Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
Hej dziewczynki dzis moj 22 dc coraz blizej do testowania heh naprawde sie boje zatestowac ze zobacze jedna kreseczke:(, ale dzis mialam piekny sen przed samym przebudzeniem snila mi sie kolezanka ktora w rzeczywistosci jest naparwde w ciazy w tym snie przyszla do mnie miala juz sliczny brzuszek dotknelam go polozylam na nim reke, a ona mi powiedziala ze pieknie wygladam, masakra i sie obudzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - kochana, zabraniam Ci sie tak szybko poddawac! :D wiem, ze masz teraz jakiegos dola, a maz Cie wnerwil, ale marzenia trzeba spelniac, prawda? :) moze on tez mial zly dzien i powiedzial o pare slow za duzo, ochloniecie troche i bedzie ok :) nie rezygnuj tak szybko, prosze :) sluzbe zrdowia masz tam jaka masz, na to nie masz wplywu :) olewatorski stosunek i tyle :) ale walcz Kochana, walcz o dzidziuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Ja już na NFZ nie liczę! Dorcia ależ mi Ciebie szkoda... Kochana Ty nie możesz się poddać. Dziewczyny mają rację, przylatuj do Polski, umów sobie wizytę u dobrego specjalisty, zrób komplet badań i walcz! A co do twojego męża to mnie też wkurzył!! To jest wasz wspólny problem- w końcu jesteście małżeństwem. Kto jak kto, ale nie mąż i nie takie rzeczy... Zawsze role mogły się odwrócić i to on mógłby mieć problem; ciekawa jestem czy też wtedy byłby taki mądry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Beatko nie bój się ;) zobacz ile nas przybyło na forum... w tym cyklu więcej osób trzyma za Ciebie kciuki :D Edka mam nadzieje, że moje pęcherzyki już rosną :) duże i zdrowe ;) jestem 3 dzień na CLO. Nie mogę powiedzieć, że mam jakieś skutki uboczne, ale mam wrażenie jak bym miała kamienie w brzuchu, tak ciężko mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia a ile Ty masz w ogóle lat? Jak można oczywiście zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe, zeby plamienie u mnie ustapilo nagle bo wczoraj odstawilam lek na prolaktyne? dzisiaj tylko jedna tyci plamka i czysciutko :) edka, pewnie bedziesz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci wydaje mi się, że luteina zaczęła działać, choć i może odstawienie leków na prolaktynę spowodowało, że nie plamisz. Teraz już możesz być spokojniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby spokojniejsza a nie bardzo, lekarz kazal mi odstawic leki, a czytam po forach i niektorzy musza stopniowo odstawiac .... teraz nie wiem czy dobrze zrobilam, moglam brac mniejsza dawke przez pare dni :/ chociaz mam nadzieje, ze lekarz wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka dasz rade :-) nie myśl tak dużo o tym. Uniś oby twoje pęcherzyki były piękne. Dopiero rosną ale spokojnie uda się. Mnie bola okropnie jajniki ale muszę sobie poradzić bo nie mam innego wyjścia. Merci chyba luteina zaczną działać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci plamienie ustało to dobrze. Widocznie dzidzius sie zagniezdzil. Ja nie plamilam bo bralam duphaston i nie wyplynela krew na zewnatrz tulko mialam krwiaczka obok dzidzia ale juz sie wchlona. Dobrze ze odstawilas lek. Teraz prolaktyna bedzie rosla bo gdzies czytalam ze ona jest odpowiedzialna za mleko w piersiach i za rosniecie piersi w ciazy wiec nic sie nie martw. Ja tez mialam mnustwo obaw i mam je do dzis to nie odlaczny element ciąży chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, trzeba było tego twojego męża w tyłek kopnąć za tą propozycję po tym co ci powiedział.... Ale ty młodziutka jesteś :-) spokojnie, na pewno uda ci się mieć dzidzie, tylko się nie poddawaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka - dzięki ze mnie uspokajasz :) który Ty juz masz tc? dooorcia - racje ma sykatynka, trzeba bylo kopnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygonilam go z sypialni, siedze sama. Żale się siostrze smsami. Narazie stopuje. Właśnie kupilam od dziewczyny luteine i wezme jeszcze raz tym razem 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog, na którym znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat ciąży i wychowania maluszka, w tym listę z wyprawką dla niemowlaczka, porównanie wózków, opinie na temat kosmetyków dla mam oraz suplementów diety. Dowiecie się także jak ciąża potrafi dziewiętnastolatce wywrócić życie do góry nogami. Nastolatka, też może mieć ogromne problemy z zajściem w ciąże ... Do porozmawiania w komentarzach!!! Po wpisaniu w wyszukiwarkę "stormofhormones" na pewno mnie odnajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia jesteś jeszcze młoda :) ale jak przyjedziesz na święta do Polski to zrób sobie badania, wtedy sama będziesz wiedziała na czym stoisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci juz zaczelam 2 trymestr:) 14 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki sorki ale nie mówcie mi ze jestem jeszcze młodziutka to mnie denerwuje. Edka ma tyle samo lat. Tu nie o wiek chodzi dajcie spokój!!! Później mi ktos powie przepraszam mogłas sie starac wcześniej. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia nie odbieraj tego w taki sposób :) ja też zaczynałam sie starać w wieku 24 lat a mój mąż miał 31 lat (jaki zbieg okoliczności), masz czas na ewentualne leczenie, nie masz obciążenia psychicznego, że już wszyscy dookoła mają dzieci, że ty sama jesteś coraz starsza, że inni odrazu wpadają itp. A uwierz mi że to dużo; nam staraczką nie wolno się denerwować bo np. prolaktyna się podnosi... A niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Każda z nas na tym forum stara się od dłuższego czasu, każda już czuje instynkt macierzyński, ale nie możemy popaść w obsesję, mamy jeszcze partnerów o których warto zadbać i trochę pomyśleć jak oni odnajdują się w tej sytuacji :) Dorcia a przypomnij sobie jak Karolc***isałaś że musi być cierpliwsza :) Dorcia dzisiaj nowy dzień, nowe możliwości więc uśmiech na twarzy i już nie smutaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie pogoda szaro bura i deszczowa :( w nocy spalam koszmarnie, prawie wcale, mam wrazenie, ze to po odstawieniu leku, nogi i rece mi cierply, jakby krazenie bylo inne ... ale potem nad samym ranem przeszlo i sie wyspalam :) dooorcia - jestes mlodziutka jak kazda z nas :P mimo ze mam 31 ;P mam nadzieje, ze z mezem sie dzisiaj pogodzisz, porozmawiacie i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci to nie po odstawieniu lekow. Ja mialam to samo w pierwszych tygodniach nie wyxypialam sie. To jest burza hormonow twoje cialo sie zmienis organizm zaczyna ina zej funkcjonowac dla dzidzia. Ja w swojej ulubionej pozycji nie moglam spac ale znalaxlam sobie jyz taka ktora mi odpowiada. I sny mialam tak intensywne jak juz zasnelam ze szok to wszystko hormony lekarz mi mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Sataram sie nie myslec o testowaniu co bedzie to bedzie tak sobie wczoraj postanowilam , wczoraj z mezem bylam na imieninkach napilam sie 2 lapki czeronego wina pyszne bylo:) aaa zapomnialam napisac kupilam mezowi androvit witaminki juz bierze kilka dni, narazie kuracja jest na miesiac ale kupie mu jeszcze jedno opakowanie na kolejny.:) Umnie prawie koncu remont do bieg konca teraz musze ladnie posprzatac mieszkanie wiec bede miala co robic w tym tygodniu, naszczescie popoludnia bede miala teraz dla siebie bo zmiane mam poranna:P Dziewczynki wszystkie jestescie mlode ja juz zaraz we wrzesniu skoncze 27 a mama jeszcze nie zostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - mozliwe, ze to hormony :) najbardziej sie ciesze, ze juz nie plamie :) piersi bola dalej, nie moge spac na boku, a tak to lubie :) we wtorek zrobie bete, zobacze jaki przyrost, czy wszystko ok :) beatka - co za remont robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Mantar jak tam samopoczucie po CLO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie niedawno tzn w tym miesiacu pisalam tu na forum kilka razy w tym miesiacu mialam pierwszy cykl z clo (opisywalam wczesniej ale moge opisac jescze raz) ostatni okres zaczal sie 16 lutego trwal 5dni od 21.lutego bralam przez piec dni clo 2x1 tabl lekarz w 14dc stwierdzil ze pecherzyk ma 16mm ten dominujacy a sa jeszcze tez inne ale mniejsze ze pewnie owul bedzie okolo 19-20dc miesisczki mialam tak co 29-34dni kochalismy sie od 12dc co dwa dni az do wczoraj;));) dzis moj 29dc ale jesli owul byla 20dc to przexiwz test mi nic nie pokaze? czuje takie lekkie pobolewania jak na okres ale takie same pobolewania mialam tez kiedys jak bylam w ciazy i tez czekalam wtedy na okres i sprawdzalam co chwilke podpaski w wc i mowilam kiedys "no cholera boli jak w okresie a okressu brak".. teraz czekam....boje sie robic test jutro w 30dc bo jesli pokaze jedba kreske to nic nie da.moze czekac do 35dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja gdy widac bylo juz pecherzyk ciazowy na usg nie robilam bety by sie nie stresowac. Zrobilam tylko test z moczu by ujzec 2 strasznie czerwone kreseczki na ktore wyczekiwaĺam tyle czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Karola test za wczesnie 14 dni od zaplodnienia pokaze tak okolo wiec skoro kolo 20 byla owulacja to 34dc moglabys zrobic test z moczu a wczesniej mozesz isc na beta hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - mi wlasnie lekarz powiedzial ze dla swojego spokoju moge bete zrobic, bo wizyte dopiero mam na koniec marca :( jeszcze 2 tygodnie, mole sie kazdego dnia, zeby malenstwo roslo zdrowo :) ciesze sie ze palmienia ustaly, mam nadzieje, ze nie wroca i wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Rozumiem cie ale minie szybko te 2 tygodnie. Ja chodze co 2 tygodnie do lekarza......ide w ten wtorek i zawsze mam obawy czy wszystko dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×