Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dominika no wlasnie glownym powodem dla ktorego lekarz podjal decyzje o operacji to ta endometrioza bo jak mnie otworza to beda mogli dokladnie oczyscic jajniki z tych torbieli endometrialnych i jak to lekarz powiedzial uformowac zdrowy jajnik, a przy tym usuna mi zrosty zrobione przez endometrioze i te ktore zrobily sie po ostatniej laparoskopii... Dla mnie w sumie nie ma roznicy co bede miala, i tak mnie beda usypiac wiec obojetne mi to. A blizna tez mi nie bedzie przeszkadzac, nie zwracam uwagi na tego typu rzeczy, wazne zeby zrobili dokladnie i zeby pomoglo:) dluzej bede do siebie dochodzila ale czego sie nie robi dla malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ciuszkow dostalam sporo, troche kupilam nowych a na allegro tez kupilam od dziewczyny 50 sztuk w rozmiarze 56-68 za 40zl, wiec okazja wielka, szczegolnie ze byly tam same bluzy, kurtki, jeansy i dresy :) trzeab szukac, im wczesniej zaczniesz kupowac to nie odczujesz ze pieniadze ida :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny tak na marginesie jeszcze to moj trzeci cykl z provera i clomidem i zawsze dostawalam trzeciego dnia po odstawieniu provery @ i dzis jest ten 3dzien i jej jeszcze nie ma, pewnie jeszcze z tym mi sie cos poprzestawialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - nie pomoge, bo nie znam sie na tych lekach :) jak za pare dni @ nie bedzie powtorz test :) bo to roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze pytanie do Was.... 20grudnie tj. 12dc****echerzyki dwa o wielkosci 15mm, 23grudnia powinny miec okolo 21mm i to byl15dc wiec w dniach od 23grudnia do 25grudnia jesli w ogole pekly moglam miec ta owulaccje tak? Tak wiec jesli ona byla i doszlo do ewwntualnego zaplodnienia to liczac od tego25 grudnia czyli 17dc do implantacji doszlo by najwczesniej jesli moze miec miejsce od 6 do 12dni po owu to u mnie biorac pod uwage juz ten 6dzien to implantacje najwczesniej moglam miec 30grudnia czyli 22dc. Test ciazowy robiony 26dc to bylby 4dni po ewentualnej implantacji a ten 28dc 6dni po ewentualnej implantacji. I to wszystko przy zalozeniu ze do implantacji doszlo by juz 6dnia po owulacji. I pytanie moje czy test ciazowy wykryl by juz tak wczesnie? Ja uzywalam clearblue plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci dziękuję za rady :) jak będzie wszystko dobrze będę przetrzepywać allegro i inne strony w szukaniu okazji :) uwielbiam okazje, wtedy człowiek tak się cieszy :D i tak jak mówisz będziemy kupować co miesiąc coś innego jeśli chodzi o te droższe rzeczy ,wtedy się tego tak nie odczuje :) u mnie jakby była dziewczynka to ubrań miałabym pewnie dużooo, bo prawie same dziewczynki w rodzinie ale jak chłopiec będę musiała sama sobie poradzić :P Powiedzcie mi jeszcze jakie witaminki łykałyście na początku? ja biorę ten prenatal complex i strasznie mi dokucza ostatnio smak tego imbiru, odbija mi się nim i wymiotuję . Więc chcę zmienić na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę powodzenia w staraniach wszystkim paniom! Przygotowując się do tego ważnego momentu zapraszam na mój Blog matki, żony i pani domu: www.MartynaG.pl O porodzie słów kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja na poczatku bralam tylko kwas foliowy, tam mi mowil lekarz, zeby witamin zadnych nie brac, bo wyniki krwi i moczu mialam dobre i mowil ze nadmiar witamin tez szkodzi, zeby nie wierzyc reklamom :) kolo 20 tygodnia zaczelam brac "falvit mama" - ma kwas foliowy i troche witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz,ja też kupię sam kwas foliowy teraz . Tamte witaminy kazała mi brać tą lekarka co byłam po luteinę od razu a ta moja prowadząca pytała czy biorę kwas, o witaminach nic nie mówiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak ja juz ci wczesniej pisalam o tym teście ale chyba nie wierzysz mi :-) Merci allegro to tez mój przyjaciel kupilam tam wózek nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie :-) Dominika ja bralam pregnancy gdzie jest kwas foliowy i witaminy biorę to cały czas plus blumag mam zawsze problem z magnezem a teraz doszedł aspargin na palpitacje jest to potas i magnez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dorcia pamietam, ale tez chodzilo mi o to czy sobie dobrze to wszystko wyliczylam, moze jakos niejasno to napisalam , z reszta teraz to i tak juz nic nie zmieni bo okolo 17 dostalam @.... Tyle z tego dobrego jest chociaz ze wiem kiedy @ dostane, regularnie jak nigdy co 29dni. :) coz zaczal sie nowy cykl a z nim nowe nadzieje, i szansa na dzidziusia:) Wszystkim Wam dziewczyny dziekuje za wsparcie i ze odp. Na moje pytania. I mam prosbe sprowadzajcie mnie na ziemie jak juz zaczne znow sobie cos wkrecac :) Dziekuje dziewczyny i zdrowka Wam wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basiak kiedyś słyszałam że po takich operacjach jest duża szansa zaskoczyć ;) Dominika masz jakieś dolegliwości ciążowe? Bo ja żadnych ;) no może trochę piersi ale nie bardzo... Czasami przed @ miałam gorzej.... Mantar jesteś jeszcze z nami? Malinka i Edka zaglądacie jeszcze tu? Co tam u Was? Dominika u mnie ostatnio było dużo chłopców ;) z rzeczami dla chłopca nie było by problemu :) A mój mąż śmieje się że"robił" dziewczynkę :) Mi tam obojętne co będzie aby było zdrowe :) Ja staram się jesc dużo warzyw, zero słodyczy, zero kawy ( tylko Inka), zero napojów słodkich i chemicznych, no i przekonałam się do ryb ;) teraz dwa razy w tygodniu je jadam... A co do witamin to wcześniej piłam Inofolic, który pokrywa dzienne zapotrzebowanie na kwas foliowy, a teraz od tego tygodnia biorę witaminy Femibion Natal 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czasem zdarzają się wymioty na zapachy , które teraz wyczuwam 100x mocniej :P jak gdzieś ktoś pali na ulicy to aż mnie skręca... A tak to cycuchy tylko bolą. Zachcianek na jedzenie brak, siku często nie latam. Jem dużo owoców i warzyw :)Teraz muszę porobić badania z krwi i moczu, ciekawe ile mnie to wyniesie... :P Który to tydzień u Ciebie? ja za 3 dni kończę 9tc :P dzisiaj pobolewa mnie brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Dominika Uniś Gratulacje :) . Każdej z nas w końcu udaje się, więc i Ciebie Basiak to czeka :) Jeśli chodzi o witaminy, to na początku brałam tylko kw. foliowy, potem ok 25 tygodnia, gdy spadło mi żelazo zaczęłam brać falvit mama i żelazo na zmianę. Z wyprawką u mnie lepiej, ale nadal brakuje mi trochę rzeczy, na większość ubranek nadal czekam, ale pewnie przed porodem na dwie paczki się nie doczekam :( . Najważniejsze na szczęście rzeczy są, zostało kilka drobiazgów, a z resztą ubranek będę musiała uporać się po porodzie (chodź wolałabym przed, by wiedzieć co jest, a czego nie, no i jeszcze pranie i prasowanie). Na wyprawkę wydaliśmy dużo mniej niż myśleliśmy :) okazało się, że większość rzeczy dostaniemy, albo dostaliśmy, a moi rodzice dofinansowali łyżeczko (w kwocie łóżeczka zmieściło się: łóżeczko z szufladą, materacyk, pościel i poszwy, osłonka, prześcieradło, wanienka i termometr). Podsumowując przewidywana kwota dla nas to ok 500 zł :) Przytyłam 10-11 kg i kończy się 32 tydzień. Mam w nocy straszną zgagę, ale w piątek wizyta, to poproszę o coś na nią, bo się wykończę. Ciekawe co u Sykatynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak odzywaj się do nas co tam i jak tam :) Mantar już tak niewiele czasu Ci zostało :) Unis coś mi się wydaje, że jak dziewczyny urodzą to zostaniemy tu same :P no ale ja rozumiem , że nie ma czasu :) ale Edka mogłaby napisać jak maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Cześć dziewczyny:) czasami was podczytuję i życzę szczęścia wam wszystkim:) u nas wszystko w porządku mały rośnie jak na drożdżach i jest coraz fajniejszy:) Basiak1611 ja też mam endometriozę tylko o tym nie wiedziałam dopiero przy porodzie jak małego wyciągnęli to doktor powiedziała, że są zrosty i trzeba było od razu wyczyścić macicę bo tam yło ich najwięcej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Ja postaram sie zostać. Zobaczymy jak corcia mi pozwoli. Lubię z wami pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka naprawde? To bardzo budujace, ze mialas endometrioze, nie leczylas sie na nia a jednak masz swoje Wielkie Male Szczescie.:) Cudownie. Uwielbiam czytac to forum bo dzieki Wam dziewczyny i mojemu mezowi nie trace nadzieji.:) Unis, Dominika jak dziewczyny urodza to nie bedziecie same, ja jeszcze z Wami zostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika ja ostatnia @ miałam 07.12.2014 a owulacje prawdopodobnie 17-18.12. (prawdopodobnie w nocy). A do Gin idę w piątek wieczorem. Dziewczyny w którym tygodniu jest serduszko? I czy te tygodnie liczy się od @ czy od owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygodnie liczy się od @ Uniś, a ja serduszko zobaczyłam dwa tygodnie po pozytywnym teście ciazowym. Był to 6 tydzień i 1 dzień ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - wszystko zalezy od dobregu usg, ja serduszko zobaczylam po 7 tygodniu dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja byłam w 5t4d to był tylko pęcherzyk ciążowy, a w 7t6d widziałam serduszko. Pewnie mogłabym zobaczyć szybciej ale żebym nie kręciła się tak do tej Łodzi to kazała mi później przyjechać w tym 7tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja też się przyzwyczaiłam tu zaglądać,nie ma dnia żebym nie weszla, poczytała co u Was :) tyle razem przeżyłyśmy :P Basiak to cieszę się ,że będziesz :) trochę się przestraszyłam bo tak zaczęłaś nam dziękować jakbyś nas opuszczała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ostatnio do was pisałam odnośnie owulacji przy clo. Teraz mam nowy problem dzis mam 26dc i brzuch mnie boli jakbym za sekunde miala dostac okres czy mozliwe jest przy clo dostac okres 6 dni wcześniej? Przyjmowalam tak samo jak w poprzednich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, poprostu dziekowalam Wam za to ze bylyscie w tym cyklu ze mna:) Dominika a Ty leczylas sie w lodzi? U kogo jesli moge zapytac... Bo ja jak bylam w Polsce to tez tam jezdzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Basiak1611 naprawdę sama w to nie wierzyłam jak doktor przy stole operacyjnym to powiedziała, ale widzisz mimo tego wszystkiego mam swojego Synka Ty też na pewno będziesz miała swoje Szczęście nie trać nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Nie stracilam na szczescie:) teraz nowy cykl , nowe nadzieje, jutro od nowa CLOMID 2x1 przez 5dni. 12dc na monitoring i tak w kolko, tylko w tym cyklu jak sie pojawia pecherzyki to bede miala mozliwosc zobaczyc czy pekly:) bede wiedziala co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odpowiedzcie mi proszę jak u was to wygląda czy macie regularnie okres odkąd przyjmujecie clostilbegyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×