Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

merci ja tez pierwszy dzien mialam skapy i drugi dzien tez wez dzis sobie. tak jest po luteinie ze niekiedy ma sie skapa miesiaczke. mi sie juz skonczyla i wogole byla bardzo delikatna. raz tak a raz. wez ja tez wzielam jak tak mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze wezme :) a @ skapa, zreszta albo mam plamienia zamiast @ albo teraz po luteinie skapa @, ciagle cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie dzieje czasami ale ogolnie zaczelas wczoraj plamic wiec to byl pierwszy dzien cyklu wiec wez dzis przed snem sobie ja bralam do kolacji bo biore tez metformine. ja nie mam wogole skutkow ubocznych. uwazasz ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy reaguje inaczej na leki, ja biore jeszcze na zbicie prolaktyny, znajome narzekaly, ze zle sie po takich czuly, a ja bez zmian :) co organizm to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja tez nie mialam skutkow ubocznych dopiero jak odstawilam to zaczelo sie, kolatanie serca i nieprzespane noce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja juz po pierwszej dawce clo, dzisiaj drugi dzien, narazie ok, bez zmian edka nastraszyla mnie, ze po sie zle czula, mam nadzieje, ze mnie to ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Ja tez po clo czulam sie noermalnie a zjadlam w tym cyklu az 7 tabletek a 4 cyklu bedzie ich wiecej chyba wszytsko zalezy od ogranizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore po 2 tabletki przez 5 dni - i boje sie, ze to duza dawka i bede zle sie czuc no ale trudno, czego sie nie robi dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj wzięłam ostatnia tabletke narazie żadnych środków ubocznych. Ja sobie zrobie test na owulacje juz jutro bo niewiadomo jak to u mnie bedzie. Merci masz rację czego sie nie robi. Ja nie pije alkoholu wogole na diecie jestem caly czas a marzy mi sie czekolada biegam. Codziennie masę tabletek biorę ale nic to ;) jestem pelna optymizmu ponieważ moj organizm bardzo ładnie reaguje na tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - no wlasnie, staramy sie, marzymy ... wiec musi sie udac :) moze na przyszle swieta pod choinka bedzie juz czekal prezencik dla naszego malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny proszę o pomoc czy brał ktoś clo przy krótkiej fazie lutealnej niby jest owulacja ale kiepskiej jakości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - generalnie clo pomaga z owulacja wiec chyba dlugosc cyklu nie ma znaczenia, czy faza krotka czy dluga, trzeba bylo ginekologa dopytac o szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dzis 20dc juz sie zaczyna nerwowka brzuch mnie pobolewa jak na @ pewnie znow sie nie udalo a juz czekaly na mnie 2 testy w szufladzie a tu szkoda pewnie testowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
edka trzymamy kciuki nie denerwuj sie umnie dzis 27 dc i czekam na okres mam jeden zapasowy tez w szufladzie ale nie uzyje go chyba z eokres mocno sie spozni bo zawsze jakas tam nadzieja jest:) ogolnie to postanowilam ze miesiac grudzien spedze spokojnie bez myslenia o tym jaki jest pecherzyk i w ogole czy urusł czy nie poprostu wezne ta nowa dwke clo i niech sie dzieje wola nieba, bedziemy probowac a od nowego roku nie wiem co dalej zobacze co zaproponuje lekarka pododno do 6 cykli mozna z tym lekiem oby nie oby 4 byl tym szczesliwym zaczelam sie tez zastanawiac nad tymi ziolkami ojca sroki nr 3 moze jak nie ebde juz brala clo sprubuje je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jak u was? u mnie 9dc ale widze ze mam sluz. moze to dziwne ale ja juz nie pamietam zebym kiedykolwiek miala taki sluz to cos dziwnego dla mnie. ja mialam zawsze sucho. tak ze cos sie dzieje.. zrobilam test owulacyjny. druga kreseczka byla ale slabsza niz pierwsza wiem ze to oznacza ze wynik jest negatywny ale jak myslicie moze to oznaczac ze sie zbliza??? beatka wiesiolek pomaga i mozesz tez sprobowac tabletki castangus sa ziolowe a slyszlaam ze wielu dziewczynom pomaga nawet mojej znajomej pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaa866
hejka:) dorcia powiem ci ze ja tez myslalam ze mam dni plodne w 10 dc bo mialam sluz ale dopiero teraz jestem pewna ze mam dni plodne bo od rana mam tak mokro i śluzu przezroczystego tyle ze bym sie nie spodziewala.jednak lekarz mial racje ze nie bylo owulacji a testy mnie w błąd wprowadzily....ja tak samo jak ty mialam zawsze sucho dopiero teraz wiem co to znaczy mokro...:) szkoda tylko że męza nie ma bo mam taką chcice jak nigdy :D hehe a za godzinke ide do ginekologa na dalsze obserwacje.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzisiaj 3 dzien z CLO, narazie ok :) co do sluzu - tez nie pamietam plodnego, zawsze albo sucho albo gesty nieplodny :) i tak sobie teraz mysle, ze nawet wczesniej uwagi na to nie zwracalam :) a szkoda, moze wczesniej bym sie leczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaa866
merci ja tez wczesniej uwagi na sluz nie zwracalam dopiero teraz tak naprawde obserwuje swój organizm. bo przy staraniu o pierwsze dziecko tak szybko poszlo ze nie mialam czasu sie nad tym zastanawiac. to mówisz ze to twój 3 dc mój to juz 16.i jak narazie tez ok.prócz tej wysuszonej skóry na twarzy.ale dziwie sie ze wogole nie czuje bólu jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki umnie juz sie konczy 27 dc jutro juz 28 czekam na okres:P i na ten cykl 4 z clo ale z drugiej strony przestalam sobie juz glowe zawracac tymi myslami o pecherzyku i o postanowilam wzucic na luz i troche pozajmowac sie soba:) ida swieta moje pierwsze jako mezatki i w ogole musze zajac mysli czyms innym wierze ze zostane mama juz niedlugo tylko znow jestem wystawiana na probe przez tego tam na gorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka moje tez beda to swieta pierwsze z moim swieżym mężusiem a staramy sie od maja o dzidzie a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka ja juz prawie półtora roku. To tez moje pierwsze swieta z mężem I pierwsze w polsce od 4lat nie mogę sie doczekac. Dzis test wyszedł negatywnie ale bardzo mnie piersi bola. Niewiem czemu nie Pamietam zeby kiedykolwiek mnie tak bolały. zy to efekt po clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dorcia zabcia po clo piersi moga byc nabrzmiala i obszek sutkow moze byc lekarka mi mowila a my sie stramy od wrzesnia czyli w grudniu rzpocznie sie 4 miesiac wiem ze to dopiero poczatek ale mimo to pragne zostac mama jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilam test w 22dc i dupa jedna czrwona krecha nie nawidze jej....... normalnie czemu jak sie czegos pragnie to jest to takie trudne. Zawsze marzylam o dziecku juz w szkole sredniej myslalam o tym ze cudownie bedzie byc mama i kochalam dziec***Pracuje w sklepie ciagle przychodza jakies panie w ciazy a mi sie lza w oku kreci albo mlode mamusie z malymi dzieciaczkami dkatego nawet w pracy stojac na kasie mysle o tym jak bardzo mnie zycie doswiadcza i rani.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dooorcia - mozliwe ze piersi bola po clo, to jest wlasnie skutek odstawienia, dobrze, ze tylko taki :) edka - nie zalamuj sie, zrobilas test za wczesnie, zrob jeszcze raz w dniu spodziewanej @, czasami jeden dzien roznicy robi jednak roznice i druga kreska sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci dzieki za slowa otuchy ale te ciagniecie w podbrzuszu mnie niepokoi pojde w czwartek do lekarza bo moj maz sie boi ze to jakies zapalenie albo cos ale skuz mam bialego koloru wiec to nie powinno byc zadne zapalenie ale pojde sprawdze co slowa lekarza to mnie podniesie na duchu moze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. beatka rozmumiem cie doskonala ale clo to dopiero u niektorych poczatek drogi. bedzie ok edka zrob test troche pozniej nie zalamuj sie narazie. wiem ze to boli ja tez tu mam same kolezanki albo w ciazy albo z bobasami, ale zadaj sobie pytanie dlaczego akurat nie ty tylko ktos inny? zobaczysz ze los sie odwroci i bedziesz mama, merci a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka czasami tez tak mam ale to nie oznacza odrazu zapalenia, czasami mam ta przed miesiaczka, wiem wiem zadna pociecha z ta @ ale nic zlego sie nie powinno dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zrobilam dzis dwa testy owulacyjne ?(inne firmy) i na jednym mi wyszly dwie grube takie same krechy a na drugim jedna mocna druga slaba. czyli na jednym negatywny na drugim pozytywny chyba szkoda zachodu, ale poprzytulac dzis sie musze :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×