Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość miki86
dla mnie II kreski to połowa sukcesu !! w sierpniu byłam w ciąży ale w 7 tyg okazało się puste jajo płodowe .... ja bym do stycznia nie czekała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
Witam, ja zaczęłam 6 tydzień :) wizyta u ginekologa za 2 tygodnie :) termin początek sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki86
gratulacje vega !!! a w którym dniu cyklu testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznie pozdrawiam wszytskie tu piszace , przyszłe mamy. Dopiero co zobaczylam na tescie 2 kreske ( pierwszego grudnia zeszlego roku).Dopiero co urodzilam w sieprniu a dzis moj łobuz ma juz 4 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miki86 , beta w 24 dc negatywna , w 26 dc wynik 23. Mimo zapewnień w laboratorium że na 100 % nie ma ciąży przy pierwszym podejściu. Robiłam bo chciałam wziąść antybiotyk. Nie wzięłam :) Generalnie długa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie stwierdzono puste jajo płodowe 2 lata temu. Teraz jestem w ciązy byłam na usg i wszystko w porządku serduszko bije:) jestem w 7tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
to o tej becie 26 dc to byłam ja miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaKokardka
Czesc moge sie dolaczyc?:)) Mam juz jedno cudne dziecko, bedzie mialo niedlugo 3lata, postanowilismy ze postaramy sie o drugie, dzisiaj mam 24dc I mam Cien cienia na tescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki86
trzymamy kciuki za wyrazną drugą kreskę czerwona kokardko !!! jesteśmy widzę w tym samym dniu cyklu (25) czekam z testem do soboty .... a ty kiedy powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
gratuluje czerwona kokarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2013
Witam. ostatnią @ miałam 4 listopada @ powinnam dostać 1.12 ale nie przyszła zrobiłam 2 testy oba pozytywne beta hcg wczorajsza 175 a dzisiejsza juz 288 byłam u ginka ale nic nie widac może się uda jestem już mamą rocznego chłopca pozdrawiam u ginekologa mam być za msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwwona Kokardka 27
Sa dwie kreski!!! Cud!! Za pierwszym razem niemozliwe.czekam na wyniki bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam6cykl
Ja czekam do 12 grudnia z testowaniem. Oby sie udalo bo juz 6 cykl sie staramy:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea30
Cześć, dołączam jako szczęśliwa mamusia córeczki 3letniej oraz oczekujaca na groszka w 7tc :) już bylam na usg, za 2 tyg mam powtorke, termin na 4 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwwona Kokardka 27
Dziewczyny gratuluje! Ja jutro mam wyniki bety z 26dc.bardzo sie stresuje.brzich mnie boli biore nospe. Powiedzcie mi kiedy isc na usg? W ktorym tygodniu byliscie najwczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pietrwszej ciazy bylam kilka dni po zrobieniu testu (jakos 5-6 tc) i to bylo za wczesnie. lekarz stwierdzil ze jest pecherzyk ciazowy dal skierowanie na badania i kazal przyjsc za 2 tyg. jak przyszlam po 2 tyg to bylo serduszko i zalozyl mi karte ciazy. teraz 1 wizyte bede miala 7 stycznia to bedzie juz 10 tydz w toku - ale nie da rady wczesniej bo lekarz oblozony pacjentakami. jakby dalo rade to poszlabym w 8tc - jest z reguly juz wtedy serduszko wiec i karte ciazy ci zalozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, na imię mi Ewelina i dzisiaj na teście zobaczyłam dwie kreseczki. Co prawda dopiero muszę się umówić na wizytę do gin. ale z kalkulatora wyszedł mi termin na 16 sierpień. Cieszę się niezmiernie, mimo iż to początek i jeszcze wszystko może się zdarzyć. Mam już też 3-letnią córkę, o którą staraliśmy się jakieś 5 miesięcy. Teraz udało się za pierwszym razem, a przygotowana byłam na kilkumiesięczne starania. Jestem u Was nowa i nie miałam kiedy poczytać o Was, ale dla przejrzystośc**proponuję tabelkę, którą założyłyśmy z dziewczynami na podobnym topiku. Mam nadzieję, że ją zaakceptujecie. Pozdrawiam NICK...............WIEK........PORÓD...........PŁEĆ. ........MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki86
ja odpadam z sierpnia :( jedna kreska ... czekam na @ dziś 29dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki przykro mi... :( ile dni trwaja twoje cykle? ewelinaer witaj :) ja tez nastawialam sie na kilkumiesieczne starania i zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu :) moze to jakas dobra metoda na osiagniecie celu? :) nastawilam sie tak bo 3 moje kolezanki bezzskutecznie staraly sie o drugie dzieci od kilku miesiecy - wiec i ja myslalam ze tak bedzie. zeby bylo smieszniej we 3 w pazdzierniku zobaczyly po 2 kreski :) beda rodzily w przeciagu 2 tygodni :) a teraz ja dolaczylam do nich i jeszcze jedna moja kolezanka - koncowka roku bardzo plodna i owocna w moim towarzystwie :) dopisuje sie do tabelki :) NICK...............WIEK........PORÓD...........PŁEĆ. ........MIASTO labella123.........29..........07.08.13...............?................W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labella123 w moim otoczeniu podobnie. Jak nie kilkumiesięczne starania, to poronienia. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie bez komplikacji. Przy pierwszej ciąży miałam krwawienie w I trymestrze. A do tych, którzy złowrogo patrzą na wpisy. Rodzinę mam zamiar powiadomić po 3 miesiącu. Co w tym złego, że ktoś się cieszy z dwóch kresek na teście. Oczywiście nigdy nic nie wiadomo, ale człowiek chciałby z kimś się podzielić swoim szczęściem. Skoro najbliższych lepiej powiadomić, jak już minie najgorszy czas, to dobre i takie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaKokardka
Czesc kobietki! Jest nas coraz wiecen! Bardzo sie ciesze. Mi beta z 26dc wyszla 59.60! Z córeczka w tym samym dniu mialam 52,80 :) takze identycznie prawie. Jutro powtarzam bete to bedzie 31dc man badzieje ze bedzie tak wysoka jak w pierwszej ciazy:) Do mnie niedociera.o cireczke staralismy sie rok czasu.teraz zdecydowalismy sie ale mielismy swiadomosc ze tak szybko sie nie uda,wiec zdazymy oswouc sie z ta mysla, a tu za pierwszym razem,nieprawdopodobne!:) Termin mi wychodzi 18sierpien. Dzwonilam do gina i lipa przed swietami! Moze mnie przyjac w ten czwartek ale to za wczesnie, umowilam sie na pierwszy termin 7stycznia bede miala wtedy 8t1d nje za pozno na pierwsza wizyte? Nie wiem jak ja przezyje cale swieta w takiej niewiedzy... jeszcze szukam jakiegos gina ktory przyjalby mnie przed samymi swietami.. Ja powiem tylko siostrE teraz a rodzicom jak.juz bede po usg Jutro powtarzam bete,myslicie ze warto zrobic prigesteron? Sorki za bledy pisze z komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............................WIEK........PORÓD...........PŁEĆ. ........MIASTO labella123......................29.........07.08.13.............?.. .............W-wa CzerwonaKokardka.......27.........18.08.13.............?...............Św-skie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe to poczekajmy aż do tabelki wpisze się jakiś mężczyzna :D dziewczyny powodzenia dla was wszystkich, ja teraz jestem w 12 tyg ale tak miło powspominać jak to było wcześniej:) i słusznie ktoś napisał że forum to takie miejsce gdzie mozna sie chwalic, cieszyc i dzielić obawami, oczywiscie mozna tez odrazu wszystkim mówić ale po co zapeszac jak "tylko 60% dotrwa" :P Wiadomo że na początku są wieksze szanse na poronienie ale nie mozna tez na to patrzec w takich kategoriach, chociaz ja na początku byłam sceptyczna do moich dwóch kresek:) co do wizyty lepiej przed 10 tyg ze wzgledu na badania które trzeba zrobic najlepiej do konca 1 trymestru. Ja latałam co tydzien krew oddać, ale jak sie robi prywatnie to chyba wychodzi dużo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzerwonaKokardka tabelkę można zmienić :) najlepiej jeszcze teraz, póki dopisanych mało. Ja też się jeszcze nie oswoiłam z myślą, że to już, za pierwszym razem:). Najchętniej już bym poszła do lekarza, ale za wcześnie. Udało mi się zapisać na 20-12. A jak mnie kusi powiedzieć chociaż mamie:). Obym w Święta utrzymała język za zębami, bo w poprzedniej ciąży nikt nic nie wiedział, a w trakcie Świąt wysypałam cukier i siostra wyjechała z tekstem "Co? Na córkę Ci się ma?" Gość ma rację, że nie można zakładać najgorszego. NICK....................WIEK........PORÓD......... ..PŁEĆ. ....MIASTO labella123.................29.........07.08.13...... .......?.. ..........W-wa CzerwonaKokardka..27.........18.08.13..............?. ........Św-skie ewelinaer..................33......................................?...............Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona kokardka ja tez mam wizyte zapisana na 7 stycznia. u ciebie bedzie 8t 1d a u mnie 9t 6d to calkiem masakra bo ledwo sie mieszcze w 10 tc. hehehe wy dziewczyny to jestescie skryte :) u mnie juz prawie wszyscy wiedza - w sumie to z tego wzgledu ze mielismy ostatnimi czasy kilka imprez a ze my z mezem lubimy sie pobawic a tym razem ja "nie pije" "nie pale" to sie towarzystwo domyslilo :) wie rodzina, bliscy znajomi :) kolezanki juz szykuja mi wyprawki w razie gdyby drugi byl syn :) a jak wasze samopoczucie? poprawiam tabelke NICK..........................WIEK........PORÓD............PŁEĆ.......MIASTO labella123....................29..........07.08.13..............?..................W-wa CzerwonaKokardka....27.........18.08.13..............?...............Św-skie ewelinaer......................33.......................................?....................Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Seks codziennie to powazny blad. Zaleca sie seks co drugi dzien :) Przeciez plemniki nie maja kiedy sie zregenerowac i nabrac sil zeby dzialac. Ja cisne drugi cykl. W pierwszym sie nie udalo bo trwal ponad 40 dni, po odstawieniu antykoncepcji. Niech kazda z nas ma prezent pod choibke w postaci 2 kreseczek! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×