Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
Dorcia, wiesz, ja pisząc że jesteś młodziutka nie podwazam wcale twojego pragnienia zostania mama... Ale patrząc z mojej perspektywy, bo ja mam 32lata i oprócz tego, że bardzo chce, to na dodatek zaczynam odczuwać presję czasu... Więc jesteś jednak we względnie lepszej sytuacji niż np. Ja.... oczywiście uważam i tak, że nie powinnaś odpuszczać, pragniesz zostać mamą teraz więc rób wszystko, aby to osiągnąć :-) jak tam dziś z mezusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Sykatynka a Ty jak tam w ogóle czujesz się w tym cyklu?? Przypomnij czy bierzesz jeszcze CLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci robilismy remont calego mieszkania to znaczy sciany farby podlogi dzwi , nowy przedpokoj lapy , dywan:P takze troche tego bylo czekam jeszcze na szfe i koncowe detale i bedzie pieknie bardzo chiala remont w tym roku na poczatku bo cos czuje ze w tym roku podziele sie z bliskimi dobra nowina:) Pan doktor mnie dobrze nastawil, samo to ze powiedzial ze jestem zdrowa nie mam psco maz tez zdrowy i ze nie potrzebne nam bylo to clo bo zageszczalo sluz w moim przypadku , wiec teraz nastawiam sie bardzo bardzo pozytywnie i mam nadzieje ze w przeciagu tych 4 cykli nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
no wlasnie tak mnie pobolewa jak przed okresem... boje sie ze @nadejdzie ;( z drugiej strony sie pocoeszam ze kiedys w pierwszej ciazy mialam taki wlasnie bol jak na okres a okres sie dwa tygod spoznial i mialam uczucie non stop jakbym miala okres dostac i chodzilam co chwilke do wc sprawdzac ;) czulam mokro ze niby krew leci a nie polecialo noi zrobilam test wtedy i dwie kreski.... moze moj pierwszy cykl z clo sie uda ..chcialabym ;-) ale tez nie ma sensu robic testow za wczesnie i sie dolowac. zrobie test w 36dc i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Uniś, ja teraz mam dwa cykle bez clo, w międzyczasie ponownie zrobimy badanie męża a podczas tych dwóch cyklów będę się monitorować i potem zdecydujemy, czy kolejne trzy z clo, czy nie... porobię sobie też te dodatkowe badania, może będzie większa jasność... teraz mam 6 dc, więc do starań jeszcze parę dni, kupię dzisiaj jeszcze ten robitussin i dziś zacznę pić... Ciekawa jestem, czy bez clo też mnie będzie tak brzuch po owu boleć, jak w ciągu ostatnich cykli... Beatka - remonty są fajne, a właściwie ich efekty końcowe :) my dwa lata temu kupiliśmy dom i mieliśmy remont generalny, taki z rozwalaniem ścian, wybijaniem dodatkowych okien itd... przez kilka miesięcy mieszkaliśmy w jednym pokoiku, bez kuchni, którą również rozwaliliśmy... było strasznie, ale jak remont się skończył, to już było wspaniale :) chociaż cały czas coś tam robimy, w zeszłym roku zrobiliśmy nową łazienkę, w tym roku rozwaliliśmy drugą starą łazienkę i po troszku robimy nową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dużo osób zachodzi wlaśnie w tej przerwie :) organizm jest rozruszany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za koszmarna pogoda :( tez lubie remonty, szczegolnie planowac co zmienic :) juz mi w glowie po malu kielkuja pomysly na urzadzenie pokoiku dla malenstwa :) oby tylko wszystko bylo dobrze i zebym uslyszalam bicie serduszka za 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka132
Karolaaak widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji:) u mnie dziś 28dc ciągle utrzymuje mi się temperatura i jakiś dziwnie jajnik kłuje ...Och bardzo bym chciała żeby to był ten cykl, ale boję się, że znowu się zaraz przyjdzie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinka132; ja juz mam jedno dziecko -coreczke trzyletnia staralam sie o nia oj dlugo 2,5-3lata jakos tak ale wtedy sie nie leczylam niczym nie chodzilam do ginekologa wogole.nie zabezpieczalismy sie i tyle. a teraz chce rodzenstwo dla niej . wlasnie jak bylam z nia w ciazy poczatkowej czekalam na okres jak szalona bo robilam studia noi tydzien albo dwa sie dpoznial okress a bolalo jak na okres i myslalam "napewno zaraz poleci" i chodzilam do wc sprawdzac bo czulam takie uczucie mokrossci ;) noi teraz to samo mam... uczucie mokrosci.sprwdzam w wc. sluz bialy. noi 29dc.ale nie bede jutro testu robila bo wg mnie koro owul lub zaplodn bylo by np 20-22marzec to teraz za szybko bylby test poczekan do 35-36dc i wtedy zrobie test luteiny ani duphastonu nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
nie kluje mnie jajnik ale boli macica brzuch jak na okress ale kiedys tak mialam w ciazy wiec sie stram nie nakrecac i podchodze do tego tak "czekam na okres co bedzie to bedzie" serio zwatpilam w cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
unis ja jestem teraz na cyklach bez clo lekarz powiedzial ze mamy sie strac do lipca na naturalnych cyklach i ze glowa do gory ze napewno bede mama, tak mi powiedzial fajny doktor ciesze sie ze zmienilam swoja lekarke na niego u niego to i ja i maz badania zrobilismy wiemy na czym stoimi a tamta lekarka odrazu swtwierdzila ze mam pco napewno bez jakich kolwiek badan eh lekarz lekarzowi nie rowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unuś28
Masz racje Beatko lekarz lekarzowi nie równy :) Ja też zmieniłam półtora roku temu i nie żałuję, zrobił badania, "walczy" z moimi hormonami(średnio co 3 miesiące powtarzam), teraz miałam monitoring i nic, więc przepisał CLO i znowu monitoring. No ale też więcej kosztuje. Zobaczymy jakie efekty tego leczenia będą :) mój pierwszy lekarz leczył mnie tabletkami antykoncepcyjnymi, na które mój testosteron nie reagował a on stwierdził, że jeszcze pól roku powinnam je brać i tak straciłam ponad rok. Miałam wrażenie że on chce pierw jak najwięcej zarobić a potem leczyć (jak by doszło do leczenia). I trafiłam do innego gina, ale tym razem to już poszukałam opinii innych ludzi i jak na razie nie żałuje. A Ciebie Beatko co zmusiło do zmiany lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
zaraz po odstawieniu antykoncepcji lekarka przepisala mi clo czyli od konca wrzesnia nie bylo w pierwszym cyklu owulki progesteron byl jeszcze niski ale pozniej owulacja juz byla ale do ciazy nie doszlo wiec umowilam sie do innego pana doktora zeby sie poradzic, nio i pierwsze co to zlecil badania mezowi a potem mi kazal zrobic prolaktyne , tarczyce i dwa badania hormonalne pod wzgledem pco iwystepowania owulki, wszytsko wyszlo dobrze pan doktor kazal odstawil clo bo umnie moglo zageszczac sluz i probowac naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Ja też się denerwuję i ciągle i się wydaje, że właśnie się zaczyna:( Brzuch mnie trochę boli, ale nie jakoś szczególnie mocno raczej pobolewa. Faktyczne co ma być to będzie, nie zmienimy tego, ale mimo wszystko ja wierzę w cuda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
a ty malinka masz juz dziecko??w jakim wieku jestes i od jak dawna sie staracie jakie bsdsnia zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pogoda paskudna, nie miałam prądu całą dobę :/ Wieje strasznie. Dorcia jak z mężem? Jak się czujesz? Sykatynka mnie bez clo w tamtym cyklu bolał brzuch jak z clo. No ale możesz mieć inaczej :) Ja jutro jadę do lekarza, zobaczymy co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej młodości. Kończę w tym roku 25 lat. W tamtym roku byłam u ginekologa z moim problemem, a ona tekst : " Taka pani młoda a już chce dziecko?" Zamurowała mnie tym tekstem, nie jej sprawa co chcę itp. Skoro widzę, że nie zabezpieczamy się, staramy się już tyle lat i nic to chyba się coś dzieje. A za kilka lat mogłabym sobie pluć w twarz , bo może być na cokolwiek za późno , że mogłam się wcześniej za to brać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Dorcia trzymaj się kochana maj już niedługo :) Uniś jeśli chodzi o skutki uboczne clo, to dopadły mnie w ostatnich dwóch dniach brania clo i trzymają do dziś. Źle się czuje, raz jest mi gorąco raz zimno. Dokucza mi lewy jajnik i od czasu do czasu prawy, w środę dowiem się co w nich zakiełkowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś
Ja dzisiaj biorę ostatnią tabletkę :) i jak na razie nic mi nie ma. Mam tylko uczucie jak bym miała ciężki brzuch... Kamienie tam wsadzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
zrobilam dzis test ciazowy bobotest 25ml/u ale niestety nie z porannego moczu lecz o godz 11.30 czekalam 15min i brak drugiej kreski a to 30dc. zobaczymy moze @nadejzie 35dc ;((( smutek jesli nie nadejdzie do 36dc @ to kupie inny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia gdzie jesteś :) odezwij się do nas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolaaak głowa do góry :) Chyba jeszcze za wcześnie na test bo z tego co kojarzę miałaś późno owulację :) Więc jeszcze jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mowilysmy ci karola ze za wczesnie na test z moczu! Poczekaj jeszcze jak nie dostaniesz@ to powtorz test za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny kochane wszystkie jesteście ze się tak o mnie martwicie. Wczoraj cały dzień rozmawialam z mężem i spytalam jak by się czuł gdyby to onmmiał problem z nasieniem a ja bym była zdrowa i mówiła mu takie teksty. Powiedział ze źle. Wiele mu wytlumaczylam powiedział ze się poprawi. Zobaczymy. Ja dziś nie wytrzymalam z bólu pojechalam do mojej ginekolog przyjęła mnie. Miałam scan powiedziała ze nie mam cysty żadnej ale ze się tak wyraze nie ma z czego zrobić mi się okres. Bola mnie jajniki ponieważ mam ****ardzo duże a ten brzuch to infekcja jakaś mi się zrobiła. W piątek znów mam scan z nią. I mam inne tabletki na wywolanie miesiaczki. No i owulacji nie było tu nie wiem w jakich jednostkach ten progesteron ale ja miałam 1.8 a powinien być powyżej 10 jeśli owulacja by była. Dominika zgadzam się z toba co ja to obchodzi i masz racje lepiej teraz niż później nie mieć szans. Mantar witaj w klubie mam to samo zimno i gorąca ze spać nie mogę. Uniś to dobrze ze nie masz efektów ubocznych. Karola za wcześnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to dobrze , że porozmawialiście i wyjaśniliście sobie. Przykra sytuacja :( Dobrze, że nic Ci się nie zrobiło. A co za infekcja Cię złapała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika nie wiem co to za infekcja dokładnie w piątek IDE jeszcze raz na scan i pewnie na badania jakieś jeszcze narazie mam tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dorcia najważniejsze, że wiesz co się dzieje i wiesz co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
no tak. jesli owul byla 20 dc to test ciazowy zroboe nawet 36dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
karolaaak przede wszystkim musisz się uspokoić i nie nakręcać siebie i nas. Każda z nas potrzebuje teraz spokoju. Test powinien pokazać wątła kreskę testową 12 dni po owulacji, ale najlepiej jak zrobisz dzień po spodziewanej @, a więc 14-15 dzień po owulacji. Uzbrój się w cierpliwość dobrze Ci to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×