Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Ja jezdzilam do prywatnego gabinetu do doktorki, i ona jest ordynatorem w szpitalu w lodzi MSWiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - dlugosc cyklu przy clo zalezy od tego czy i kiedy byla owulacja i czy do niej doszlo, jak pecherzyk nie peknie to nie ma owulacji, a wtedy cykl moze trwac .... moglo Ci sie tez poprzestawiac, mozesz cykl miec krotszy albo dluzszy, a bol jak na @ nie zawsze oznacza @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika napewno nie Te same... A tak w ogole to ja dzisiaj caly dzien spedzilam w lozku Bo tak @boli. :-( Gosciu no ja mam regularne , co 29dni ale ja biore nie tylko clo a tez provere na wywolanie @ i to po niej tak regularnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika no @ mam straszne ale nie przez provere tylko przez endometrioze, Bo zanim zaczelam brac provere to wyobraz sobie ze bolal mnie brzuch jeszcze bardziej niz dzisiaj a juz dzisiaj do pracu przez to nie poszlam. To wyobraz sobie jak mnie do tej pory bolalo..ja plakalam z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Hey dziewczyny. Wiem, że jesteście już ze sobą zżyte i być może nie potrzebne wam kolejne osoby, ale może bym się przyłączyła? :) Nie czytałam całego wątku, może nadrobię... widzę, że udało się niektórym zajść w ciążę:) Gratuluję! Są jeszcze staraczki? Ja teraz staram się o kolejne maleństwo. Pojutrze biorę pierwszą dawkę clo. Pół roku temu, urodziłam córeczkę. Też miałam cykle stymulowane. Udało się przy 6 podejściu.Mam nadzieję, że teraz szybciej się uda :) Niestety na usg ciągle pokazuje się pco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia :) Jak najbardziej zostań z nami :) widzę, że szybko staracie się o drugie dzieciątko :) i fajnie bo różnica nie będzie duża :) może z tą drugą ciążą pójdzie Wam szybciej, ale najważniejsze , że chociaż już wiesz , ze clo działa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie Sylwio:) ze staraczek na forum jestem jeszcze ja;) Ja biore CLOMID ale to to samo co clostybegyt tylko inna nazwa. Dzisiaj zaczynam znow brac , to bedzie w sumie moj 4 cykl z clo ale dopiero w poprzednim cyklu pojawily sie pecherzyki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na badaniach, myślałam, że wydam z jakieś 350-400zł (bo takie ceny mi podała przez telefon rejestratorka) a tu 'tylko' 240 zł :) Dziewczyny a w moczu Urobilinogen-lekko wzmożony to coś złego? mam też liczne bakterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Witaj Sylwio :) mój rocznik jesteś :) zapraszamy :) hmm może teraz szybciej Ci pojdzie z drugą ciążą? Czego oczywiście Ci życzę :) Dominiko ja niestety Ci nie pomogę :( bo nie mam bladego pojęcia co to jest :( Basiak wspolczuje takiej bolącej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Unis, przed Tobą też te badania więc domyślam się, że nie wiesz :) Ale może nasze mamuśki brzuchatki mi pomogą, bo pewnie nie raz mocz robiły ;) a z dr Google nie chcę czytać co to :P bo jak zwykle się przestraszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja mam caly czas prawie bakterie w moczu ale moj lekarz mowi ze to nic zlego, bo wiekszosc kobiet w ciazy ma i poki nic nie piecze i nie boli to zostawiamy to w spokoju :) a to drugie to nie mam pojecia co to, ale z googla wychodzi ze nic zlego hihi: Nadmiar urobilinogenu w moczu może powodować bardziej intensywne, żółtawo-brązowe zabarwienie moczu. Zwykle nie towarzyszą temu żadne inne objawy. Stwierdzenie wzmożonego urobilinogenu w moczu może świadczyć o zwiększonej produkcji bilirubiny, na przykład przy rozpadzie krwinek czerwonych (hemoliza). Może to być również pierwszy objaw uszkodzenia wątroby (np. zaczynające się wirusowe zapalenie wątroby). Zwiększenie wydalania urobilinogenu z moczem obserwowano po dużych wysiłkach fizycznych i po bardzo obfitym, tłustym posiłku. Objaw ten można też niekiedy stwierdzić u chorych z przewlekłymi zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli chyba nic niepokojacego :))) Sylwia - witaj :) szybciutko sie staracie o drugie :) nie karmisz piersia? to ponoc hamuje plodnosc w jakims stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci , dzięki ;) dzwoniłam też do siostry i właśnie mówila, że jak mnie nic nie piecze to nie jest źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko.... Czy ja sama moge narzucic lekarzowi zeby w koncu zlecil badania meza? Bo staramy sie juz tyle a on badan nie mial robionych, kazdy lekarz na poczatku mowi ze maz tez bedzie badany ze nie tylko ja sie bede musiala meczyc tylko on tez , ale jak widza moje problemy to calkiem zapominaja o mezu moim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak jak najbardziej, mąż też powinien być przebadany. U nas mąż musiał mieć świeże wyniki jak zaczęliśmy leczenie w klinice, w sumie miał robione 3 razy. A może zróbcie sobie sami prywatnie to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie lecze prywatnie u Polaka, bo panstwowo tutaj o usg sie doprosic nie moglam, a jeszcze jezyka nie znam i zawsze z kims na wizyty musialam chodzic wiec zaczelam prywatnie do polskiej przychodni jezdzic. I jesli mu przypomne to moze powie mi gdzie co i jak. Moze oni na miejscu u siebie robia... Maja tam rozne aparatury jakies... Musze sobie zapisac wszystkie pytania do lekarza bo w czasie wizyty to zapominam co jeszcze chcialam wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, spisalam cala wyprawke dla maluszka i dla nas, co sie moze przydac, co warto lub trzeba miec, niektore rzeczy moga okazac sie tez zbedne, jezeli o czyms zapomnialam to dopiszcie :)) 1. Wózek + spacerówka + nosidełko 2. Łóżeczko + materac + pościel, pościel na zmianę + prześcieradła najlepiej z gumką 3. Śpiworek do spania 4. Wanienka + termometr 5. Kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji + krem na odparzenia 6. Ręczniki 7. Butelki do karmienia 8. Termo opakowanie na butelki 9. Szczotka, grzebyk, nożyczki do paznokci 10. Rożek 11. Przewijak 12. Aspirator do noska 13. Pieluchy tetrowe 14. Smoczek + opakowanie na smoczek + przypinka do ubrania 15. Rękawiczki niedrapki 16. Czapeczki cienkie 17. Grzechotka, zabawki grzechotki do łóżeczka lub wóżka 18. Rajstopki 19. Pościel do wózka lub kocyk i poduszka 20. Ubranka od rozmiaru 56: body, pajacyki, kaftaniki, śpioszki, itd. … 21. Zimowe ubranko/kombinezon zimowy 22. Mokre chusteczki 23. Pieluchy 24. Mleko modyfikowane (najlepiej takie, które polecą w szpitalu) 25. Lampka nocna 26. Skarpetki 27. Sterylizator do butelek/płyn do mycia butelek 28. Podgrzewacz do butelek 29. Proszek/płyn do prana dla niemowląt 30. Bujaczek/mata edukacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mamy do szpitala (i po szpitalu): 1. Koszule do karmienia 2. Koszula do porodu 3. Biustonosze do karmienia 4. Wkładki laktacyjne 5. Laktator 6. Majtki poporodowe jednorazowe 7. Podkłady poporodowe 8. Szlafrok 9. Kapcie, klapki pod prysznic 10. Kosmetyki 11. skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki wczoraj byłam na pierwszych zajęciach:-) w szkole rodzenia juz wiem co mam spakować do torby dla siebie i dziecka wiem jakie dokumenty trzeba do porodu a także jak załatwić becikowe i urlop macierzyński. w sobotę przyjdzie położna do mnie a za 5 dni mam wizytę u swojego lekarza :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Jejku dziewczyny dziękuję za tak ciepłe przyjęcie:) No to Basiak jesteśmy we dwie:) Uda się na pewno! Ja jutro biorę pierwszą tabletkę clo. Mam od razu dawkę 2x1 tab. Jedna na mnie nigdy nie działała. A możecie mi napisać w którym cyklu wam się udało zajść na clo? Przygotowania do narodzin dziecka są niesamowite, ale zakupy róbcie z głową :) Ciążę wspominam jako jeden z lepszych okresów w życiu, już nie mogę się doczekać kiedy znowu będę chodzić z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika ty bralas prowere prawda? I powiedz mi czy ona zmienila ci intensywnosc krwawienia i dlugosc dni? Bo ja zawsze mialam srednio przez 7 dni i w poprzednich cyklach z provera to trwaly 6dni i obfite te krwawienia byly... A teraz @ dostalam we wtorek poznym popoludniem i krwawienie bylo takie sobie jak zawsze w pierwszy dzien , w srode bylo dosc obfite a dzisiaj czwartek dopiero a tu hmmm rano juz mniejsze a teraz jak na razie nic.... Dziwi mnie to bo odkad dostalam pierwszy raz @ to nigdy nie mialam jej tak krotkiej... Dominika a jak bylo u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
A wiecie, że już kiedyś napisałam na "waszym" forum? Zaraz po zajściu w ciążę napisałam, że clo działa :D żebyście się nie martwiły bo prędzej czy później się uda:) Basik a co się działo, że wcześniej nie miałaś pęcherzyków? Zwiększono Ci teraz dawkę? Powiem Wam, że zaczynam przeżywać wszystko od początku... teraz jest o tyle lepiej, że mam już córcię. Basik, jesteśmy na tym samym etapie, mniej więcej tak samo wypadnie nam owulka i testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basiak i Sylwia trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×