk:) U mnie końcówka 21tc morfologia trochę spadła no i progesteron też zaczął się obniżać więc znowu luteina dopochwowo:(, ale muszę się pochwalić miałam wczoraj usg i znamy już płeć dziecka będzie chłopiec:)) czyli miałam dobre przeczucie. Teraz za niecałe dwa tygodnie usg połowiczne cieszę się bardzo i trzymam za was kciuki dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×