Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
Dorcia, ale ty też się nachodziłaś po lekarzach, zanim trafiłaś na kogoś, kto był pryznajmniej skłonny badania zrobić... moja szwagierka mieszkająca w anglii od kilku miesięcy nie może się doprosić, aby zrobili jej ft3, ft4 i przeciwciała tarczycowe, o krzywej insulinowej nie mówiąc... a problem ma ewidentnie, bo straciła już dwie ciąże i ma sporą nadwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - widzsz, wazne jest zeby sie trafilo na dobrego specjaliste :) co do zarobkow to w Polasce marne przy kosztach leczenia jakiegokolwiek! nawet samo badanie krwi np. na prolaktyne to juz koszt 30zl, a gdzie tu jeszcze inne badania! sama wizyta u lekarza to 150zl! a co dopiero jak sie chodzi kilka/kilkanascie miesiecy lub lat, do tego leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ojej co to za dyskusje??? Niepotrzebnie poruszalam ten temat rozszczepu. Chcialam tylko z wami porozmawiac a widze ze wywiazala sie walka pomiedzy dwoma gosciami na naszym forum. Masakra i zycza mi chorego dziecka skoro nie potrafie zrozumiec tej matki o ktorej wam pisalam masakra. A nawet slowem nie ublizylam tej kobiecie tylko poruszylam temat chorob i roznych reakcji rodziców. Widze ze nawet na forum nie mozemy w swoim gronie pogadac bo ktos nas podczytuje i zlosliwie nam ubliza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ojej co to za dyskusje??? Niepotrzebnie poruszalam ten temat rozszczepu. Chcialam tylko z wami porozmawiac a widze ze wywiazala sie walka pomiedzy dwoma gosciami na naszym forum. Masakra i zycza mi chorego dziecka skoro nie potrafie zrozumiec tej matki o ktorej wam pisalam masakra. A nawet slowem nie ublizylam tej kobiecie tylko poruszylam temat chorob i roznych reakcji rodziców. Widze ze nawet na forum nie mozemy w swoim gronie pogadac bo ktos nas podczytuje i zlosliwie nam ubliza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Przepraszam was dziewczyny to przez moj wpis przyplataly sie na forum te dyskusje sorki wybaczcie. Ale nie mialam pojecia ze oprocz nas staraczek ktos nas podczytuje a nie pisze z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia a ty po podaniu pregnylu nie chodzisz na usg sprawdzic czy faktycznie pękły? Jak to jest u ciebie? Bo ja bez zastrzyku chodzilam na usg czy pękł pecherzyk i progesteron 21dc robiłam czy faktycxnie pekl jesli nie mialam usg. Ktoras tu z nas tez ro ila progesteron 21dc ale nie pamietam nie beatka czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, zalozylam maila dla nas :) jezeli chcecie to dolaczcie, oczywiscie bedziemy tutaj pisac tez, ale jak jakies tematy osobiste czy inne drazliwe mozemy sobie spokojnie w swoim gronie omawiac na mailu, a nawet jakies zdjecia mile widziane sa :) niekoniecznie nas, ale np. edki wyprawki hihi :))))) nasz mail to: klubclo@ interia.pl (bez spacji) jezeli nie chcecie podawac prawdziwego maila to zalozcie sobie jakikolwiek i napiszcie na forum, ze wyslalyscie maila, to na Waszego maila wysle haslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Witam serdecznie. Ja jestem po clo. Bralam go od 3-7 dc. Rowniez jestem swiezo po droznosci jajowodow ( z powodzeniem udroznione:-) ) owulacje mialam 14 dc potwierdzone testem chos nie wiem czy doszlo do niej. 9 dc pecherzyk mial 14 mm w lewym jajniku,wiem o tym bo jak bylam w szpitalu na droznosci to mialam usg i byl wlasnie ten jeden pecherzyk choc mam stwierdzone PCO. W owulacje jak i przed i po kochalam sie z mezem. Dzis jest 22 dc . Od 20 dc pobolewa mnie podbrzusze i kluje chwilami dosc mocno w lewym jajniku. Od dzis mam pelne piersi i przy dotyku zaczynaja troszke bolec. Jestem senna ze teraz o tej porze to z checia juz bym poszla spac a rano to nie moge sie zwlec z lozka. Nie mialam tak. Ogolnie to powiem jeszcze tak ze 6 lat sie staramy i nic:-( niestety nam nie wychodzi. Dodatkowo na te moje PCO pije codziennie INOFOLIC. Czekam na rezultaty co to bedzie. W tych dniach cylku zawsze mialam duzo sluzu a teraz to jest sucho ze sie wlasnie dziwie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci super pomysł :) z e-mailem zaraz wysyłam Ci info i mam nadzieje, że za niedługo będziemy wrzucać zdjęcia pierw testu z dwoma kreskami, potem usg, brzuszki, wyprawki i w końcu nasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Witam Cię Bella :) chyba mamy tyle samo lat i niestety podobny problem :( trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Witamy w naszym gronie bella:) ja mialam podobne objawy do twoich pecherzyk w 12 dc tylko 19mmi potem potwierdzona owulacje tylko wynikiem progesteronu w 21dc. Tez odczówalam ciagle klucie ciagniecie w tym boku co byl pecherzyk. Potem w 23dc ustalo. Zrobilam betahcg juz w 24dc juz i beta tylko wynosiła 3, 04 ale nie byli pewni w laboratirium czy to juz ciaza i powtórzylam w 26dc i uroskła do 44 :) 32dc juz wyszly 2 kreski z moczu i jestem w 31 tyg ciąży już. :) takze wszystko jest mozliwe bo piersi tez odczówalam ale nie nastawuaj sie bo pamietaj kazdy przyoadek jest inny kazda z nas moze odczowac tio inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka nie nie mam usg ale jak się teraz nie uda mam mieć wizytę taka w przyszłym miesiącu i nie przepraszam nas bo nie ma za co. Sakatynka właściwie to się nachodzilam do lekarza rodzinnego żeby mnie skierował do kliniki nieplodnosci. Merci to jest po prostu śmieszne jakie sa zarobki w Polsce nie mowie ze każdy tak ma ale wielu osób nie stać na leczenie a to przykre jest :-( witam cie bella masz pco czy pcos???ja mam zespół policystycznych jajników. Jeśli był taki pęcherzyk takiej wielkości to jest juz dobrze ;-) a jak z takimi miesiaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci wyslalam maila na ten adres co podalas. Odpisz mi i wyslij hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Działa :) Dominika tak ze mną rozmawiałaś o Salve bo mam koleżankę w Łodzi i dzięki tej klinice ma dwójkę dzieciaków :) Ona w sposób pozytywny wypowiadała się na temat tej kliniki. Ja niestety mam do niej za daleko :( Jak się wybiorę to do kliniki w Katowicach bo mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Edka prosimy zdjęcie usg na pocztę :) Pochwal się swoim synusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - nie wiem czy moge usunac tamte wypowiedzi, zglosilam do usuniecia ale czy to cos da? nie wiem :( ja juz prawie spakowana, w sobote z samego rana wyruszamy do Zakopanego :))))) juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis właśnie chciałam zapytać czy zdecydowałaś się na Salve :) Ale jak daleko to nie ma co,skoro bliżej też coś dobrego masz:) Bella a może się udało? :) Chyba mamy tutaj u nas dziewczynę co zaszła raz dwa po drożności :) Zostań z nami i informuj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci to szybko już uszykowana jesteś :P ja zostawiłam sobie na ostatni dzień prasowanie, pakowanie + jeszcze zakupy :D żeby Wam tylko pogoda dopisała :) Na długo wyjeżdżacie? sorki jeśli gdzieś już pisałaś ale ja ostatnio nie byłam w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci nie dostalam na maila odpowiedzi od ciebie z hasłem.... wysle wam jutro fotke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka - juz wyslalam :) domi - jedziemy na tydzień, o pogode tez sie boje ale niby od poniedziałku ma byc upal, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem wyslalam Wam haslo wszystkim na raz, moze dlatego nie doszlo do kazdego, mam nadzieje ze juz każda ma :) a reszta naszych dziewczyn niech napisze na forum ze maila wyslala po hadlo, zebysmy wiedzialy ze Wy to Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci to udanego wypadu :) ładuj baterie:) ja dostałam meila :) Edka czekamy w takim razie na zdjęcie maluszka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×