Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

dooorcia - ja sie czuje dobrze, jutro juz ostatni dzien z clo :) we wtorek mam monitoring :) zobaczymy czy cos sie bedzie dzialo :) ja kiedys robilam testy owulacyjne i wychodzily pozytywne - dwie grube krechy, a mialam w tym czasie tez monitoring i zero, nic nie wychodzilo na usg :) dlatego nie wierze w te testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylyscie, ze clo ma okropny smak? od razu popijam jak wezme tabletki do buzi, ale zdazylam poczuc ten niedobry smak, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
czesc dziewczynki a umnie jutro juz 29 dc i lekko pobolewa mnie podbrzusze pewnie na okres heh hoc nie powiem mam jeszcze na dzieje bo przeciez zawsze moze byc jakis cud. Ja pracuje w przedszkolu na codzien widze dzieci mamy w ciazy itp wiec wiem co to za bol jak sie pragnie byc mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Czekam na cud dziewczyny moze jest jeszcze dla mnie szansa.... za pare dni powtorze test moze za wczesnie..... nabralam troche dystansu i optymizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Cos mało aktywny ten nasz watek z clo dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro kupię jescze taki elektoniczny dobry I sproboje ten ale przytulanko bylo mimo wssytsko. Edka slabo bo każda z nas pisze o innej porze I mało nas troche. Beatka nadzieja umiera ostatnia. Moze bedzie Ok. Merci masz rację clo jest straszne w smaku ale popijam zawsze woda smakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, no malo nas ale moze niedlugo ktoś inny zacznie przygodę z clo i do nas dolaczy :) kazda tez pisze o innej godzinie. A powiedzcie mniej wiecej czym sie zajmujecie na codzien, bo ja pracuje z maluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Ja tak jak pisalam jestem nauczycielemw przedszkolu i psychologiem dzieciecym , lubie swoja prace i parcuje w przedszkolu juz sporo lat:) Jestem tez mezatka dokladnie od 29 czerwca tego roku:) Dzis dolaczam do was dziewczynki z clo z nowa dawka podejscie 4 jestem pelna optymizmu okres przyszedl jak w zrgarku rowne 28 dc wiec zaczyna moj cykl prawidlowo sie ustawiac co mi dzis lekarka powiedziala narazie mam tylko brazowe plamienie ale mysle ze do wieczorka bedzie czerono no i w piatek zaczne branie clo , ale ciesze sie ze tak szybko moze to tak ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc merci. tak kazda z nasz pisze o innej godzinie ale fajnie ze sie znalazlysmy, ja tu w anglii sprzatam wille bogaczy. kazdego ranka a wieczorami sprzatam biura. z maluchami czyli szkola czy przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - mam "0" - czyli zeroweczke, 5-6 latki :) co Cie sklonilo do wyjazdu? dlugo juz w anglii mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - z kazdym cyklem jest nadzieja, teraz mamy siebie i moze czas na czekanie nam szybciej zleci :) ja dzisiaj ostatnia dawke clo biore :) dooorcia - a jak samopoczucie po odstawieniu clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci to ty takimi fajnymi dzieciaczkami sie zajmujesz fajnie:) jak bylam w polsce mowialam ze niechce mieszkac za granica niestety... poznalam mojego meza na czaterii on mieszkal w anglii bylismy ze soba na odleglosc 2 lata ale jak skonczylam szkole to trzeba bylo podjac decyzje byc z nim tu w anglli albo zerwac. no i przyjechalam do niego, juz trzy lata ale myslimy wrocic do kraju za 4 lata, maz dobrze zarabia wiec ja moge malo pracowac zajmuje sie domem do tego. a ty jak meza swojego poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - taka wakacyjna milosc i tak juz zostalo :) od przyjazni do milosci :)tak jest chyba najlepiej jak od przyjazni sie zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi jak sie czuje to bardzo dobrze tylko piersi bola a jedna to szczegolnie mam gorke kolo brodawki i bardzo boli nie tylko przy dotyku. ale to raczej efekt odstawienia, jak nie zniknie pojde do lekarza. humor caly czas ten sam. cera ladniejsza ( mam straszny tradzik) moj maz chwalil :P wczoraj roblam test owulacyjny dwie takie same krechy(paskowy) dzis kupilam elektroniczny clearblue ale niestety wyszla mi mala prawdopodobnosc ale pisze zeby robic z pierwszego moczu i moze dlatego, a ty jak sie merci czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - u mnie samopoczucie takie jak przed braniem, czyli wszystko ok, jakbym witaminki brala, mam nadzieje, ze jak odstawie to tez bedzie ok :) konczy mi sie @ - ktora wywolywalam luteina wiec jestem pelna nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - taka w sam raz @ jest, w sumie dawno nie mialam bo ostatnie cykle to byly plamienia, wiec teraz bylo normlanie we wtorek mam monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
a ja lece dziewczynki do fryzjera umnie palienie jest krewki jeszcze nie ma wiec czekam na nia no chyba z esie nie pojawi to zrobie testa albo pojade prywatne do innego ginka podgladnac czy wszystko ok ale mysle ze okres nadejdzie bo boli mnie podbrzusze juz leciutko pewnie sie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie troche slabsza niz normalnie po luteinie byla ale sie nie przejumuje. musisz dac znac co tak ci wyniklo merci. beatka- co masz plamienie? co bedziesz robila z wloskami? mi strasznie wypadaja ale to od dawna mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - ty nawet owypadaniu wlosow nie mow, mi garsciami, pewnie hormony, ale straaasznie mi wychodza :( niedlugo lysa bede chyba chociaz teraz, jak biore leki na prolaktyne, to troche mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wysoki czy niski poziom prolaktyny? ja nigdy nie mialam robionego poziomu... mi strasznie poniewaz mam duzy testosteron wszedzie sa te moje wlosy maz ma je na kazdym ubraniu na lozku pelno na podlodze . i niewiem jak sobie poraadzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z wlosami tak samo, mam wysoki poziom, zrob sobie padanie krwie na prolaktyne, mi ginekolog mowil, ze wysoka prolaktyna sprzyja wypadaniu wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to przez ten testosteron, tu gdzie mieszkam z takimi badaniami to nie jest latwo... a masz jakis srodek na te wlosy?malujesz wlosy czy mam naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dziewczynki mi 2 cykle z clo wlosy wychodzily garsciami przy tym cklu 3 z clo jak reka odjol wlosy nie wypadaja co wiecej moja fryzjerka powiedziala ze bardzo sie poprawily zgestnialy i lsnia co mnie cieszy:) Bylam podciac grzyweczke a wloski bede scinala w innym terminie zrobie sobie takiego dluzszego boba:) Dzis w pracy zauwazylam ze plamienie mam i lekko bopolewa mnie caly czas podbrzusze ale krewki nadal nie ma wiec czekam na nia a myslami sobie mysle a jak sie nie pojawi a jak mimo wszystko udalo sie i zaszlam pomimo ze progesteron nie byl suer wysoki sama juz nie wiem niepewnosc na maksa czekam cierpliwie pewnie sie rozkreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dziewczynki to ja juz w piatek zaczynam 4 cykl z clo oby szczesliwy dawkowanie mam od 3-4 dc po 1 tabletce a od 5 do 9 po jednej i poł wiec sporo ich bedzie ale nie wazne przetrwam wszystko Tak jak mowila okres przyszedl tym razem jak w zegareczku czyli cykle chodziasz regularne eh dobre i to bo krewka juz sie pojawila, ale ciesze sie z ejeszcze przed grudniem zaczynam ten cykl kto wiemoze na same boze narodzenie Bog obdarzy mnie takim prezentem:) wierze mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - bedzie dobrze, moze grudzien szczesliwy bedzie dla nas? :) dooorcia - wlosy mam naturalne, nie farbuje, witaminy biore na wlosy, belisse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×